О внесении изменений и дополнений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 1 марта 2004 года N 12 "Об утверждении Инструкции о представлении, регистрации и ведении информационных учетных документов всех проверок деятельности хозяйствующих субъектов"
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 марта 2006 года № 13. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 марта 2006 года № 4155. Утратил силу приказом Генерального прокурора Республики Казахстан от 14 ноября 2007 года № 46
Сноска. Утратил силу приказом Генерального прокурора РК от 14.11.2007 № 46 (вводится в действие с 01.01.2008).
В целях дальнейшего совершенствования учета проверок деятельности хозяйствующих субъектов, руководствуясь подпунктом 4-1)  статьи 11  Закона Республики Казахстан "О Прокуратуре",  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Генерального Прокурора Республики Казахстан от 1 марта 2004 года N 12 "Об утверждении Инструкции о представлении, регистрации и ведении информационных учетных документов всех проверок деятельности хозяйствующих субъектов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 2744, опубликован в бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, 2004 года, N 13-16, статьи 916 с изменениями и дополнениями, внесенными приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 14 декабря 2004 года  N 54 ) следующие изменения и дополнения:
в заголовке и пункте 1 слова "о представлении, регистрации и ведении информационных учетных документов всех" заменить словами "по учету";
в Инструкции о предоставлении, регистрации и ведении информационных учетных документов всех проверок деятельности хозяйствующих субъектов, утвержденной указанным приказом:
в тексте правого верхнего угла первого листа слова "о представлении, регистрации и ведении информационных учетных документов всех" заменить словами "по учету";
в заголовке и пункте 1 слова "о представлении, регистрации и ведении информационных учетных документов всех" заменить словами "по учету";
пункт 2 дополнить абзацем следующего содержания:
"В случае отсутствия военных или транспортных подразделений Уполномоченного органа и прокуратур, регистрация акта о назначении проверки и информационных учетных документов может быть осуществлена в соответствующем территориальном Уполномоченном органе, с последующей передачей в день регистрации либо на следующий день в соответствующее военное или транспортное подразделение Уполномоченного органа.";
пункт 3 дополнить абзацем следующего содержания:
"Объектами данного учета являются физические и юридические лица, зарегистрированные в установленном порядке в органах юстиции и (или) состоящие на учете в налоговом органе.";
в пункте 4:
в абзаце третьем слова ", за исключением мероприятий по отбору проб и образцов для исследования, контрольным закупкам" исключить;
в абзаце четвертом после слов "возбужденных уголовных дел," дополнить словами "дознания, предварительного следствия, прокурорского надзора,";
абзацы седьмой, восьмой изложить в следующей редакции:
"на контрольно-пропускных пунктах, пунктах и постах;
при пересечении Государственной границы Республики Казахстан.";
абзацы девятый, десятый, одиннадцатый, двенадцатый исключить;
в пункте 5:
в абзаце четвертом слово "документ" заменить на слова "правовой акт";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"кратность проверки - количество проверок, проведенных по одному и тому же вопросу у одного хозяйствующего субъекта в течение законодательно определенного периода.";
в пункте 7:
перед абзацем первым дополнить абзацем следующего содержания:

Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2004 жылғы 1 наурыздағы»"Шаруашылық жүргізуші субъектілердің барлық тексерістеріндегі ақпараттық есепке алу құжаттарын ұсыну, тіркеу және жүргізу туралы Нұсқаулықты бекіту жөніндегі"»N 12 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2006 жылғы 3 наурыздағы N 13 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 31 наурызда тіркелді. Тіркеу N 4155. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2007 жылғы 14 қарашадағы N 46 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 14.11.2007 N 46 бұйрығымен (01.01.2008 бастап қолданысқа енгізіледі).
