О кредитовании субъектов малого предпринимательства из средств городского бюджета
Постановление Акимата города Алматы от 9 марта 2005 года N 1/130. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 29 апреля 2005 года за N 651. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 27 июня 2007 года N 4/723
Сноска. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 27 июня 2007 года N 4/723.
В целях государственной поддержки развития малого бизнеса, в соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148-II "О местном государственном управлении в Республики Казахстан",  Постановлением  Правительства Республики Казахстан N 110 от 5 февраля 2005 года "Об утверждении правил исполнения республиканских и местных бюджетов", Акимат города Алматы  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые условия краткосрочного кредитования субъектов малого предпринимательства из средств городского бюджета (приложение 1).
2. Создать конкурсную комиссию по отбору банков - заемщиков для кредитования субъектов малого предпринимательства из средств городского бюджета (приложение 2).
3. Комиссии по отбору банков-заемщиков для кредитования субъектов малого предпринимательства из средств городского бюджета обеспечить организацию и проведение открытого конкурса и определить банки - победители.
4. Признать утратившими силу постановления Акимата города Алматы: от 8 августа 2002 года N 4/520 "О кредитовании субъектов малого предпринимательства из средств городского бюджета" (зарегистрировано в Управлении юстиции за N 467 6 сентября 2002 года, опубликовано в газетах "Вечерний Алматы", "Алматы Акшамы" в сентябре 2002 года); N 5/814 от 23 декабря 2002 года "О внесении изменений в постановление Акимата города Алматы N№4/520 от 08 августа 2002 года "О кредитовании субъектов малого предпринимательства из средств городского бюджета" (зарегистрировано в Управлении юстиции за N№509 17 января 2003 года, опубликовано в газетах "Вечерний Алматы", "Алматы Акшамы" в январе 2003 года); N 4/926 от 11 октября 2004 года "О кредитовании субъектов малого предпринимательства из средств городского бюджета".
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на первого заместителя Акима города Алматы Букенова К.А.
Аким города Алматы              И.Тасмагамбетов
Секретарь Акимата              К. Тажиева
Приложение N 1
Утверждено постановлением
Акимата города Алматы
"О кредитовании субъектов малого
предпринимательства из средств
городского бюджета"
от "9" марта 2005 года
Условия краткосрочного кредитования
субъектов малого предпринимательства
из средств городского бюджета

Қала бюджетінің қаражатынан шағын кәсіпкерлік субъектілерін несиелеу туралы
Алматы қаласы Әкімшілігінің 2005 жылғы 9 наурыздағы N 1/130 қаулысы. Алматы қалалық Әділет департаментінде 2005 жылғы 29 сәуірде N 651 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 27 маусымдағы N 4/723 қаулысымен
Ескерту.   Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 27 маусымдағы N 4/723 қаулысымен
Шағын бизнесті дамытуға мемлекеттік қолдау көрсету мақсатында және Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" N 148-II  Заңына , Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 05 ақпанындағы "Республикалық және жергілікті бюджеттердің орындалу Ережесін бекіту туралы" N 110  қаулысына  сәйкес Алматы қалалық әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шағын бизнес субъектілері үшін қысқа мерзімді несиелердің шарттары бекітілсін (1 қосымша).
2. Шағын кәсіпкерлік субъектілерін қалалық бюджет қаражатынан несиелеу үшін заемшы-банктерді таңдау үшін конкурстық комиссия құрылсын (2 қосымша).
3. Шағын кәсіпкерлік субъектілерін қалалық бюджет қаражатынан несиелеу үшін заемшы-банктерді таңдау үшін құрылған конкурстық комиссия, ашық конкурсты ұйымдастырып, өткізіп жеңімпаз банкіні анықтасын.
4. Алматы қаласы әкімдігінің 2002 жылғы 8 тамыздағы N 4/520 "Қала бюджеті қаражатынан шағын кәсіпкерлік субъектілерін несиелеу туралы", (Әділет Басқармасында 2002 жылғы 6 қыркүйекте N 467 болып тіркелген, "Алматы Ақшамы", "Вечерний Алматы" газеттерінде 2002 жылғы 17 қыркүйекте жарияланған), Алматы қаласы әкімдігінің 2002 жылғы 23 желтоқсанындағы N№5/814 "Алматы қаласы әкімдігінің 2002 жылғы 08 тамыздағы "Шағын кәсіпкерлік субъектілеріне қалалық бюджеттің қаражатынан несие беру туралы" 08 тамыздағы N№4/520 қаулысына өзгерістер енгізу жөнінде" (Әділет Басқармасында 2003 жылдың 17 қаңтарында N 509 болып тіркелген, "Вечерний Алматы", "Алматы Ақшамы" газеттерінде 2003 жылғы қаңтарда жарияланған), Алматы қаласы әкімшілігінің 2004 жылғы 11 қарашадағы N 4/926 "Қала бюджеті қаражатынан шағын кәсіпкерлік субъектілерін несиелеу туралы" қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы Әкімінің бірінші орынбасары Қ.А. Бүкеновке жүктелсін.
Алматы қаласының Әкімі            И. Тасмағамбетов
Әкімдік хатшысы                  К.Тәжиева
Алматы қаласы Әкімдігінің
2005 жылғы "9" наурыздағы
"Қала бюджетінің қаражатынан
шағын кәсіпкерлік субъектілерін
несиелеу туралы" N 1/130 қаулысына
N 1 қосымша
Шағын бизнес субъектілерін қалалық бюджет
қорынан несиелеудің
шарттары

