О внесении изменения в постановление акимата области от 18 мая 2004 года N 80 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 31 октября 2003 года N 1216 "О квоте иммиграции оралманов на 2004 год" и постановления Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2003 года N 1207 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 31 октября 2003 года N 1216"
Постановление Акимата Северо-Казахстанской области N 192 от 29 декабря 2004 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 января 2005 года N 1455. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17 октября 2011 года N 01.04-08/2964)

2004 жылға арналған оралмандар көші-қон квотасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 31 қазандағы N 1216 Жарлығын жүзеге асыру туралы" облыс әкімдігінің 2004 жылғы 18 мамырдағы N 80 қаулысына және Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 31 қазандағы N 1216 Жарлығын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкіметінің 2003 жылғы 29 қарашадағы N 1207 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 192 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2005 жылғы 24 қаңтарда N 1455 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011 жылғы 17 қазандағы N 01.04-08/2964 хаты)