О внесении изменений и дополнений в постановление акимата № 326 от 13 мая 2002 года "О правилах розничной продажи периодических печатных изданий публикующих материалы эротического характера"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 29 марта 2005 года № 326. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 апреля 2005 года № 9-1-3. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 3 апреля 2013 года № 704
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 03.04.2013 № 704.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 14 Закона Республики Казахстан "О средствах массовой информации" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление акимата города Костная "О правилах розничной продажи периодических печатных изданий публикующих материалы эротического характера" от 13 мая 2002 года № 326 (регистрационный номер 1583, 9 июля 2002 года "Газета "Костанай" № 54, ранее внесены изменения постановлением акимата города Костаная от 24 марта 2004 года № 381 "О внесении изменений в постановление акимата города Костаная № 326 от 13 мая 2002 года "О правилах розничной продажи периодических печатных изданий публикующих материалы эротического характера" регистрационный номер 1583", регистрационный номер 2871) далее постановление следующие изменения:
1. Пункт 2 постановления исключить.
2. Пункт 4 постановления изложить в следующей редакции: "Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима Нургазинова А.К."
Аким города

Әкімдіктің 2002 жылғы 13 мамырдағы № 326 "Эротикалық сипаттағы материалдар жариялайтын мерзімді баспасөз басылымдарының бөлшек саудасының ережелері туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімиятының 2005 жылғы 29 наурыздағы № 326 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2005 жылғы 27 сәуірде № 9-1-3 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 3 сәуірдегі № 704 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 03.04.2013 № 704 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Бұқаралық ақпарат құралдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 2-тармағына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қостанай қаласы әкімдігінің "Эротикалық сипаттағы материалдар жариялайтын мерзімді баспасөз басылымдарының бөлшек саудасының ережелері туралы" 2002 жылғы 13 мамырдағы № 326 қаулысына (тіркеу нөмірі 1583, 2002 жылғы 9 шілдедегі № 54 "Қостанай" газеті, бұрын Қостанай қаласы әкімдігінің "Эротикалық сипаттағы материалдар жариялайтын мерзімді баспасөз басылымдарының бөлшек саудасының ережелері туралы" 2002 жылғы 13 мамырдағы № 326, тіркеу нөмірі 1583, қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2004 жылғы 24 наурыздағы № 381, тіркеу нөмірі 2871, қаулысымен өзгерістер енгізілген) бұдан әрі қаулы мына өзгерістер енгізілсін:
1. Қаулының 2-тармағы алып тасталсын.
2. Қаулының 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын: "Осы қаулының орындалуына бақылау жасау әкімнің орынбасары А.Қ. Нұрғазиновқа жүктелсін".
Қала әкімі