О Перечне категорий граждан, нуждающихся в оказании социальной помощи за счет средств бюджета города Астаны
Решение Маслихата города Астаны от 26 мая 2005 года N 143/18-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 1 июля 2005 года N 395. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 27 июня 2014 года № 250/36-V
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 27.06.2014 № 250/36-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 55 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», в целях дальнейшего оказания социальной помощи нуждающимся гражданам за счет средств бюджета города Астаны, маслихат города Астаны РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными решениями маслихата города Астаны от 31.03.2009 N 196/31-IV (порядок введения в действие см. п. 2); от 21.11.2012 № 84/10-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемый Перечень категорий граждан, нуждающихся в оказании социальной помощи за счет средств бюджета города Астаны.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                         Б. Смаилов
Секретарь
маслихата города Астаны                         В. Редкокашин
Согласовано:
Директор Департамента
занятости и социальных
программ города Астаны                          А. Демеуова
Утвержден
решением сессии маслихата
города Астаны
от 26 мая 2005 года N 143/18-III
ПЕРЕЧЕНЬ
категорий граждан, нуждающихся в оказании социальной
помощи за счет средств бюджета города Астаны
Сноска. Перечень дополнен решением маслихата города Астаны от 24 апреля 2008 года N 80/14-IV (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после первого официального опубликования); от 13.12.2010 № 412/54-IV (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
1. Участники и инвалиды Великой Отечественной войны.
2. Лица, по льготам и гарантиям приравненные к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны.
3. Лица, проработавшие в тылу в годы Великой Отечественной войны не менее шести месяцев и не награжденные орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд.

Астана қаласы бюджетiнiң қаражаттары есебiнен әлеуметтiк көмек көрсетуге мұқтаж азаматтар санаттарының тiзбесi туралы
Астана қаласы Мәслихатының 2005 жылғы 26 мамырдағы № 143/18-ІІІ Шешімі. Астана қаласы Әділет департаментінде 2005 жылғы 1 шілдеде № 395 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 250/36-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 27.06.2014 № 250/36-V (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 55-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Астана қаласы бюджетiнiң қаражаттары есебiнен әлеуметтiк көмек көрсетуге мұқтаж азаматтарға алдағы уақытта көмек көрсету мақсатында, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту: Кіріспе жаңа редакцияда - Астана қаласы мәслихатының 2012.11.21 N 84/10-V (алғашқы ресми жариялаған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
1. Қоса берiлiп отырған Астана қаласының бюджетi қаражаттары есебiнен әлеуметтiк көмек көрсетуге мұқтаж азаматтар санаттарының тiзбесi бекiтiлсiн.
Астана қаласының
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
Келісілді:
Астана қаласының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
департаментінің директоры
Астана қаласы мәслихатының
2005 жылғы 26 мамырдағы
N 143/18-III шешiмiмен
бекiтiлген
Астана қаласы бюджетiнiң қаражаттары есебiнен әлеуметтiк
көмек көрсетуге мұқтаж азаматтар санаттарының
ТІЗІМІ
Ескерту. Тізімге өзгерту енгізілді - Астана қаласы мәслихатының 2008.04.24 N 80/14-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз), 2008.09.07 N 115/18-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз), 2009.03.31 N 196/31-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз), 2010.12.13 N 412/54-IV (алғашқы ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 2011.08.11 № 474/67-IV (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді); 2012.06.26 N 47/5-V (алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Шешімдерімен.
1. Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерi.
2. Жеңiлдiктерi мен кепiлдiктерi бойынша Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестiрiлген тұлғалар.
3. Ұлы Отан соғысы жылдары алты айдан кем емес тылда жұмыс iстеген және бұрынғы КСР Одағының ерен еңбегi үшiн алқалары мен ордендерiмен марапатталмаған тұлғалар.