О внесении дополнений и изменений в приказ Директора Департамента казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 1 декабря 1998 года № 548 "Об утверждении Альбома форм бухгалтерской документации для государственных учреждений Республики Казахстан"
Приказ Председателя Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года № 50. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 декабря 2005 года № 3969. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 24 февраля 2011 года № 95
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 24.02.2011 № 95 (вводится в действие с 01.01.2013).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Директора Департамента казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 1 декабря 1998 года N 548 "Об утверждении Альбома форм бухгалтерской документации для организаций, содержащихся   за счет государственного бюджета" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 677, внесены изменения  приказом  Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 405 зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1258) следующие дополнения и изменения:
в Альбоме форм бухгалтерской документации для государственных учреждений Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
в разделе 1 "Активы":
подразделы "Акт на списание активов в государственных учреждениях Форма N ОС-3 бюдж", "Акт на списание автотранспортных средств Форма ОС-4", "Акт на списание с баланса белья, постельных принадлежностей, одежды и обуви, инструментов, производственного и хозяйственного инвентаря Форма N 443", "Акт на списание из библиотеки литературы в государственных учреждениях Форма N 444" дополнить абзацем следующего содержания:
"Гриф "Согласовано" заполняется в случае согласования актов на списание имущества государственного учреждения с органом государственного управления.";
в подразделе "Акт на списание с баланса белья, постельных принадлежностей, одежды и обуви, инструментов, производственного и хозяйственного инвентаря Форма N 443" абзац второй изложить в следующей редакции:
"Списание пришедших в ветхость и негодность белья, постельных принадлежностей, одежды и обуви производится с учетом сроков службы, утвержденных администраторами бюджетных программ для своей системы на основании утвержденного руководителем государственного учреждения акта на списание по форме N 443.";
в Формах ОС-3 бюдж "Акт на списание активов в государственных учреждениях", N ОС-4 "Акт на списание автотранспортных средств", N 443 "Акт на списание с баланса белья, постельных принадлежностей, одежды и обуви, инструментов, производственного и хозяйственного инвентаря", N 444 "Акт на списание из библиотеки литературы в государственных учреждениях", утвержденных указанным приказом, после строки "наименование государственного учреждения" слева дополнить грифом:
"СОГЛАСОВАНО
Руководитель органа государственного управления
_____________ __________________
подпись       и.о.фамилия
М.П.    "____"  _________________ ________г.";
в разделе 4 "Заработная плата":

"Қазақстан Республикасының мемлекеттік мекемелерге арналған бухгалтерлік құжат нысандарының альбомын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық департаменті директорының 1998 жылғы 1 желтоқсандағы N 548 бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті Төрайымының 2005 жылғы 17 қарашадағы N 50 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 8 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 3969. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 24 ақпандағы № 95 бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2011.02.24 № 95 (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН :
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік мекемелерге арналған бухгалтерлік құжат нысандарының альбомын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық департаменті директорының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 677 тіркелген, Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің 2000 жылғы 18 қыркүйектегі N 405  бұйрығымен өзгерістер енгізілген - Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1258 тіркелген) 1998 жылғы 1 желтоқсандағы N 548  бұйрығына мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген, Қазақстан Республикасының мемлекеттік мекемелеріне арналған бухгалтерлік құжат нысандарының альбомында:
1 "Активтер" бөлімінде:
"Мемлекеттік мекемелердегі активтерді есептен шығаруға арналған акт N ОС-3 бюдж. нысан", "Автокөлік құралдарын есептен шығаруға арналған акт N OC-4 нысан", "Төсенішті, төсек-орын жабдықтарын, киімдер мен аяқ киімдерді, құралдарды, өндірістік және шаруашылық құрал-саймандарын баланстан есептен шығаруға арналған акт N 443 нысан", "Мемлекеттік мекемелерде кітапханадан шығарылған әдебиеттерді есептен шығаруға арналған акт N 444" кіші бөлімдері мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
""Келісілді" белгісі мемлекеттік мекемелер мүлкін есептен шығаруға арналған актілер мемлекеттік басқару органдарымен келісілген жағдайда толтырылады.";
"Төсенішті, төсек-орын жабдықтарын, киімдер мен аяқ киімдерді, құралдарды, өндірістік және шаруашылық құрал-саймандарын баланстан есептен шығаруға арналған акт N 443-нысан" кіші бөлімінде екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Тозған және жарамсыз төсенішті, төсек-орын жабдықтарын, киімдер мен аяқ киімдерді есептен шығару бюджеттік бағдарламалар әкімшілері мемлекеттік мекеменің басшысы бекіткен есептен шығаруға арналған акт N 443 нысан негізінде өздерінің жүйелері үшін бекіткен қызмет мерзімдерін есепке ала отырып жүргізіледі.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген N ОС-3 бюдж "Мемлекеттік мекемелердегі активтерді есептен шығаруға арналған акт", N OC-4 "Автокөлік құралдарын есептен шығаруға арналған акт", N 443 "Төсенішті, төсек-орын жабдықтарын, киімдер мен аяқ киімдерді, құралдарды, өндірістік және шаруашылық құрал-саймандарын баланстан есептен шығаруға арналған акт", N 444 "Мемлекеттік мекемелерде кітапханадан шығарылған әдебиеттерді есептен шығаруға арналған акт" нысандарында "Мемлекеттік мекеменің атауы" жолынан кейін сол жағынан:
"КЕЛІСІЛДІ
Мемлекеттік басқару органының басшысы
______________     __________________
қолы              аты-жөні
М.О.  "____" _________________ ______ жыл.";
4 "Жалақы" бөлімінде:

подраздел "Мемориальный ордер N 5 Форма N 405" после слов "социального налога" дополнить словами ", обязательных социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования";
в подразделе "Наряд Форма N 424" слова "средства от реализации платных услуг" заменить словами "деньги от реализации товаров (работ, услуг)";
подраздел "Ведомость по учету обязательных пенсионных взносов в Накопительные пенсионные фонды Форма N 452" исключить;
в подразделе "Список работников для зачисления причитающихся денежных выплат на карт-счета Форма N 456" в абзаце первом после слов "Ф.И.О. полностью" дополнить аббревиатурой ", РНН";
на оборотной стороне Формы N 424, утвержденной указанным приказом, слова "вид средств от платных услуг" заменить словами "код товаров (работ, услуг)";
на оборотной стороне Формы N 425, утвержденной указанным приказом, слова "вид средств от платных услуг" заменить словами "код товаров (работ, услуг)";
Форму N 452 исключить;
Формы N 451, N 456, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему приказу;
в разделе 5 "Денежные средства, ассигнования, кассовые и фактические расходы":
в названии раздела слово "ассигнования" заменить словом "разрешения";
подраздел "Книга учета лимитов (ассигнований) и расходов Форма N 294" изложить в следующей редакции:
"Книга учета разрешений и расходов
Форма N 294
В государственных учреждениях, осуществляющих учет исполнения планов финансирования самостоятельно, и в централизованных бухгалтериях при составлении сводных планов финансирования по однотипным государственным учреждениям аналитический учет выданных разрешений, кассовых и фактических расходов ведется в книге учета разрешений и расходов формы N 294 по программам, подпрограммам и спецификам экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан. Записи производятся по каждому документу, поступившему за день.
