О внесении изменений и дополнения в постановление акимата области от 22 апреля 2002 года N 01/5 "О закреплении приписных охотничьих угодий области за общественным объединением "Павлодарское общество охотников и рыболовов" (НГР 1208 от 14 мая 2002 года)
Постановление акимата Павлодарской области от 17 марта 2004 года N 83/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 марта 2004 года за N 2365. Утратило силу - постановлением акимата Павлодарской области от 17 февраля 2009 года N 39/3.
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Павлодарской области от 17 февраля 2009 года N 39/3.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 21 октября 1993 года  "Об охране, воспроизводстве  и использовании животного мира" и от 15 июля 1997 года  "Об охране окружающей  среды", в целях рационального использования животного  мира акимат области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести в  постановление  акимата области от 22 апреля 2002 года  N 101/5 "О закреплении приписных охотничьих угодий области за общественным объединением "Павлодарское общество охотников и рыболовов" (НГР 1208 от 14 мая 2002 года) следующие изменения и дополнение:
в приложении к указанному постановлению:
в графе 3:
в строке, порядковый номер 3, цифры "21000" заменить цифрами "321000";
в строке, порядковый номер 11, цифры "230000" заменить цифрами "430000";
графу 4, в строке, порядковый номер 11, дополнить словом "Коктобинский".
Аким области К. Нурпеисов

Облыс әкiмдiгiнiң 2002 жылғы 22 сәуiрдегi "Облыстың бекiтiлген аңшылық жерлерiн "Павлодар аңшылар мен балықшылар қоғамы" қоғамдық бiрлестiгiне бекiту туралы" N 101/5 қаулысына (2002 жылғы 14 мамырдағы МТН 1208) өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Павлодар облысы әкімиятының 2004 жылғы 17 наурыздағы N 83/4 қаулысы. Павлодар облысының әділет департаментінде 2004 жылғы 29 наурызда N 2365 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2009 жылғы 17 ақпандағы N 39/3 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2009 жылғы 17 ақпандағы N 39/3 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 21 қазандағы "Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы" және 1997 жылғы 15 шiлдедегi "Қоршаған орта ны қорғау туралы" Заңдарына сәйкес, жануарлар әлемiн тиiмдi пайдалану мақсатында облыс әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
облыс әкiмдiгiнiң 2002 жылғы 22 сәуiрдегi "Облыстың бекiтiлген аңшылық жерлерiн "Павлодар аңшылар мен балықшылар қоғамы" қоғамдық бiрлестiгiне бекiту туралы" N 101/5 қаулысына       (2002 жылғы 14 мамырдағы МТН 1208) мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
3-бағанда:
реттiк нөмiрi 3-жолдағы "21000" деген сан "321000" деген санмен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 11-жолдағы "230000" деген сан "430000" деген санмен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 11-жолдағы 4-баған "Көктөбе" деген сөзбен толықтырылсын.
Облыс әкiмi  Қ. Нұрпейiсов