Об областном бюджете на 2006 год
Решение XVII сессии Карагандинского областного Маслихата от 2 декабря 2005 года N 233. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 декабря 2005 года за N 1804
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2006 год согласно приложению 1 к настоящему решению в следующих объемах:
1) доходы - 45934523 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 16300428 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 96780 тысяч тенге;
поступлениям официальных трансфертов - 29537315 тысяч тенге;
2) затраты - 46015672 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - -81149 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - -17678 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов - 457678 тысяч тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета - -86726 тысяч тенге;
6) использование профицита бюджета - 86726 тысяч тенге;
7) <*> (исключен - от 2 марта 2006 года N 291 );
8) сальдо по операциям с финансовыми активами - 23255 тысяч тенге. <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения и дополнения - решением ХVIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 27.12.2005 г. N 272, решением ХIX сессии Карагандинского областного Маслихата от 02.03.2006 г. N 291, решением ХX сессии Карагандинского областного Маслихата от 16.03.2006 г. N 298, решением ХXII сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.07.2006 г. N 322, решением ХXIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.10.2006 г. N 344, решением ХXIV сессии Карагандинского областного Маслихата от 13.12.2006 г. N 366.
2. Учесть, что в составе доходов областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 3 412 648 тысяч тенге на выплату заработной платы государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющимся государственными служащими, и работникам казенных предприятий.
3. Учесть, что в составе доходов областного бюджета предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 100000 тысяч тенге на поддержание инфраструктуры города Приозерска в соответствии с Соглашением между Республикой Казахстан и Российской Федерацией об условиях использования и аренды испытательного полигона Сары-Шаган и обеспечения жизнедеятельности города Приозерска от 20 января 1995 года.
3-1. Учесть, что в составе доходов областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 8639678 тысяч тенге, в том числе:

2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы
Қарағанды облыстық Мәслихатының XVII сессиясының 2005 жылғы 2 желтоқсандағы N 233 шешімі. Қарағанды облысының әділет Департаментінде 2005 жылғы 6 желтоқсанда N 1804 тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес облыстық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2006 жылға арналған облыстық бюджет осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 45934523 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері - 16300428;
салықтық емес түсімдер - 96780 мың теңге;
ресми трансферттердің түсімдері - 29537315 мың теңге;
2) шығындар - 46015672 мың теңге;
3) операциялық сальдо - - 81149 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредиттеу - -17678 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу - 457678 мың теңге.
5) бюджеттің дефициті (профициті) - - 86726 мың теңге;
6) бюджеттің профицитін пайдалану - 86726 мың теңге;
7) <*> (алынып тасталды - 2006 жылғы 2 наурыздағы N 291 шешімімен);
8) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 23255 мың теңге. <*>
Ескерту. 1 тармақ өзгерді және толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XVIII сессиясының 2005 жылғы 27 желтоқсандағы N 272 шешімімен, Қарағанды облыстық Мәслихатының XIX сессиясының 2006 жылғы 2 наурыздағы N 291 шешімімен, Қарағанды облыстық Мәслихатының XX сессиясының 2006 жылғы 16 наурыздағы N 298 шешімімен, Қарағанды облыстық Мәслихатының XXII сессиясының 2006 жылғы 5 шілдедегі N 322 шешімімен, Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIII сессиясының 2006 жылғы 5 қазандағы N 344 шешімімен, Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIV сессиясының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N 366 шешімімен.
2. Облыстық бюджеттің кірістерінде республикалық бюджеттен мемлекеттік қызметшілерге, мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелердің қызметкерлеріне және қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеуге 3 412 648 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
3. Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы Сарышаған сынақ полигонын пайдалану мен жалға беру шарттары және Приозерск қаласының тiршiлiк әрекетiн қамтамасыз ету туралы 1995 жылғы 20 қаңтардағы Келісімге сәйкес Приозерск қаласының инфрақұрылымдарын қолдауға облыстық бюджеттің кірістері құрамында республикалық бюджеттен 100000 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
3-1. Облыстық бюджеттің кірістерінің құрамында ағымдағы нысаналы трансферттер және республикалық бюджеттен 8639678 мың теңге сомасында даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:

на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей в сумме 340600 тысяч тенге;
на увеличение штатной численности миграционной полиции в сумме 14194 тысяч тенге, в том числе на:
содержание дополнительной штатной численности миграционной полиции и прочие текущие затраты - 12046 тысячи тенге;
приобретение пошив и ремонт предметов вещевого имущества и другого форменного обмундирования - 2148 тысяч тенге;
на субсидии, направленные на развитие сельского хозяйства в сумме 601143 тысяч тенге, в том числе на:
поддержку развития семеноводства - 42924 тысяч тенге;
развитие племенного животноводства - 100064 тысяч тенге;
поддержку повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур - 34578 тысяч тенге;
субсидирование товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ - 280000 тысяч тенге;
субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям - 22977 тысяч тенге;
субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства - 142900 тысяч тенге;
на субсидирование железнодорожных пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) и внутренним сообщениям в сумме 288792 тысяч тенге;
на обеспечение нуждающихся инвалидов специальными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида в сумме 49454 тысяч тенге;
на компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон социально защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций в сумме 950 тысяч тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2005 - 2010 годы в сумме 769854 тысяч тенге, в том числе на:
обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования - 277127 тысяч тенге;
содержание вновь вводимых объектов образования - 277104 тысяч тенге;
организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования - 6362 тысяч тенге;
подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования - 33281 тысяч тенге;
приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования - 70875 тысяч тенге;
создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях среднего общего образования - 84362 тысяч тенге;
укрепление материально-технической базы государственных учреждений начального профессионального образования - 17882 тысяч тенге;
переподготовку и повышение квалификации педагогических работников в областных (городских) институтах повышения квалификации педагогических кадров - 36375 тысяч тенге;
укрепление материально-технической базы областных (городских) институтов повышения квалификации педагогических кадров - 4600 тысяч тенге;
обеспечение специальных (коррекционных) организаций образования специальными техническими и компенсаторными средствами - 17700 тысяч тенге;
на обеспечение выплаты стипендий студентам, обучающимся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов в сумме 202100 тысяч тенге;
на проезд для обучающихся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов в сумме 29127 тысяч тенге;
на обеспечение лекарственными средствами детей и подростков, находящихся на диспансерном учете при амбулаторном лечении хронических заболеваний в сумме 88514 тысяч тенге;
на обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения в сумме 218976 тысяч тенге;
на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения в сумме 37820 тысяч тенге;
на закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов в сумме 74175 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы областных центров санитарно-эпидемиологической экспертизы в сумме 121679 тысяч тенге;
на закуп противотуберкулезных препаратов в сумме 56508 тысяч тенге;
на закуп противодиабетических препаратов в сумме 161815 тысяч тенге;
на закуп химиопрепаратов онкологическим больным в сумме 210787 тысяч тенге;
на закуп лекарственных средств, диализаторов, расходных материалов, больным с почечной недостаточностью и лекарственных средств для больных после трансплантации почек в сумме 33637 тысяч тенге;
на укомплектование медицинских организаций первичной медико-санитарной помощи медицинскими кадрами в соответствии со штатными нормативами и развитие системы врачей общей практики в сумме 235651 тысяч тенге;
на закуп тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора в сумме 681 тысяч тенге;

