О внесении изменении и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 мая 2003 года N 179 "Об утверждении Правил представления отчетности юридическими лицами, осуществляющими инвестиционное управление пенсионными активами", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан под N 2394
Совместное постановление Правлений Национального Банка Республики Казахстан от 24 мая 2004 года N 77 и Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 24 мая 2004 года N 145. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 июля 2004 года N 2927. Утратило силу - постановлением Правления Национального Банка РК от 15 декабря 2004 года N 173 (V043381) (вводится в действие с 1 февраля 2005 года)
В соответствии с подпунктом л-2)  статьи 8  Закона Республики Казахстан "О Национальном Банке Республики Казахстан", подпунктом 6) пункта 1  статьи 9  Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании и надзоре финансового рынка и финансовых организаций", в целях повышения степени прозрачности и эффективности функционирования юридических лиц, осуществляющих инвестиционное управление пенсионными активами, Правление Национального Банка Республики Казахстан (далее - Национальный Банк) и Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) постановляют:
1. Внести в  постановление  Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 мая 2003 года N 179 "Об утверждении Правил представления отчетности юридическими лицами, осуществляющими инвестиционное управление пенсионными активами" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 2394, опубликованное 12-27 июля 2003 года в изданиях Национального Банка Республики Казахстан "Казакстан Улттык Банкiнiн Хабаршысы" и "Вестник Национального Банка Республики Казахстан") следующие изменения и дополнения:
в преамбуле слова "со статьей 57 Закона" заменить словами "с Законом";
в Правилах представления отчетности юридическими лицами, осуществляющими инвестиционное управление пенсионными активами, утвержденных указанным постановлением:
в преамбуле слова "со статьей 57 Закона Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" от 20 июня 1997 года" заменить словами "с Законами Республики Казахстан " О Национальном  Банке Республики Казахстан", " О пенсионном  обеспечении в Республике Казахстан", " О государственном  регулировании и надзоре финансового рынка и финансовых организаций";
пункт 3 изложить в следующей редакции:

Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде N 2394 тiркелген Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын заңды тұлғалардың есеп беру ережесiн бекiту туралы" 2003 жылғы 29 мамырдағы N 179 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2004 жылғы 24 мамырдағы N 77, Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 24 мамырдағы N 145 бірлескен қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 5 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 2927. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 173 (V043381) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабының л-2)-тармақшасына, "Қаржы рыногын және қаржы ұйымдарын мемлекеттiк реттеу мен қадағалау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабы 1-тармағының 6)-тармақшасына сәйкес, зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын заңды тұлғалардың қызмет етуiнiң ашық болу дәрежесi мен тиiмдiлiгiн арттыру мақсатында, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң (бұдан әрi - Ұлттық Банк) Басқармасы мен Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөнiндегi агенттiгiнiң (бұдан әрi - Агенттiк) Басқармасы қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын заңды тұлғалардың есеп беру ережесiн бекiту туралы" 2003 жылғы 29 мамырдағы N 179 қаулысына (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2394 тiркелген, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң "Қазақстан Ұлттық Банкiнiң Хабаршысы" және "Вестник Национального Банка Казахстана" басылымдарында 2003 жылғы 12-27 шiлдеде жарияланған) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
кiрiспедегi "Заңының 57-бабына" деген сөздер "Заңына" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген 3ейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын заңды тұлғалардың есеп беру ережесiнiң:
