О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 12/2 от 21 декабря 2004 года "Об областном бюджете на 2005 год"
Решение Северо-Казахстанского маслихата от 19 октября 2005 года N 19/1. Зарегистрировано Департаменом юстиции Северо-Казахстанской области 3 ноября 2005 года за N 1600. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23 июля 2010 года N 27/10
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23.07.2010 г. N 27/10
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548-II, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148, внести в решение областного маслихата от 21 декабря 2004 года N 12/2 "Об областном бюджете на 2005 год" (Р/г N 1436 от 24 декабря 2004 года, 10 января 2005 года газеты "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан") с учетом его уточнения решениями областного маслихата N 13/1 от 24 января 2005 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 12/2 от 21 декабря 2004 года "Об областном бюджете на 2005 год" (Р/г N 1476 от 10 февраля 2005 года, 21 февраля 2005 года газеты "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан"), N 14/1 от 29 марта 2005 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 12/2 от 21 декабря 2004 года "Об областном бюджете на 2005 год" (Р/г N 1572 от 8 апреля 2005 года, 13 апреля 2005 года газеты "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан"), N 15/2 от 12 апреля 2005 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 12/2 от 21 декабря 2004 года "Об областном бюджете на 2005 год" (Р/г N 1579 от 25 апреля 2005 года, 1 мая 2005 года газеты "Солтүстік Қазақстан", 2 мая 2005 года "Северный Казахстан"), N 16/1 от 27 мая 2005 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 12/2 от 21 декабря 2004 года "Об областном бюджете на 2005 год" (Р/г N 1587 от 13 июня 2005 года, 20 июня 2005 года газеты "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан"), N 17/1 от 12 июля 2005 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 12/2 от 21 декабря 2004 года "Об областном бюджете на 2005 год" (Р/г N 1592 от 26 июля 2005 года, 1 августа 2005 года газеты "Солтүстік Қазақстан", 29 июля 2005 года "Северный Казахстан"), N 18/5 от 26 августа 2005 года "О внесении изменений в решение областного маслихата N 12/2 от 21 декабря 2004 года "Об областном бюджете на 2005 год" (Р/г N 1596 от 7 сентября 2005 года, 21 сентября 2005 года газеты "Солтүстік Қазақстан", 29 сентября 2005 года "Северный Казахстан") следующие изменения и дополнения:

"2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 12/2 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2005 жылғы 19 қазандағы N 19/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2005 жылғы 03 қарашада N 1600 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдеде N 27/10 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.07.23 N 27/10 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi N 548-П Бюджеттiк кодексiне, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңына сәйкес, облыстық мәслихаттың "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (2005 жылғы 10 ақпандағы т/н N 1476, 2005 жылғы 21 ақпандағы "Солтүстiк Қазақстан", "Северный Казахстан" газеттерi), облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 12/2 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2005 жылғы 24 қаңтардағы N 13/1, "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (2005 жылғы 8 сәуiрдегi т/н N 1572, 2005 жылғы 13 сәуiрдегi "Солтүстiк Қазақстан", "Северный Казахстан" газеттерi) облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 21 желтоқсандағы, N 12/2 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2005 жылғы 29 наурыздағы N 14/1, "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (2005 жылғы 25 сәуiрдегi т/н N 1579, 2005 жылғы 1 мамырдағы "Солтүстiк Қазақстан", 2005 жылғы 2 мамырдағы "Северный Казахстан" газеттерi) 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 12/2 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2005 жылғы 12 сәуiрдегi N 15/2 "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (2005 жылғы 13 маусымдағы т/н N 1587, 2005 жылғы 20 маусымдағы "Солтүстiк Қазақстан", "Северный Казахстан" газеттерi) облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 12/2 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2005 жылғы 12 сәуiрдегi N 16/1, "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (2005 жылғы 26 шiлдедегi т/н N 1592, 2005 жылғы 26 шiлдедегi "Солтүстiк Қазақстан", 2005 жылғы 1 тамыздағы "Северный Казахстан" газеттерi) облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 12/2 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2005 жылғы 12 шiлдедегi N 17/1, N 18/1 "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 12/2 шешiмiне өзгертулер енгiзу туралы" (т/н 1596 2005 жылғы 7 қыркүйек, 2005 жылғы 21 қыркүйектегi "Солтүстiк Қазақстан", 2005 жылғы 29 қыркүйектегi "Северный Казахстан" газеттерi") 2005 жылғы 26 тамыздағы шешiмдерiмен нақтыланулары ескерiле отырып, "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 12/2 (2004 жылғы 24 желтоқсандағы т/н N 1436, 2005 жылғы 10 қаңтардағы "Солтүстiк Қазақстан", "Северный Казахстан" газеттерi) шешiмiне келесi өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:

1. В пункте 1:
раздел
цифру "23 295 299" заменить цифрой "23 678 022";
цифру "5 558 302" заменить цифрой "5 553 165";
цифру "19 216" заменить цифрой "24 353";
раздел
цифру "23 604 550" заменить цифрой "24 042 273";
2. В пункте 10:
цифру "59 300" заменить цифрой "57 911";
цифру "57 300" заменить цифрой "56 411".
3. В пункте 11:
цифру "6 141 644" заменить цифрой "6 151 644";
цифру "67 850" заменить цифрой "77 850".

1. 1 тармақта:
бөлiм
"23 295 299" цифрлары "23 678 022" цифрларымен ауыстырылсын;
"5 558 302" цифрлары "5 553 165" цифрларымен ауыстырылсын.
"19 216" цифрлары "24 353" цифрларымен ауыстырылсын;
бөлiм
"23 604 550" цифрлары "24 042 273" цифрларымен ауыстырылсын;
2. 10 тармақта:
"59 300" цифрлары "57 911" цифрларымен ауыстырылсын;
"57 300" цифрлары "56 411" цифрларымен ауыстырылсын.
3. 11 тармақта:
"6 141 644" цифрлары "6 151 644" цифрларымен ауыстырылсын;
"67 850" цифрлары "77 850" цифрларымен ауыстырылсын.

Строительство спального корпуса на 150 мест с учебными мастерскими на 32 места для санаторной школы-интерната в г.Мамлютка Мамлютского района
53 426
Строительство банно-прачечного комплекса для казахской школы-интерната для одаренных детей им. А.Досмухамбетова в г.Петропавловске
11 233
Строительство средней школы на 180 мест в с.Мичурино Тимирязевского района
111 780
Строительство средней школы на 90 мест с казахским языком обучения в с.Жаскайрат Уалихановского района
29 668
за счет официальных трансфертов из республиканского бюджета
390 500
в том числе:
строительство средней школы на 1100 мест с государственным языком обучения с оздоровительным комплексом в 19-ом мкр-не г.Петропавловска
150 000
завершение строительства средней школы на 360 мест в с. Бишкуль Кызылжарского района
70 500
строительство школы-интерната с казахским языком обучения на 400 мест в с. Тимирязево Тимирязевского района
170 000
05
Здравоохранение
597 346
266
Департамент (Управление) архитектуры, градостроительства и строительства области
597 346
018
Развитие объектов санитарно-эпидемиологической службы
11 400
в том числе:
Строительство здания санэпидслужбы в Есильском районе
11 400
019
Развитие  объектов здравоохранения
585 946
Строительство котельной, бани на 5 мест, прачечной, хлораторной на территории районной туберкулезной больницы села Ленинградское Акжарского района
21 500
Строительство центральной райбольницы на 100 коек с поликлиникой на 200 посещений в с.Талшик Акжарского района
100 000
Строительство сельской врачебной амбулатории с.Ильинка Есильского района
36 300
Реконструкция здания районной больницы под специализированное лечебно-профилактическое учреждение (СЛПУ) на 350 коек в с.Благовещенка Жамбылского района
53 438
Строительство противотуберкулезного диспансера на 50 коек с поликлиникой на 90 посещений в г.Булаево района М.Жумабаева
100 000
Строительство сельской врачебной амбулатории в с.Знаменское Кызылжарского района
47 697
Строительство сельской врачебной амбулатории в с.Новомихайловка Мамлютского района
37 154
Строительство сельской врачебной амбулатории в п.Новоишимский района Г.Мусрепова
49 623
Строительство сельской врачебной амбулатории в с.Бидаик Уалихановского района
16 820
Строительство лечебного корпуса на 100 коек облтубдиспансера в г.Петропавловске
123 414
06
Социальное обеспечение и социальная помощь
52 994
266
Департамент (Управление) архитектуры, градостроительства и строительства области
52 994
020
Развитие объектов социального обеспечения
52 994
за счет средств местного бюджета
в том числе:
Реконструкция административного здания под дом-интернат на 81 место для престарелых и инвалидов в г.Тайынша Тайыншинского района
52 994
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

Мамлют ауданы, Мамлютка қаласында Мамлют санаторлық-мектеп интернатына 150 орын жатын корпусы 32 орын оқу корпусымен салу
53 426
Петропавл қаласындағы Ә. Досмұхамбетов атындағы дарынды балаларға арналған қазақ мектеп интернатының монша құрылысын салу
11 233
Тимирязов ауданы Мичурино селосында 180 орындық орта мектеп салу
111 780
Уәлиханов ауданындағы Жасқайра селосында 90 орындық қазақ тілінде оқытылатын орта мектеп салу
29 668
республикалық бюджеттің ресми трансферттері есебінен
390 500
соның ішінде:
Петропавл қаласындағы 19 шағын ауданында сауықтыру комплексімен мемлекеттік тілде оқыту 1100 орындық орта мектеп салу
150 000
Қызылжар ауданы, Бескөл селосында 360 орындық орта мектептің құрылысын аяқтау
70 500
Тимирязев ауданы, Тимирязево селосында қазақ тілінде оқыту 400 орындық мектеп - интернатының құрылысына
170 000
05
Денсаулық
597 346
266
Облыс сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменті (басқармасы)
597 346
018
Санитарлық-эпидемиологиялық қызмет объектілерін дамыту
11 400
соның ішінде:
Есіл ауданында санэпидемқызмет үй-жайының құрылысы
11 400
019
Денсаулық сақтау объектілерін дамыту
585 946
Ақжар ауданындағы Ленинград селосында аудандық туберкулез ауруханасының аумағында қазанды, 5 орындық монша, кір жуатын орын, хлораториялық орын құрылысы
21 500
Ақжар ауданы Талшық селосындағы 200 келім-кетім емханасымен 100 койкалық орталық аудандық аурухана
100 000
Есіл ауданы Ильинка селосында селолық дәрігерлік амбулатория
36 300
Жамбыл ауданы Благовещенка селосындағы 350 койкалық (АЕПМ) арнайы емдеу-профилакториялық мекеме етіп аудандық аурухана ғимаратын қайта құру
53 438
М.Жұмабаев ауданы Булаево қаласындағы 90 келім-кетім емханасымен 50 койкалық тубкркулезге қарсы диспансер салу
100 000
Кызылжар ауданы Знамен селосында селолық дәрігерлік амбулатория салу
47 697
Мамлют ауданындағы Новомихайловка селосының селолық дәрігерлік амбулатория салу
37 154
Ғ.Мүсірепов ауданы Новоишимка селосында селолық дәрігерлік амбулатория салу
49 623
Уәлиханов ауданы Бидайық селолық дәрігерлік амбулатория
16 820
Петропавл қаласындағы облтубдиспансердің 100 койкалық емдеу корпусын салу
123 414
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
52 994
266
Облыс сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменті (басқармасы)
52 994
020
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін дамыту
52 994
жергілікті бюджет есебінен
соның ішінде:
Тайынша ауданы Тайынша қаласындағы әкімшілік үйін 81 орындық қарттар мен мүгедектерге арналған үй-интернатын реконструкциялау
52 994
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