аз қамтылған жанұялардан шыққан 18 жасқа дейінгі балаларға берілетін мемлекеттік жәрдемақыларды төлеуге 340600 мың теңге сомасында;
көші-қон полициясының штат санын ұлғайтуға 14194 мың теңге сомасында, оның ішінде:
көші-қон полициясының қосымша штат санын қаржыландыруға және басқа да ағымдағы жұмсауларға - 12046 мың теңге;
зат, нәрсе мүліктерін және басқа да формалық әскери киімдерді жөндеу мен тіккізуді сатып алуға -2148 мың теңге;
ауыл шаруашылығын дамытуға бағытталған субсидияларға 601143 мың теңге сомасында; оның ішінде:
тұқым шаруашылығын дамытуды қолдауға - 42924 мың теңге;
асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға - 100064 мың теңге;
өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығымдылығы мен сапасын арттыруды қолдауға - 34578 мың теңге;
көктемгі егіс және жиын-терін жұмыстарын жүргізу үшін қажетті тауар-материалдық құндылықтарды субсидиялауға - 280000 мың теңге;
ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға - 22977 мың теңге;
мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялауға - 142900 мың теңге;
әлеуметтік маңызы бар ауданаралық (қалааралық) және ішкі бағыттардағы темір жол жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға 288792 мың теңге сомасында;
мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетулеріне 49454 мың теңге сомасында;
қалалық телекоммуникациялық желілердің абоненттері болып табылатын, әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телефон үшін абоненттік төлем тарифінің көтерілуін өтеуге берілетін 950 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 769854 мың теңге, оның ішінде:
жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің бірүлгі штатын ұстауды қамтамасыз етуге - 277127 мың теңге;
жаңадан іске қосылған білім беру объектілерін ұстауға - 277104 мың теңге;
балалардың тамақтануын, тұруын және тестілеу пункттеріне жеткізілуін ұйымдастыруға - 6362 мың теңге;
жалпы білім беретін мемлекеттік мекемелерді Интернетке қосуға және олардың трафигін төлеуге - 33281 мың теңге;
жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің кітапхана қорларын жақсарту үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендер сатып алуға және жеткізуге -70875 мың теңге;
жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға - 84362 мың теңге;
бастауыш кәсіптік білім беретін мемлекеттік мекемелердің материалдық-техникалық базасын нығайтуға - 17882 мың теңге;
облыстық (қалалық) педагог кадрлардың біліктілігін арттыру институттарында педагог қызметкерлерді қайта даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға - 36375 мың теңге;
облыстық (қалалық) педагог кадрлардың біліктілігін арттыру институтының материалдық-техникалық базасын нығайтуға - 4600 мың теңге;
арнаулы (түзету) білім беру ұйымдарын арнайы техникалық және орнын толтырушы құралдармен қамтамасыз етуге - 17700 мың теңге;
жергілікті атқару органдарының мемлекеттік тапсырысы негізінде орта кәсіптік оқу орнында оқитын студенттердің стипендияларын төлеуге берілетін 202100 мың теңге сомасында;
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде орта кәсіптік оқу орындарында оқып жатқандар үшін жол жүруге өтемақы төлеуге берілетін 29127 мың теңге сомасында;
созылмалы ауруларды амбулаториялық емдеу кезінде диспансерлік есепте тұрған балалар мен жасөспірімдерді дәрілік заттармен қамтамасыз етуге 88514 мың теңге сомасында;
амбулаториялық емдеу деңгейінде азаматтардың жекелеген санаттарын жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз етуге 218976 мың теңге сомасында;
жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстауға 37820 мың теңге сомасында;
дәрілік заттарды, вакциналар мен басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға 74175 мың теңге сомасында;
облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталықтарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға берілетін 121679 мың теңге сомасында;
туберкулезге қарсы препараттарды сатып алуға 56508 мың теңге сомасында;
диабетке қарсы препараттарды сатып алуға 161815 мың теңге сомасында;
онкологиялық науқастарға химиялық препараттарды сатып алуға 210787 мың теңге сомасында;
бүйрек кемістігі бар науқастарға дәрілік заттарды, диализаторларды, шығыс материалдарын және бүйрегін ауыстырып қондырған науқастарға арналған дәрілік заттарды сатып алуға 33637 мың теңге сомасында;
бастапқы медициналық-санитарлық көмектің медициналық ұйымдарын штаттық нормативтерге сәйкес медицина кадрларымен жасақтауға және жалпы практикалық дәрігерлік жүйені дамытуға 235651 мың теңге сомасында;
шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест жүйелерді сатып алуға 681 мың теңге сомасында;

на лекарственное обеспечение детей до 5-летнего возраста на амбулаторном уровне лечения в сумме 47634 тысяч тенге;
на обеспечение беременных железо - и йодсодержащими препаратами в сумме 69135 тысяч тенге;
на осуществление профилактических медицинских осмотров отдельных категорий граждан в сумме 374601 тысяч тенге;
на материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне, включая оснащение современными аппаратами лучевой терапии и рентгенодиагностическим оборудованием онкологических организаций в сумме 1051866 тысяч тенге;
на возмещение расходов по увеличению стоимости обучения и дополнительного приема в организациях среднего профессионального образования в рамках государственного заказа в сумме 625 тысяч тенге;
на повышение квалификации и переподготовку медицинских кадров, а также менеджеров в области здравоохранения в сумме 15040 тысяч тенге;
на материально-техническое оснащение центров крови на местном уровне в сумме 13327 тысяч тенге;
на передаваемые административные функции в рамках разграничения полномочий между уровнями государственного управления в сумме 42555 тысяч тенге;
на развитие объектов образования в сумме 359100 тысяч тенге;
на развитие объектов здравоохранения в сумме 803580 тысяч тенге;
на развитие объектов культуры в сумме 200000 тысяч тенге;
на развитие бюджетам районов городов областного значения с депрессивной экономикой, в сумме 60000 тысяч тенге;
на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 387500 тысяч тенге;
на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 930000 тысяч тенге;
на развитие систем водоснабжения в сумме 697124 тысяч тенге. <*>
Сноска. Дополнен пунктом 3-1 - решением ХVIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 27.12.2005 г. N 272, пункт 3-1 в новой редакции - решением ХIX сессии Карагандинского областного Маслихата от 02.03.2006 г. N 291, внесены изменения - решением ХXIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.10.2006 г. N 344, решением ХXIV сессии Карагандинского областного Маслихата от 13.12.2006 г. N 366.
3-2. Учесть, что в составе доходов областного бюджета на 2006 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов бюджетами районов и городов областного значения в сумме 22591 тысяч тенге. <*>
Сноска. Дополнен пунктом 3-2 - решением ХVIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 27.12.2005 г. N 272.