кiрiспесiндегi "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 20 маусымдағы Заңына " деген сөздер "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi туралы", "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы", "Қаржы рыногын және қаржы ұйымдарын мемлекеттiк реттеу мен қадағалау туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарына" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"3. Уполномоченный орган - государственный орган, осуществляющий регулирование и надзор финансового рынка и финансовых организаций.";
в пункте 4:
в подпунктах 1) и 2) слова "алматинского времени" заменить словами "часов времени города Астаны";
в подпункте 3) слова "не позднее 16.00 алматинского времени пятого рабочего дня" заменить словами "не позднее 18.00 часов времени города Астаны четвертого рабочего дня";
в пункте 5:
в подпункте 1) слова "алматинского времени" заменить словами "часов времени города Астаны";
в подпункте 2) слова "не позднее 16.00 алматинского времени пятого рабочего дня" заменить словами "не позднее 18.00 часов времени города Астаны четвертого рабочего дня";
дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
"отчет о структуре собственных активов в соответствии с Приложением 5 к настоящим Правилам;";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Отчетность составляется на бумажном и электронном носителях.";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Отчетность на бумажном носителе направляется сопроводительным письмом, составленным в произвольной форме и подписанным руководителем юридического лица, осуществляющего инвестиционное управление пенсионными активами.";
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Сведения в отчетности, представленной на бумажном носителе, должны быть идентичны сведениям в отчетности, представленной на электронном носителе.";
в приложении 1:
в строке 7 после слов "начало дня" дополнить словами ", в том числе:";
дополнить строкой 7.1. следующего содержания:
"7.1. Аффинированное золото";
строку 10 изложить в следующей редакции:
"10. Всего стоимость финансовых инвестиций на конец дня [(7)+(8)-(9)+(11)-(11.3.1.)], в том числе:";
дополнить строкой 10.1. следующего содержания:
"10.1. Аффинированное золото";
дополнить строками 11.3.1. и 11.3.2. следующего содержания:
"11.3.1. Доходы от переоценки денег на инвестиционном счете и прочих активов
11.3.2. Доходы от переоценки финансовых инвестиций";
в приложении 2:
в Порядке заполнения Отчета о структуре пенсионных активов:
в абзаце четвертом после слов "(далее - система S.W.I.F.T.)" дополнить словами ", включая вознаграждение, начисленное за период до момента приобретения";
в приложении 6:
в столбце 1:
после строки "Ценные бумаги, предназначенные для торговли (за вычетом резервов по сомнительным долгам)" дополнить строкой следующего содержания "Операция "Обратное РЕПО";
после строки "Краткосрочные полученные займы" дополнить строкой следующего содержания "Операция "РЕПО";
строки "Неоплаченный капитал" и "Дополнительный неоплаченный капитал" исключить;
наименование столбца 3 изложить в следующей редакции: "на конец предыдущего года";

"3. Уәкiлеттi орган - қаржы рыногын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалауды жүзеге асыратын мемлекеттiк орган.";
4-тармақта:
1) және 2) тармақшаларда "алматы уақытымен" деген сөздер "Астана қаласының уақытымен" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) тармақшада "бесiншi жұмыс күнi алматы уақытымен 16.00-ден кешiктiрмей" деген сөздер "төртiншi жұмыс күнi Астана қаласының уақытымен 18.00-ден кешiктiрмей" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-тармақта:
1) тармақшада "алматы уақытымен" деген сөздер "Астана қаласының уақытымен" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) тармақшада "бесiншi жұмыс күнi алматы уақытымен 16.00-ден кешiктiрмей" деген сөздер "төртiншi жұмыс күнi Астана қаласының уақытымен 18.00-ден кешiктiрмей" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы төртiншi абзацпен толықтырылсын:
"осы Ереженiң 5-қосымшасына сәйкес меншiк активтерiнiң құрылымы туралы есептi;";
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Есеп қағаз және электрондық тасымалдаушыларда жасалады.";
мынадай мазмұндағы 6-1-тармағымен толықтырылсын:
"6-1. Қағаз тасымалдаушыдағы есеп ерiктi нысанда жасалған және зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын заңды тұлғаның басшысы қол қойған iлеспе хатпен бiрге жiберiледi.";
мынадай мазмұндағы 8-1-тармағымен толықтырылсын:
