О внесении изменений и дополнений в решение III сессии Карагандинского областного Маслихата от 25 декабря 2003 года N 36 "Об областном бюджете на 2004 год", регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов - 1365
Решение IV сессии Карагандинского областного Маслихата от 12 февраля 2004 года N 69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 февраля 2004 года за N 1419
В соответствии с Законом  Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года N 357-I "О бюджетной системе", Законом  Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение  III сессии Карагандинского областного Маслихата от 25 декабря 2003 года N 36 "Об областном бюджете на 2004 год" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов - 1365, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 1 января 2004 года N 1 (19932), "Орталык Казакстан" от 1 января 2004 года N 1 (19.415) следующие изменения и дополнения:
1) В пункте 1:
В подпункте 1):
цифру "20717648" заменить цифрой "21457648";
цифру "8523518" заменить цифрой "8993518";
цифру "264617" заменить цифрой "534617";
в подпункте 2):
цифру "20763648" заменить цифрой "21518848";
цифру "20763648" заменить цифрой "21248848";
дополнить строкой следующего содержания:
"кредитам - 270000 тысяч тенге;";
в подпункте 3):
цифру "46000" заменить цифрой "61200";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"Обеспечить финансирование дефицита бюджета в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.";
2) пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Учесть, что в составе официальных трансфертов предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 868911 тысяч тенге, в том числе на содержание аппаратов акимов сельских округов 298911 тысяч тенге, на поддержание инфраструктуры города Приозерск 100000 тысяч тенге, целевые инвестиционные трансферты на строительство и реконструкцию объектов образования и здравоохранения в сумме 470000 тысяч тенге.";
3) дополнить пунктами 4-1, 4-2, 4-3 следующего содержания:
"4-1. Предусмотреть в областном бюджете на 2004 год:
поступление кредита из республиканского бюджета по нулевой ставке вознаграждения в сумме 270000 тысяч тенге;
местные бюджетные программы "Кредитование сельскохозяйственных товаропроизводителей на проведение весенне-полевых и уборочных работ" для кредитования сельскохозяйственных товаропроизводителей на приобретение горюче-смазочных материалов, семян, удобрений, гербицидов, протравителей семян, запасных частей для сельскохозяйственных машин и аренду или покупку сельскохозяйственной техники, "Выплата комиссионных вознаграждений банкам второго уровня за размещение кредита на весенне-полевые и уборочные работы";

Қарағанды облыстық Мәслихатының 2003 жылғы 25 желтоқсандағы "2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" III сессиясының N 36 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы, мемлекеттік тіркеу тізімінде нормативтік құқықтық актілердегі тіркелген нөмірі - 1365
Қарағанды облыстық Мәслихатының IV сессиясының 2004 жылғы 12 ақпандағы N 69 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2004 жылғы 16 ақпанда N 1419 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі "Бюджет жүйесі туралы" N 357-I Заңына , Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" N 148-II Заңына  сәйкес облыстық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық Мәслихатының 2003 жылғы 25 желтоқсандағы "2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" III сессиясының (мемлекеттік тіркеу тізімінде нормативтік құқықтық актілердегі тіркелген нөмірі - 1365, "Индустриальная Караганда" газетінің 2004 жылғы 1 қаңтардағы N 1 (19932), "Орталық Қазақстан" газетінің 2004 жылғы 1 қаңтардағы N 1 (19.415) жарияланған) N 36 шешіміне  келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"20717648" саны "21457648" санына ауыстырылсын;
"8523518" саны "8993518" санына ауыстырылсын;
"264617" саны "534617" санына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"20763648" саны "21518848" санына ауыстырылсын;
"20763648" саны "21248848" санына ауыстырылсын;
келесі мазмұндалған жолдармен толықтырылсын:
"несиелерге - 270000 мың теңге;";
3) тармақшадағы:
"46000" саны "61200" санына ауыстырылсын;
екінші абзац келесі редакцияда баяндалсын:
"Бюджеттің тапшылығын қаржыландыру Қазақстан Республикасының заңдылықтарына сәйкес қамтамасыз етілсін.";
2) 4 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"4. Республикалық бюджеттегі ресми трансферттердің құрамында 868911 мың теңге сомасында мақсатты трансферттер көзделетіні ескерілсін, оның ішінде селолық округтердің әкімдерінің аппараттарын ұстауға 298911 мың теңге, Приозерск қаласының инфрақұрылымдарын қолдауға 100000 мың теңге, білім беру және денсаулық сақтау объектілерінің құрылысы мен қайта жаңартылуына арналған мақсатты инвестициялық трансферттер 470000 мың теңге сомасында.";
3) 4-1, 4-2, 4-3 тармақтары келесі мазмұндалғандармен толықтырылсын:
"4-1. 2004 жылға арналған облыстық бюджетте:
республикалық бюджеттен нөлдік сыйақы мөлшерлемесі бойынша 270000 мың теңге сомасында кредит түсетіні;
жергілікті бюджеттік бағдарламалар "Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын өткізуге ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерді несиелеу" ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерді несиелеу үшін жанар-жағар материалдар, тұқым, тыңайтқыш, гербицид, тұқымды дәрілегіштер сатып алуға, ауыл шаруашылығы машиналары үшін қосалқы бөлшектер мен жалға алуға немесе ауыл шаруашылығы техникаларын сатып алуға, "Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарына арналған несиелерді орналастыруға екінші деңгейдегі банктердің делдалдық сыйақыларын төлеу" қарастырылады;

