О внесении дополнений и изменений в совместный приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 июня 2004 года N 94 и Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 17 мая 2004 года N 101-п "Об утверждении Инструкции по планированию мероприятий по реализации бюджетных программ в сфере информатизации"
Совместный приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 30 декабря 2005 года N 154 и и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 18 ноября 2005 года N 416-п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 января 2006 года N 4036
Министерство экономики                    Агентство
и бюджетного планирования           Республики Казахстан по
Республики Казахстан               информатизации и связи
от 30 декабря 2005 года N 154       от 18 ноября 2005 года N 416-п
В соответствии с  Бюджетным кодексом Республики Казахстан,  ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Внести в  совместный приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 июня 2004 года N 94 и Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 17 мая 2004 года N 101-п "Об утверждении Инструкции по планированию мероприятий по реализации бюджетных программ в сфере информатизации" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2935) следующие дополнения и изменения:
в Инструкцию по планированию мероприятий по реализации бюджетных программ в сфере информатизации:
пункт 2 после слова "составлении" дополнить словами "и представлении";
в пункте 4:
после слов "государственных учреждений" дополнить словами "и государственных органов";
после слов "государственного органа" дополнить словами ", за исключением программ (подпрограмм) государственных учреждений";
в наименовании главы 2 слово "рассмотрение" заменить словом "представление";
абзац пятый пункта 19 дополнить следующими словами:
"в информационных системах и сетях передачи данных государственных органов";
в пунктах 6, 21, 22 слова "информационный инвестиционный проект", "информационных инвестиционных проектов" и "информационного инвестиционного проекта" заменить словами "инвестиционный проект в сфере информатизации", "инвестиционных проектов в сфере информатизации", "инвестиционного проекта в сфере информатизации";
в пункте 30 слова "Формы 03а, 03б, 04а, 05а-ИТ (приложения 5-7,9) предназначены для расчета расходов по мероприятиям, связанным с созданием информационных проектов" заменить словами "Формы 03а, 03б, 04а, 05а-ИТ, 07-ИТ (приложения 5-7, 9, 13) предназначены для расчета расходов по мероприятиям, связанным с созданием инвестиционных проектов";

"Ақпараттандыру саласындағы бюджеттік бағдарламаларды іске асыру жөніндегі іс-шараларын жоспарлау жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 22 маусымдағы N 94, Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2004 жылғы 17 мамырдағы N 101-б біріккен бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2005 жылғы 30 желтоқсандағы N 154, Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің 2005 жылғы 18 қарашадағы N 416-Ө Біріккен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 25 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 4036
Қазақстан Республикасының Бюджеттік  кодексіне сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Ақпараттандыру саласындағы бюджеттік бағдарламаларды іске асыру жөніндегі іс-шараларын жоспарлау жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 22 маусымдағы N 94, Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2004 жылғы 17 мамырдағы N 101-б  біріккен бұйрығына (нормативтік құқықтық актінің мемлекеттік тіркелімінің тізімінде N 2935 тіркелген) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
Ақпараттандыру саласындағы бюджеттік бағдарламаларды іске асыру жөніндегі іс-шараларын жоспарлау жөніндегі Нұсқаулықта:
2-тармақта "құрастырған" деген сөзден кейін "және ұсынған" деген сөздермен толықтырылсын;
4-тармақта:
"мемлекеттік мекемелерді" деген сөздерден кейін "және мемлекеттік органдарды" деген сөздермен толықтырылсын;
"мемлекеттік органдардың" деген сөздерден кейін "мемлекеттік мекемелердің бағдарламаларын (кіші бағдарламаларын қоспағанда)" деген сөздермен толықтырылсын;
2-тараудың атауындағы "қарау" деген сөз "ұсыну" деген сөзбен ауыстырылсын;
19-тармақтағы бесінші абзац мынадай сөздермен толықтырылсын:
"мемлекеттік органдардың деректерін ақпараттық жүйелер мен желіде беру";
6, 21, 22-тармақтарда "ақпараттық инвестициялық жоба", "ақпараттық инвестициялық жобалар" және "ақпараттық инвестициялық жобалардың" деген сөздер "ақпараттандыру саласындағы инвестициялық жоба", "ақпараттандыру саласындағы инвестициялық жобалар", "ақпараттандыру саласындағы инвестициялық жобалардың" деген сөздермен ауыстырылсын;
30-тармақта "Ақпараттық жобаларды құруымен байланысты іс-шаралар бойынша шығыстарды есептесу үшін  03а 03б 04а 05а-АТ нысаны (5-7, 9 қосымшалар) арналған" деген сөздер "Инвестициялық жобаларды құруымен байланысты іс-шаралар бойынша шығыстарды есептесу үшін  03а 03б 04а 05а-АТ 07а-АТ , нысаны (5-7, 9, 13 қосымшалар) арналған." деген сөздермен ауыстырылсын;