Шаруашылық жүргізуші субъектілер қызметін тексеруді есепке алуды одан әрі жетілдіру мақсатында, "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының 11-бабының 4-1) тармақшасын басшылыққа ала отырып,  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2004 жылғы 1 наурыздағы»"Шаруашылық жүргізуші субъектілердің барлық тексерістеріндегі ақпараттық есепке алу құжаттарын ұсыну, тіркеу және жүргізу туралы Нұсқаулықты бекіту жөніндегі"»N 12  бұйрығына (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде N 2744 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N 54 өзгерістермен 2004 ж. 916-бабының N 13-16 жария етілген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
атауында және 1 тармақта»"барлық ақпараттық есепке алу құжаттарын ұсыну, тіркеу және жүргізу туралы" сөзі "есепке алу" сөзімен ауыстырылсын;
осы бұйрықпен бекітілген Шаруашылық жүргізуші субъектілер қызметінің барлық тексерістеріндегі ақпараттық есепке алу құжаттарын ұсыну, тіркеу және жүргізу туралы Нұсқаулықта:
бірінші парақтың оң жақ жоғары бұрышындағы мәтінде "барлық ақпараттық есепке алу құжаттарын ұсыну, тіркеу және жүргізу туралы" сөздері "есепке алу" сөздерімен ауыстырылсын;
атауында және 1-тармақта барлық "ақпараттық есепке алу құжаттарын ұсыну, тіркеу және жүргізу туралы" сөздері "есепке алу бойынша" сөздерімен ауыстырылсын;
2-тармақ келесі мазмұндағы азат жолымен толықтырылсын:
"Уәкілетті органның және прокуратуралардың әскери немесе көліктік бөлімшелерінің болмауы жағдайында тексеру тағайындау туралы актілерді және ақпараттық есепке алу құжаттарын тіркеу  уәкілетті органның тиісті әскери немесе көліктік бөлімшесіне тіркеу күні немесе келесі күні берумен тиісті аумақтық уәкілетті органда жүзеге асырылады."
3-тармақ келесі мазмұндағы азат жолымен толықтырылсын:
"Аталған есепке алу объектілері бекітілген тәртіпте әділет органдарында тіркелген және (немесе) салық органдарында есепке алынған жеке және заңды тұлғалар болып табылады.";
4-тармақта:
үшінші азат жолында ", зерттеу, бақылаулық сатып алу үшін сынама және үлгілерді іріктеу бойынша іс-шараларды қоспағанда" сөздері алып тасталсын;
төртінші азат жолында "қозғалған қылмыстық істерді," сөздерінен соң "анықтау, алдын-ала тергеу, прокурорлық қадағалау," сөздерімен толықтырылсын;
жетінші, сегізінші азат жолдар келесі редакцияда жазылсын:
"бақылау-өткізу пункттерінде, пункттер және бекеттерде;
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын қиып өту кезінде";
тоғызыншы, оныншы, он бірінші, он екінші азат жолдары алып тасталсын;
5-тармақта:
төртінші азат жолында "құжат" сөзі "құқықтық акті" сөзімен ауыстырылсын;
бесінші азат жолы келесі редакцияда жазылсын:
"тексерудің қысқасы - заңмен анықталған мерзім ішінде бір шаруашылық жүргізуші субъектімен бір мәселе бойынша өткізілген тексерістер саны";
7-тармақта:
бірінші азат жолының алдында келесі мазмұндағы азат жолымен толықтырылсын:

"7. На основании одного акта о назначении проверки может проводиться одна проверка хозяйствующего субъекта, за исключением рейдовых проверок.";
дополнить абзацем третьим следующего содержания:
"В случае изменений состава лиц участвующих в проверке, незамедлительно составляется  дополнительный акт, который регистрируется в уполномоченном органе.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Началом проведения проверки является момент вручения акта о назначении проверки. По завершении проверки составляется акт о ее результатах, не позднее срока указанного в акте о назначении проверки. Сроком завершения рейдовой проверки, считается дата окончания рейда.";
в пункте 11:
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) фамилии и инициалы должностных лиц, осуществляющих проверку;";
подпункт 4) перед словом "наименование" дополнить словом "полное";
в подпункте 8) знак препинания ";" заменить на знак препинания ".";
подпункт 9) исключить;
в пункте 12:
абзацы первый, второй изложить в следующей редакции:
"12. Сотрудник уполномоченного органа, получив информационные учетные документы, не позднее трех часов с момента представления акта на регистрацию, вносит соответствующую запись в Журнал регистрации актов о назначении проверок деятельности хозяйствующих субъектов согласно приложению 2 к Инструкции (далее - Журнал), после чего проверяет полноту заполнения карточки ф.1-П и акта о назначении проверки. Одновременно проверяет своевременность представленных для регистрации информационных учетных документов, соблюдение контролирующим органом принципа территориальности при назначении проверки деятельности хозяйствующего субъекта, а также вопросы соблюдения контролирующими органами при назначении проверки законодательства Республики Казахстан.