"8-1. Қағаз тасымалдаушысында ұсынылған есептегi мәлiметтер электрондық тасымалдаушыда ұсынылған есептегi мәлiметтермен бiрдей болуы тиiс.";
1-қосымшаның:
7-жолындағы "күн басталғандағы" деген сөздерден кейiн ", оның iшiнде:" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 7.1-жолымен толықтырылсын:
"7.1. Тазартылған алтын";
10-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Қаржы инвестицияларының күн аяғындағы құнының барлығы [(7)+(8)-(9)+(11)-(11.3.1)], оның iшiнде:";
мынадай мазмұндағы 10.1.-жолымен толықтырылсын:
"10.1. Тазартылған алтын";
мынадай мазмұндағы 11.3.1. және 11.3.2.-жолдармен толықтырылсын:
"11.3.1. Инвестициялық шоттағы ақшаны және басқа активтердi қайта бағалаудан болған кiрiстер
11.3.2. Қаржы инвестицияларын қайта бағалаудан болған кiрiстер";
2-қосымшадағы:
Зейнетақы активтерiнiң құрылымы туралы есептi толтыру тәртiбiнiң: төртiншi абзацындағы "(бұдан әрi - S.W.I.F.T. жүйесi)" деген сөздерден кейiн "сатып алу сәтiне дейiнгi кезеңде есептелген сыйақыны қоса алғанда" деген сөздермен толықтырылсын;
6-қосымшаның:
1-бағанындағы:
"Сатуға арналған бағалы қағаздар (күмәнді борыштар бойынша резервтердi шегерiп тастағанда)" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы "Керi РЕПО" операциясы" деген жолмен толықтырылсын;
"Қысқа мерзiмдi алынған заемдар" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы "РЕПО" операциясы" деген жолмен толықтырылсын;
"Төленбеген капитал" және "Қосымша төленбеген капитал" деген жолдар алынып тасталсын;
3-бағанның атауы мынадай редакцияда жазылсын: "өткен жылдың соңына";

приложения 7 и 8 изложить в следующей редакции:
"Приложение 7
к Правилам представления
отчетности юридическими
к лицами, осуществляющими
инвестиционное управление
пенсионными активами
Отчет о доходах и расходах
(полное наименование организации, осуществляющей
инвестиционное управление пенсионными активами)
на __ ____ __ года
(в тысячах тенге)
____________________________________________________________________
Наименование  |Приме- |За период с |  За     |  За       |   За
статей     |чание  |  начала    |отчетный |аналогичный|аналогич-
|       | текущего   |период   |период     |ный период
|       |   года     |         |предыдущего| с начала
|       |(с нарастаю-|         |года       |предыдуще-
|       | щим итогом |         |           |го года (с
|       |            |         |           |нарастаю-
|       |            |         |           щим итогом)
____________________________________________________________________
1        |   2   |     3      |   4     |    5      |    6
____________________________________________________________________
Комиссионные
вознаграждения
в том числе:
от пенсионных
активов
от инвестицион-
ного дохода
по пенсионным
активам
Доходы в виде
вознаграждения
по размещенным
вкладам
Доходы в виде
вознаграждения
(купона/
дисконта) по
ценным бумагам
Иные доходы
(убытки) по
ценным бумагам
(нетто):
в том числе:
доходы от
купли-продажи
ценных бумаг
(нетто)
доходы от
изменения
стоимости
ценных бумаг,
предназначенных
для торговли и
имеющихся в
наличии для
продажи (нетто)
Доходы по
операциям
"обратное РЕПО"
Доходы
(убытки) от
переоценки
иностранной
валюты (нетто)
Доходы от
инвестиций в
ассоциированные
компании
Прочие доходы
Итого доходов
Комиссионные
расходы
Расходы в виде
вознаграждения
(премии) по
ценным бумагам
Расходы по
операциям
"РЕПО"
Расходы по
полученным
займам
в том числе:
по финансовому
лизингу
Расходы на
резервы
(провизии) по
сомнительным
долгам
Восстановление
резервов
(провизии) по
сомнительным
долгам
Общие и
административные
расходы
в том числе:
текущие налоги
и другие
обязательные
платежи в
бюджет (кроме
корпоративного
подоходного
налога)
расходы на
персонал
расходы на
рекламу
расходы по
текущей аренде
Амортизацион-
ные отчисления
Прочие расходы
Итого расходов
Доход (убыток)
до уплаты
налогов
Корпоративный
подоходный
налог
Доход (убыток)
после уплаты
налогов
Чистый доход
(убыток)
Доход (убыток)
от чрезвычайных
ситуаций
Доля
меньшинства
Чистый доход
(убыток) с
учетом доли
меньшинства
____________________________________________________________________
Первый руководитель [подпись]          Главный бухгалтер [подпись]
место печати
Исполнитель [подпись, номер телефона]
______________________________________________________________
Приложение 8
к Правилам представления
отчетности юридическими
лицами, осуществляющими
инвестиционное управление
