Об установлении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников
Решение Маслихата города Астаны от 26 мая 2005 года N 144/18-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 20 июня 2005 года N 393. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 21 декабря 2009 года N 286/42-IV
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 21.12. 2009 N 286/42-IV
Рассмотрев материалы, представленные акиматом города Астаны, руководствуясь статьей 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года и статьей 454 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Установить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня регистрации в органах юстиции.
Председатель сессии
маслихата города Астаны              Б. Смаилов
Секретарь маслихата
города Астаны                        В. Редкокашин
Согласовано:
Начальник управления
природных ресурсов и
регулирования природо-
пользования города Астаны            А. Мамлин
Утверждены
решением маслихата города Астаны
от 26 мая 2005 года N 144/18-III
Ставки
платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников
Бас-
сейны
рек
Вид
специ-
ально-
го
водо-
поль-
зова-
ния
Жили-
щно-
эксп-
луата-
цион-
ные и
комму-
наль-
ные
услуги
тенге/
куб.м.
Промыш-
лен-
ность,
включая
тепло-
энерге-
тику
тенге/
куб.м.
Сельс-
кое
хо-
зяйс-
тво,
тенге/
куб.м.
Прудо-
вые
хо-
зяйст-
ва,
осуще-
ствля-
ющие
забор
из
водных
источ-
ников,
тенге/
куб.м.
Рыбное
хозяйс-
тво,
потре-
бители,
произ-
водящие
отлов
рыбы на
водных
источ-
никах,
тенге/
тонна
Гидро
энер-
гети-
ка,
тен-
ге/
квт.
час
Вод-
ный
тран-
спорт
тен-
ге/
т.км
1 |Бассейн
|реки
|Ишим

Су ресурстарын үстіңгі көздерден пайдалануға төлем ставкаларын бекіту туралы
Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 26 мамырдағы N 144/18-ІІІ шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2005 жылғы 20 маусымда N 393 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы N 286/42-IV Шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2009.12.21  N 286/42-IV Шешімімен.
_________________________________________
Астана қаласы әкімдігінің ұсынған материалдарын қарап, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің  38-бабын, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2001 жылғы 12 маусымдағы Қазақстан Республикасы Кодексінің  454-бабын басшылыққа ала отырып, Астана қаласының мәслихаты  ШЕШТІ:
1. Қосымшаға сәйкес Астана қаласы бойынша су ресурстарын үстіңгі көздерден пайдалануға төлем ставкалары бекітілсін.
2. Осы шешім әділет органдарында тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Астана қаласының
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
Келісілген:
Астана қаласының табиғи
ресурстарын және табиғатты
қолдануды реттеу
басқармасының бастығы
Астана қаласы мәслихатының
2005 жылғы 26 мамырдағы
N 144/18-ІІІ шешімімен
бекітілген
Беткі көздерден шығатын су ресурстарын пайдалануға
арналған төлем мөлшерлемелері
Суды
\   пайда-
\  ланудың
\ арнайы
\түрлері
\
\
\
\
\
\
Өзендер   \
алабтары   \
Тұрғын
үйді
пайда-
лану
және
комму-
налдық
қызмет
тер
теңге/
текше
метр
Өнер-
кәсіп,
оған
қоса
жылу
энер-
гиясы
теңге/
текше
метр
Ауыл
шаруа-
шылы-
ғы,
теңге/
текше
метр
Су көз-
дерінен
шығатын
дуалдар
ды жүзе
ге асы-
ратын
тоған
шаруашы
лығы,
теңге/
куб.м
Балық
шаруашылы
ғы, су
көздерін-
де балық-
тарды шы-
ғаратын
тұтынушы-
лар,
теңге/
тонна
Гидро-
энерге
тика,
теңге/
квт.
сағ
Су
көлігі
теңге/
т.к.м
1. Есіл
өзенінің
алабы