возврат банками второго уровня полученных кредитов в сумме 270000 тысяч тенге до 25 ноября 2004 года;
погашение долга местного исполнительного органа области перед республиканским бюджетом до 1 декабря 2004 года в сумме основного долга 270000 тысяч тенге.
4-2. Ответственность за целевое использование средств, выделенных по программе "Кредитование сельскохозяйственных товаропроизводителей на проведение весенне-полевых и уборочных работ", своевременность их возврата в областной бюджет возложить на администратора программы - Карагандинский областной департамент сельского хозяйства.
4-3. Контроль за выполнением пунктов 4-1, 4-2 возложить на постоянную комиссию по промышленности, строительству, транспорту, коммунальному хозяйству, аграрным вопросам и экологии и на ревизионную комиссию областного маслихата.";
4) дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Учесть, что в составе расходов областного бюджета предусмотрены расходы на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения в сумме 270000 тысяч тенге.";
5) дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
"12-1. Учесть, что в составе расходов областного бюджета предусмотрены целевые инвестиционные трансферты бюджету города Сатпаев на строительство средней школы в сумме 200000 тысяч тенге.";
6) в пункте 17:
в абзаце первом цифру "200000" заменить на цифру "130000";
дополнить абзацем третьим следующего содержания:
"специальный резерв местного исполнительного органа области для кредитования нижестоящих бюджетов на покрытие кассового разрыва - 70000 тыс.тенге.";
7) приложения 1, 5, 6, 7 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2004 года.
Председатель сессии
Секретарь областного Маслихата
Приложение 1
к решению IV сессии
Карагандинского областного Маслихата
"О внесении изменений и дополнений в
решение III сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 25 декабря 2003 года N 36
"Об областном бюджете на 2004 год"
от 12 февраля 2004 года N 69
Приложение 1
к решению III сессии
Карагандинского областного Маслихата
"Об областном бюджете на 2004 год"
от 25 декабря 2003 года N 36
Областной бюджет на 2004 год
Категория                  Наименование
Класс
Подкласс
Специфика
Сумма (тыс. тенге)
1
2
3
4
5
6
I. Поступления