пенсионными активами
Отчет о движении денег (косвенный метод)
(полное наименование организации, осуществляющей
инвестиционное управление пенсионными активами)
на __ _____ __ года
(в тысячах тенге)
____________________________________________________________________
Наименование статей  |Примечание |За период с начала |За аналогичный
|           |текущего года (с   |  период с
|           |  нарастающим      |   начала
|           |   итогом)         | предыдущего
|           |                   |   года (с
|           |                   |  нарастающим
|           |                   |    итогом)
____________________________________________________________________
1            |     2     |        3          |      4
____________________________________________________________________
Денежные поступления и
платежи, связанные с
операционной
деятельностью
Чистая прибыль
(убыток) до
налогообложения
Корректировки на
неденежные
операционные статьи:
в том числе:
Амортизационные
отчисления и износ
Расходы по резервам
на возможные потери
Нереализованные
доходы и расходы в
виде курсовой
разницы по операциям
с иностранной валютой
Доходы, начисленные в
виде вознаграждения к
получению
Расходы на выплату
вознаграждения
Прочие корректировки
на неденежные статьи
Операционный доход
(убыток) до изменения
в операционных активах
и обязательствах
Увеличение
(уменьшение) в
операционных активах:
Увеличение
(уменьшение)
долгосрочной
дебиторской
задолженности
Увеличение
(уменьшение) ценных
бумаг, имеющихся в
наличии для продажи
Увеличение
(уменьшение)
расходов будущих
периодов
Увеличение
(уменьшение)
краткосрочной
дебиторской
задолженности
Увеличение
(уменьшение)
операции
"Обратное РЕПО"
Увеличение
(уменьшение)
ценных бумаг,
предназначенных
для торговли
Увеличение
(уменьшение)
вкладов размещенных
со сроком погашения
свыше трех месяцев
Увеличение
(уменьшение) прочих
активов
Увеличение
(уменьшение) в
операционных
обязательствах:
Увеличение
(уменьшение)
долгосрочной
кредиторской
задолженности
Увеличение
(уменьшение)
доходов будущих
периодов
Увеличение
(уменьшение)
краткосрочной
кредиторской
задолженности
Увеличение
(уменьшение)
операции "РЕПО"
Увеличение
(уменьшение)
прочих обязательств
Увеличение
(уменьшение) денег от
операционной
деятельности
Корпоративный
подоходный налог
Итого увеличение
(уменьшение) денег от
операционной
деятельности после
налогообложения
Денежные поступления и
платежи, связанные с
инвестиционной
деятельностью
Покупка (продажа)
ценных бумаг,
удерживаемых до
погашения
Покупка основных
средств и
нематериальных
активов
Продажа основных
средств и
нематериальных
активов
Инвестиции в капитал
других юридических лиц
Прочие поступления и
платежи
Итого увеличение
(уменьшение)
денег от
инвестиционной
деятельности
Денежные поступления
и платежи, связанные
с финансовой
деятельностью
Выпуск акций
Выпуск долговых
ценных бумаг
Изъятие или погашение
акций и долей участия
Займы полученные
Выплата дивидендов по
акциям
Прочие поступления и
платежи
Итого увеличение
(уменьшение) денег от
финансовой
деятельности
Итого чистое
увеличение
(уменьшение) денег
за отчетный период
Остаток денег на
начало периода
Остаток денег на
конец периода
____________________________________________________________________
Первый руководитель [подпись]          Главный бухгалтер [подпись]
место печати
Исполнитель [подпись, номер телефона]";
в приложении 9 столбцы "Неоплаченный капитал" и "Дополнительный неоплаченный капитал" исключить.

7 және 8-қосымшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"Зейнетақы активтерін
инвестициялық басқаруды
жүзеге асыратын заңды
тұлғалардың есеп
беру ережесіне
7-қосымша
Кірістер мен шығыстар туралы есеп
(зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруды
жүзеге асыратын заңды тұлғаның толық атауы)
_____  ______________ 20__ жылға
(мың теңгемен)
__________________________________________________________________
Баптардың атауы        |Ес. |Ағымдағы  |Есепті|Алдын.|Алдын.
|кер.|жылдың ба.|кезең |дағы  |дағы
|ту  |сындағы   | үшін |жылдың|жылдың
|    |кезең үшін|      |осыған|басын.
|    |(өсіп оты.|      |ұқсас |дағы
|    |ратын жиы.|      |кезеңі|осыған
|    | нтықпен) |      | үшін |ұқсас
|    |          |      |      |кезеңі
|    |          |      |      |үшін
|    |          |      |      |(өсіп
|    |          |      |      |отыра.
|    |          |      |      |тын жиы.