При этом по графе "Дата выписки" записывается порядковый номер полученного разрешения и дата выдачи форм 4-20 "Сводный отчет по расходам" и 5-15 "Реестр платежей по государственным учреждениям", при применении мемориальных ордеров - дата и номер мемориального ордера. По графе 4 "Выданных разрешений" показываются полученные разрешения, по графе 5 - суммы, поступившие на восстановление кассовых расходов, по графе 6 - произведенные кассовые расходы, по графе 7 показывается остаток выданных разрешений, по графе 8 - фактически произведенные государственным учреждением расходы. По окончании каждого месяца в книге выводятся итоги.";
подраздел "Карточка аналитического учета открытых лимитов Форма N 294 а" изложить в следующей редакции:
"Карточка аналитического учета разрешений
Форма N 294 а
Аналитический учет полученных средств в централизованных бухгалтериях ведется в разрезе программ и подпрограмм на карточках аналитического учета формы N 294а. В карточке в графе "Разрешения - всего" записывается общая сумма полученных разрешений, в графах "в том числе по спецификам" - суммы разрешений по спецификам экономической классификации расходов. Итоги в карточках подсчитываются за месяц и с начала года.";

"N 5 мемориалдық ордер N 405 нысан" кіші бөлімі "әлеуметтік салықты" сөздерінен кейін ", Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына міндетті әлеуметтік аударуды" деген сөздермен толықтырылсын;
"Ісқұжат N 424 нысан" кіші бөлімінде "ақылы қызмет көрсетулерді іске асырудан алынатын қаражаттар" деген сөздер "тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) іске асырудан алынатын ақшалар" деген сөздермен толықтырылсын;
"Жинақтаушы зейнеткерлік қорларына төленетін міндетті зейнеткерлік жарналарды есепке алу карточкасы N 452 нысан" кіші бөлімі алынып тасталсын;
"Қызметкерлердің тиесілі ақшалай төлемдерін карт-шотқа енгізуге арналған тізімі N 456 нысан" кіші бөлімінде бірінші абзацта "Т.А.Ә. (толықтай)" деген сөздерден кейін ", СТН" деген қысқарған сөзбен толықтырылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген N 424 нысанның арғы жағындағы "ақылы қызмет көрсетулерден алынатын қаражаттардың түрлері" деген сөздер "тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) коды" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген N 425 нысанның арғы бетіндегі "ақылы қызмет көрсетулерден алынатын қаражаттардың түрлері" деген сөздер "тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) коды" деген сөздермен ауыстырылсын;
N 452 нысан алынып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген N 451, N 456 нысандар осы бұйрыққа 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
5 "Ақша қаражаты, қаржыландыру, кассалық және нақты шығыстар" бөлімінде:
бөлім атауындағы "қаржыландыру" деген сөз "рұқсаттар" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Лимиттердің (қаржыландыруды) және шығыстарды есептеу кітабы N 294 нысаны" кіші бөлімі мынадай редакцияда жазылсын:
"Рұқсаттарды және шығыстарды есептеу кітабы
N 294 нысаны
Қаржыландыру жоспарларының орындалу есебін дербес жүзеге асыратын мемлекеттік мекемелерде және орталықтандырылған бухгалтерияларда бір текті мемлекеттік мекемелер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарын жасау кезінде берілген рұқсаттардың, кассалық және нақты шығыстарды талдамалы есептеу Қазақстан Республикасы бюджетінің шығыстар экономикалық сыныптамасының бағдарламалары, кіші бағдарламалары және ерекшеліктері бойынша рұқсаттарды және шығыстарды есептеу кітабы N 294 нысанында жүргізіледі. Жазулар күн ішінде түскен әрбір құжат бойынша жүргізіледі.
Бұл ретте, "Көшірменің берілген күні" бағаны бойынша алынған рұқсаттың реттік нөмірі және 4-20 "Шығыстар бойынша жиынтық есеп" және 5-15 "Мемлекеттік мекемелер бойынша төлем тізілімі" нысандарын беру күні, мемориалдық ордер қолданылған жағдайда - мемориалдық ордердің күні мен нөмірі жазылады. 4 "Берілген рұқсаттар" бағаны бойынша алынған рұқсаттар, 5 баған бойынша - кассалық шығыстарды қалпына келтіруге түскен сомалар, 6 баған бойынша - жүргізілген кассалық шығыстар көрсетіледі, 7 баған бойынша берілген рұқсаттар қалдығы, 8 баған бойынша мемлекеттік мекеменің нақты жасаған шығыстары көрсетіледі. Әрбір ай аяқталғанда кітапта қорытындылар шығарылады.";
"Ашық лимиттердің талдамалы есебі карточкасы N 294а нысаны" кіші бөлімі мынадай редакцияда жазылсын:
"Рұқсаттардың талдамалы есебі карточкасы
N 294а нысаны
Орталықтандырылған бухгалтерияларда алынған қаржының талдамалы есебі N 294а нысанды талдамалы есеп карточкаларында бағдарламалар және кіші бағдарламалар бөлінісінде жүргізіледі. Карточкада "Рұқсаттар-барлығы" бағанына алынған рұқсаттың жалпы сомасы, "оның ішінде ерекшеліктері бойынша" бағанына - шығыстардың экономикалық сыныптамасының ерекшеліктері бойынша рұқсаттар сомасы жазылады. Карточкалардағы қорытындылар ай бойынша және жыл басынан шығарылады.";

подразделы "Карточка контроля за распределением лимитов Форма 3", "Карточка контроля за распределением лимита Форма 3 МБ", "Карточка контроля за финансовыми обязательствами (ФО) Форма 4", "Мемориальный ордер N 1 Накопительная ведомость по кассовым операциям Форма N 381" исключить;
подраздел "Мемориальный ордер _____ Накопительная ведомость по субсчету N ____ Форма N 381" изложить в новой редакции:
"Мемориальный ордер N _____
Накопительная ведомость по субсчету N ____
Форма N 381
При обработке отчетов кассиров для систематизации оборотов по кассе за текущий месяц оформляется мемориальный ордер N 1 "Накопительная ведомость по кассовым операциям". Каждый отчет кассира заносится в накопительную ведомость по соответствующим счетам одной строкой. В ней записываются все обороты по кассе по приходу и расходу.