екінші деңгейдегі банктердің 270000 мың теңге сомасында алынған несиелерін 2004 жылдың 25 қарашасына дейін қайтару;
жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджет алдындағы қарызы, 270000 мың теңге сомасындағы қарызын 2004 жылдың 1 желтоқсанына дейін өтеу.
4-2. "Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын өткізуге ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерді несиелеу" бағдарламасы бойынша бөлінген қаражаттарды мақсатқа пайдалану, оларды облыстық бюджетке уақытында қайтару жауапкершілігі бағдарлама әкімшісі - Қарағанды облыстық ауыл шаруашылығы Департаментіне жүктеледі.
4-3. 4-1, 4-2 тармақтарының орындалуын бақылау өнеркәсіп, құрылыс, көлік, коммуналдық шаруашылық, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияларға, облыстық Мәслихаттың тексеру комиссиясына жүктеледі.";
4) 10-1 тармағы келесі мазмұндалғанмен толықтырылсын:
"10-1. Облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында денсаулық сақтау объектілерінің құрылысы мен қайта жаңартылуына 270000 мың теңге шығыстар көзделетіні ескерілсін.";
5) 12-1 тармағы келесі мазмұндалғанмен толықтырылсын;
"12-1. Облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында Сәтпаев қаласының бюджетіне 200000 мың теңге сомасында орта мектептің құрылысына арналған инвестициялық трансферттер көзделетіні ескерілсін".
6) 17 тармақтағы:
бірінші абзацтың "200000" саны "130000" санына ауыстырылсын;
үшінші абзац төмендегі мазмұндалғанмен толықтырылсын:
"төменгі тұрған бюджеттердің кассалық айырмашылықтарын жабуға арналған несиелеу үшін облыстың жергілікті атқарушы органының арнайы резерві - 70000 мың теңге.";
7) Осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес аталған шешім 1, 5, 6, 7 қосымшалардағы редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2004 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
Облыстық Мәслихаттың хатшысы
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2004 жылғы 12 ақпандағы "Қарағанды облыстық
Мәслихатының 2003 жылғы 25 желтоқсандағы
"2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы"
III сессиясының N 36 шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
IV сессиясының N 69 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2003 жылғы 25 желтоқсандағы
"2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы"
III сессиясының N 36 шешіміне
1 қосымша
2004 жылға арналған облыстық бюджет
Санат                      Атаулары
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелік
Сома (мың теңге)
1
2
3
4
5
6
I. Түсімдер

263
Исполнительный орган образования, культуры, спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета
004
Общеобразовательное обучение на местном уровне
005
Информатизация системы среднего образования на местном уровне
006
Приобретение и доставка учебников для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего образования
008
Дополнительное образование для детей и юношества на местном уровне
009
Проведение школьных олимпиад на местном уровне
3
Начальное профессиональное образование
263
Исполнительный орган образования, культуры, спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета
011
Начальное профессиональное образование на местном уровне
5
Дополнительное профессиональное образование
251
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из местного бюджета
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров органов внутренних дел
263
Исполнительный орган образования, культуры, спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета
013
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных учреждений
9
Прочие услуги в области образования
263
Исполнительный орган образования, культуры, спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета
014
Оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению по обследованию психического здоровья детей и подростков.
015
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
5
Здравоохранение
1
Больницы широкого профиля
254
Исполнительный орган здравоохранения, финансируемый из местного бюджета
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения
2
Охрана здоровья населения
254
Исполнительный орган здравоохранения, финансируемый из местного бюджета
005
Производство крови (заменителей) на местном уровне
006
Охрана материнства и детства
007
Пропаганда здорового образа жизни на местном уровне
278
Исполнительный орган санитарно-эпидемиологического надзора, финансируемый из местного бюджета
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа санитарно-эпидемиологического надзора, финансируемого из местного бюджета
002
Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия
003
Борьба с эпидемиями на местном уровне
3
Специализированная медицинская помощь
254
Исполнительный орган здравоохранения, финансируемый из местного бюджета
008
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим социально-значимыми заболеваниями  и заболеваниями, представляющим опасность для окружающих
4
Поликлиники
254
Исполнительный орган здравоохранения, финансируемый из местного бюджета