При отсутствии оснований для отказа в регистрации, сотрудником уполномоченного органа в акте о назначении проверки, ставится штамп о регистрации акта о назначении проверки согласно приложению 3 к Инструкции.";
абзац третий исключить;
абзац второй пункта 14 изложить в следующей редакции:
"В случае если окончание срока совпадает с выходным или праздничным днем, то срок определяется на следующий за ним рабочий день.";
абзац первый пункта 17 после слов "назначении проверки" дополнить словами "и его копии";
в пункте 20:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) несоблюдение временных интервалов по отношению к предшествующим проверкам при назначении плановых проверок;";
абзац первый подпункта 3) изложить в следующей редакции:
"3) отсутствие сведений об извещении хозяйствующего©субъекта о проведении плановой проверки;";
в абзаце втором подпункта 3) после слов "его обязанности" дополнить словами "либо лица назначенного ответственным";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) если в акте о назначении проверки срок проведения проверки превышает сроки, установленные законодательными актами Республики Казахстан, либо указанные сроки истекли;";
подпункт 5) после слова "деятельности" дополнить словом "хозяйствующих";
слово "малого" исключить, после слов "их территориальными органами" дополнить словами "либо местным исполнительным органом, обладающим контрольными и надзорными функциями по одному и тому же вопросу и периоду";
в подпункте 6) знак препинания "." заменить на знак препинания ";";
после подпункта 6) дополнить подпунктами 7), 8), 9), 10), 11), 12), 13), 14), 15), 16), 17) следующего содержания:

"7. Рейдтік тексерулерді қоспағанда, тексеру тағайындау туралы бір актінің негізінде, шаруашылық жүргізуші субъектінің бір тексеруі өткізілу тиіс.";
келесі мазмұндағы үшінші азат жолымен толықтырылсын:
"Тексеруге қатысатын тұлғалар құрамының өзгертілуі жағдайында, кешіктірілмей уәкілетті органда тіркелетін қосымша акті құрылады.";
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. Тексеру өткізу басталғанға дейінгі уақыт тексеру тағайындау туралы актіні тапсыру мерзімі болып табылады. Тексеру аяқталғаннан соң тексеру тағайындау туралы актіде белгіленген мерзімнен кешіктірілмей оның нәтижелері туралы акті құрылады. Рейдтік тексерудің аяқталу мерзімі рейдтің аяқталған күні болып табылады.";
11-тармақта:
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"3) тексеруді жүзеге асырушы лауазымды тұлғалардың аты-жөндері;";
4) тармақшада "аталуы" сөзінің алдында "толық" сөзімен толықтырылсын;
8) тармақшада ";" белгісі "." белгісімен ауыстырылсын;
9) тармақша алып тасталсын;
12-тармақта:
бірінші, екінші азат жолдары келесі редакцияда жазылсын:
"12. Уәкілетті органның қызметкері ақпараттық есепке алу құжаттарын алғаннан соң актіні тіркеуге ұсыну сәтінен бастап үш сағаттан кешіктірмей Нұсқаулықтың 2-қосымшасына сәйкес шаруашылық жүргізуші субъектілер қызметіне тексеру тағайындау туралы актілерді тіркеу Журналына (бұдан әрі - Журнал) жазба енгізіп, 1-П нысанды кәртішкенің және тексеру тағайындау туралы актінің толтырылу толықтығын тексереді. Сонымен қатар, тіркеу үшін ұсынылған ақпараттық есепке алу құжаттарының өз уақытылығын  тексереді, шаруашылық субъектілер қызметіне тексеруді тағайындауда бақылаушы органмен аумақтық принциптердің сақталуын, сондай-ақ тексеру барысында бақылаушы органдармен Қазақстан Республикасы Заңдарының сақталуын тексереді.
