О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 22 июля 2003 года N 3-1-1234п "Об оказании материальной помощи на оплату части расходов за содержание жилья и коммунальных услуг отдельным категориям граждан" и о некоторых вопросах его применения
Постановление Акимата города Астаны от 27 августа 2005 года N 23-10-641п. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 29 сентября 2005 года N 412. Утратило силу - постановлением Акимата города Астаны от 2 ноября 2006 года N 23-897п
Извлечение из постановления акимата города Астаны
от 2 ноября 2006 года N 23-897п
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Астаны:
1) ...
2) от 27 августа 2005 года N 23-10-641п "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 22 июля 2003 года N 3-1-1234п "Об оказании материальной помощи на оплату части расходов за содержание жилья и коммунальных услуг отдельным категориям граждан" и о некоторых вопросах его применения" (зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 29 сентября 2005 года за N 412, опубликовано в газетах "Астана хабары" от 13 октября 2005 года, N 147, "Вечерняя Астана" от 11 октября 2005 года, N 156);
3) ...
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Аманшаева Е.А.
Аким                                 А. МАМИН
___________________________________________________
В соответствии с  Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", на основании постановления акимата города Астаны от 30 декабря 2004 года N 3-1-1978п "О некоторых вопросах местного исполнительного органа города Астаны" акимат города Астаны  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление акимата города Астаны от 22 июля 2003 года N 3-1-1234п "Об оказании материальной помощи на оплату части расходов за содержание жилья и коммунальных услуг отдельным категориям граждан" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Астаны 6 августа 2003 года за N 285; опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 9 августа 2003 года, N 105, "Вечерняя Астана" от 9 августа 2003 года, N 89) следующие изменения:
1) в вышеуказанном постановлении:
в преамбуле слова "Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона," заменить словами "Законом Республики Казахстан";
в пункте 2:
слова "Департаменту труда, занятости и социальной защиты населения города Астаны" заменить словами "Государственному учреждению "Департамент занятости и социальных программ города Астаны";
пункт 3 исключить;

Астана қаласы әкiмдiгiнің 2003 жылғы 22 шiлдедегi N 3-1-1234қ "Жекелеген азаматтар санаттарына тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді тұтыну шығындарының бөлiгiн төлеуге материалдық көмек көрсету туралы" қаулысына өзгерiстер енгiзу және олардың қолданылуының кейбiр мәселелерi туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 27 тамыздағы N 23-10-641қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2005 жылғы 29 қыркүйекте N 412 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 2 қарашадағы N 23-897қ қаулысымен
Ескерту: Астана қаласы әкімдігінің
2006 жылғы 2 қарашадағы N 23-897қ қаулысынан
Үзінді:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Астана қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Астана қаласы әкiмдiгінiң мынадай қаулыларының күшi жойылды деп танылсын:
...
2) "Жекелеген азаматтар санаттарына тұрғын үйдi ұстауға және коммуналдық қызметтердi тұтыну шығындарының бөлiгiн төлеуге материалдық көмек көрсету туралы" қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" "Астана қаласы әкiмдiгiнiң 2003 жылғы 22 шiлдедегi N 3-1-1234қ Астана қаласы әкiмдiгiнiң 2005 жылғы 27 тамыздағы N 23-10-641қ және олардың қолданылуының кейбiр мәселелерi туралы" (Астана қаласының Әдiлет департаментiнде 2005 жылғы 29 қыркүйекте N 412 болып тiркелген, 2005 жылғы 13 қазандағы "Астана хабары", N 147, 2005 жылғы 11 қазандағы "Вечерняя Астана", N 156, газеттерiнде жарияланған) қаулысы;
...
Әкім
_______________________________________________________
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына  сәйкес, Астана қаласы әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 3-1-1978қ "Астана қаласының жергiлiктi атқарушы органдарының кейбiр мәселелерi туралы" қаулысының негiзiнде, Астана қаласының әкiмдiгi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Астана қаласы әкiмдiгiнiң 2003 жылғы 22 шiлдедегi N 3-1-1234қ "Жекелеген азаматтар санаттарына тұрғын үйдi ұстауға және коммуналдық қызметтердi тұтыну шығындарының бөлiгiн төлеуге материалдық көмек көрсету туралы"  қаулысына  (Астана қаласының Әдiлет басқармасында 2003 жылғы 6 тамызда N 285 болып тiркелген; "Астана ақшамы" газетiнде 2003 жылғы 9 тамызда, N 105; "Вечерняя Астана" газетiнде 2003 жылғы 9 тамызда, N 89 жарияланған) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) жоғарыда аталған қаулыда:
преамбуладағы  "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығына" сөздерi "Қазақстан Республикасының Заңына" сөздерiмен ауыстырылсын;
2-тармақтағы :
"Астана қаласының Еңбек, халықты жұмыспен қамту және әлеуметтiк қорғау департаментi" сөздерi "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар департаментi" мемлекеттiк мекемесi" сөздерiмен ауыстырылсын;
3-тармақ  алынып тасталсын;