Операции по движению средств на бюджетных счетах оформляются мемориальным ордером N 2 "Накопительная ведомость по движению средств на бюджетных счетах".
Операции по движению денежных средств на других счетах государственных учреждений оформляются мемориальным ордером N 3 "Накопительная ведомость по учету денег от реализации товаров (работ, услуг), спонсорской и благотворительной помощи, депозитного счета, счета в иностранной валюте и специальных счетов бюджетного инвестиционного проекта по внешним займам, грантам".
Записи операций в накопительные ведомости "Мемориальный ордер N 2" и "Мемориальный ордер N 3" производятся на основании форм 4-20 "Сводный отчет по расходам", 5-15 "Реестр платежей по государственным учреждениям", 5-20 "Выписка со счета государственного учреждения", 5-33 "Отчет об остатках на счетах по платным услугам", выданных территориальными органами казначейства и приложенных к ним документов.";
абзац первый подраздела "Кассовая книга Форма N 440" изложить в следующей редакции:
"В кассовой книге (форма N 440) ведется учет кассовых операций государственного учреждения, имеющего денежные операции по бюджетному счету, по счетам для учета денег от реализации товаров (работ, услуг), спонсорской и благотворительной помощи, депозитному счету. Записи по учету кассовых операций в книге производятся: по бюджетным средствам - в графах "По бюджету", по счетам для учета денег от реализации товаров (работ, услуг), спонсорской и благотворительной помощи, депозитному счету - в графах "По деньгам от реализации товаров (работ, услуг), спонсорской и благотворительной помощи, по депозитным суммам.";

"Лимиттерді бөлу жөніндегі бақылау карточкасы 3 нысаны", "Лимитті бөлу жөніндегі бақылау карточкасы 3 МБ нысаны", "Қаржы міндеттемелерді (ҚМ) бақылау карточкасы 4 нысаны", "N 1 мемориалдық ордер Кассалық операциялар бойынша жинақтау ведомосы N 381 нысаны" кіші бөлімдері алынып тасталсын;
"N _____ мемориалдық ордер N ______ қосалқы шоты бойынша жинақтау ведомосы N 381 нысаны" кіші бөлімі жаңа редакцияда жазылсын:
"N _____ мемориалдық ордер N ______ қосалқы шоты бойынша жинақтау ведомосы
N 381 нысаны
Ағымдағы айға касса бойынша айналымды жүйелендіру үшін кассирлердің есептерін өңдеу кезінде N 1 "Кассалық операциялар бойынша жинақтау ведомосы" мемориалдық ордері ресімделеді. Кассирдің әрбір есебі тиісті шоттар бойынша бір жолмен жинақтау ведомосына кіргізіледі. Онда касса бойынша, кіріс және шығыс бойынша барлық айналымдар жазылады.
Бюджеттік шоттағы қаражаттың қозғалысы бойынша операциялар N 2 "Бюджеттік шоттағы қаражаттың қозғалысы бойынша жинақтау ведомосы" мемориалдық ордерімен ресімделеді.
Мемлекеттік мекемелердің басқа шоттарындағы ақша қаражатының қозғалысы бойынша операциялар N 3 "Тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді), демеушілік және қайырымдылық көмекті, депозитарлық шотты, шетел валютасындағы шотты және сыртқы қарыздар, гранттар бойынша бюджеттік инвестициялық жобаның арнаулы шоттарын іске асырудан алынатын ақшаны есептеу бойынша жинақтау ведомосы" мемориалдық ордерімен ресімделеді.
"N 2 мемориалдық ордер" және "N 3 мемориалдық ордер" жинақтау ведомостарына операцияларды жазу қазынашылықтың аумақтық органдарымен берілген 4-20 "Шығыстар бойынша жиынтық есеп", 5-15 "Мемлекеттік мекемелер бойынша төлем тізілімі", 5-33 "Ақылы қызметтер бойынша шоттағы қалдық туралы есеп" нысандардың және оларға қоса берілген құжаттардың негізінде жүргізіледі.";
"Кассалық кітап N 440 нысаны" кіші бөлімінің бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Кассалық кітапта (440 нысаны) бюджеттік шот, тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді), демеушілік және қайырымдылық көмекті іске асырудан алынатын ақшаны есептеу үшін шоттар, депозитарлық шот бойынша ақша операциялары бар мемлекеттік мекемелердің кассалық операциялар есебі жүргізіледі. Кітапта кассалық операциялар есебі жөніндегі жазулар: бюджет қаражаты бойынша - "Бюджет бойынша" бағанында, тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді), демеушілік және қайырымдылық көмекті іске асырудан алынатын ақшаны есептеу үшін шоттар, депозитарлық шот бойынша - "Тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді), демеушілік және қайырымдылық көмекті іске асырудан алынатын ақшалар бойынша, депозиттік сомалар бойынша" бағанында жүргізіледі.";

в подразделе "Книга контроля использования наличных денег по целевому назначению Формы N 453, N 454":
слова "средствам от реализации платных услуг, спонсорской и благотворительной помощи, по депозитным суммам и по средствам внебюджетного фонда акима города Алматы" заменить словами "деньгам от реализации товаров (работ, услуг), спонсорской и благотворительной помощи, депозитным";
Формы N 294, N 294а, N 453, N 454, N 381 "Мемориальный ордер N 2" и "Мемориальный ордер N 3" изложить в новой редакции согласно приложениям 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему приказу;
Формы N 3, N 3 МБ и N 4 исключить;
в Форме N 440, утвержденной указанным приказом, графу "По средствам от реализации платных услуг, спонсорской и благотворительной помощи, по депозитным суммам, по внебюджетному фонду акима города Алматы" изложить в следующей редакции:
"По деньгам от реализации товаров (работ, услуг), спонсорской и благотворительной помощи, по депозитным суммам";
в разделе 6"Расчеты":
подраздел "Книга специальных, валютных счетов и расчетов Форма N 292" изложить в следующей редакции:
"Книга специальных счетов, счетов в иностранной валюте и расчетов
Форма N 292
Применяется для аналитического учета:
денежных средств на счетах (по субсчетам 110, 112, 118);
прочих денежных средств (по субсчетам 130, 132, 134);
затрат по заготовлению и переработке материалов;
расчетов с поставщиками, подрядчиками и заказчиками за выполненные работы и оказанные услуги (по субсчетам 150, 151, 152, 154, 155, 157, 158);
расчетов с подотчетными лицами;
расчетов с разными дебиторами и кредиторами (по субсчетам 170, 173, 174, 175, 176, 178, 179);
расчетов с рабочими и служащими (по субсчетам 182, 183, 184, 185, 186, 187); финансирования (по субсчетам 231, 232, 236, 238, 239);
расчеты по трансфертам, социальному налогу, обязательным социальным отчислениям, внутреннему кредитованию (по субсчетам 159, 193, 199).