Тіркеуден бас тарту үшін негіз болмаған жағдайда, уәкілетті орган қызметкерімен тексеру тағайындау туралы актіге Нұсқаулықтың 3-қосымшасына сәйкес тексеріс тағайындау туралы актіні тіркеу туралы мөр қойылады.";
үшінші азат жолы алып тасталсын;
14-тармақтың екінші азат жолы келесі редакцияда жазылсын:
"Егер мерзімінің аяқталуы демалыс немесе мерекелі күндермен сәйкес келген жағдайда, мерзім сол күннен кейінгі жұмыс күнімен анықталады.";
17-тармақтың бірінші азат жолы "тексеру тағайындау" сөздерінен соң "және оның көшірмелері" сөздерімен толықтырылсын;
20-тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"1) жоспарлы тексерулерді тағайындау барысында алдыңғы жүргізілген тексерулерге қатысты уақытша аралықтарды сақтамау.";
3) тармақшаның бірінші азат жолы келесі редакцияда жазылсын:
"3) жоспарлық тексеру өткізу туралы жеке кәсіпкерлік субъектіні ескерту туралы мәліметтердің болмауы;";
3) тармақшаның екінші азат жолында "оның міндеттері" сөздерінен соң "немесе жауапты етіп тағайындалған тұлғаны" сөздерімен толықтырылсын;
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"4) егер тексеру тағайындау туралы актіде өткізу мерзімі  Қазақстан Республикасының Заң актілерімен белгіленген мерзімінен асырылып белгіленсе, немесе аталған мерзімі өтелген болса;";
5) тармақша "қызметі" сөзінен соң "шаруашылық" сөзімен толықтырылсын;
"шағын" сөзі алып тасталсын, "олардың аумақтық органдарымен" сөздерінен соң "немесе бір мәселе және мерзім бойынша бақылау және қадағалау құзыретін иеленетін жергілікті атқарушы органмен" сөздерімен толықтырылсын";
6) тармақшада "." белгісі ";" белгісімен ауыстырылсын;
6) тармақшадан соң келесі мазмұндағы 7), 8), 9), 10), 11), 12), 13), 14), 15), 16), 17)  тармақшаларымен толықтырылсын:

"7) назначение проверки деятельности одного и того же хозяйствующего субъекта, по одному и тому же вопросу и периоду территориальными государственными органами, если в отношении него, ранее проводилась проверка центральными государственными органами;
8) назначение государственным органом проверки деятельности хозяйствующего субъекта, если по данному вопросу и периоду уже проводилась проверка этим же или иным государственным органом;
9) назначение контрольной проверки, если предшествующей проверкой не были выявлены нарушения;
10) отсутствие в акте о назначении проверки сведений, предусмотренных пунктом 11 настоящей Инструкции;
11) отсутствие письменных подтверждений основания назначения проверки (план, запрос, поручение, заявление, жалоба, обращение, Книга учета обращений по телефонам доверия, основного акта при назначении встречной проверки), а также списка подвергаемых рейдовой проверке хозяйствующих субъектов;
12) отсутствие в плане представленном контролирующим органом (согласно пункту 28 настоящей Инструкции), назначенной плановой проверки хозяйствующего субъекта;
13) в случае поручения проведения проверки лицам, не имеющим на то полномочий;
14) продление сроков проверки, свыше срока установленного законодательными актами Республики Казахстан;
15) если период назначенной проверки, выходит за рамки промежутка времени, указанного в заявлении и сообщении о совершенных либо готовящихся преступлениях, а также в поручении, запросе, обращении, заявлении, жалобе и иной информации о нарушениях прав и законных интересов физических, юридических лиц и государства;
16) указание в акте о назначении проверки нескольких хозяйствующих субъектов, подвергаемых проверке;
