О внесении дополнения и изменений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 октября 2001 года N 419 "Об утверждении Инструкции о формах промежуточного ликвидационного баланса, иных отчетов, ликвидационного баланса ликвидируемых банков в Республике Казахстан, сроках и порядке их представления ликвидационными комиссиями"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 февраля 2006 года N 39. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 марта 2006 года N 4137. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года № 375
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 24.12.2012 № 375 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В целях приведения нормативных правовых актов Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) в соответствие с законодательством Республики Казахстан, Правление Агентства  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 октября 2001 года N 419 "Об утверждении Инструкции о формах промежуточного ликвидационного баланса, иных отчетов, ликвидационного баланса ликвидируемых банков в Республике Казахстан, сроках и порядке их представления ликвидационными комиссиями" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 1698), с изменениями и дополнениями, внесенными  постановлением  Правления Агентства от 16 февраля 2004 года N 40 (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 2777), следующие дополнение и изменения:
в Инструкции о формах промежуточного ликвидационного баланса, иных отчетов, ликвидационного баланса ликвидируемых банков в Республике Казахстан, сроках и порядке их представления ликвидационными комиссиями, утвержденной указанным постановлением:
пункт 14 дополнить подпунктом 1-1) следующего содержания:
"1-1) Документы, предусмотренные подпунктами 1)-5) пункта 9 настоящей Инструкции;";
в подпункте 3) пункта 25 слова "центрального органа юстиции" заменить словами "Министерства юстиции Республики Казахстан";
в Приложении 11:
строки
9 очередь:
IX.
Итого по
9 очереди
10 очередь:
X.
Итого по
10 очереди
Всего:
I+II+III+IV+V+VI+
VII+VIII+IX+X
изложить в следующей редакции:
Всего:
I+II+III+IV+V+VI+VII+VIII
в Приложении 12:
строки
в 9 очередь:
Итого
IX.
Итого по 9 очереди
в 10 очередь:
Итого
X.
Итого по 10 очереди
Всего:
I+II+III+IV+V+VI+VII+VIII+IX+X
изложить в следующей редакции:
Всего:
I+II+III+IV+V+VI+VII+VIII
Приложение 17 изложить согласно Приложению к настоящему постановлению;
в Приложении 26:
строки
10
девятая
очередь
удовлет-
ворения
требований
кредиторов
11
десятая
очередь
удовлетворе-
ния требо-
ваний
кредиторов
12
Итого
требований
кредиторов
13
Всего текущей
задолженностии
и требований
кредиторов
изложить в следующей редакции:
10
Итого
требова-
ний кре-
диторов
11
Всего
текущей
задолжен-
ности и
требова-
ний кре-
диторов

Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасындағы таратылатын банктердің аралық тарату балансының, басқа да есептерінің, тарату балансының нысандары және тарату комиссияларының оларды ұсыну мерзімдері мен тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту жөнінде" 2001 жылғы 28 қазандағы N 419 қаулысына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 25 ақпандағы N 39 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 28 наурызда тіркелді. Тіркеу N 4137. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 375 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 24.12.2012 № 375 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) нормативтік құқықтық актілерін Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес келтіру мақсатында Агенттік Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Агенттік Басқармасының 2004 жылғы 16 ақпандағы N 40  қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2777 тіркелген) енгізілген өзгерістері мен толықтырулары бар Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасындағы таратылатын банктердің аралық тарату балансының, басқа да есептерінің, тарату балансының нысандары және тарату комиссияларының оларды ұсыну мерзімдері мен тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту жөнінде" 2001 жылғы 28 қазандағы N 419  қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1698 тіркелген) мынадай толықтыру мен өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасындағы таратылатын банктердің аралық тарату балансының, басқа да есептерінің, тарату балансының нысандары және тарату комиссияларының оларды ұсыну мерзімдері мен тәртібі туралы нұсқаулықта:
14-тармақ мынадай мазмұндағы 1-1) тармақшамен толықтырылсын:
"1-1) Осы Нұсқаулықтың 9-тармағының 1)-5) тармақшасында көзделген құжаттар;";
25-тармақтың 3) тармақшасындағы "орталық әділет органының" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің" деген сөздермен ауыстырылсын;
11-қосымшада:
жолдар
9-кезек:
IX.
9-кезек бойынша жиынтығы
10-кезек:
X.
10-кезек бойынша жиынтығы
Барлығы:
I+II+III+IV+V+VI+VII+VIII+IX+X
мынадай редакцияда жазылсын:
Барлығы:
I+II+III+IV+V+VI+VII+VIII
12-қосымшада:
жолдар
9-кезекте:
Жиынтығы
IX.
9-кезек бойынша жиынтығы
10-кезекте:
Жиынтығы
X.
10-кезек бойынша жиынтығы
Барлығы:
I+II+III+IV+V+VI+VII+VIII+IX+X
мынадай редакцияда жазылсын:
Барлығы:
I+II+III+IV+V+VI+VII+VIII
17-қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жазылсын;
26-қосымшада:
жолдар
10
кредиторлардың талаптарын қанағаттандырудың тоғызыншы кезегі
11
кредиторлардың талаптарын қанағаттандырудың оныншы кезегі
12
Кредиторлар талаптарының жиынтығы
13
Ағымдағы берешек пен кредиторлар талаптарының барлығы
мынадай редакцияда жазылсын:
10
Кредиторлар талаптарының жиынтығы
11
Ағымдағы берешек пен кредиторлар талаптарының барлығы

