О внесении дополнений в решение районного маслихата от 12 мая 2004 года N 4-6 "Об утверждении Правил, за нарушение которых на территории района предусматривается административная ответственность"
Решение маслихата Кордайского района от 26 октября 2005 года N 16-2. Зарегистрировано управлением юстиции Кордайского района 31 октября 2005 года за N 7. Утратило силу решением Кордайского районного маслихата от 4 ноября 2009 года № 20-3
Сноска. Утратило силу - решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 04.11.2009 года № 20-3.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и на основании пункта 2 статьи 3 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях" районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение районного маслихата третьего созыва от 12 мая 2004 года N 4-6 "Об утверждении Правил, за нарушение которых на территории района предусматривается административная ответственность" (регистрационный N 1375, опубликованное в районных газетах "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" от 30 июня 2004 года) следующие дополнения:
в Правилах благоустройства, содержания и защиты зеленых насаждений в населенных пунктах района, утвержденных указанным решением:
пункт 17:
дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"засорять проезжую и пешеходную часть улиц, свободные от застройки территории и территории зеленых насаждений, а также другие места общего пользования любыми видами мусора (окурками, бутылками, бумагой), бытовыми отходами";
дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"расклеивать объявления, афиши, извещения, рекламные плакаты, листовки и тому подобное в неустановленных местах".
Председатель сессии                  Секратарь
районного маслихата                  районного маслихата
С. Сытник                            Т. Сугирбай

Аудандық мәслихаттың 2004 жылғы 12 мамырдағы "Аудан аумағында тәртіп бұзғаны үшін әкімшілік жауаптылық белгіленетін Ережелерді бекіту туралы" N 4-6 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қордай аудандық мәслихатының 2005 жылдың 26 қазандағы N 16-2 шешімі. Қордай ауданының әділет басқармасында 2005 жылғы 31 қазанда 7 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 4 қарашадағы № 20-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2009.11.04 № 20-3 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 8) тармақшасына және Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Кодексінің 3-бабының 2-тармағы негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Үшінші шақырылған аудандық мәслихаттың 2004 жылғы 12 мамырдағы "Аудан аумағында тәртіп бұзғаны үшін әкімшілік жауаптылық белгіленетін Ережелерді бекіту туралы" N 4-6 шешіміне (тіркелген N 1375, 2004 жылғы 30 маусымдағы аудандық "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" газеттерінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
осы шешіммен бекітілген ауданның елді мекендерін көріктендіру, жасыл желектерді күту және қорғау Ережелерінің:
17-тармағы:
мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"көшелердің көлік және жүргіншілер жүретін бөлігін, құрылыс салудан және жасыл желектерден бос аумақтарды, сондай-ақ ортақ пайдаланудағы орындарды қандай да болмасын қоқыстармен (темекі қалдықтарымен, бөтелкелермен, қағазбен) тұрмыстық қалдықтармен ластауға";
мынадай мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
"арнайы белгіленбеген жерлерге хабарландырулар, афишалар, құлақтандырулар, жарнамалық плакаттар, үнпарақтар және сол сияқтыларды жапсыруға тиым салынады".
Аудандық мәслихаттың                      Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                            хатшысы
С. Сытник                               Т. Сүгірбай