17) назначение органами Агентства по борьбе с экономической и коррупционной преступностью Республики Казахстан проверок финансово-хозяйственной деятельности хозяйствующего субъекта.";
пункты 22, 23 исключить;
в пункте 24:
в абзаце первом после слов "назначении проверки" дополнить словами ", карточка ф. 1-П на один из проверяемые хозяйствующих субъектов", слова "расположенных на проверяемой территории" исключить;
абзац второй изложить в следующей редакции:
"Список подвергаемых проверке хозяйствующих субъектов представляется в двух экземплярах. На списках проставляется штамп о регистрации. Копия списка остается в Уполномоченном органе. Список должен содержать сведения о наименовании и местонахождении подвергаемых проверке хозяйствующих субъектов.";
в пункте 25:
после слов "Уполномоченный орган" дополнить словами "не позднее даты завершения, указанной в акте о ее назначении.";
после слов "номер и дата регистрации акта о назначении проверки," дополнить словами "полное наименование местонахождение хозяйствующего субъекта, РНН,";
после слова "Уведомление" дополнить словами "подписывается лицом, назначившим проверку, и";
в абзаце первом пункта 29 после слов "обязан выставить" дополнить словом "информационные";
в пункте 30:
в подпункте 10) слова "либо при возвращении документов на дополнительное оформление и" исключить;
знак препинания ";" заменить на знак препинания ".";
дополнить абзацами вторым, третьим следующего содержания:

"7) бір шаруашылық субъектісімен бір мәселе және бір аумақтық мемлекеттік орган кезеңі бойынша қызметтік тексеруді тағайындау егер алдыңғы уақытта орталық мемлекеттік органдармен оларға қатысты тексеру жүргізілген болса өткізіледі;
8) шаруашылық жүргізуші субъектілер қызметіне мемлекеттік органмен тексерудің тағайындалуы, егер аталған мәселе және мерзім бойынша тексеру осы немесе басқа мемлекеттік органмен өткізілген болса;
9) егер алдыңғы жүргізілген тексерулер бойынша кемшіліктер анықталмаған жағдайда бақылау тексерісін тағайындау;
10) тексеру тағайындау туралы актіде осы Нұсқаулықтың 11-тармағымен қаралған мәліметтердің болмауы;
11) тексеру тағайындаудың жазбаша нақтылау негізінің болмауы (жоспар, сұраухат, тапсырма, өтініш, шағым, жүгіну, сенім телефоны бойынша өтініштерді тіркеу кітабы, қарсы тексеру тағайындау барысындағы негізгі акті), сондай-ақ шаруашылық жүргізуші субъектілердің рейдтік тексеруге ұшыраған тізімі;
12) бақылаушы органмен ұсынылған жоспарда (осы Нұсқаулықтың 28-тармағына сәйкес) шаруашылық жүргізуші субъектілердің тағайындалған жоспарлық тексеруінің болмауы;
13) құзыреттілігі жоқ тұлғаларға тексеру өткізуді тапсыру жағдайында;
14) тексеру мерзімдерін Қазақстан Республикасының Заң актілерімен белгіленген мерзімінен артық ұзарту;
15) егер тағайындалған тексеру мерзімі жасалған немесе жасалынатын қылмыстар туралы өтініштер мен хабарламаларда, жеке және заңды тұлғалар, сондай-ақ мемлекет құқықтарының, олардың заңды мүдделерінің бұзылуы туралы тапсырма, сұраухат, жүгіну, өтініш, шағым және басқа да ақпараттарда белгіленген мерзім аралығы шегінен асқан жағдайда;
16) тексеру тағайындау туралы актіде тексерілуге ұшыраған бірнеше шаруашылық жүргізуші субъектілерді белгілеу;
17) шаруашылық жүргізуші субъектілердің қаржы-шаруашылық қызметтеріне тексеру жүргізу үшін Қазақстан Республикасының Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі органдарымен тексеру тағайындау;".