В книге в зависимости от назначения субсчета открываются отдельные счета на каждое государственное учреждение, лицо и др. Книга открывается записями сумм остатков на начало года. Текущие записи производятся не позднее следующего дня после совершения операции.";
название подраздела "Мемориальный ордер N 8 Накопительная ведомость по утвержденным авансовым отчетам подотчетных лиц Форма N 386" изложить в следующей редакции:
"Мемориальный ордер N 8 Накопительная ведомость по расчетам с подотчетными лицами Форма N 386";
название Формы N 292, утвержденной указанным приказом, изложить в следующей редакции:
"Книга специальных счетов, счетов в иностранной валюте и расчетов";
в разделе 7 "Средства от реализации платных услуг":
название раздела изложить в следующей редакции:
"Деньги от реализации товаров (работ, услуг)";

"Мақсаттағы түрдегі қолма-қол ақшаны пайдаланудың бақылау кітабы N 453, N 454 нысандары" кіші бөлімінде:
"ақылы қызмет көрсетулерді іске асырудан, алынатын қаражаттар депозиттік сомалар бойынша Алматы қаласы әкімінің бюджеттен тыс" деген сөздер "тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді), демеушілік және қайырымдылық көмекті іске асырудан алынатын ақшалар, депозиттік сомалар" деген сөздермен ауыстырылсын;
N 294, N 294а, N 453, N 454, N 381 нысандары, "N 2 мемориалдық ордер" және "N 3 мемориалдық ордер" осы бұйрыққа 3, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
N 3, N 3 МБ және N 4 нысандар алынып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген N 440 нысанда "Ақылы қызмет көрсетулерді іске асырудан, демеушілік және қайырымдылық көмектен алынатын қаражаттар бойынша, депозиттік сомалар бойынша, Алматы қаласы әкімінің бюджеттен тыс қоры бойынша" бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді), демеушілік және қайырымдылық көмекті іске асырудан алынатын ақшалар бойынша, депозиттік сомалар бойынша";
6 "Есеп айырысу" бөлімінде:
"Арнайы, валюталық шоттар және есеп айырысу кітабы N 292 нысан" кіші бөлімі мынадай редакцияда жазылсын:
"Арнайы шоттар, шетел валютасындағы шоттар және есеп айырысу
кітабы N 292 нысан
Мыналарды:
шоттардағы ақшалай қаражаттарды (110, 112, 118 қосалқы шоттар бойынша);
өзге де ақшалай қаражаттарды (130, 132, 134 қосалқы шоттар бойынша);
материалдарды дайындау және ұқсату жөніндегі шығындарды;
орындалған жұмыстар және көрсетілген қызметтер үшін өнім берушілермен, мердігерлермен және тапсырысшылармен есеп айырысуларды (150, 151, 152, 154, 155, 157, 158 қосалқы шоттар бойынша);
есеп беретін тұлғалармен есеп айырысуларды;
әртүрлі дебиторлармен және несие берушілермен есеп айырысуды (170, 173, 174, 175, 176, 178, 179 қосалқы шоттар бойынша);
жұмысшылармен және қызметшілермен есеп айырысуларды (182, 183, 184, 185, 186, 187 қосалқы шоттар бойынша);
қаржыландыруды (231, 232, 236, 238, 239 қосалқы шоттар бойынша);
трансферттер, әлеуметтік салық, міндетті әлеуметтік аударулар, ішкі кредит беру бойынша есеп айырысулар (159, 193, 199 қосалқы шоттар бойынша) талдамалы есепке алу үшін қолданылады.
