О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 22 января 2003 года N 34, Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 23 января 2003 года N 16, Министра юстиции Республики Казахстан от 22 января 2003 года N 8, Председателя Агентства финансовой полиции Республики Казахстан от 22 января 2003 года N 10, Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 22 января 2003 года N 29 "Об утверждении Инструкции о порядке документирования обвиняемых, утерявших документы, удостоверяющие личность, в отношении которых избрана мера пресечения - арест"
Совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 25 января 2005 года N 48, Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 5 марта 2005 года N 46, Министра юстиции Республики Казахстан от 24 марта 2005 года N 91, Председателя Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) от 3 марта 2005 года N 45, Министра финансов Республики Казахстан от 18 февраля 2005 года N 52. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 апреля 2005 года N 3554. Утратил силу совместным приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 12 мая 2016 года № 497, Министра по делам государственной службы Республики Казахстан от 22 июня 2016 года № 138, Министра финансов Республики Казахстан от 14 июня 2016 года № 309 и Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 7 сентября 2016 года № 63
Сноска. Утратил силу совместным приказом Министра внутренних дел РК от 12.05.2016 № 497, Министра по делам государственной службы РК от 22.06.2016 № 138, Министра финансов РК от 14.06.2016 № 309 и Председателя Комитета национальной безопасности РК от 07.09.2016 № 63.
В целях приведения ведомственных нормативных актов в соответствие с действующим законодательством ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Внести в совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 22 января 2003 года N 34, Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 23 января 2003 года N 16, Министра юстиции Республики Казахстан от 22 января 2003 года N 8, Председателя Агентства финансовой полиции Республики Казахстан от 22 января 2003 года N 10, Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 22 января 2003 года N 29 "Об утверждении Инструкции о порядке документирования обвиняемых, утерявших документы, удостоверяющие личность, в отношении которых избрана мера пресечения - арест" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2150, опубликованный в бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2003 год, N 14, ст. 725), следующие изменения и дополнения:
в названии Совместного приказа слова "о порядке документирования" заменить словами "по документированию";
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"Бұлтартпау шарасы ретінде тұтқынға алу таңдап алынған, жеке басын куәландыратын құжаттарын жоғалтқан айыпталушыларды құжаттандыру тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2003 жылғы 22 қаңтардағы N 34, Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының 2003 жылғы 23 қаңтардағы N 16, Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2003 жылғы 22 қаңтардағы N 8, Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттігі төрағасының 2003 жылғы 22 қаңтардағы N 10, Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 22 қаңтардағы N 29 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрінің 2005 жылғы 25 қаңтардағы N 48, Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2005 жылғы 18 ақпандағы N 52, Қазақстан Республикасының Әділет министрінің 2005 жылғы 24 наурыздағы N 91, Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2005 жылғы 5 наурыздағы N 46, Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөніндегі агенттігі (қаржы полициясы) Төрағасының 2005 жылғы 3 наурыздағы N 45 Бірлескен бұйрықтары. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 8 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 3554. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрінің 2016 жылғы 22 маусымдағы № 138, Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 14 маусымдағы № 309, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2016 жылғы 12 мамырдағы № 497 және Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының 2016 жылғы 7 қыркүйектегі № 63 бірлескен бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Мемлекеттік қызмет істері министрінің 22.06.2016 № 138, ҚР Қаржы министрінің 14.06.2016 № 309, ҚР Ішкі істер министрінің 12.05.2016 № 497 және ҚР Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының 07.09.2016 № 63 бірлескен бұйрығымен.
Ведомстволық нормативтік актілерді қолданыстағы заңнамаға сәйкестендіру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бұлтартпау шарасы ретінде тұтқынға алу таңдап алынған, жеке басын куәландыратын құжаттарын жоғалтқан айыпталушыларды құжаттандыру тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2003 жылғы 22 қаңтардағы N 34, Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының 2003 жылғы 22 қаңтардағы N 16, Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2003 жылғы 22 қаңтардағы N 8, Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттігі төрағасының 2003 жылғы 22 қаңтардағы N 10, Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 22 қаңтардағы N 29  бірлескен бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде N 2150 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2003 жыл, N 14, 725-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
бірлескен бұйрықтың атауындағы "тәртібі туралы" деген сөздер "жөніндегі" деген сөзбен ауыстырылсын;
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Утвердить прилагаемую Инструкцию по документированию обвиняемых, утерявших документы, удостоверяющие личность, в отношении которых избрана мера пресечения - арест.";
в пункте 2 слова: "Департаментов финансовой полиции по областям, городам Астаны, Алматы, на транспорте" заменить словами "Департаментов по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) по областям, городам Астаны, Алматы Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)"; после слов "и таможен;" дополнить словами "Департаментов юстиции областей, городов Астаны, Алматы;";
в пункте 3 слова "Председателю Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции, начальникам Департамента миграционной полиции, Департамента предварительной изоляции подозреваемых и следственно арестованных, Следственного департамента" заменить словами "Председателям Комитетов регистрационной службы, уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан, начальникам Следственного департамента, Управления специальных учреждений и конвоирования";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-Министра внутренних дел Республики Казахстан генерал-майора полиции Ускимбаева К.Б., вице-Министра юстиции Республики Казахстан Стамкулова У.М., вице-Министра - председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан Сапарбаева Б.М., заместителя Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан генерал-майора Карбузова К.Ж., заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) подполковника финансовой полиции Сарсенова А.У.";
в Инструкции о порядке документирования обвиняемых, утерявших документы, удостоверяющие личность, в отношении которых избранна мера пресечения - арест, утвержденной указанным приказом:
по всему тексту слова "внутренних дел", "подразделении миграционной полиции", "подразделение миграционной полиции", "Департамента миграционной полиции МВД", "миграционной полиции", "подразделением миграционной полиции", "подразделениями миграционной полиции", "предварительной изоляции" заменить соответственно словами  "юстиции", "подразделении документирования и регистрации граждан органов юстиции", "подразделение документирования и регистрации граждан органов юстиции", "Комитета регистрационной службы Министерства юстиции", "подразделения документирования и регистрации граждан органов юстиции", "подразделением документирования и регистрации граждан органов юстиции", "подразделениями документирования и регистрации граждан органов юстиции", "содержания под стражей";
в заголовке и в пункте 1 слова "о порядке документирования" заменить словом "по документированию";
в пункте 2 слова "регламентируют порядок" заменить словом "детализирует";
в абзаце четвертом пункта 3 аббревиатуру "ДМП МВД РК" заменить словами "Комитет регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан";
в абзаце первом пункта 4 после слова "непосредственно" дополнить словами "в изоляторе временного содержания органов внутренних дел, а также".