22, 23 тармақтар алып тасталсын;
24-тармақта:
бірінші азат жолда "тексеріс тағайындау туралы акт" сөздерінен соң ",  тексерілудегі шаруашылық субъектінің біріне арналған 1-П нысанды кәртішке" сөздерімен толықтырылсын, "тексерілуші аумақта орналасқан" сөзі алып тасталсын;
екінші азат жолы келесі редакцияда жазылсын:
"Тексеруге ұшырылатын шаруашылық жүргізуші субъектілер тізімі екі данада ұсынылады. Тізімдерге тіркеу туралы мөр қойылады. Тізім көшірмесі Уәкілетті органда қалады. Тізімде тексеруге ұшыраған шаруашылық жүргізуші субъектілердің аталуы мен орналасқан жері туралы мәліметтер белгіленуі тиіс.";
25-тармақта:
"Уәкілетті орган" сөздерінен соң "оны тағайындау туралы актіде белгіленген аяқталу күнінен кешіктірілмей." сөздерімен толықтырылсын;
"тексеру тағайындау туралы актінің нөмірі және тіркеу күні," сөздерінен соң "шаруашылық жүргізуші субъектінің орналасқан жерінің толық атауы, СТН," сөздерімен толықтырылсын;
"Ескерту" сөзінен соң "тексеру тағайындаған тұлға арқылы қол қойылады, және" сөздерімен толықтырылсын;
29-тармақтың бірінші азат жолында "қоюға міндетті" сөздерінен соң "ақпараттық" сөзімен толықтырылсын;
30-тармақта:
10) тармақшада "немесе құжаттарды қосымша рәсімдеуге қайтару кезінде және" сөздері алып тасталсын;
";" белгісі "." белгісімен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы екінші, үшінші азат жолдарымен толықтырылсын:

"В пункте 10.1. указывается снята с учета не проведенная проверка, путем кодировки: 1 - да, 2 - нет.
В пункт 10.2. вносятся основания отказа в регистрации акта о назначении проверки;";
в пункте 32:
в абзаце втором подпункта 7) знак препинания ";" заменить на знак препинания ".", дополнить абзацем третьим следующего содержания:
"В пункте 7.2. указывается длительность проверки;";
подпункт 8) дополнить абзацами вторым, третьим, четвертым, пятым, шестым, седьмым следующего содержания:
"В пункте 8.1. указывается кому причинен ущерб, путем кодировки: 1 - государству, 2 - хозяйствующему субъекту, 3 - физическому или юридическому лицу и сумма причиненного ущерба в тысячах тенге.
В пункте 8.2. указывается возмещен ли ущерб, выявленный в ходе проверки и сумма причиненного ущерба.
В пункте 8.3. указывается чьи права защищены.
В пункте 8.4. указывается в отношении кого контролирующим органом, возбуждалось административное производство.
В пункте 8.5. указываются сведения о направлении материалов проверки.