амбулаториялық емдеу деңгейінде 5 жасқа дейінгі балаларды дәрі-дәрмекпен қамтамасыз етуге 47634 мың теңге сомасында;
жүкті әйелдерді құрамында темір мен йоды бар препараттармен қамтамасыз етуге 69135 мың теңге сомасында;
азаматтардың жекелеген санаттарын профилактикалық медициналық тексеруді жүзеге асыруға 374601 мың теңге сомасында;
онкологиялық ұйымдарды сәулелі терапияның қазіргі заманғы аппараттарымен және рентгендиагностикалық жабдықтармен жарақтандыруды қоса алғанда, жергілікті деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға 1051866 мың теңге сомасында;
мемлекеттік тапсырыс шеңберінде кәсіптік орта білім беру ұйымдарында оқыту және қосымша қабылдау құнының өсуі бойынша шығыстарды өтеуге берілетін 625 мың теңге сомасында;
медицина кадрларының, сондай-ақ денсаулық сақтау саласындағы менеджерлердің біліктілігін арттыру мен қайта даярлауға 15040 мың теңге сомасында;
жергілікті деңгейдегі қан орталықтарын материалдық-техникалық жарақтандыруға 13327 мың теңге сомасында;
мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату шеңберінде әкімшілік функцияларға берілетін 42555 мың теңге сомасында;
білім беру объектілерін дамытуға 359100 мың теңге сомасында;
денсаулық сақтау объектілерін дамытуға 803580 мың теңге сомасында;
мәдениет объектілерін дамытуға арналған 200000 мың теңге сомасында;
экономикасы күйзеліске ұшыраған облыстық маңызы бар аудандар мен қалалар бюджеттерін дамытуға берілетін 60000 мың теңге сомасында;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға берілетін 387500 мың теңге сомасында;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға 930000 мың теңге сомасында;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 697124 мың теңге сомасында. <*>
Ескерту. 3-1 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XVIII сессиясының 2005 жылғы 27 желтоқсандағы N 272 шешімімен, жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық Мәслихатының XIX сессиясының 2006 жылғы 2 наурыздағы N 291 шешімімен, өзгеріс енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIII сессиясының 2006 жылғы 5 қазандағы N 344 шешімімен, Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIV сессиясының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N 366 шешімімен.
3-2. 2006 жылға арналған облыс бюджеті кірістерінің құрамында облыстық маңызы бар аудандар мен қалалар бюджеттерінің пайдаланылмаған (пайдаланып бітпеген) 22591 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттерін қайтару қарастырылғаны ескерілсін. <*>
Ескерту. 3-2 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XVIII сессиясының 2005 жылғы 27 желтоқсандағы N 272 шешімімен.

3-3. Учесть, что в составе доходов областного бюджета предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета в сумме 440000 тысяч тенге по нулевой ставке вознаграждения (интереса) на строительство жилья в рамках Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы. <*>
Сноска. Дополнен пунктом 3-3 - решением ХX сессии Карагандинского областного Маслихата от 16.03.2006 г. N 298.
3-4. Учесть, что в составе доходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 335000 тысяч тенге на строительство инфраструктуры индустриального парка в городе Темиртау. <*>
Сноска. Дополнен пунктом 3-4 - решением ХXII сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.07.2006 г. N 322.
3-5. Учесть, что в составе доходов областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования в сумме 190352 тысяч тенге. <*>      Сноска. Дополнен пунктом 3-5 - решением ХXIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.10.2006 г. N 344.
4. Установить на первое полугодие 2006 года нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов и городов областного значения в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жана-Аркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск - 100 процентов;
2) по социальному налогу:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жана-Аркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов - по 50 процентов;
городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск - по 30 процентов. <*>
Сноска. В пункт 4 внесены изменения - решением ХXII сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.07.2006 г. N 322.
4-1. Установить на второе полугодие 2006 года нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов и городов областного значения в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу:
Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, районов, городов Балхаш, Караганды, Приозерск, Шахтинск - 100 процентов, Абайского района - 85 процентов, Улытауского района - 0 процентов, Шетского района - 67 процентов, города Жезказган - 85 процентов, города Каражал - 75 процентов, города Сарань - 90 процентов, города Сатпаев - 0 процентов, города Темиртау - 57 процентов.

3-3. Облыстық бюджет кірістерінің құрамында республикалық бюджеттен 440000 мың теңге сомасында Қазақстан Республикасында 2005-2007 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысын дамытудың Мемлекеттік бағдарламасының шеңберінде тұрғын үй құрылысына нөлдік сыйақы мөлшерлемесі (мүддесі) бойынша бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін. <*>
Ескерту. 3-3 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XX сессиясының 2006 жылғы 16 наурыздағы N 298 шешімімен .
3-4. 2006 жылға арналған облыстық бюджет кірістерінің құрамында Теміртау қаласындағы индустриалдық саябақтың инфрақұрылымын салуға республикалық бюджеттен 335000 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін. <*>
Ескерту. 3-4 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXII сессиясының 2006 жылғы 5 шілдедегі N 322 шешімімен .
3-5. Облыстық бюджет кірістерінің құрамында жалпы білім беретін мемлекеттік мекемелердің физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға 190352 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін. <*>
Ескерту. 3-5 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIII сессиясының 2006 жылғы 5 қазандағы N 344 шешімімен .
4. 2006 жылдың бірінші жартыжылдығына арналған облыстық бюджетке, облыстық маңызы бар аудандар мен қалалар бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандары, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтпаев, Теміртау, Шахтинск қалалары - 100 процент.
2) әлеуметтік салық бойынша:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандары бойынша - 50 процент;
Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтпаев, Теміртау, Шахтинск қалалары бойынша - 30 процент. <*>
Ескерту. 4 тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXII сессиясының 2006 жылғы 5 шілдедегі N 322 шешімімен .
4-1. 2006 жылдың екінші жартыжылдығына облыстық бюджетке, облыстық маңызы бар аудандар мен қалалар бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша:
Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров аудандарына, Балқаш, Қарағанды, Приозерск, Шахтинск қалаларына - 100 пайыз, Абай ауданына - 85 пайыз, Ұлытау ауданына - 0 пайыз, Шет ауданына - 67 пайыз, Жезқазған қаласына - 85 пайыз, Қаражал қаласына - 75 пайыз, Саран қаласына - 90 пайыз, Сәтпаев қаласына - 0 пайыз, Теміртау қаласына - 57 пайыз.