|    |          |      |      |нтықпен)
__________________________________________________________________
1               | 2  |    3     |   4  |  5   |    6
__________________________________________________________________
Комиссиялық сыйақы
оның iшiнде:
Зейнетақы активтерінен
болған
Зейнетақы активтерi бойынша
инвестициялық кiрiстен
болған
Орналастырылған салымдар
бойынша сыйақы түрiндегi
кiрiстер
Бағалы қағаздар бойынша
сыйақы (купон/дисконт)
түрiндегi кiрiстер
Бағалы қағаздар бойынша
өзге де кірiстер
(шығындар) (нетто):
оның iшiнде:
Бағалы қағаздарды сатып
алудан-caтудан болған
кiрiстер (нетто)
Саудаға арналған және сатуға
қолда бар бағалы
қағаздар құнының өзгеруiнен
болған кiрiстер (нетто)
"кері РЕПО" операциялары
бойынша кірістер
Шетел валютасын қайта
бағалаудан болған кiрiстер
(шығындар) (нетто)
Ассоциацияланған
компанияларға
инвестициялардан
болған кiрiстер
Өзге де кiрiстер
Кірістердің жиынтығы
Комиссиялық шығыстар
Бағалы қағаздар бойынша
сыйақы (сыйлықақы)
түрiндегi шығыстар
"РЕПО" операциялары
бойынша шығыстар
Алынған заемдар
бойынша шығыстар
оның iшiнде:
Қаржы лизингi бойынша
Күмәнді борыштар бойынша
резервтерге (провизиялар)
шығыстар
Күмәнді борыштар бойынша
резервтерді (провизиялар)
қалпына келтiру
Жалпы және әкiмшiлiк
шығыстар
оның iшiнде:
Ағымдағы салықтар және
бюджетке төленетін басқа
да мiндеттi төлемдер
(корпоративтiк табыс
салығынан басқа)
Қызметкерге шығыстар
Жарнамаға шығыстар
Ағымдағы жалдау бойынша
шығыстар
Амортизациялық аударымдар
Өзге шығыстар
Шығыстардың жиынтығы
Салықтар төленгенге дейiнгi
болған кiрiс (шығын)
Корпоративтiк табыс салығы
Салықтар төленгеннен кейiн
болған кiрiс (шығын)
Таза кiрiс (шығын)
Төтенше жағдайлардан
болған кiрiс (шығын)
Азшылық үлесi
Азшылық үлесiн ескере
отырып таза кiрiс (шығын)
__________________________________________________________________
Бiрiншi басшы [қолы]           Бас бухгалтер [қолы]
Мөр орны
Орындаушы [қолы, телефон нөмірi]
Зейнетақы активтерін
инвестициялық басқаруды
жүзеге асыратын заңды
тұлғалардың есеп
беру ережесіне
8-қосымша
200 ___ жылғы _____ ___________ жағдай бойынша
(жанама тәсiл)
(зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруды
жүзеге асыратын заңды тұлғаның толық атауы)
ақша қозғалысы туралы есебі (жанама әдіс)
(мың теңгемен)
__________________________________________________________________
Баптардың атауы        |Ес. |Ағымдағы  |Алдын.
|кер.|жылдың ба.|дағы
|ту  |сындағы   |жылдың
|    |кезең үшін|басын.
|    |(өсіп оты.|дағы
|    |ратын жиы.|осыған
|    | нтықпен) |ұқсас
|    |          |кезеңі
|    |          |үшін
|    |          |(өсіп
|    |          |отыра.
|    |          |тын жиы.
|    |          |нтықпен)
__________________________________________________________________
1               | 2  |    4     |    6
__________________________________________________________________
Операциялық қызметке
байланысты түскен ақша
және төлемдер
Салық салынғанға дейiнгi
таза пайда (шығын)
Ақшалай емес oпeрациялық
баптарға түзетулер:
Оның iшiнде:
Амортизациялық аударымдар
және тозу
Болуы мүмкін резервтер
бойынша шығыстар
Шетел валютасымен
операциялар бойынша
бағамдық айырма түріндегі
жұмсалмаған кірістер мен
шығыстар
Алуға сыйақы түріндегі
есептелген кірістер
Сыйақы төлеміне арналған
шығыстар
Ақшалай емес баптарға
арналған басқа түзетулер
Операциялық активтер мен
мiндеттемелердегi
өзгерiстерге дейiнгi
операциялық кiрiс (шығын)
Операциялық активтердiң
азаюы (көбеюi):
Ұзақ мерзiмдi дебиторлық
берешектiң көбеюi (азаюы)
Сатуға арналған қолда бар
бағалы қағаздардың көбеюi
(азаюы)
Алдағы кезеңдер
шығыстарының көбеюi (азаюы)
Қысқа мерзiмдi дебиторлық
берешектiң көбеюi (азаюы)
"Кepi РЕПО" операцияларының
көбеюi (азаюы)
Саудаға арналған бағалы
қағаздардың көбеюi (азаюы)
Өтеу мерзiмi үш айдан артық
мерзiммен орналастырылған
салымдардың көбеюi (азаюы)
Басқа активтердiң көбеюi
(азаюы)
Операциялық
мiндеттемелердегi көбею
(азаю):
Ұзақ мерзiмдi кредиторлық
берешектiң көбеюi (азаюы)
