О внесении дополнений и изменений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 мая 2003 года N 178 "Об утверждении Правил о порядке публикации в средствах массовой информации ежеквартальных агрегированных отчетов накопительных пенсионных фондов и организаций, осуществляющих инвестиционное управление пенсионными активами"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 июля 2005 года N 262. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 августа 2005 года за N 3786. Утратило силу постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 июня 2007 года N 188
Сноска. Постановление Правления Национального Банка РК от 30 июля 2005 г. N 262 утратило силу постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору фин. рынка и фин. организаций от 25 июня 2007 г. N  188 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня гос. регистрации).
В целях совершенствования системы раскрытия информации перед заинтересованными лицами о деятельности накопительных пенсионных фондов и организаций, осуществляющих инвестиционное управление пенсионными активами, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство)  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 мая 2003 года N 178 "Об утверждении Правил о порядке публикации в средствах массовой информации ежеквартальных агрегированных отчетов накопительных пенсионных фондов и организаций, осуществляющих инвестиционное управление пенсионными активами" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 2387, опубликованное 30 июня - 13 июля 2003 года в изданиях Национального Банка Республики Казахстан "Казакстан Улттык Банкiнiн Хабаршысы" и "Вестник Национального Банка Казахстана" N 14) следующие дополнения и изменения:
в Правилах о порядке публикации в средствах массовой информации ежеквартальных агрегированных отчетов накопительных пенсионных фондов и организаций, осуществляющих инвестиционное управление пенсионными активами:
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. По письменному ходатайству Ассоциации срок публикации может быть продлен уполномоченным органом.";
в Приложении:
в таблице Части 1:
в наименовании столбца 5 слово "оплаченного" исключить;

Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Жинақтаушы зейнетақы қорларының және зейнетақы активтерін инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымдардың тоқсан сайынғы біріктірілген есептерін бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау тәртібі туралы ережені бекіту туралы" 2003 жылғы 29 мамырдағы N 178 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі басқармасы төрағасының 2005 жылғы 30 шілдедегі N 262 қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2005 жылғы 15 тамызда тіркелді. Тіркеу N 3786. Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007 жылғы 25 маусымдағы N 188 Қаулысымен.
Ескерту. ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 30 шілдедегі N 262 қаулысының күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007 жылғы 25 маусымдағы  N 188  (мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Жинақтаушы зейнетақы қорларының және зейнетақы активтерін инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымдардың қызметі туралы мүдделі тұлғалардың алдында ақпаратты ашып көрсету жүйесін жетілдіру мақсатында, Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Жинақтаушы зейнетақы қорларының және зейнетақы активтерін инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымдардың тоқсан сайынғы біріктірілген есептерін бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау тәртібі туралы ережені бекіту туралы" 2003 жылғы 29 мамырдағы N 178  қаулысына  (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2387 тіркелген, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің 2003 жылғы 30 маусым - 13 шілде аралығындағы "Қазақстан Ұлттық Банкінің Хабаршысы" және "Вестник Национального Банка Казахстана" N 14 басылымдарында жарияланған) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
Жинақтаушы зейнетақы қорларының және зейнетақы активтерін инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымдардың тоқсан сайынғы біріктірілген есептерін бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау тәртібі туралы ережеде:
мынадай мазмұндағы 7-1-тармақпен толықтырылсын:
"7-1. Жарияланым мерзімін Қауымдастықтың жазбаша өтініші бойынша уәкілетті орган ұзартуы мүмкін.";
Қосымшада:
1-бөлімдегі кестеде:
5-бағанның атауындағы "ақысы төленген" деген сөздер алып тасталсын;

столбцы 7 и 8 заменить столбцами 7, 8 и 8-1 следующего содержания:
"
Количество вкладчиков (человек)
обязательных
добровольных
добровольно-
профессио-
нальных
7
8
8-1
";
таблицу Части 2 дополнить столбцами 8-1 - 8-5 следующего содержания:
Паи инвестицион-
ных фондов Республики Казахстан
Паи иностранных инвестицион-
ных фондов
Аффинирован-
ные драго-
ценные металлы
Прочие финансовые инструменты
в тен-
ге
в иност-
ранной валюте
8-1
8-2
8-3
8-4
8-5
".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту стратегии и анализа (Еденбаев Е.С.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений Агентства, Объединения юридических лиц "Ассоциация управляющих активами", организаций, осуществляющих инвестиционное управление пенсионными активами, накопительных пенсионных фондов.
4. Отделу международных отношений и связей с общественностью (Пернебаев Т.Ш.) обеспечить публикацию настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Бахмутову Е.Л.
Председатель

7 және 8-бағандар мынадай мазмұндағы 7, 8 және 8-1-бағандармен ауыстырылсын:
Салымшылар (адам) саны
міндетті
ерікті
ерікті-кәсіби
7
8
8-1
";
2-бөлімнің кестесі мынадай мазмұндағы 8-1 - 8-5-бағандармен толықтырылсын:
"
Қазақстан
Республикасының
инвестициялық
қорларының
пайлары
Шетелдік
инвестициялық
қорлардың
пайлары
Тазартылған
қымбат
металдар
Басқа қаржы
құралдары
теңгемен
шетел
валюта-
сында
8-1
8-2
8-3
8-4
8-5
".
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
3. Стратегия және талдау департаменті (Еденбаев Е.С.):
1) Заң департаментімен (Байсынов М.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қолға алсын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде оны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне, "Активтерді басқарушылар қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігіне, зейнетақы активтерін инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымдарға, жинақтаушы зейнетақы қорларына жіберсін.
4. Халықаралық қатынастар және жұртшылықпен байланыс бөлімі (Пернебаев Т.Ш) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары Е.Л. Бахмутоваға жүктелсін.
Төраға