2) по социальному налогу:
Актогайского, Жанааркинского, Каркаралинского, Шетского районов по 50 процентов, Абайского района - 30 процентов, Бухар-Жырауского, Нуринского, Осакаровского районов по 55 процентов, Улытауского района - 0 процентов.
городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Приозерск, Сарань, Темиртау по 30 процентов, города Каражал - 25 процентов, города Сатпаев - 0 процентов, города Шахтинск - 42 процента. <*>
Сноска. Дополнен пунктом 4-1 - решением ХXII сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.07.2006 г. N 322.
5. Установить на 2006 год объем бюджетных изъятий из бюджетов городов областного значения в областной бюджет в сумме 10823346 тысяч тенге, в том числе:
Балхаша - 597187 тысяч тенге;
Жезказгана - 1876770 тысяч тенге;
Караганды - 4532302 тысяч тенге;
Темиртау - 3817087 тысяч тенге.
6. Установить на 2006 год размеры субвенций, передаваемых из областного бюджета бюджетам районов и городов областного значения, в сумме 4430748 тысяч тенге, в том числе:
Абайский - 432617 тысяч тенге;
Актогайский - 271049 тысяч тенге;
Бухар-Жырауский - 477884 тысяч тенге;
Жана-Аркинский - 289421 тысяч тенге;
Каражал - 82418 тысяч тенге;
Каркаралинский - 777474 тысяч тенге;
Нуринский - 513516 тысяч тенге;
Осакаровский - 438111 тысяч тенге;
Приозерск - 190467 тысяч тенге;
Сарань - 166324 тысяч тенге;
Сатпаев - 120454 тысяч тенге;
Улытауский - 73569 тысяч тенге;
Шахтинск - 331309 тысяч тенге;
Шетский - 266135 тысяч тенге. <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - решением ХVIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 27.12.2005 г. N 272.
7. Установить на 2006 год повышенные на 25 процентов оклады (тарифные ставки) специалистам, работающим в сельской местности в организациях здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, финансируемые из областного бюджета, по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
8. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены дополнительные средства в сумме 1172685 тысяч тенге на выплату заработной платы государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющимся государственными служащими, и работникам казенных предприятий.
8-1. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены средства в сумме 377300 тысяч тенге для погашения кредита, выделенного акимату области в 2004 году на строительство ипотечного жилья из республиканского бюджета. <*>
Сноска. Дополнен пунктом 8-1 - решением ХVIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 27.12.2005 г. N 272.

2) әлеуметтік салық бойынша:
Ақтоғай, Жаңаарқа, Қарқаралы, Шет аудандарына 50 пайыздан, Абай ауданына - 30 пайыз, Бұқар жырау, Нұра, Осакаров аудандарына - 55 пайыздан, Ұлытау ауданына - 0 пайыз.
Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Приозерск, Саран, Теміртау қалаларына 30 пайыздан, Қаражал қаласына - 25 пайыз, Сәтпаев қаласына - 0 пайыз, Шахтинск қаласына - 42 пайыз. <*>
Ескерту. 4-1 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXII сессиясының 2006 жылғы 5 шілдедегі N 322 шешімімен .
5. Облыстық маңызы бар қалалардың бюджеттерінен облыстық бюджетке 2006 жылға арналған бюджеттік алулардың көлемі 10823346 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Балқаш - 597187 мың теңге;
Жезқазған - 1876770 мың теңге;
Қарағанды - 4532302 мың теңге;
Теміртау - 3817087 мың теңге.
6. Облыстық маңызы бар аудандар мен қалалардың бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін 2006 жылға арналған субвенциялардың мөлшері 4430748 мың теңге сомасында белгіленсін, соның ішінде:
Абай ауданы - 432617 мың теңге;
Ақтоғай ауданы - 271049 мың теңге;
Бұқар жырау ауданы - 477884 мың теңге;
Жаңаарқа ауданы - 289421 мың теңге;
Қаражал қаласы - 82418 мың теңге;
Қарқаралы ауданы - 777474 мың теңге;
Нұра ауданы - 513516 мың теңге;
Осакаров ауданы - 438111 мың теңге;
Приозерск қаласы - 190467 мың теңге;
Саран қаласы - 166324 мың теңге;
Сәтпаев қаласы - 120454 мың теңге;
Ұлытау ауданы - 73569 мың теңге;
Шахтинск қаласы - 331309 мың теңге;
Шет ауданы - 266135 мың теңге. <*>
Ескерту. 6-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XVIII сессиясының 2005 жылғы 27 желтоқсандағы N 272 шешімімен .
7. 2006 жылға арналған облыстық бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының ауылдық жерлерде жұмыс істейтін мамандарының айлығын (тарифтік мөлшерлемелер) қалалық жағдайда осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың мөлшерлемесімен салыстырғанда 25 процентке көтеру белгіленсін.
8. Облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында мемлекеттік қызметшілерге, мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелердің қызметкерлеріне және қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеуге қосымша қаражат 1172685 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
8-1. Облыстық бюджеттің 2006 жылға арналған шығыстарының құрамында облыс әкімдігіне республикалық бюджеттен ипотекалық тұрғын үй құрылысына 2004 жылы бөлінген кредиттерін өтеу үшін 377300 мың теңге сомасында қаражат қарастырылғаны ескерілсін. <*>
Ескерту. 8-1 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XVIII сессиясының 2005 жылғы 27 желтоқсандағы N 272 шешімімен .

8-2. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в 2005 году в сумме 33411 тысяч тенге. <*>
Сноска. Дополнен пунктом 8-2 - решением ХVIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 27.12.2005 г. N 272.
9. Утвердить перечень бюджетных программ развития областного бюджета на 2006 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) согласно приложению 2 к настоящему решению.
10. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 544811 тысяч тенге районам и городам областного значения для реализации инвестиционных проектов, на развитие систем водоснабжения.
Распределение трансфертов бюджетам районов и городов областного значения определяется постановлением акимата области. <*>
Сноска. В пункт 10 внесены изменения - решением ХVIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 27.12.2005 г. N 272, решением ХIX сессии Карагандинского областного Маслихата от 02.03.2006 г. N 291, решением ХXIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.10.2006 г. N 344.
11. Учесть, что в составе расходов областного бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 539395 тысяч тенге районам и городам областного значения на строительство инженерно-коммуникационных сетей к объектам жилищного строительства для реализации Указа Президента Республики Казахстан от 11 июня 2004 года N 1388 "О Государственной программе развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы".
Распределение трансфертов бюджетам районов и городов областного значения определяется постановлением акимата области. <*>
Сноска. В пункт 11 внесены изменения - решением ХVIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 27.12.2005 г. N 272, решением ХXI сессии Карагандинского областного Маслихата от 03.06.2006 г. N 314.
12. Учесть, что в составе расходов областного бюджета предусмотрены целевые трансферты городу Приозерску в сумме 100000 тысяч тенге на поддержание инфраструктуры города Приозерска в соответствии с Соглашением между Республикой Казахстан и Российской Федерацией об условиях использования и аренды испытательного полигона Сары-Шаган и обеспечения жизнедеятельности города Приозерска от 20 января 1995 года.