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту ликвидации финансовых организаций:
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления довести его до сведения заинтересованных подразделений Агентства и ликвидационных комиссий банков.
4. Отделу международных отношений и связей с общественностью (Пернебаев Т.Ш.) принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Бахмутову Е.Л.
Председатель
Приложение
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций
от 25 февраля 2006 года N 39
"Приложение 17
к Инструкции о формах промежуточного
ликвидационного баланса, иных отчетов,
ликвидационного баланса ликвидируемых
банков в Республике Казахстан, сроках
и порядке их представления
ликвидационными комиссиями
Отчет
о состоянии обязательств (наименование банка)
на "___"_____________ 200___ года
(отчетная дата)
в тысячах тенге
N
Показатели
Сим-
волы
На
начало
лик-
вида-
цион-
ного
про-
цесса
На
преды-
дущую
отчет-
ную
дату
На
отчет-
ную
дату
Изменения
по срав-
нению с
данными
на дату
назна-
чения
времен-
ной ад-
минист-
рации
по срав-
нению с
данными
на дату
предыду-
щего
отчета
1
2
3
4
5
6
7
(группы
6-4)
8
(группы
6-5)
1.
Обязательства
В том числе:
100
1.1
Требования
физических
лиц, перед
которыми
ликвидируемый
банк несет от-
ветственность
за причинение
вреда жизни
или здоровью,
путем капита-
лизации соот-
ветствующих
повременных
платежей
101
1.2
По оплате тру-
да и выплате
компенсаций
лицам, рабо-
тавшим по
трудовому
договору,
задолженностей
по социальным
отчислениям в
Государствен-
ный фонд со-
циального
страхования,
по уплате
удержанных из
заработной
платы алимен-
тов и обяза-
тельных пен-
сионных взно-
сов, а также
вознаграждений
по авторским
договорам
102
1.3
Требования
организации,
осуществляющей
обязательное
гарантирование
депозитов, по
сумме выпла-
ченного (вып-
лачиваемого)
ею возмещения
по гаранти-
руемым депози-
там согласно
расчету, пред-
ставленному
принудительно
ликвидируемым
банком
103
1.4
Требования
физических
лиц по
депозитам и
переводам
денег, а также
требования по
депозитам,
осуществленным
за счет
пенсионных
активов
накопительных
пенсионных
фондов; по
депозитам
страховых
организаций,
осуществленным
за счет
средств,
привлеченных
по отрасли
страхование
жизни

2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Қаржы ұйымдарын тарату департаменті:
1) Заң департаментімен (Байсынов М.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қолға алсын;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулыны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне және банктердің тарату комиссияларына жіберсін.
4. Халықаралық қатынастар және жұртшылықпен байланыс бөлімі (Пернебаев Т.Ш.) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары Е.Л.Бахмутоваға жүктелсін.
Төраға
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттігі
Басқармасының
2006 жылғы 25 ақпандағы
N 39 қаулысының қосымшасы
"Қазақстан Республикасындағы
таратылатын банктердің аралық
тарату балансының, басқа да
есептерінің, тарату балансының
нысандары және тарату
комиссияларының оларды ұсыну
мерзімдері мен тәртібі туралы
нұсқаулықтың 17-қосымшасы
200___ жылғы "_____" _____________
(банктің атауы) міндеттемелердің жай-күйі туралы есеп
(есеп берген күн)
мың теңгемен
N
Көрсеткіштер
Символдар
Тарату процесінің басында
Алдыңғы есеп берген күнде
Есеп берген күнде
Өзгерістер
уақытша әкімшілік тағайындаған күнгі деректермен салыстырғанда
алдыңғы есеп берген күнгі деректермен салыстырғанда
1
2
3
4
5
6
7
(6-4-топтар)
8
(6-5-топтар)
1.
Міндеттемелер
Оның ішінде:
100
1.1.
Жеке тұлғалардың өміріне немесе денсаулығына зиян келтіргені үшін жауап бере отырып, таратылатын банк олардың талаптарын тиісті мерзімдік төлемдерді капиталдандыру жолымен
101
1.2
Еңбек шарты бойынша жұмыс істейтін адамдардың еңбекақысы мен  өтемақысын төлеу,   Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударым бойынша берешекті, жалақыдан ұсталған алиментті және  міндетті зейнетақы жарналарын, сондай-ақ авторлық шарттар   бойынша сыйақылар төлеу бойынша
102
1.3
Депозиттерге міндетті кепілдік беруді жүзеге асыратын ұйымдардың мәжбүрлеп таратылатын банкке ұсынылатын есеп айырысуға сәйкес кепілдік берілген депозиттер бойынша төленген (төленетін) өтемақы сомалары бойынша
103
1.4
Депозиттер және ақша аударымдары бойынша жеке тұлғалардың талаптары, сондай-ақ жинақтаушы зейнетақы қорларының зейнетақы активтері есебінен жүзеге асырылған депозиттер бойынша талаптары, "өмірді сақтандыру" саласы бойынша тартылған қаражат есебінен жүзеге асырылған сақтандыру ұйымдарының депозиттері бойынша