1. Форма предоставления бюджетного кредита - срочный кредит, который предоставляется путем единовременного перечисления всей суммы бюджетного кредита на счет банка - заемщика.
2. Срок предоставления бюджетного кредита для производственной деятельности и развития сферы услуг до одного года.
3. Ставка вознаграждения для конечного заемщика - 6,42 % годовых в тенге.
4. Предельный размер бюджетного кредита для конечного заемщика до 5 000 000 (пять миллионов) тенге.
5. Валюта кредита - тенге.
Секретарь Акимата                    К. Тажиева
Приложение N 2
Утверждено постановлением
Акимата города Алматы
"О кредитовании субъектов малого
предпринимательства из средств
городского бюджета"
от "9" марта 2005 года
Состав
Конкурсной комиссии по выбору
банков - заемщиков для кредитования
субъектов малого предпринимательства
из средств городского бюджета
1. Букенов Кайрат           Первый Заместитель
Ахмадиевич                  Акима города Алматы
Председатель комиссии
2. Жунусбеков Серик         Директор Алматинского
Балапашевич                 филиала Национального
Банка Республики
Казахстан
Заместитель
председателя комиссии
Члены комиссии:
3. Ибрагимов Али            Заместитель начальника
Хамзатович                  Департамента финансов
города Алматы
4. Мухамбетов Малик         Исполняющий обязанности
Айсагалиевич                Директора Департамента
предпринимательства и
промышленности
5. Тастемирова Жанат        Заместитель
Урнековна                   председателя налогового
комитета по городу
Алматы
6. Бексултанов Азамат       Заместитель начальника
Иммуханбетович              Департамента
Казначейства города
Алматы
7. Кабдулов Сардар          Заместитель Директора
Серикович                   Департамента экономики
и бюджетного
планирования города
Алматы
Секретарь Акимата                 К. Тажиева

1. Бюджет несиесінің беру үлгісі - жедел несие, заемшы-банкінің есеп шотына барлық бюджет несиесінің сомасы бір жақты аударым жолымен беріледі.
2. Бюджет несиесінің берілу мерзімі өндіріспен айналысу және бұқаралық қызмет көрсету сферасын дамыту үшін бір жылға дейін;
3. Ең соңғы заемшыға сыйлық ставкасы жылдық теңгемен - 6,42 %.
4. Ең соңғы заемшыға берілетін бюджет несиесінің мөлшері 5 000 000 (бес миллион) теңге.
5. Несие валютасы - теңге.
Әкімдік хатшысы                  К.Тәжиева
Алматы қаласы Әкімдігінің
2005 жылғы "9" наурыздағы
"Қала бюджетінің қаражатынан
шағын кәсіпкерлік субъектілерін
несиелеу туралы" N 1/130 қаулысына
N 2 қосымша
Шағын кәсіпкерлік субъектілерін қала
бюджетінен несиелендіру үшін несие-банк
анықтау жөніндегі конкурстық Комиссиясының
ҚҰРАМЫ
1. Бүкенов Қайрат          Алматы қаласы әкімінің
Ахмадиұлы                  Бірінші орынбасары
Комиссия Төрағасы
2. Жүнісбеков Серік        Қазақстан Республикасы
Балапашұлы                 Ұлттық банкісі Алматы
қаласы филиалының
бастығы
Комиссия төрағасының
орынбасары
Комиссия мүшелері:
3. Ибрагимов Әли           Қалалық қаржы
Хамзатұлы                  Департаменті бастығының
орынбасары
4. Мұхамбетов Мәлік        Кәсіпкерлік және
Айсағалиұлы                өнеркәсіп
Департаменті
директорының міндетін
атқарушы
5. Тастемірова Жанат       Алматы қаласы бойынша
Өрнекқызы                  Салық комитеті
төрағасының орынбасары
6. Бексұлтанов Азамат      Қазына Департаменті
Иммұханбетұлы              бастығының орынбасары
7. Қабдулов Сардар         Экономика және бюджеттік
Серікұлы                   жоспарлау Департаменті
бастығының орынбасары
Әкімдік хатшысы                  К.Тәжиева