8-2. 2006 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында пайдаланылмаған (пайдаланып бітпеген) 2005 жылы республикалық бюджеттен бөлінген 33411 мың теңге нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін. <*>
Ескерту. 8-2 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XVIII сессиясының 2005 жылғы 27 желтоқсандағы N 272 шешімімен .
9. Осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес 2006 жылға арналған облыстық бюджетті дамытудың бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөліне отырып, бекітілсін.
10. 2006 жылға арналған облыстық бюджеттің шығыстарында облыстық маңызы бар аудандар мен қалаларға инвестициялық жобаларды іске асыру үшін сумен қамту жүйелерін дамытуға нысаналы трансферттер 544811 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Облыстық маңызы бар аудандар мен қалалардың бюджеттеріне трансферттерді бөлу облыс әкімдігінің қаулысымен анықталады. <*>
Ескерту. 10-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XVIII сессиясының 2005 жылғы 27 желтоқсандағы N 272 шешімімен , Қарағанды облыстық Мәслихатының XIX сессиясының 2006 жылғы 2 наурыздағы N 291 шешімімен , Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIII сессиясының 2006 жылғы 5 қазандағы N 344 шешімімен .
11. Облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында "Қазақстан Республикасында 2005-2007 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысын дамытудың мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 11 маусымдағы N 1388 Жарлығын іске асыру үшін 539395 мың теңге сомасында облыстық маңызы бар аудандар мен қалалардың тұрғын үй құрылысы объектілеріне инженерлік-коммуникациялық жүйелерді орнатуға арналған нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Облыстық маңызы бар аудандар мен қалалардың бюджеттеріне трансферттерді бөлу облыс әкімдігінің қаулысымен анықталады. <*>
Ескерту. 11-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XVIII сессиясының 2005 жылғы 27 желтоқсандағы N 272 шешімімен , Қарағанды облыстық Мәслихатының XХI сессиясының 2006 жылғы 03 маусымдағы N 314 шешімімен .
12. Облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында Сарышаған сынақ полигонын пайдалану және жалға беру шарты мен Приозерск қаласының өмір сүру тіршілігін қамтамасыз ету туралы Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының арасындағы 1995 жылғы 20 қаңтардағы Келісімге сәйкес Приозерск қаласының инфрақұрылымдарын қолдауға 100000 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.

13. Учесть, что в бюджетах районов и городов за счет средств, предусматривавшихся на выплату государственной адресной социальной помощи, должны быть предусмотрены расходы на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей в сумме 215600 тысяч тенге, согласно приложению 5 к настоящему решению.
14. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 2239963 тысяч тенге бюджетам районов и городов областного значения на выплату заработной платы государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющимся государственными служащими, и работникам казенных предприятий согласно приложению 6 к настоящему решению.
15. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 52446 тысяч тенге бюджетам районов и городов областного значения на выплату социального налога с расходов государственных организаций на оплату труда государственных служащих, работников государственных учреждений, не являющимся государственными служащими, и работников казенных предприятий согласно приложению 7 к настоящему решению. <*>
Сноска. В пункт 15 внесены изменения - решением ХXI сессии Карагандинского областного Маслихата от 03.06.2006 г. N 314.
15-1. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие бюджетам районов и городов областного значения:
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей согласно приложению 7-1 к настоящему решению;
на развитие малых городов с депрессивной экономикой согласно приложению 7-2 к настоящему решению;
на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда согласно приложению 7-3 к настоящему решению;
на материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому согласно приложению 7-4 к настоящему решению;
на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций согласно приложению 7-5 к настоящему решению;
на обеспечение нуждающихся инвалидов специальными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида согласно приложению 7-6 к настоящему решению;
на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования согласно приложению 7-7 к настоящему решению;

13. Осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге қарастырылған аудандар мен қалалардың қаражаты есебінен, аз қамтылған отбасылардың 18 жасқа дейінгі балаларына мемлекеттік жәрдемақы төлеуге 215600 мың теңге сомасында шығыстар қарастырылған болу керектігі ескерілсін.
14. Осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес облыстық бюджеттің 2006 жылға арналған шығыстарының құрамында облыстық маңызы бар аудандар мен қалалардың мемлекеттік қызметшілерге, мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелердің қызметкерлеріне және қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеуге 2239963 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
15. Осы шешімнің 7 қосымшасына сәйкес облыстық бюджеттің 2006 жылға арналған шығыстарының құрамында облыстық маңызы бар аудандар мен қалалардың мемлекеттік қызметшілерге, мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелердің қызметкерлеріне және қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбек ақыларын төлегенде мемлекеттік ұйымдардың шығындарынан әлеуметтік салық төлеуге 52446 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін. <*>
Ескерту. 15-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XХI сессиясының 2006 жылғы 03 маусымдағы N 314 шешімімен .
15-1. 2006 жылға арналған облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында ағымдағы нысаналы трансферттер мен облыстық маңызы бар аудандар мен қалалар бюджеттеріне дамытуға трансферттер қарастырылғаны ескерілсін:
осы шешімнің 7-1 қосымшасына сәйкес аз қамтылған жанұялардан шыққан 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге;
осы шешімнің 7-2 қосымшасына сәйкес экономикасы күйзеліске ұшыраған шағын қалаларды дамытуға;
осы шешімнің 7-3 қосымшасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға;
осы шешімнің 7-4 қосымшасына сәйкес үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек-балаларды материалдық қамтамасыз етуге;
осы шешімнің 7-5 қосымшасына сәйкес қалалық телекоммуникациялық желілердің абоненттері болып табылатын, әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телефон үшін абоненттік төлем тарифінің көтерілуін өтеуге;
осы шешімнің 7-6 қосымшасына сәйкес мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетулеріне;
осы шешімнің 7-7 қосымшасына сәйкес жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің бірүлгі штатын ұстауды қамтамасыз етуге;