Кітапта қосалқы шоттың мақсатына байланысты әрбір мемлекеттік мекемеге, тұлғаға және басқаларға жеке шоттар ашылады. Кітап жыл басындағы қалдық сомасының жазбаларымен ашылады. Ағымдағы жазбалар операция аяқталғаннан кейінгі келесі күннен кешіктірмей жүргізіледі.";
"N 8 Мемориалдық ордер Есеп беретін тұлғалардың бекітілген аванстық есептері жөніндегі жинақтаушы ведомость N 386 нысан" кіші бөлімінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"N 8 Мемориалдық ордер Есеп беретін тұлғалармен есеп айырысу жөніндегі жинақтаушы ведомость N 386 нысан";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген N 292 нысанның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Арнайы шоттар, шетел валютасындағы шоттар және есеп айырысу кітабы";
7 "Ақылы қызмет көрсетулерді іске асырудан алынатын қаражат" бөлімінде:
бөлімнің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) іске асырудан алынатын ақша";

в подразделах "Книга учета средств от реализации платных услуг Форма N 297", "Книга учета средств от реализации платных услуг Форма N 297б", "Квитанция Форма N 10" и "Мемориальный ордер N 14 Накопительная ведомость начисления доходов по специальным средствам Форма N 409" в названии, по всему тексту и Формах N 297, N 297б, N 409, утвержденных указанным приказом, слова "средства от реализации платных услуг", "средств от реализации платных услуг", "средствам от реализации платных услуг", "по специальным средствам", "платных услуг", заменить соответственно словами "деньги от реализации товаров (работ, услуг)", "денег от реализации товаров (работ, услуг)", "деньгам от реализации товаров (работ, услуг)", "от реализации товаров (работ, услуг)", "товаров (работ, услуг)";
в Форме N 297 б, утвержденной указанным приказом, графу "Текущий счет для средств от платных услуг (субсчет 111)" изложить в следующей редакции:
"Счет для учета денег от реализации товаров (работ, услуг) (субсчет 111)";
в разделе 8 "Общебухгалтерские формы":
подраздел "Многографная карточка Форма N 283" изложить в новой редакции:
"Многографная карточка
Форма N 283
Применяется:
для учета реализации продукции и затрат подсобных (учебных) сельских хозяйств по отраслям хозяйства и их видам (по субсчетам 081, 281);
для учета затрат, связанных с выпуском готовых изделий и их реализацией производственными (учебными) мастерскими, а также по изданию и реализации печатной продукции и оказанию услуг (по субсчетам 080, 280);
для учета затрат по изготовлению экспериментальных устройств (по субсчету 083);
для аналитического учета расчетов по обязательному социальному обеспечению, для учета средств фонда материального поощрения, фонда производственного и социального развития (по субсчетам 171, 240, 246);
для учета кредитов (по субсчету 248);
для учета поступления и выбытия активов (по субсчету 250);
для учета средств фондов центральных и иных госорганов, местных исполнительных и представительных органов Республики Казахстан, образованных в установленном порядке (по субсчету 272);
для учета доходов и расходов за счет денег, от реализации товаров (работ, услуг) (по субсчетам 211, 400);
для учета финансирования из бюджета на расходы государственного учреждения и другие мероприятия (по субсчету 230);
для учета расчетов с заказчиками за выполненные работы и оказанные услуги (по субсчету 153);

"Ақылы қызмет көрсетулерді іске асырудан алынатын қаражат есебінің кітабы N 297 нысан", "Ақылы қызмет көрсетулерді іске асырудан алынатын қаражат есебінің кітабы N 297-б нысаны", "Квитанция N 10 нысан" және N 14 Мемориалдық ордер Ақылы қызмет көрсетулерді іске асырудан алынатын қаражат бойынша кірістерді есептеудің жинақтаушы ведомосы N 409 нысан" кіші бөлімдерінің атауында, бүкіл мәтін бойынша және көрсетілген бұйрықпен бекітілген N 297, N 297б, N 409 нысандарда "ақылы қызмет көрсетулерді іске асырудан", "арнайы қаражат бойынша", "ақылы қызмет" деген сөздер, тиісінше "тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) іске асырудан алынатын ақша", "тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) іске асырудан алынатын", "тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді)" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген N 297б нысанында "ақылы қызмет көрсетулерден алынатын қаражат үшін ағымдағы шот (111 қосалқы шот)" бағамы мынадай редакцияда жазылсын:
"Тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) іске асырудан алынатын ақшаны есептеу үшін шот (111 қосалқы шот)";
8 "Жалпы бухгалтерлік нысандар" бөлімінде:
"Көп бағанды карточка N 283 нысан" кіші бөлімі жаңа редакцияда жазылсын:
"Көп бағанды карточка
N 283 нысан
Мыналар үшін қолданылады:
шаруашылық салалары және олардың түрлері бойынша (081, 281 қосалқы шоттар бойынша) қосалқы (оқу) ауыл шаруашылығы өнімдерінің сатылуын және шығындарын есептеу үшін;
өндірістік (оқу) шеберханаларында дайын бұйымдарды шығаруға байланысты, сондай-ақ баспа өнімдерін шығару және сату және қызмет көрсету бойынша (080, 280 қосалқы шоттар бойынша) шығындарды есептеу үшін;
эксперименталды қондырғыларды дайындау бойынша (083 қосалқы шоты бойынша) шығындарды есептеу үшін;
міндетті әлеуметтік қамсыздандыру бойынша есептесулердің талдамалы есебі үшін, материалдық ынталандыру қоры, өндірістік және әлеуметтік даму қоры қаражаттарын (171, 240, 246 қосалқы шоттары бойынша) есептеу үшін;
несиелерді (248 қосалқы шоты бойынша) есептеу үшін;
активтердің (250 қосалқы шоты бойынша) түсуі мен шығуын есептеу үшін;
Қазақстан Республикасы орталық және өзге меморгандарының, жергілікті атқару және өкілетті органдарының белгіленген тәртіппен құрылған қорларының қаражаттарын (272 қосалқы шоты бойынша) есепке алу үшін;
тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) іске асырудан алынатын ақшаның есебінен кірістер мен шығыстарды (211, 400 қосалқы шоттар бойынша) есепке алу үшін;
мемлекеттік мекемелердің шығыстарын және басқа шараларды (230 қосалқы шоты бойынша) бюджеттен қаржыландыруды есепке алу үшін;
орындалған жұмыстар және көрсетілген қызметтер үшін тапсырысшылармен (153 қосалқы шоты бойынша) есептесуді есепке алу үшін;

для учета расходов к распределению, расходов за счет денег от спонсорской и благотворительной помощи и прочих средств (по субсчетам 210, 213);
для учета расчетов по выплате пенсий (по субсчету 191);
для учета кредитов, внешних займов, грантов (по субсчету 245, 248, 249);
взамен книги форма N 297-б "Книга учета денег от реализации товаров (работ, услуг)".";
дополнить подразделом следующего содержания:
"Ведомость по учету принятых государственным учреждением
обязательств Форма N 122
В данной форме записываются суммы принятых обязательств зарегистрированные в территориальных органах Казначейства. В конце текущего финансового года сумма принятых обязательств уменьшается на сумму произведенных кассовых расходов.";
дополнить Формой N 122 "Ведомость по учету принятых государственным учреждением обязательств" согласно приложению 9 к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Приложение 1
к приказу Председателя
Комитета казначейства
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 17 ноября 2005 г. N 50
Форма N 451
Утверждена Департаментом
Казначейства Министерства финансов
Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
______________
________________________                  СИК |______________|
Ф.И.О. работника
___________________________________________________________________
Наименование государственного учреждения и адрес
Карточка учета N ______
обязательных пенсионных взносов в
Накопительные Пенсионные фонды
за ________________ год
Сальдо на начало года ________________ тенге _________ тиын
Сальдо на начало
Удержано за месяц
Перечислено
Сальдо
на конец
N, дата счета к оплате
сумма
1
2
3
4
5
6
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
Итого
Сальдо на конец года ___________________ тенге __________ тиын
Руководитель
государственного учреждения ________________ ______________________
(подпись)             (Ф.И.О.)
М.П.
Главный бухгалтер     ________________    _________________________
(подпись)                   (Ф.И.О.)