263
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын Білім, мәдениет, спорт және туризм атқарушы органы
004
Жергілікті деңгейдегі жалпы білім беру
005
Жергілікті деңгейде орта білім жүйесін ақпараттандыру
006
Орта білім беру мемлекеттік мекемелердің кітапхана қорларын жаңарту үшін оқулықтарды сатып алу және жеткізу
008
Жергілікті деңгейде балалар мен жасөспірімдер үшін қосымша білім беру
009
Жергілікті деңгейде мектеп олимпиадаларын өткізу
3
Бастауыш кәсіптік білім беру
263
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын Білім, мәдениет, спорт және туризм атқарушы органы
011
Жергілікті деңгейде бастапқы кәсіптік білім беру
5
Қосымша кәсіби білім беру
251
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ішкі істер атқарушы органы
007
Ішкі істер органдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
263
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын Білім, мәдениет, спорт және туризм атқарушы органы
013
Мемлекеттік мекемелер кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
263
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын Білім, мәдениет, спорт және туризм атқарушы органы
014
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын тексеріп байқау жөнінде халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық кеңестер беру көмегін көрсету
015
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
5
Денсаулық сақтау
1
Кең бейінді ауруханалар
254
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау атқарушы органы
004
Бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету мамандарының және денсаулық сақтау ұйымдарының жіберуіне байланысты стационарлық медициналық көмек көрсету
2
Халықтың денсаулығын қорғау
254
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау атқарушы органы
005
Жергілікті деңгейде қанды (ауыстырғыш) өндіру
006
Ана мен баланы қорғау
007
Жергілікті деңгейде салауатты өмір сүруді насихаттау
278
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын санитарлық-эпидемиологиялық қадағалаудың атқарушы органы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
002
Санитарлық-эпидемиологиялық әл-ауқатын қамтамасыз ету
003
Жергілікті деңгейде індетке қарсы күрес
3
Мамандандырылған медициналық көмек
254
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау атқарушы органы
008
Айналадағылар үшін қауіп төндіретін әлеуметтік-елеулі аурулармен ауыратын адамдарға медициналық көмек көрсету
4
Емханалар
254
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау атқарушы органы

009
Оказание первичной медико-санитарной помощи населению
5
Другие виды медицинской помощи
251
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из местного бюджета
009
Оказание стационарной медицинской помощи сотрудникам органов внутренних дел, членам их семей
254
Исполнительный орган здравоохранения, финансируемый из местного бюджета
010
Оказание скорой и неотложной помощи
012
Оказание медицинской помощи населению в чрезвычайных ситуациях
9
Прочие услуги в области здравоохранения
254
Исполнительный орган здравоохранения, финансируемый из местного бюджета
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа здравоохранения, финансируемого из местного бюджета
014
Обеспечение специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий граждан
016
Обеспечение лекарственными средствами населения по видам заболеваний на местном уровне
6
Социальное обеспечение и социальная помощь
1
Социальное обеспечение
258
Исполнительный орган труда и социальной защиты населения, финансируемый из местного бюджета
008
Специальные государственные пособия
009
Социальное обеспечение престарелых и инвалидов общего типа
263
Исполнительный орган образования, культуры, спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета
018
Социальное обеспечение детей
2
Социальная помощь
258
Исполнительный орган труда и социальной защиты населения, финансируемый из местного бюджета
015
Социальные выплаты отдельным категориям граждан по решению местных представительных органов
016
Социальная поддержка инвалидов на местном уровне
263
Исполнительный орган образования, культуры, спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета
019
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
258
Исполнительный орган труда и социальной защиты населения, финансируемый из местного бюджета
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа труда и социальной защиты населения, финансируемого из местного бюджета
002
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
263
Исполнительный орган образования, культуры, спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета
020
Обеспечение культурного досуга населения на местном уровне
022
Хранение историко-культурных ценностей на местном уровне
023
Сохранение исторического и культурного наследия, содействие развитию исторических, национальных и культурных традиций и обычаев населения
2
Спорт и туризм

009
Халыққа бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету
5
Медициналық көмектің басқа түрлері
251
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ішкі істер атқарушы органы
009
Ішкі істер органдарының қызметкерлеріне, олардың отбасыларына стационарлық медициналық көмек көрсету
254
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау атқарушы органы
010
Жедел және шұғыл көмек көрсету
012
Төтенше жағдайларда халыққа медициналық көмекті көрсету
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
254
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау атқарушы органы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
014
Азаматтардың жекелеген санаттарын арнаулы балалардың және емдік тағамдардың өнімдерімен қамтамасыз ету
016
Жергілікті деңгейде аурулар бойынша халықты дәрілік заттармен қамтамасыз ету
6
Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік көмек
1
Әлеуметтік қамтамасыз ету
258
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын  еңбек және халықты әлеуметтік қорғаудың атқарушы органы
008
Арнайы мемлекеттік жәрдемақылар
009
Жалпы үлгідегі мүгедектер мен қарттарды әлеуметтік қамтамасыз ету
263
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын Білім, мәдениет, спорт және туризм атқарушы органы
018
Балаларды әлеуметтік қамтамасыз ету
2
Әлеуметтік көмек
258
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын  еңбек және халықты әлеуметтік қорғаудың атқарушы органы
015
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік төлемдер
016
Жергілікті деңгейде мүгедектерді әлеуметтік қолдау
263
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын Білім, мәдениет, спорт және туризм атқарушы органы
019
Білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанының оқушылары мен тәрбиеленушілерін әлеуметтік қолдау
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
258
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын  еңбек және халықты әлеуметтік қорғаудың атқарушы органы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын  еңбек және халықты әлеуметтік қорғау атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
002
Жәрдемақылар мен басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу және жеткізу жөніндегі қызмет көрсетулерге төлем жүргізу
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
1
Мәдениет саласындағы қызмет
263
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын Білім, мәдениет, спорт және туризм атқарушы органы
020
Жергілікті деңгейде халықтың мәдени демалысын қамтамасыз ету
022
Жергілікті деңгейде тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау
023
Тарихи және мәдени мұраларды сақтау, халықтың тарихи, ұлттық және мәдени дәстүрлері мен салттарын дамытуға жәрдемдесу
2
Спорт және туризм

