О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 3/4 от 13 декабря 2003 года "Об областном бюджете на 2004 год"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 27 января 2004 года N 4/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 февраля 2004 года за N 1140. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23 июля 2010 года N 27/10
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23.07.2010 г. N 27/10
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О бюджетной системе" от 1 апреля 1999 года N 357-I, "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148,  внести в решение областного маслихата N 3/4 от 13 декабря 2003 года "Об областном бюджете на 2004 год" следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
раздел а):
цифру 15 462 814 заменить цифрой 16 970 077;
цифру 11 683 499 заменить цифрой 12 184 769;
цифру 74 930 заменить цифрой 1 080 923.
раздел б):
цифру 15 462 814 заменить цифрой 17 200 185;
цифру 15 407 814 заменить цифрой 17 145 185;
добавить абзацем следующего содержания:
кредитование 1 000 000 тыс.тенге.
2. В пункте 7:
цифру 103 032 заменить цифрой 93 349;
цифру 88 032 заменить цифрой 78 349;
3. В пункте 8:
цифру 8 293 065 заменить цифрой 8 261 015;
цифру 744 858 заменить цифрой 734 003;
цифру 512 425 заменить цифрой 510 878;
цифру 480 125 заменить цифрой 475 346;
цифру 718 188 заменить цифрой 709 486;
цифру 606 064 заменить цифрой 597 732;
цифру 635 870 заменить цифрой 624 978;
цифру 594 062 заменить цифрой 581 618;
цифру 692 894 заменить цифрой 683 593;
цифру 407 402 заменить цифрой 401 625;
цифру 857 948 заменить цифрой 842 966;
цифру 392 416 заменить цифрой 387 250;
цифру 503 997 заменить цифрой 502 690;
цифру 520 986 заменить цифрой 515 052;
цифру 625 830 заменить цифрой 693 798;
4. Дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
Выделить за счет свободных остатков бюджетных средств областного бюджета, сложившихся на начало года на расходы областного бюджета по бюджетным программам, согласно приложению 8.
5. Дополнить пунктом 8-2 следующего содержания:
Предусмотреть в областном бюджете на 2004 год: поступление кредита из республиканского бюджета в сумме 1000000 тыс.тенге;
местную бюджетную программу развития "Кредитование сельскохозяйственных товаропроизводителей на проведение весенне- полевых и уборочных работ в 2004 году" в сумме 1000000 тыс.тенге;
возврат сельскохозяйственными товаропроизводителями полученных кредитов в сумме 1 000 000 тыс.тенге;
погашение до 1 декабря 2004 года долга местного исполнительного органа перед республиканским бюджетом в сумме 1000000 тыс.тенге.
Установить, что бюджетные программы, связанные с погашением  указанного кредита, в течение 2004 финансового года секвестрированию не подлежат.

"2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2004 жылғы 27 қаңтардағы N 4/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2004 жылғы 11 ақпанда N 1140 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдедегі N 27/10 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.07.23 N 27/10 Шешімімен
Қазақстан Республикасының "Бюджет жүйесі туралы" 1999 жылғы 1 сәуірдегі N 357-1, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңдарына сәйкес "2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2003 жылғы 13 желтоқсандағы N 3/4 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1. 1 тармақта:
а) тарауы:
15 462 814 саны 16 970 077 санына ауыстырылсын;
11 683 499 саны 12 184 769 санына ауыстырылсын;
74 930 саны 1 080 923 санына ауыстырылсын;
б) тарауы:
15 462 814 саны 17 200 185 санына ауыстырылсын;
15 407 814 саны 17 145 185 санына ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзац қосылсын:
кредиттеу 1 000 000 мың теңге.
2. 7 тармақта:
103 032 саны 93 349 санына ауыстырылсын;
88 032 саны 78 349 санына ауыстырылсын;
3. 8 тармағында:
8 293 065 саны 8 261 015 санына ауыстырылсын;
744 858 саны 734 003 санына ауыстырылсын;
512 425 саны 510 878 санына ауыстырылсын;
480 125 саны 475 346 санына ауыстырылсын;
718 188 саны 709 486 санына ауыстырылсын;
606 064 саны 597 732 санына ауыстырылсын;
635 870 саны 624 978 санына ауыстырылсын;
594 062 саны 581 618 санына ауыстырылсын;
692 894 саны 683 593 санына ауыстырылсын;
407 402 саны 401 625 санына ауыстырылсын;
857 948 саны 842 966 санына ауыстырылсын;
392 416 саны 387 250 санына ауыстырылсын;
503 997 саны 502 690 санына ауыстырылсын;
520 986 саны 515 052 санына ауыстырылсын;
625 830 саны 693 798 санына ауыстырылсын;
4. Мына мазмұндағы 8-1 тармағымен толықтырылсын:
Облыстық бюджеттің бюджеттік қаржысының жыл басына қалыптасқан бос қалдықтары есебінен бюджеттік бағдарламалар бойынша облыстық бюджет шығыстарына 8 қосымшаға сәйкес бөлінсін.
5. Мына мазмұндағы 8-2 тармақтарымен толықтырылсын:
2004 жылға арналған облыстық бюджеттен:
республикалық бюджеттен кредит түсімі 1 000 000 мың теңге сомада;
2004 жылғы көктемгі егіс және астық жинау жұмыстарын жүргізуге ауыл шаруашылық тауарларын өндірушілерді кредиттеу» жергілікті бюджеттік даму бағдарламасына 1 000 000 мың теңге сомада;
ауыл шаруашылық тауарларын өндірушілерінің алған кредиттерін қайтару 1 000 000 мың теңге сомада;
2004 жылдың 1 желтоқсанына дейін республикалық бюджет алдындағы жергілікті атқарушы органның берешегін өтеу 1 000 000 мың теңге сомада қарастырылсын.
Нұсқалған кредитті өтеуге қатысты бюджеттік бағдарламалар 2004 қаржылық жыл ағымында секвестрлеуге жатпайды деп белгіленсін.