Приложение 2
к приказу Председателя
Комитета казначейства
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 17 ноября 2005 г. N 50
Форма N 456
Утверждена Департаментом
Казначейства Министерства финансов
Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Список
работников для зачисления причитающихся
денежных выплат на карт - счета
работников ________________________________________________________
(наименование государственного учреждения)
для зачисления заработной платы и других денежных выплат за
на карт - счета в Банках Республики Казахстан ________________ ____г.
по специфике ________________________________
Номер карточки
Сумма
Ф.И.О.
РНН
Формат итоговой строки:
Признак итоговой строки
Количество строк
Итоговая сумма
Первый руководитель   ________________    _________________________
(подпись)            (Ф.И.О.)
Главный бухгалтер     ________________    _________________________
(подпись)                   (Ф.И.О.)
М.П.
Приложение 3
к приказу Председателя
Комитета казначейства
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 17 ноября 2005 г. N 50
Форма N 294
Утверждена Департаментом
Казначейства Министерства финансов
Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Наименование государственного учреждения _______________________
(централизованная бухгалтерия)
КНИГА
УЧЕТА РАЗРЕШЕНИЙ И РАСХОДОВ
на ______________ год
Форма N 294
Программа_____________ Подпрограмма__________ Специфика___________
Дата
вы-
писки
N мемо-
риального
ордера
Содержа-ние опера-
ции и
номер
доку-
мента
Д е б е т
Кредит
Остаток
выданных
разрешений
выданных
разре-
шений
восста-
новление
кассовых
расходов
кас-
совый
расход
1
2
3
4
5
6
7
продолжение таблицы
Фактические расходы
Кредит суб-счета ______ списано расходов
Всего
Дебет субсчета ______________
в том числе по литерам
8
9
10
11
12
13
14
Приложение 4
к приказу Председателя
Комитета казначейства
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 17 ноября 2005 г. N 50
Форма N 294а
Утверждена Департаментом
Казначейства Министерства финансов
Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
__________________________________________
Наименование государственного учреждения
(централизованной бухгалтерии)
Карточка аналитического учета разрешений на_______год
Код гос. учреждения________ Программа_________ Подпрограмма________
Дата
Номер
м/о
Содер-
жание
опера-
ции и
номер
доку-
мента
Выдан-
ные
разре-
шения
всего
в том числе по спецификам
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
Продолжение формы N 294 а
в том числе по спецификам
Дата
Номер
м/о
Содер-
жание
опера-
ции и
номер
доку-
мента
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
Приложение 5
к приказу Председателя
Комитета казначейства
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 17 ноября 2005 г. N 50
Форма N 453
Утверждена Департаментом
Казначейства Министерства финансов
Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
КНИГА
контроля использования наличных денег
по целевому назначению
Наименование государственного учреждения___________________________
Код государственного учреждения___________ __________месяц ______г.
(тенге)
Содержание операции
Дата
Номер
доку-
мента
Поступило (израсходовано)
наличных денег по спецификам
111
112
113
121
1
2
3
4
5
6
7
8
Остаток на начало месяца
Приход
Итого по приходу
Расход
Итого по расходу
Остаток на конец месяца
продолжение таблицы
Поступило (израсходовано) наличных
денег по спецификам
Итого
по
специ-
фикам
131
132
134
135
139
146
147
149
151
152
159
и т.д.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Приложение 6
к приказу Председателя
Комитета казначейства
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 17 ноября 2005 г. N 50
Форма N 454
Утверждена Департаментом
Казначейства Министерства финансов
Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
КНИГА
контроля использования наличных денег по
целевому назначению, поступивших от реализации
товаров (работ, услуг), спонсорской и
благотворительной помощи, депозитных сумм
Наименование государственного учреждения___________________________
Код государственного учреждения___________ __________месяц ______г.
N
Содержание
операции
Да-
та
Но-
мер
до-
ку-
мен-
та
Поступило из банка по чеку
(израсходовано) наличных
денег по спецификам
111
112
113
121
131
132
134
135
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Остаток на нач. месяца
Приход
Итого по приходу
Расход
Итого по расходу
Остаток на конец месяца
N
Содержание
операции
Да-
та
Но-
мер
до-
ку-
мен-
та
Поступило из банка по чеку
(израсходовано) наличных
денег по спецификам
139
146
147
149
13
14
15
16
Остаток на нач. месяца
Приход
Итого по приходу
Расход
Итого по расходу
Остаток на конец месяца
продолжение таблицы
Поступило из банка по чеку
(израсходовано) наличных
денег по спецификам
Поступило наличными в кассу для зачисления на следующие счета
Итого
поступило
(сдано) в
банк
наличных
денег
для учета денег от реал. товар. (работ, услуг)
де-
по-
зит-
ный
спонсор.
и
благотв.
помощи
151
152
159
и т.д.
17
18
19
20
21
22
23
24
Приложение 7
к приказу Председателя
Комитета казначейства
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 17 ноября 2005 г. N 50
Форма N 381
Утверждена Департаментом
Казначейства Министерства финансов
Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
________________________________________
Наименование государственного учреждения
(централизованной бухгалтерии)
Мемориальный ордер N 2
за______________________________ ______г.
Накопительная ведомость по движению
средств на бюджетных счетах
NN
п/п
Дата выписки
отчетных форм
органа
Казначейства
Дебет субсчета ______
Кредит субсчетов
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Всего                  Остаток на начало месяца
Остаток на конец месяца
Сумма оборотов
Оборотная сторона ф. 381
NN
п/п
Дата выписки
отчетных форм
органа
Казначейства
Дебет субсчета ______
Кредит субсчетов
Ито-
го
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Всего
Вторые записи
Д -
Д -
Д -
К -
К -
К -
29
30
31
Исполнитель ___________    _____________    ___________
должность        подпись         (Ф.И.О.)
Главный бухгалтер          _____________    ___________
подпись         (Ф.И.О.)
Приложение на ____________ листах
Приложение 8
к приказу Председателя
Комитета казначейства
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 17 ноября 2005 г. N 50
Форма N 381
Утверждена Департаментом
Казначейства Министерства финансов
Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
________________________________________
Наименование государственного учреждения
(централизованной бухгалтерии)
Мемориальный ордер N 3
за______________________________ ______г.
