О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 25 января 1996 года N 37 "Об утверждении Положения о медицинском вытрезвителе при горрайоргане (управлении) внутренних дел, Инструкции по оказанию медицинской помощи лицам, доставляемым в медицинские вытрезвители и Инструкции по организации работы кабинета профилактики при медицинском вытрезвителе", зарегистрированный за N 324
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 10 сентября 2004 года N 526. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 октября 2004 года N 3137. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 4 апреля 2011 года № 143
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 04.04.2011 № 143.
В целях приведения ведомственного нормативного правового акта в соответствие с нормами Бюджетного  кодекса  Республики Казахстан,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра внутренних дел Республики Казахстан от 25 января 1996 года N 37 "Об утверждении Положения о медицинском вытрезвителе при горрайоргане (управлении) внутренних дел, Инструкции по оказанию медицинской помощи лицам, доставляемым в медицинские вытрезвители и Инструкции по организации работы кабинета профилактики при медицинском вытрезвителе" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 324), следующие изменения:
в Положении о медицинском вытрезвителе при органе внутренних дел Республики Казахстан, утвержденной Приказом:
пункт 6 исключить;
в пункте 56:
в абзаце первом слова "и предлагает добровольно внести плату за содержание в установленном порядке. Оплатившему выдается квитанция" исключить;
абзац второй исключить;
пункт 60 исключить;
абзацы восьмой и девятый пункта 71 исключить;
в абзаце восьмом пункта 73 слова "и вносит в кассу медицинского вытрезвителя деньги, полученные от граждан за содержание, делает об этом отметки" исключить;
абзац четвертый пункта 77 исключить;
пункт 12 приложения N 1 исключить;
в приложении N 2 предложение "Гражданином(кой) _________ добровольно уплачено за содержание в медвытрезвителе ______ тенге и ему(ей) выдана квитанция N______" исключить;
приложение 4 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-Министра внутренних дел Республики Казахстан генерал-майора полиции Ускимбаева К.Б., Управление специальных учреждений и конвоирования Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Гусейнов С.А.).

N 324 болып тіркелген "Қалалық, аудандық (басқармалар) ішкі істер органдарының жанындағы медициналық айықтырғыш туралы Ережені, медициналық айықтырғыштарға жеткізілетін адамдарға медициналық көмек көрсету жөніндегі және медициналық айықтырғыш жанындағы профилактика кабинетінің жұмысын ұйымдастру жөніндегі Нұсқаулықтарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 1996 жылғы 25 қаңтардағы N 37 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Ішкі істер министрінің 2004 жылғы 10 қыркүйектегі N 526 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 6 қазанда тіркелді. Тіркеу N 3137. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2011 жылғы 4 сәуірдегі № 143 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ішкі істер министрінің 2011.04.04 № 143 Бұйрығымен.
Ведомстволық нормативтік құқықтық актіні Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің нормаларына сәйкестендіру мақсатында бұйырамын:
1. "Қалалық, аудандық (басқармалар) ішкі істер органдарының жанындағы медициналық айықтырғыш туралы Ережені, медициналық айықтырғыштарға жеткізілетін адамдарға медициналық көмек көрсету жөніндегі және медициналық айықтырғыш жанындағы профилактика кабинетінің жұмысын ұйымдастыру жөніндегі Нұсқаулықтарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 1996 жылғы 25 қаңтардағы N 37 бұйрығына (бұдан әрі - Бұйрық) (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде N 324 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы ішкі істер органы жанындағы медициналық айықтырғыш туралы Ережедегі:
6-тармақ алынып тасталсын;
56-тармақта:
бірінші абзацтағы "және сақтағандары үшін олардан ерікті түрде ақша төлеулерін сұрайды. Ақша төлегендерге квитанция беріледі." деген сөздер алынып тасталсын;
екінші абзац алынып тасталсын;
60-тармақ алынып тасталсын;
71-тармақтың сегізінші және тоғызыншы абзацтары алынып тасталсын;
73-тармақтың сегізінші абзацында "және медициналық айықтырғыштың кассасына азаматтардан алынған ақшаларды өткізеді, бұл туралы" деген сөздер және "белгі жасап" деген сөздер алынып тасталсын;
77-тармақтың төртінші абзацы алынып тасталсын;
N 1-қосымшадағы 12-тармақ алынып тасталсын;
N 2-қосымшадағы "Медициналық айықтырғышта ұсталғаны үшін азамат(ша)___ ерікті түрде __ теңге төледі, оған N __ квитанция берілді" деген сөйлем алынып тасталсын;
4-қосымша алынып тасталсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ішкі істер вице-Министрі полиция генерал-майоры Қ.Б.Өскенбаевқа, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Арнайы мекемелер және айдауылдау басқармасына (С.А.Гусейнов) жүктелсін.

3. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан и вводится в действие с 1 января 2005 года.
Министр
Согласовано:
Заместитель
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
10 сентября 2004 года
Вице-Министр Здравоохранения
Республики Казахстан
12 сентября 2004 года

3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
Келісілген:
Қазақстан Республикасының
Бас прокурорының орынбасары
10 қыркүйек 2004 жыл
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау вице-Министрі
12 қыркүйек 2004 жыл