в пункте 38 слова "Расходы на закупку услуг по созданию и развитию информационной системы планируются по 452 специфике, по внедрению, тиражированию системы и обучению специалистов планируется по 149 специфике" исключить;
по всему тексту Инструкции после слов "текущих бюджетных программ", "бюджетных программ развития" слова "по информатизации" заменить словами "в сфере информатизации";
в приложении 1 в строке, порядковый номер 4 в графе 3 цифры "452" заменить цифрами "149";
в приложении 2 в строке, порядковый номер 3 в графе 3 цифры "452" заменить цифрами "149";
в приложении 5 в графе 9 цифры "145,0", в графе 12 цифры "150,0", в графе 15 цифры "155,0" исключить;
в приложении 9 в графах 3, 6, 9, 12, 15 слова "разработка, развитие (спец. 452)" заменить словами "разработка, развитие (спец. 149)";
в приложениях 6-8, 11-14, цифры "161,0", "166,5", "170,9" исключить.
2. Департаменту информатизации и юридической службы Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи (Жайлаубаева А.С.) в установленном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан Султанова Б.Т. и на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи Есекеева К.Б.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
И.о. Министра экономики и                 И.о. Председателя
бюджетного планирования                   Агентства по
Республики Казахстан                      информатизации и связи
Республики Казахстан

38-тармақта "Құру бойынша қызметтерді көтере сатып алуға арналған шығыстар және ақпараттық жүйелерді дамыту 452 ерекшелік бойынша жоспарлануда, ендіру, жүйелердің таралымы және мамандарды оқыту 149 ерекшелік бойынша жоспарланады" деген сөздер алынып тасталсын.
Нұсқаулықтың барлық мәтінінде "ағымдағы бюджеттік бағдарламалар", "бюджеттік бағдарламаларды дамыту", "ақпараттандыру жөніндегі" деген сөздер "ақпараттандыру саласындағы" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-қосымшада реттік нөмірі 4-жолда 3-бағандағы "452" саны "149" санымен ауыстырылсын;
2-қосымшада реттік нөмірі 3-жолда 3-бағандағы "452" саны "149" санымен ауыстырылсын;
5-қосымшада 9-бағандағы "145,0" саны, 12-бағандағы сандар "150,0", 15-бағандағы "155,0" сандары алынып тасталсын;
9-қосымшада 3, 6, 9, 12, 15-бағандардағы "әзірлеу, дамыту (арн. 452)" деген сөздер "әзірлеу, дамыту (арн. 149)" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-8, 11-13, 14-қосымшалардағы "161,0", "166,5", "170,9" деген сандар алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігінің Ақпараттандыру және заң қызметі департаменті (Ә.С.Жайлаубаева) белгіленген тәртіппен осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі Б.Т.Сұлтановқа және Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының орынбасары Қ.Б.Есекеевке жүктелсін.
4. Осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің м.а.
Қазақстан Республикасы
Ақпараттандыру және байланыс
агенттігінің төрағасы м.а.