Накопительная ведомость по учету денег от реализации
товаров (работ, услуг), спонсорской и благотворительной
помощи, депозитного счета, счета в иностранной валюте и
специальных счетов бюджетного инвестиционного проекта
по внешним займам, грантам
NN
п/п
Дата выписки
отчетных форм
органа
Казначейства
Дебет субсчета ______
Кредит субсчетов
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Всего                  Остаток на начало месяца
Остаток на конец месяца
Сумма оборотов
Оборотная сторона ф. 381
NN
п/п
Дата выписки
отчетных форм
органа
Казначейства
Дебет субсчета ______
Кредит субсчетов
Ито-
го
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Всего
Вторые записи
Д -
Д -
Д -
К -
К -
К -
29
30
31
Исполнитель ___________    _____________    ___________
должность        подпись         (Ф.И.О.)
Главный бухгалтер _____________    ___________
подпись         (Ф.И.О.)
Приложение на ____________ листах
Приложение 9
к приказу Председателя
Комитета казначейства
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 17 ноября 2005 г. N 50
________________________________________
Наименование государственного учреждения
Форма N 122
Ведомость
по учету принятых государственным учреждением обязательств
за __________________________ год
Принято обязательств за месяц
Принято обязательств с начала года
А
1
2
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
Итого
Сумма кассовых расходов за год ____________________________ тенге
Сумма невыполненных обязательств на конец года ____________ тенге
Главный бухгалтер ___________             ________________________
подпись                      (Ф.И.О.)

бөлінуге жататын шығыстарды, демеушілік және қайырымдылық көмектен түсетін ақшаның есебінен шығыстарды және өзге қаражаттарды (210, 213 қосалқы шоттары бойынша) есепке алу үшін;
зейнетақыны төлеу жөніндегі есеп айырысуларды (191 қосалқы шоты бойынша) есепке алу үшін;
кредиттерді, сыртқы қарыздарды, гранттарды есепке алу үшін (245, 248, 249 қосалқы шоттары бойынша) есепке алу үшін;
"Тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) іске асырудан алынатын ақшаны есепке алу кітабы" N 279б нысанды кітапты алмастыру үшін.";
мынадай мазмұндағы кіші бөліммен толықтырылсын:
"Мемлекеттік мекеме қабылдаған міндеттемені есепке алу жөніндегі
ведомость N 122 нысан
Берілген нысанда Қазынашылықтың аумақтық органдарында тіркелген қабылданған міндеттемелер сомасы жазылады. Ағымдағы қаржы жылының соңында қабылданған міндеттемелер сомасы жүргізілген кассалық шығыстар сомасына азаяды.";
Осы бұйрыққа 9 қосымшаға сәйкес N 122 "Мемлекеттік мекеме қабылдаған міндеттемені есепке алу жөніндегі ведомость" нысанымен толықтырылсын.
2. Осы бұйрық оны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төрайым
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Қазынашылық комитеті Төрайымының
2005 жылғы 17 қарашадағы
N 50 бұйрығына 1-қосымша
N 451 нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 жылғы 1 желтоқсандағы N 548
____________________
______________________________           ӘЖК |____________________|
қызметкердің аты-жөні
___________________________________________________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы және мекен-жайы
___________________ жыл үшін
жинақтаушы зейнеткерлік қорларына төленетін
міндетті зейнеткерлік жарналарды есепке алудың
N ______ карточкасы
Жыл басындағы сальдо ________________ теңге_________тиын
Басын-
дағы
сальдо
Бір айда
ұсталғаны
Аударылғаны
Соңын-
дағы
сальдо
Шоттың
төлеу
N, күні
сомасы
1
2
3
4
5
6
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Маусым
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
Қазан
Қараша
Желтоқсан
Жиыны
Жыл соңындағы сальдо ________________ теңге _________________ тиын
Мемлекеттік мекеменің _______________     ________________________
М.О.          басшысы      (қолы)                 (аты-жөні)
Бас бухгалтер         _______________     ________________________
(қолы)                 (аты-жөні)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Қазынашылық комитеті Төрайымының
2005 жылғы 17 қарашадағы
N 50 бұйрығына 2-қосымша
N 456 нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 жылғы 1 желтоқсандағы N 548
Қызметкерлердің тиесілі ақшалай
төлемдерін карт-шотқа енгізуге арналған
ТІЗІМІ
Қызметкерлер ______________________________________________________
(мемлекеттік мекеменің атауы)
______________________ ерекшелік бойынша
Қазақстан Республикасының Банктеріндегі карт-шотқа
_____________________ _____жыл үшін жалақылар мен басқа да ақшалай
төлемдерді есептеуге арналған
Карточканың нөмірі
Сомасы
Аты-жөні
СТН
Жиынтық жолдың форматы
Жиынтық жолдың белгісі
Жолдар саны
Жиынтық сома
Бірінші басшы ______________        _______________________
(қолы)                   (аты-жөні)
Бас бухгалтер ______________        _______________________
(қолы)                   (аты-жөні)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Қазынашылық комитеті Төрайымының
2005 жылғы 17 қарашадағы
N 50 бұйрығына 3-қосымша
N 294 нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 жылғы 1 желтоқсандағы N 548
Мемлекеттік мекеменің атауы _____________________________________
(орталықтандырылған бухгалтерия)
____________ жылға арналған
РҰҚСАТТАРДЫ ЖӘНЕ ШЫҒЫСТАРДЫ
ЕСЕПТЕУ КІТАБЫ
N 294 нысан
Бағдарлама _________  Кіші бағдарлама _________  Ерекшелік ________
Көшір-
менің
берілген
күні
Мемори-
алдық
ордердің
N
Операцияның
мазмұны
және құжат
нөмірі
Дебет
Кредит
Беріл-
ген
рұқсат-
тардың
қалдығы
беріл-
ген
рұқ-
сат-
тардың
кас-
салық
шығыс-
тардың
қалпына
келуі
кас-
салық
шығыс
1
2
3
4
5
6
7
кестенің жалғасы
Іс  жүзіндегі шығыстар
Қосалқы есеп кредиті ______ есептен шығарылған шығындар
Барлығы
Қосалқы есеп дебеті
оның ішінде литерлер бойынша
8
9
10
11
12
13
14
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Қазынашылық комитеті Төрайымының
2005 жылғы 17 қарашадағы
N 50 бұйрығына 4-қосымша
N 294а нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 жылғы 1 желтоқсандағы N 548
__________________________________________________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы (орталықтандырылған бухгалтерия)
______жылға арналған рұқсаттардың
талдамалы есебі карточкасы
Мемлекеттік мекеменің коды _____________
Бағдарлама__________________   Кіші бағдарлама____________________
Күні
м/о
нө-
мірі
Операцияның
мазмұны
және
құжаттың
нөмірі
Беріл-
ген
рұқсат-
тар
барлығы
оның ішінде
сол сияқты аяғына дейін (16 тармақ арқылы линовка)
кестенің жалғасы
ерекшеліктер бойынша
Күні
м/о
нө-
мірі
Операцияның мазмұны және құжаттың нөмірі
сол сияқты аяғына дейін (16 тармақ арқылы линовка)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Қазынашылық комитеті Төрайымының
2005 жылғы 17 қарашадағы
N 50 бұйрығына 5-қосымша
N 453 нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 жылғы 1 желтоқсандағы N 548
Мақсатты түрдегі қолма-қол ақшаны пайдаланудың бақылау
КІТАБЫ
Мемлекеттік мекеменің атауы _____________________________________
Мемлекеттік мекеменің коды ______________ ___________айы ______ж.