на содержание вновь вводимых объектов образования согласно приложению 7-8 к настоящему решению;
на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования согласно приложению 7-9 к настоящему решению;
на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования согласно приложению 7-10 к настоящему решению;
на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования согласно приложению 7-11 к настоящему решению;
на поддержку предпринимательской деятельности согласно приложению 7-12 к настоящему решению;
на развитие систем водоснабжения согласно приложению 7-13 к настоящему решению;
на передаваемые административные функции в рамках разграничения полномочий между уровнями государственного управления согласно приложению 7-14 к настоящему решению;
на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры согласно приложению 7-15 к настоящему решению. <*>
Сноска. Дополнен пунктом 15-1 - решением ХVIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 27.12.2005 г. N 272, пункт 15-1 в новой редакции - решением ХIX сессии Карагандинского областного Маслихата от 02.03.2006 г. N 291.
15-2. (исключен - от 2 марта 2006 года N 291 ). <*>
Сноска. Дополнен пунктом 15-2 - решением ХVIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 27.12.2005 г. N 272, внесены изменения - решением ХIX сессии Карагандинского областного Маслихата от 02.03.2006 г. N 291.
15-3. (исключен - от 2 марта 2006 года N 291 ). <*>
Сноска. Дополнен пунктом 15-3 - решением ХVIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 27.12.2005 г. N 272, внесены изменения - решением ХIX сессии Карагандинского областного Маслихата от 02.03.2006 г. N 291.
15-4. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год бюджету города Караганды предусмотрены текущие трансферты на ремонт автомобильных дорог в сумме 733977 тысяч тенге. <*>
Сноска. Дополнен пунктом 15-4 - решением ХIX сессии Карагандинского областного Маслихата от 02.03.2006 г. N 291, в новой редакции - решением ХX сессии Карагандинского областного Маслихата от 16.03.2006 г. N 298, внесены изменения - решением ХXII сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.07.2006 г. N 322.
15-5. <*> (исключен - от 5 июля 2006 года N 322 ); <*>
Сноска. Дополнен пунктом 15-5 - решением ХIX сессии Карагандинского областного Маслихата от 02.03.2006 г. N 291, внесены изменения - решением ХXII сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.07.2006 г. N 322.

осы шешімнің 7-8 қосымшасына сәйкес жаңадан іске қосылған білім беру объектілерін ұстауға;
осы шешімнің 7-9 қосымшасына сәйкес балалардың тамақтануын, тұруын және тестілеу пункттеріне жеткізілуін ұйымдастыруға;
осы шешімнің 7-10 қосымшасына сәйкес жалпы білім беретін мемлекеттік мекемелерді Интернетке қосуға және олардың трафигін төлеуге;
осы шешімнің 7-11 қосымшасына сәйкес жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің кітапхана қорларын жақсарту үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендер сатып алуға және жеткізуге;
осы шешімнің 7-12 қосымшасына сәйкес кәсіпкерлік қызметтерді қолдауға;
осы шешімнің 7-13 қосымшасына сәйкес сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
осы шешімнің 7-14 қосымшасына сәйкес мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату шеңберінде әкімшілік функцияларға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер;
осы шешімнің 7-15 қосымшасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға. <*>
Ескерту. 15-1 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XVIII сессиясының 2005 жылғы 27 желтоқсандағы N 272 шешімімен , жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық Мәслихатының XIX сессиясының 2006 жылғы 2 наурыздағы N 291 шешімімен .
15-2. <*> (алынып тасталды - 2006 жылғы 2 наурыздағы N 291 шешімімен).
Ескерту. 15-2 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XVIII сессиясының 2005 жылғы 27 желтоқсандағы N 272 шешімімен , өзгеріс енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XIX сессиясының 2006 жылғы 2 наурыздағы N 291 шешімімен .
15-3. <*> (алынып тасталды - 2006 жылғы 2 наурыздағы N 291 шешімімен).
Ескерту. 15-3 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XVIII сессиясының 2005 жылғы 27 желтоқсандағы N 272 шешімімен , өзгеріс енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XIX сессиясының 2006 жылғы 2 наурыздағы N 291 шешімімен .
15-4. 2006 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында Қарағанды қаласының бюджетіне автомобиль жолдарын жөндеуге 733977 мың теңге сомасында ағымдағы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін. <*>
Ескерту. 15-4 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XIX сессиясының 2006 жылғы 2 наурыздағы N 291 шешімімен , жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық Мәслихатының XX сессиясының 2006 жылғы 16 наурыздағы N 298 шешімімен , өзгеріс енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXII сессиясының 2006 жылғы 5 шілдедегі N 322 шешімімен .
15-5. <*> (алынып тасталды - 2006 жылғы 5 шілдедегі N 322 шешімімен);
Ескерту. 15-5 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XIX сессиясының 2006 жылғы 2 наурыздағы N 291 шешімімен , өзгеріс енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXII сессиясының 2006 жылғы 5 шілдедегі N 322 шешімімен .

15-6. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены бюджетные кредиты на строительство жилья в рамках Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы бюджетам районов и городов областного значения согласно приложению 7-16 к настоящему решению. <*>
Сноска. Дополнен пунктом 15-6 - решением ХX сессии Карагандинского областного Маслихата от 16.03.2006 г. N 298.
15-7. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие бюджету города Шахтинск:
на развитие теплоснабжения в сумме 390000 тысяч тенге;
на капитальный ремонт и материально-техническое оснащение объектов образования в сумме 118428 тысяч тенге;
на проведение капитального ремонта и материально-техническое обеспечение объектов культуры в сумме 38696 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации для проведения капитального ремонта объекта спорта в сумме 500 тысяч тенге;
на ремонт дорог в сумме 67560 тысяч тенге;
на восстановление освещения улиц в сумме 29396 тысяч тенге;
на развитие жилищно-коммунального хозяйства в сумме 10000 тысяч тенге;
на уборку строительных конструкций разрушенных жилых домов в сумме 14000 тысяч тенге. <*>
Сноска. Дополнен пунктом 15-7 - решением ХXI сессии Карагандинского областного Маслихата от 03.06.2006 г. N 314, внесены изменения - решением ХXII сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.07.2006 г. N 322, в новой редакции - решением ХXIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.10.2006 г. N 344.
15-8. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджету города Темиртау на строительство инфраструктуры индустриального парка в сумме 335000 тысяч тенге. <*>
Сноска. Дополнен пунктом 15-8 - решением ХXII сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.07.2006 г. N 322.
15-9. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 541775 тысяч тенге на компенсацию потерь доходной части бюджета города Жезказган. <*>
Сноска. Дополнен пунктом 15-9 - решением XXIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.10.2006 г. N 344.
15-10. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджету Жанааркинского района на материально-техническое оснащение детских дошкольных учреждений в сумме 7500 тысяч тенге. <*>
Сноска. Дополнен пунктом 15-10 - решением XXIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.10.2006 г. N 344.