263
Исполнительный орган образования, культуры, спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета
026
Проведение спортивных мероприятий на местном уровне
027
Мероприятия по туристской деятельности на местном уровне
3
Информационное пространство
261
Исполнительный орган управления архивами, финансируемый из местного бюджета
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа управления архивами, финансируемого из местного бюджета
002
Обеспечение сохранности архивного фонда, печатных изданий и их специальное использование на местном уровне
263
Исполнительный орган образования, культуры, спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета
029
Обеспечение общедоступности информации на местном уровне
264
Исполнительный орган анализа общественных отношений и внутренней политики, финансируемый из местного бюджета
004
Проведение государственной информационной политики на местном уровне
005
Развитие государственного и других языков
006
Участие в проведении государственной политики по обеспечению внутриполитической стабильности
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта и информационного пространства
264
Исполнительный орган анализа общественных отношений и внутренней политики, финансируемый из местного бюджета
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа анализа общественных отношений и внутренней политики, финансируемого из местного бюджета
002
Проведение региональной молодежной политики
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды
1
Сельское хозяйство
257
Исполнительный орган сельского хозяйства, по охране лесов и животного мира, финансируемый из местного бюджета
007
Выплата комиссионных вознаграждений банкам второго уровня за размещение кредита на весенне-полевые и уборочные работы
3
Лесное хозяйство
257
Исполнительный орган сельского хозяйства, по охране лесов и животного мира, финансируемый из местного бюджета
013
Охрана лесов и животного мира
5
Охрана окружающей среды
256
Исполнительный орган по природопользованию и охране окружающей среды, финансируемый из местного бюджета
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа по природопользованию и охране окружающей среды, финансируемого из местного бюджета
002
Проведение мероприятий по охране окружающей среды на местном уровне
004
Содержание особо охраняемых природных территорий на местном уровне
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства и охраны окружающей среды
257
Исполнительный орган сельского хозяйства, по охране лесов и животного мира, финансируемый из местного бюджета
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа сельского хозяйства, по охране лесов и животного мира, финансируемого из местного бюджета
12
Транспорт и связь
1
Автомобильный транспорт