(теңге)
Опера-
цияның
мазмұны
Кү-
ні
Құ-
жат-
тың
нө-
мірі
Ерекшеліктер бойынша қолма-қол
ақша түсті (жұмсалды)
111
112
113
121
131
132
134
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Ай басындағы қалдық
Кіріс
Кіріс бойынша жиыны
Шығыс
Шығыс бойынша жиыны
Айдың
соңын-
дағы
қалдық
кестенің жалғасы
Ерекшеліктер бойынша қолма-қол
ақша түсті (жұмсалды)
Ерекше.
ліктер
123
139
146
147
149
151
152
159
с.с.
б/ша жиыны
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Қазынашылық комитеті Төрайымының
2005 жылғы 17 қарашадағы
N 50 бұйрығына 6-қосымша
N 454 нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 жылғы 1 желтоқсандағы N 548
Тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) сатудан, демеушілік
және қайырымдылық көмектен, депозиттік сомалардан түскен
қолма-қол ақшаның мақсатты пайдаланылуын бақылау
КІТАБЫ
Мемлекеттік мекеменің атауы _______________________________________
Мемлекеттік мекеменің коды ________________________________________
N
Опера-
цияның мазмұны
Кү-
ні
Құ-
жат-
тың
нө-
мірі
Ерекшеліктер бойынша қолма-қол
ақшаның чегі бойынша банктен
түскені(жұмсалғаны)
111
112
113
121
131
132
134
135
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Айдың басындағы қалғаны
Кіріс
Кіріс б/ша жиыны
Шығыс
Шығыс б/ша жиыны
Айдың аяғындағы
қалғаны
кестенің жалғасы
Ерекшеліктер бойынша қолма-қол
ақшаның чегі бойынша банктен түскені(жұмсалған)
Келесі шоттарға
есепке алу үшін
кассаға қолма-қол түскені
Банкке
түскен
(тап-
сырыл-
ған)
қолма-
қол
ақша-
ның
жиыны
139
146
147
149
151
152
159
с.с
Тауар-
ларды
(жұм.,
қызм.)
сату-
дан
түскен
ақшаны
есепке
алу
үшін
де-
по-
зит-
тік
де-
меу-
шілік
және
қайы-
рым-
ды-
лық
көмек
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Қазынашылық комитеті Төрайымының
2005 жылғы 17 қарашадағы
N 50 бұйрығына 7-қосымша
N 381 нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 жылғы 1 желтоқсандағы N 548
__________________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
(орталықтандырылған бухгалтерия)
N 2 мемориалдық ордер
______ж._______________________үшін
бюджеттік шоттардағы қаражат қозғалысы
бойынша жинақтау ведомосы
р/р
NN
Қазынашылық органының есептік нысандарын көшіру күні
Қосалқы шот дебеті __________
Қосалқы шот кредиті
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Барлығы           Айдың басындағы қалдық
Ай соңындағы қалдық
Айналымдар сомасы              381н. келесі беті
р/р
NN
Қазынашылық органының есептік нысандарын көшіру күні
Қосалқы шот кредиті __________
Қосалқы шот дебеті
Жиыны
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Барлығы
кестенің жалғасы
Екінші жазбалар
Д -
Д -
Д  -
К -
К -
К -
29
30
31
Орындаушы ____________     ____________   ______________
лауазымы           қолы          (аты-жөні)
Бас бухгалтер ________    _____________
қолы        (аты-жөні)
Қосымшасы ____________ парақ
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Қазынашылық комитеті Төрайымының
2005 жылғы 17 қарашадағы
N 50 бұйрығына 8-қосымша
N 381 нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 жылғы 1 желтоқсандағы N 548
__________________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
(орталықтандырылған бухгалтерия)
______ж. ______________________________ үшін
N 3 мемориалдық ордер
Тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді), демеушілік
және қайырымдылық көмекті, депозитарлық шотты, шетел
валютасындағы шотты және сыртқы қарыздар, гранттар
бойынша бюджеттік инвестициялық жобаның арнаулы
шоттарын іске асырудан алынатын ақшаны есептеу
бойынша жинақтау ведомосы
р/р
NN
Қазынашылық органының есептік нысандарын көшіру күні
Қосалқы шот дебеті __________
Қосалқы шот кредиті
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Барлығы           Айдың басындағы қалдық
Ай соңындағы қалдық
Айналымдар сомасы              381н. келесі беті
р/р
NN
Қазынашылық органының есептік нысандарын көшіру күні
Қосалқы шот кредиті __________
Қосалқы шот дебеті
Жиыны
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Барлығы
кестенің жалғасы
Екінші жазбалар
Д -
Д -
Д  -
К -
К -
К -
29
30
31
Орындаушы ____________     ____________   ______________
лауазымы           қолы          (аты-жөні)
Бас бухгалтер ________    _____________
қолы        (аты-жөні)
Қосымшасы ____________ бетте
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Қазынашылық комитеті Төрайымының
2005 жылғы 17 қарашадағы
N 50 бұйрығына 9-қосымша
N 122 нысан
__________________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
Мемлекеттік мекеме қабылдаған міндеттемені
есепке алу жөніндегі ведомость
__________________________ жыл үшін
Ай ішінде міндеттемелер қабылданды
Жыл басынан бастап міндеттемелер қабылданды
А
1
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Маусым
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
Қазан
Қараша
Желтоқсан
ЖИЫНЫ:
Бір жыл ішіндегі кассалық шығыстардың сомасы _____________ теңге
Жыл соңындағы орындалмаған міндеттемелердің сомасы ________ теңге
Бас бухгалтер ________    _____________
қолы        (аты-жөні)