"1. Қоса беріліп отырған Бұлтартпау шарасы ретінде тұтқынға алу таңдап алынған, жеке басын куәландыратын құжаттарын жоғалтқан айыпталушыларды құжаттандыру жөніндегі нұсқаулық бекітілсін.";
2-тармақтағы "Астана, Алматы қалаларындағы, облыстардағы және көліктегі қаржы полициясы департаменттерінің" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөніндегі агенттігінің (қаржы полициясы) Астана, Алматы қалаларындағы, облыстардағы Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөніндегі департаменттерінің" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақтағы "Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің төрағасы, Ішкі істер министрлігі Көші-қон полициясы департаментінің, Күдіктілер мен тергеу қамауындағыларды алдын ала оқшаулау департаментінің, Тергеу департаментінің" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Тіркеу қызметі, Қылмыстық-атқару жүйесі комитеттерінің төрағалары, Ішкі істер министрлігі Тергеу департаментінің, Арнайы мекемелер және айдауылдау басқармасының" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ішкі істер вице-министрі полиция генерал-майоры Қ.Б. Өскенбаевқа, Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі Ұ.М.Стамқұловқа, Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі-Кедендік бақылау комитетінің төрағасы Б.М.Сапарбаевқа, Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары генерал-майор Қ.Ж.Кәрбозовқа, Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөніндегі агенттігі (қаржы полициясы) төрағасының орынбасары қаржы полициясы подполковнигі Ә.Ө.Сәрсеновке жүктелсін.";
аталған бұйрықпен бекітілген Бұлтартпау шарасы ретінде тұтқынға алу таңдап алынған, жеке басын куәландыратын құжаттарын жоғалтқан айыпталушыларды құжаттандыру тәртібі туралы нұсқаулықта:
барлық мәтін бойынша "ішкі істер", көші-қон полициясы", "көші-қон полициясының", "Қазақстан Республикасы Ішкіісминінің Көші-қон полициясы департаменті", "Ішкі істер министрлігінің Көші-қон полициясы департаменті", "алдын ала оқшаулау" деген сөздер тиісінше "әділет", "әділет органдарының азаматтарды құжаттандыру және тіркеу", "әділет органдары азаматтарды құжаттандыру және тіркеу", "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі комитеті", "қамауда ұстау" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтағы "тәртібі туралы" деген сөздер "жөніндегі" деген сөзбен ауыстырылсын;
2-тармақтағы "тәртібін реттейді" деген сөздер "нақтылайды" деген сөзбен ауыстырылсын;
4-тармақтың бірінші абзацындағы "өтінішін" деген сөзден кейін "ішкі істер органдарының уақытша ұстау изоляторында, сондай-ақ" деген сөздермен толықтырылсын.

2. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр внутренних дел         Председатель Комитета
Республики Казахстан           национальной безопасности
Республики Казахстан
Министр юстиции                Председатель Агентства
Республики Казахстан           Республики Казахстан
по борьбе с экономической
и коррупционной преступностью
(финансовая полиция)
Министра финансов
Республики Казахстан
Согласовано:                       Согласовано:
Генеральный Прокурор                Председатель Верховного суда
Республики Казахстан                Республики Казахстан
9 марта 2005 г.                     21 февраля 2005 г.

2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
Қазақстан Республикасы
Экономикалық және сыбайлас
жемқорлық қылмысқа қарсы
күрес жөніндегі агенттігінің
(қаржы полициясы) төрағасы
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік
комитетінің төрағасы
Келісілді:
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы сотының төрағасы
Келісілді:
Қазақстан Республикасының
Бас прокурорының м. а.