2) в Правилах оказания материальной помощи на оплату части расходов за содержание жилья и коммунальных услуг отдельным категориям граждан, утвержденных вышеуказанным постановлением (далее - Правила):
в преамбуле слова "Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона," заменить словами "Законом Республики Казахстан";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Администратором программы "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" (далее - Программа) является Государственное учреждение "Департамент занятости и социальных программ города Астаны" (далее - Департамент).".
2. Действие вышеуказанного постановления в части выплаты материальной помощи на оплату части расходов за содержание жилья и коммунальных услуг лицам, указанным в подпункте 1) пункта 1 Правил приостановить с 1 августа 2005 года до 1 января 2006 года.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Мустафину С.С.
Аким                             У. ШУКЕЕВ
Первый заместитель акима         Есилов С.С.
Заместитель акима                Мамытбеков А.С.
Заместитель акима                Мустафина С.С.
Заместитель акима                Толибаев М.Е.
Заместитель акима                Фомичев С.В.
Руководитель аппарата акима      Тамабаев К.Ж.
И.о. заведующего отделом
документационной экспертизы      Аскаров К.М.
И.о. директора Государственного
учреждения "Департамент
финансов города Астаны"          Сулейменова Б.М.
Директор Государственного
учреждения "Департамент
занятости и социальных
программ города Астаны"          Демеува А.С.

2) жоғарыда аталған қаулымен бекiтiлген Жекелеген азаматтар санаттарына тұрғын үйдi ұстауға және коммуналдық қызметтердi тұтыну шығындарының бөлiгін төлеуге материалдық көмек көрсету Қағидасында (бұдан әрi - Қағида):
преамбуладағы  "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығына" сөздерi "Қазақстан Республикасының Заңына" сөздерiмен ауыстырылсын;
3-тармақ  мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"3. Жергiлiктi өкiлдiк органдардың шешiмдерi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтiк төлемдер" бағдарламасының әкiмгерi (бұдан әрi - Бағдарлама) "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар департаментi" мемлекеттiк мекемесi" (бұдан әрi - Департамент) болып табылады".
2. Жоғарыда аталған қаулы Қағиданың 1-тармағының 1) тармақшасында көрсетiлген тұлғаларға тұрғын үйдi ұстауға және коммуналдық қызметтердi тұтыну шығындарының бөлiгiн төлеуге материалдық көмек көрсету бөлiгiнiң қолданылуы 2005 жылғы 1 тамыздан бастап 2006 жылғы 1 қаңтарға дейiн тоқтатылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкiмiнiң орынбасары С.С. Мұстафинаға жүктелсiн.
Әкiм
Әкiмнің бiрiншi орынбасары
Әкiмнің орынбасары
Әкiмнің орынбасары
Әкiмнің орынбасары
Әкiмнің орынбасары
Әкiм аппаратының басшысы
Құжаттамалық сараптама
бөлiмi меңгерушiсiнiң
міндетін атқарушысы
"Астана қаласының Қаржы
департаментi" мемлекеттiк
мекемесi директорының
мiндетін атқарушысы
"Астана қаласының
Жұмыспен қамту және
әлеуметтiк бағдарламалар
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры