О внесении дополнения и изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 6 июня 2003 года N 149-ОД "Об утверждении Правил закупок субъектами естественных монополий товаров, работ и услуг, затраты на которые учитываются при утверждении тарифов (цен, ставок сборов) или их предельных уровней и тарифных смет на регулируемые услуги"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 3 марта 2006 года № 63-ОД. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 марта 2006 года № 4123. Утратил силу приказом и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 17 февраля 2012 года № 25-ОД
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 17.02.2012 № 25-ОД.
В соответствии с пунктом 3  статьи 18-4  Закона Республики Казахстан "О естественных монополиях", подпунктом 15) пункта 11 и подпунктом 1)  пункта 18  Положения об Агентстве Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1109,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 6 июня 2003 года N 149-ОД "Об утверждении Правил закупок субъектами естественных монополий товаров, работ и услуг, затраты на которые учитываются при утверждении тарифов (цен, ставок сборов) или их предельных уровней и тарифных смет на регулируемые услуги" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2373, опубликован "Официальная газета" от 19 июля 2003 года N 29, внесены изменения и дополнения  приказом  Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 12 декабря 2003 года N 321-ОД,  приказом  и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 5 марта 2005 года N 73-ОД,  приказом  Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 28 декабря 2005 года N 374-ОД), следующие дополнение и изменения:
в Правила закупок субъектами естественных монополий товаров, работ и услуг, затраты на которые учитываются при утверждении тарифов (цен, ставок сборов) или их предельных уровней и тарифных смет на регулируемые услуги, утвержденные указанным приказом:

"Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң шығындары реттелiп көрсетiлетін қызметтерге тарифтер (бағалар, алым ставкаларын) немесе олардың шектi деңгейлерi мен тарифтiк сметалар бекiту кезiнде ескерiлетiн тауарларды, жұмыстар мен қызметтердi сатып алу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгi төрағасының 2003 жылғы 6 маусымдағы N 149-НҚ бұйрығына толықтыру мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2006 жылғы 3 наурыздағы N 63-НҚ Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 20 наурызда тіркелді. Тіркеу N 4123. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының м.а. 2012 жылғы 17 ақпандағы № 25-НҚ бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының м.а. 2012.02.17 № 25-НҚ (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) бұйрығымен.
"Табиғи монополиялар туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының 18-4-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1109 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттiгi туралы  ереженiң 11-тармағының 15) тармақшасына және 18-тармағының 1) тармақшасына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң шығындары реттелiп көрсетiлетiн қызметтерге тарифтер (бағалар, алым ставкаларын) немесе олардың шекті деңгейлері мен тарифтік сметалар бекіту кезінде ескерілетін тауарларды, жұмыстар мен қызметтерді сатып алу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгi төрағасының 2003 жылғы 6 маусымдағы N 149-НҚ  бұйрығына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2373 нөмiрмен тiркелген, "Ресми газетте" 2003 жылғы 19 шiлдедегi N 29 жарияланған, өзгерiстер мен толықтырулар Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттiгi төрағасының 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 321-НҚ  бұйрығымен , Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу  агенттiгi төрағасының міндетін атқарушының 2005 жылғы 5 наурыздағы N 73-НҚ  бұйрығымен , Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттiгi төрағасының 2005 жылғы 28 желтоқсандағы N 374-НҚ  бұйрығымен енгiзiлген) мынадай толықтыру мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң шығындары реттелiп көрсетiлетiн қызметтерге тарифтер (бағалар, алым ставкаларын) немесе олардың шектi деңгейлерi мен тарифтiк сметалар бекiту кезiнде ескерiлетiн тауарларды, жұмыстар мен қызметтердi сатып алу ережесiнде:

дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Потребитель услуг (товаров, работ) субъекта естественной монополии вправе участвовать в тендерах по осуществлению закупок услуг (товаров, работ) субъектом естественной монополии.";
абзац десятый подпункта 2) пункта 33 изложить в следующей редакции:
"справка установленной формы об отсутствии налоговой задолженности налогоплательщика, задолженности по обязательным пенсионным взносам и социальным отчислениям по Республике Казахстан;";
в пункте 53 слово "десяти" заменить словом "двадцати".
2. Юридическому департаменту Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий (Джолдыбаева Г.Т.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту административной работы и анализа Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий (Есиркепов Е.О.) после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан:
1) обеспечить в установленном законодательством порядке его опубликование в официальных средствах массовой информации;
2) довести его до сведения структурных подразделений и территориальных органов Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
Председатель

мынадай мазмұндағы 8-1-тармақпен толықтырылсын:
"8-1. Табиғи монополия субъектiсiнiң қызметтерiн (тауарларын, жұмыстарын) тұтынушы табиғи монополия субъектiсiнiң қызметтердi (тауарларды, жұмыстарды) сатып алуды жүзеге асыруы жөнiндегi тендерлерге қатысуға құқылы.";
33-тармақтың 2) тармақшасының оныншы абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы бойынша салық төлеушiнiң салық берешегiнiң, мiндеттi зейнетақы жарналар мен әлеуметтiк аударымдар бойынша берешегiнiң жоқтығы туралы белгiленген нысандағы анықтама;";
53-тармақта "он" деген сөз "жиырма" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттiгiнiң Заң департаментi (Ғ.Т.Жолдыбаева) осы бұйрықты заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеудi қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттiгiнiң Әкiмшiлiк жұмысы және талдау департаментi (Е.О.Есiркепов) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелгеннен кейiн:
1) оны заңнамада белгiленген тәртiппен ресми бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етсiн;
2) оны Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттiгiнiң құрылымдық бөлiмшелерi мен аумақтық органдарының назарына жеткiзсiн.
4. Осы бұйрықтың орындалуын өзiм бақылаймын.
5. Осы бұйрық ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Төраға