15-6. 2006 жылға арналған облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында облыстық маңызы бар аудандар мен қалалар бюджеттеріне Қазақстан Республикасында 2005-2007 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысын дамытудың Мемлекеттік бағдарламасының шеңберінде тұрғын үй құрылысына бюджеттік кредиттер осы шешімнің 7-16 қосымшасына сәйкес қарастырылғаны ескерілсін. <*>
Ескерту. 15-6 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XX сессиясының 2006 жылғы 16 наурыздағы N 298 шешімімен .
15-7. 2006 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында Шахтинск қаласының бюджетіне даму трансферттері мен ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін:
жылумен жабдықтауды дамытуға 390000 мың теңге сомасында;
білім беру объектілерін материалдық техникалық жарақтандыру мен күрделі жөндеуге 118428 мың теңге сомасында;
мәдениет объектілеріне күрделі жөндеу жүргізуге және материалдық-техникалық қамтамасыз етуге 38696 мың теңге сомасында;
спорт объектісіне күрделі жөндеу жүргізу үшін жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге 500 мың теңге сомасында;
жолдарды жөндеуге 67560 мың теңге сомасында;
көшелерге жарық беруді қалпына келтіруге 29396 мың теңге сомасында;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға 10000 мың теңге сомасында;
бұзылған тұрғын үйлерді құрылысқа құрастыру үшін жинауға 14000 мың теңге сомасында. <*>
Ескерту. 15-7 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XХI сессиясының 2006 жылғы 03 маусымдағы N 314 шешімімен , өзгеріс енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXII сессиясының 2006 жылғы 5 шілдедегі N 322 шешімімен , жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIII сессиясының 2006 жылғы 5 қазандағы N 344 шешімімен .
15-8. 2006 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында Теміртау қаласының бюджетіне индустриалдық саябақтың инфрақұрылымын салуға 335000 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін. <*>
Ескерту. 15-8 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXII сессиясының 2006 жылғы 5 шілдедегі N 322 шешімімен .
15-9. 2006 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында Жезқазған қаласы бюджетінің кіріс бөлігінің шығындарына өтемақыға 541775 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін. <*>
Ескерту. 15-9 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIII сессиясының 2006 жылғы 5 қазандағы N 344 шешімімен .
15-10. 2006 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында Жаңаарқа ауданының бюджетіне мектепке дейінгі балалар мекемелерін материалдық-техникалық жарақтандыруға 7500 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін. <*>
Ескерту. 15-10 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIII сессиясының 2006 жылғы 5 қазандағы N 344 шешімімен .

15-11. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджету Каркаралинского района на разработку проектно-сметной документации для проведения капитального ремонта объекта культуры поселка Карагайлы в сумме 2000 тысяч тенге. <*>
Сноска. Дополнен пунктом 15-11 - решением XXIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.10.2006 г. N 344.
15-12. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены целевые текущие трансферты на оценку технического состояния объектов образования города Приозерск в сумме 3629 тысяч тенге. <*>
Сноска. Дополнен пунктом 15-12 - решением XXIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.10.2006 г. N 344.
15-13. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и городов областного значения:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования согласно приложению 7-17 к настоящему решению;
создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования согласно приложению 7-18 к настоящему решению. <*>
Сноска. Дополнен пунктом 15-13 - решением XXIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.10.2006 г. N 344.
15-14. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и городов областного значения на внедрение системы электронного документооборота согласно приложению 7-19 к настоящему решению. <*>
Сноска. Дополнен пунктом 15-14 - решением XXIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.10.2006 г. N 344.
16. Утвердить резерв акимата области на 2006 год в сумме 118975 тысяч тенге, в том числе:
чрезвычайный резерв - 58045 тысяч тенге;
резерв на неотложные затраты - 40930 тысяч тенге;
резерв местного исполнительного органа области на исполнение обязательств по решениям судов - 20000 тысяч тенге. <*>
Сноска. В пункт 16 внесены изменения - решением ХVIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 27.12.2005 г. N 272, решением ХXI сессии Карагандинского областного Маслихата от 03.06.2006 г. N 314, решением ХXII сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.07.2006 г. N 322, решением XXIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.10.2006 г. N 344, решением ХXIV сессии Карагандинского областного Маслихата от 13.12.2006 г. N 366.

15-11. 2006 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында Қарқаралы ауданының бюджетіне Қарағайлы кентіндегі мәдениет объектісіне күрделі жөндеу жүргізу үшін жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге 2000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін. <*>
Ескерту. 15-11 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIII сессиясының 2006 жылғы 5 қазандағы N 344 шешімімен .
15-12. 2006 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында Приозерск қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің техникалық жағдайын бағалауға 3629 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін. <*>
Ескерту. 15-12 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIII сессиясының 2006 жылғы 5 қазандағы N 344 шешімімен .
15-13. 2006 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында облыстық маңызы бар аудандар мен қалалар бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін:
жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің физика, биология, химия кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға осы шешімнің 7-17 қосымшасына сәйкес;
жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелер үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға осы шешімнің 7-18 қосымшасына сәйкес. <*>
Ескерту. 15-13 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIII сессиясының 2006 жылғы 5 қазандағы N 344 шешімімен .
15-14. 2006 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында облыстық маңызы бар аудандар мен қалалар бюджеттеріне электрондық құжат айналдыру жүйесін ендіруге осы шешімнің 7-19 қосымшасына сәйкес ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін. <*>
Ескерту. 15-14 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIII сессиясының 2006 жылғы 5 қазандағы N 344 шешімімен .
16. 2006 жылға арналған облыс әкімдігінің резерві 118975 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
төтенше резерв - 58045 мың теңге;
шұғыл шығындарға арналған резерв - 40930 мың теңге;
сот шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға облыстың жергілікті атқарушы органының резерві - 20000 мың теңге. <*>
Ескерту. 16-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XVIII сессиясының 2005 жылғы 27 желтоқсандағы N 272 шешімімен , Қарағанды облыстық Мәслихатының XХI сессиясының 2006 жылғы 03 маусымдағы N 314 шешімімен , Қарағанды облыстық Мәслихатының XXII сессиясының 2006 жылғы 5 шілдедегі N 322 шешімімен , Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIII сессиясының 2006 жылғы 5 қазандағы N 344 шешімімен , Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIV сессиясының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N 366 шешімімен .

17. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения областного бюджета на 2006 год, согласно приложению 8 к настоящему решению.
18. Установить, что в процессе исполнения бюджетов районов и городов областного значения на 2006 год не подлежат секвестру бюджетные программы бюджетов районов и городов областного значения, согласно приложению 9 к настоящему решению.
19. (исключен - от 5 октября 2006 года N 344 ). <*>
Сноска. В пункт 19 внесены изменения - решением XXIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.10.2006 г. N 344.