263
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын Білім, мәдениет, спорт және туризм атқарушы органы
026
Жергілікті деңгейде спорттық іс-шараларды  өткізу
027
Жергілікті деңгейде туристік қызмет жөніндегі іс-шаралар
3
Ақпараттық кеңістік
261
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мұрағат қоры атқарушы органы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мұрағат қоры атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
002
Мұрағат қорының баспа өнімдерінің сақталуын қамтамасыз ету және оларды жергілікті деңгейде арнайы пайдалану
263
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын Білім, мәдениет, спорт және туризм атқарушы органы
029
Жергілікті деңгейде ақпараттың жалпы қол жетімділігін қамтамасыз ету
264
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын  қоғамдық қарым-қатынастар және ішкі саясатты талдау атқарушы органы
004
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
005
Мемлекеттік және басқа да тілдерді дамыту
006
Ішкі саяси тұрақтылықты қамтамасыз ету жөніндегі мемлекеттік саясатты жүргізуге қатысу
9
Мәдениетті, спортты және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер
264
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын  қоғамдық қарым-қатынастар және ішкі саясатты талдау атқарушы органы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын қоғамдық қатынастар мен ішкі саясатты талдау атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
002
Өңірлік жастар саясатын жүргізу
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау
1
Ауыл шаруашылығы
257
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ормандарды және хайуанаттар әлемін қорғау жөніндегі ауыл шаруашылығының атқарушы  органы
007
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстары үшін екінші деңгейдегі банктерге комиссиялық сыйақылар төлеу
3
Орман шаруашылығы
257
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ормандарды және хайуанаттар әлемін қорғау жөніндегі ауыл шаруашылығының атқарушы  органы
013
Ормандар мен хайуанаттар әлемін қорғау
5
Қоршаған ортаны қорғау
256
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын табиғатты пайдалану және қоршаған ортаны қорғау жөніндегі атқарушы орган
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын табиғатты пайдалану және қоршаған ортаны қорғау жөніндегі атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
002
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау жөніндегі іс-шараларды  жүргізу
004
Жергілікті деңгейде ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды ұстау
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау саласындағы өзге де қызметтер
257
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ормандарды және хайуанаттар әлемін қорғау жөніндегі ауыл шаруашылығының атқарушы органы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ормандарды және хайуанаттар әлемін қорғау жөніндегі ауыл шаруашылығының атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
12
Көлік және байланыс
1
Автомобиль көлігі

274
Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета
024
Организация межрайонного (межгородского) пассажирского транспортного сообщения
026
Обеспечение функционирования автомобильных дорог местного значения, улиц городов и иных населенных пунктов
13
Прочие
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
272
Исполнительный орган экономики, поддержки малого и среднего бизнеса, государственных закупок, финансируемый из местного бюджета
002
Организация поддержки малого предпринимательства на местном уровне
9
Прочие
105
Аппарат акима
010
Резерв местного исполнительного органа по выполнению обязательств местных исполнительных органов по решениям судов
011
Резерв местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов
012
Представительские затраты
015
Специальный резерв местного исполнительного органа области для кредитования нижестоящих бюджетов на покрытие кассового разрыва
263
Исполнительный орган образования, культуры, спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа образования, культуры, спорта и туризма, финансируемого из местного бюджета
272
Исполнительный орган экономики, поддержки малого и среднего бизнеса, государственных закупок, финансируемый из местного бюджета
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа экономики, поддержки малого и среднего бизнеса, государственных закупок, финансируемого из местного бюджета
008
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований местных инвестиционнных проектов
273
Исполнительный орган инфраструктуры и строительства, финансируемый из местного бюджета
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа инфраструктуры и строительства, финансируемого из местного бюджета
274
Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемого из местного бюджета
15
Официальные трансферты
1
Официальные трансферты

274
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын  тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көліктің атқарушы органы
024
Ауданаралық (қалааралық) жолаушылар тасымалын ұйымдастыру
026
Жергілікті деңгейдегі, қала көшелеріндегі және елді мекендердегі автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
272
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын экономика, шағын және орта бизнесті қолдау, мемлекеттік сатып алу атқарушы органы
002
Жергілікті деңгейде шағын кәсіпкерлікті қолдауды ұйымдастыру
9
Басқалар
105
Әкім аппараты
010
Сот шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін атқаруы жөніндегі жергілікті орган резерві
011
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар мен өзге де көзделмеген шығындарды жою үшін жергілікті атқарушы органның резерві
012
Өкілеттік шығындар
015
Төменгі бюджеттердегі кассалық айырмашылықты жабуды кредиттеу үшін жергілікті атқарушы органның арнайы резерві
263
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын Білім, мәдениет, спорт және туризм атқарушы органы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім беру, мәдениет, спорт және туризм атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
272
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын экономика, шағын және орта бизнесті қолдау, мемлекеттік сатып алу атқарушы органы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын экономика, шағын және орта бизнесті қолдау, мемлекеттік сатып алу атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
008
Жергілікті инвестициялық жобаларды әзірлеу және технико-экономикалық негіздемелерді сараптау
273
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын инфрақұрылым мен құрылыс атқарушы органы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын инфрақұрылым және құрылыс атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
274
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын  тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көліктің атқарушы органы
001
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын  тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығы және көлік атқарушы органның қызметін қамтамасыз ету
15
Ресми трансферттер
1
Ресми трансферттер