Алдағы кезеңдердiң
кiрiстерiнiң көбеюi (азаюы)
Қысқа мерзiмдi кредиторлық
берешектiң көбеюi (азаюы)
"РЕПО" операцияларының
көбеюi (азаюы)
Басқа мiндеттемелердiң
көбеюi (азаюы)
Операциялық қызметтен түскен
ақшаның көбеюi (азаюы)
Корпоративтi табыс салығы
Салық салынғаннан кейiнгi
операциялық қызметтен
түскен ақшаның көбею
(азаю) жиынтығы
Инвестициялық қызметке
байланысты төлемдер
мен ақшаның түсуi
Өтелгенге дейiн ұсталатын
бағалы қағаздарды
сатып алу (сату)
Негiзгi құрал-жабдықтар мен
материалдық емес активтердi
сатып алу
Негiзгi құрал-жабдықтар мен
материалдық емес активтердi
сату
Басқа заңды тұлғалардың
капиталындағы инвестициялар
Басқа келiп түсулер және
төлемдер
Инвестициялық қызметтен
түскен ақшаның ұлғаю
(азаю) жиынтығы
Қаржылық қызметке
байланысты келiп түскен
ақшалар және төлемдер
Акцияларды шығару
Борыштық бағалы
қағаздарды шығару
Акциялар мен қатысу
үлестерiн алу немесе өтеу
Алынған заемдар
Акциялар бойынша
дивидендтердi төлеу
Басқа келiп түсулер
және төлемдер
Қаржы қызметiнен түскен
ақшаның таза көбею
(азаю) жиынтығы
Есептi кезең үшiн түскен
ақшаның таза көбею (азаю)
жиынтығы
Кезеңнiң басындағы
ақша қалдығы
Кезеңнiң соңындағы
ақша қалдығы
___________________________________________________________________
Бiрiншi басшы [қолы]        Бас бухгалтер [қолы]
Мөр орны
Орындаушы [қолы, телефон нөмiрi]";
9-қосымшаның "Төленбеген капитал" және "Қосымша төленбеген капитал" деген бағандар алынып тасталсын.

2. Настоящее совместное постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту стратегии и анализа Агентства (Еденбаев Е.С.):
1) совместно с Юридическим департаментом Агентства (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего совместного постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего совместного постановления довести его до сведения заинтересованных подразделений Агентства, Национального Банка, юридических лиц, осуществляющих инвестиционное управление пенсионными активами, накопительных пенсионных фондов, объединения юридических лиц в форме Ассоциации "Ассоциация управляющих активами".
4. Управлению по обеспечению деятельности руководства Национального Банка (Терентьев А.Л.) в трехдневный срок со дня получения настоящего совместного постановления принять меры к опубликованию его в печатных изданиях Национального Банка.
5. Контроль над исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Бахмутову Е.Л (по пункту 3) и Председателя Национального Банка Сайденова А.Г. (по пункту 4).
Председатель                      Председатель
Национального Банка               Агентства Республики
Республики Казахстан              Казахстан по регулированию и
надзору финансового рынка и
финансовых организаций

2. Осы бiрлескен қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткеннен кейiн қолданысқа енедi.
3. Агенттiктiң Стратегия және талдау департаментi (Еденбаев Е.С.):
1) Агенттiктiң Заң департаментiмен (Байсынов М.Б.) бiрлесiп осы бiрлескен қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеу шараларын қолға алсын;
2) осы бiрлескен қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап он күндiк мерзiмде оны Агенттiктiң, Ұлттық Банктiң мүдделi бөлiмшелерiне, зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын заңды тұлғаларға, жинақтаушы зейнетақы қорларына, "Активтердi басқарушылар қауымдастығы" Қауымдастық нысанындағы заңды тұлғалар бiрлестiгiне жiберсiн.
4. Ұлттық Банк басшылығының қызметiн қамтамасыз ету басқармасы (Терентьев А.Л.) осы бiрлескен қаулыны алған күннен бастап үш күндiк мерзiмде оны Ұлттық Банктiң баспа басылымдарында жариялау шараларын қолға алсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттiк Төрағасының орынбасары E. Бахмутоваға (3-тармақ бойынша) және Ұлттық Банк Төрағасы Ә. Сәйденовке (4-тармақ бойынша) жүктелсiн.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкiнiң Төрағасы
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен қадағалау
жөнiндегi агенттiгiнiң Төрағасы