17. 2006 жылға арналған облыстық бюджетті орындау барысында секвестерлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізімі осы шешімнің 8 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
18. 2006 жылға арналған облыстық маңызы бар аудандар мен қалалардың бюджеттерін орындау барысында осы шешімнің 9 қосымшасына сәйкес секвестерлеуге жатпайтын облыстық маңызы бар аудандар мен қалалардың бюджеттік бағдарламалары бекітілсін.
19. <*> (алынып тасталды - 2006 жылғы 5 қазандағы N 344 шешімімен). <*>
Ескерту. 19-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIII сессиясының 2006 жылғы 5 қазандағы N 344 шешімімен .

20. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2006 года.
Председатель сессии,
исполняющий обязанности
секретаря областного Маслихата
Приложение 1
к решению XVII сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 02 декабря 2005 года N 233 <*>
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения XVIII сессии Карагандинского областного
Маслихата от 27.12.2005 г. N 272, решения ХIX сессии Карагандинского областного Маслихата
от 02.03.2006 г. N 291, решения ХX сессии Карагандинского областного Маслихата от 16.03.2006 г. N 298, решения ХXI сессии Карагандинского областного Маслихата от 03.06.2006 г. N 314, решения ХXII сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.07.2006 г. N 322, решения XXIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.10.2006 г. N 344, решения ХXIV сессии Карагандинского областного Маслихата от 13.12.2006 г. N 366.
Областной бюджет на 2006 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

20. Осы шешім 2006 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы, облыстық
Мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2005 жылғы 02 желтоқсандағы
XVII сессиясының N 233 шешіміне
1 қосымша  <*>
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық Мәслихатының XVIII сессиясының 2005 жылғы 27 желтоқсандағы N 272 шешімімен, Қарағанды облыстық Мәслихатының XIX сессиясының 2006 жылғы 2 наурыздағы N 291 шешімімен, Қарағанды облыстық Мәслихатының XX сессиясының 2006 жылғы 16 наурыздағы N 298 шешімімен, Қарағанды облыстық Мәслихатының XХI сессиясының 2006 жылғы 03 маусымдағы N 314 шешімімен, Қарағанды облыстық Мәслихатының XXII сессиясының 2006 жылғы 5 шілдедегі N 322 шешімімен, Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIII сессиясының 2006 жылғы 5 қазандағы N 344 шешімімен, Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIV сессиясының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N 366 шешімімен.
2006 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
Кірістер

131846
1
Военные нужды
12848
250
Департамент (Управление) по мобилизационной подготовке, гражданской обороне и организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
12848
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
12848
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
118998
250
Департамент (Управление) по мобилизационной подготовки, гражданской обороне и организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
118998
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) по мобилизационной подготовке, гражданской обороне и организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
30008
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
34351
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
54639
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3312602
1
Правоохранительная деятельность
3312602
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
3312602
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа внутренних дел, финансируемого из областного бюджета
3186106
002
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности на территории области
125377
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
1119
04
Образование
5897131
2
Начальное общее, основное общее, среднее общее образование
2295656
260
Управление (Отдел) физической культуры и спорта области
803719
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
680316
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
123403
261
Департамент (Управление) образования области
1491937
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
534597
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных областных организаций образования
13998
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
325151
007
Проведение школьных олимпиад и внешкольных мероприятий областного масштаба
13254
013
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования
181890
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
261827
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования

131846
1
Әскери мұқтаждар
12848
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс және авариялармен табиғи апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру департаменті (басқармасы)
12848
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
12848
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
118998
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс және авариялармен табиғи апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру департаменті (басқармасы)
118998
001
Жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс және авариялармен табиғи апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
30008
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
34351
006
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
54639
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3312602
1
Құқық қорғау қызметi
3312602
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
3312602
001
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы қызметін қамтамасыз ету
3186106
002
Облыс аумағында қоғамдық тәртiптi қорғау және қоғамдық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету
125377
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
1119
04
Бiлiм беру
5897131
2
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта бiлiм беру
2295656
260
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы (бөлімі)
803719
006
Балалар мен жеткіншектерге спорт бойынша қосымша білім беру
680316
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
123403
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
1491937
003
Арнайы оқыту бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
534597
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық ұйымдары үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
13998
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
325151
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
13254
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика,химия, биология кабинеттерін оқу  жабдығымен жарақтандыру
181890
017
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
261827
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер

1077403
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных программ области
495050
002
Социальное обеспечение престарелых и инвалидов общего типа
495050
261
Департамент (Управление) образования области
510525
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
510525
271
Департамент (Управление) строительства
71828
008
Развитие объектов социального обеспечения
71828
2
Социальная помощь
507397
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных программ области
507397
003
Социальная поддержка инвалидов
105265
005
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
11128
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально-защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций
950
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей
340600
016
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение нуждающихся инвалидов специальными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответсвии с индивидуальной программой
49454
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
65197
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных программ области
65197
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) координации занятости и социальных программ
65132
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
65
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1417500
1
Жилищное хозяйство
1317500
271
Департамент (Управление) строительства
1317500
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
387500
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
930000
2
Коммунальное хозяйство
100000
271
Департамент (Управление) строительства
100000
014
Целевые текущие трансферты бюджету района (города областного значения) на поддержание инфраструктуры города Приозерска

1077403
256
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
495050
002
Жалпы үлгідегі мүгедектер мен қарттарды әлеуметтік қамтамасыз ету
495050
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
510525
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
510525
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
71828
008
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін дамыту
71828
2
Әлеуметтiк көмек
507397
256
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
507397
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
105265
005
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
11128
009
Қалалық телекоммуникация желiлерiнiң абоненттерi болып табылатын, әлеуметтiк жағынан қорғалатын азаматтардың телефон үшiн абоненттiк төлем тарифiнiң көтерiлуiн өтеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
950
015
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге аз қамтылған жанұялардан 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
340600
016
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуіне ағымдағы нысаналы трансферттер
49454
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
65197
256
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
65197
001
Жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
65132
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
65
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1417500
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1317500
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
1317500
010
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
387500
012
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) бюджеттерге инженерлік  коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін даму трансферттері
930000
2
Коммуналдық шаруашылық
100000
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
100000
014
Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджетіне ресми ағымдағы нысаналы трансферттер

271
Департамент (Управление) строительства области
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на строительство жилья
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
271
Департамент (Управление) строительства области
016
Развитие объектов культуры
271
Департамент (Управление) строительства области
017
Развитие объектов физической культуры и спорта
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
271
Департамент (Управление) строительства области
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
12
Транспорт и коммуникации
268
Департамент (Управление) пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
002
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие

271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй құрылысына арналған кредиттер
010
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
012
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін даму трансферттері
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
016
Мәдениет объектілерін дамыту
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
017
Дене шынықтыру және спорт объектілерін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
12
Көлiк және коммуникация
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары департаменті (басқармасы)
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Басқалар