1 015 284
266
Департамент (Управление) архитектуры, градостроительства и строительства области
1 015 284
006
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения)  на строительство жилья государственного  коммунального жилищного фонда
393 750
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
621 534
в том числе:
водоснабжение сельских населҰнных пунктов Уалихановского и Акжарского районов (2 очередь);
79 237
строительство кустовых скваженных водозаборов в Жамбылском районе (2 очередь);
80 000
водовод в п. Тайынша (1 и 2 этап) (п. Киялы, п. Чермошнянка, п. Тайынша)
462 297
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
34 600
266
Департамент (Управление) архитектуры, градостроительства и строительства области
34 600
022
Развитие объектов физической культуры и спорта
34 600
в том числе:
Разработка ПСД на строительство спортивного зала ДЮСШ "Бокс"
131
Строительство пристроек к зданию плавательного бассейна "Дельфин" для детского бассейна и спортивного зала по ул.Ж.Жабаева, 175 в г.Петропавловске
34 469
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
895 954
266
Департамент (Управление) архитектуры, градостроительства и строительства области
895 954
026
Развитие объектов охраны окружающей среды
895 954
разработка  проектно-сметной документации  на реконструкцию очистных сооружений п.Бишкуль Кызылжарского района
1 900
реконструкция очистных сооружений с.Саумалколь Айыртауского района
35 452
реконструкция напорного коллектора в г.Сергеевка района Шал акына
245
проектно-изыскательские работы на строительство полигона по складированию и захоронению токсичных отходов и ядохимикатов на территории Северо-Казахстанской области
5 000
реконструкция напорного коллектора от р. Ишим до канализационных очистных сооружений
101 252
строительство очистных сооружений дождевой канализации в г. Петропавловске
518 216
сбор и транспортировка ливневых стоков с северной части г. Петропавловска в МК-5
182 515
проведение технического перевооружения на очистных сооружениях канализации г. Петропавловска с производством пуско-наладочных работ
51 374
Инвестиционные программы
1 389 846
04
Образование
296 846
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
34 604
002
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
34 604
261
Департамент (Управление) образования области
262 242
009
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием

1 015 284
266
Облыс сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменті (басқармасы)
1 015 284
006
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
393 750
007
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту үшін аудандардың бюджеттеріне арналған (облыстық маңызы бар қалалар) нысаналы даму трансферттер
621 534
соның ішінде:
Уәлиханов және Ақжар аудандары елдімекендерін сумен жабдықтау (2 кезекте);
79 237
Жамбыл ауданында жүйелі скважиналық су дуалдары құрылысы (2 кезекте);
80 000
Тайынша поселкесіне су тарту (1 және 2 қабат) (Қиялы поселкесі, Чермошнянка поселкесі, Тайынша поселкесі)
462 297
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
34 600
266
Облыс сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменті (басқармасы)
34 600
022
Дене шынықтыру және спорт объектілерін дамыту
34 600
соның ішінде:
БЖСМ "Бокс" спорт залының құрылысына ЖСҚ дайындау
131
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласында Ж.Жабаев көшесі, 175 балалар бассейіні мен спорт залына арналған "Дельфин" жүзу бассейіні ғимаратына қосымша құрылыс салу
34 469
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
895 954
266
Облыс сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменті (басқармасы)
895 954
026
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
895 954
Қызылжар ауданында Бескөл селосындағы тазарту құрылысын қайта құруға арналған жобалық сметалық құжаттарды әзірлеу
1 900
Айыртау ауданы Саумал көл селосындағы тазарту құрылысын қайта құру
35 452
Шал ақын ауданы Сергеевка қаласында тегеурін коллекторын реконструкциялау
245
Солтүстік Қазақстан облысының аумағында улы қалдықтар және ядохимикаттарды қоймаларға қою және көму полигондарының құрылысына жобалық-іздену жұмыстары
5 000
Есіл өзенінен тазарту арналары құрылғыларына дейін қысымдық коллекторларды қайта жөндеу
101 252
Петропавл қаласында жауын суы арналарының тазарту құрылғыларының құрылысы
518 216
Петропавл қаласы МК-5 солтүстік бөлігінде жүйелік суағарларды жинау және тасымалдау
182 515
Петропавл қаласының тазарту арналары құрылғыларын қосу-жөндеу жұмыстарын жасай отырып техникалық қайта қаруландыру
51 374
Инвестициялық бағдарламалар
1 389 846
04
Білім беру
296 846
253
Облыстың денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
34 604
002
Орта кәсіптік білімі бар мамандар дайындау
34 604
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
262 242
009
Орта кәсіптік білімі бар мамандар дайындау