В пункте 8.6. указывается возбуждено контролирующим органом уголовное дело;";
в абзаце первом подпункта 9):
после слова "проверки" дополнить словами "приостановлена деятельность - 1, запрещена - 2.";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"В пункте 9.1. указывается кем прекращена проверка, до ее завершения:
контролирующим органом - 1, судом - 2, прокурором - 3.";
подпункт 10) дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"В пункте 10.1. Ф.И.О., подпись сотрудника, заполнившего талон-приложение;";
в пункте 37:
в подпункте 12) слова ", 3 - акты о назначении проверки, возвращенные на дополнительное оформление" исключить;
в пункте 43:
подпункт 7) изложить в следующей редакции:
"7) строка 7 отражает общее количество выявленных незаконных проверок, проведенных без регистрации либо без вынесения акта о назначении проверок из числа назначенных в отчетном периоде, из них выявленные органами прокуратуры отражаются в строке 8, уполномоченным органом - в строке 9;";
в подпункте 9) после слова "количество" дополнить словом "незаконных", после слова "регистрации" слова "актов о назначении проверок" исключить;
в абзаце втором подпункта 10) цифры "17 - 20" заменить на цифры "17 - 30";
в подпункте 12) цифру "18" заменить на цифру "25";
приложение 1 "Ф.1-П Карточка учета проверок деятельности хозяйствующих субъектов" к указанной Инструкции, изложить согласно  приложению 1  к настоящему приказу;
приложение 2 к указанной Инструкции, изложить согласно  приложению 2  к настоящему приказу;

"10.1 тармақта өткізілмеген тексеріс есептен алынады, код белгілеу жолымен: 1 - иә, 2 - жоқ ;
10.2 тармаққа тексеру тағайындау туралы актіні тіркеуден бас тарту негіздері енгізіледі.";
32-тармақта:
7) тармақшаның екінші азат жолында ";" белгісі "." белгісімен ауыстырылсын, келесі мазмұндағы үшінші азат жолымен толықтырылсын:
"7.2. тармақта тексерудің ұзақтығы белгіленеді;";
8) тармақша келесі мазмұндағы бірінші, екінші, үшінші, төртінші, бесінші, алтыншы, жетінші азат жолдарымен толықтырылсын:
"8.1. тармақта кімге залал келтірілгені, код белгілеу жолымен белгіленеді: 1 - мемлекетке, 2 - шаруашылық жүргізуші субъектіге, 3 - жеке немесе заңды тұлғаға және келтірілген залалдың құны мың теңгеде белгіленеді;
8.2. тармақта тексеру барысында анықталған залалдың және келтірілген залал сомасының өтелгендігі (өтелмегендігі) белгіленеді;
8.3. тармақта кімнің құқықтарының қорғалғаны белгіленеді;
8.4. тармақта кімге қатысты бақылау органмен әкімшілік өндіріс қозғалғандығы белгіленеді;
8.5. тармақта тексеру материалдарын жолдау туралы мәліметтер белгіленеді;
8.6. тармақта бақылау органымен қылмыстық іс қозғалған белгіленеді;";
9) тармақшаның бірінші азат жолында:
"тексерудің" сөзінен соң "қызмет тоқтатылды - 1, тыйым салынды - 2." сөздерімен толықтырылсын;
екінші азат жолы келесі редакцияда жазылсын:
"9.1. тармақта оның аяқталуына дейін тексерудің кіммен қысқартылғаны белгіленеді:
бақылаушы органмен - 1, сотпен - 2, прокурормен - 3.";
10) тармақша келесі мазмұндағы екінші азат жолымен толықтырылсын:
"10.1 тармақта аты-жөні, талон-қосымшаны толтырған қызметкердің, қолы қойылады;".
37-тармақта:
12) тармақшада ", қосымша рәсімдеуге қайтарылған тексеру тағайындау туралы актілер 3-актілер" сөздері алып тасталсын;
43-тармақта:
7) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"7) 7 жол тіркелусіз немесе есептік кезеңде тағайындалғандар қатарынан тексеру туралы актінің шығарылуысыз жүргізілген анықталған заңсыз тексерулер саны бейнелейді, олардың ішінде прокуратура органдарымен анықталғандар 8-жолда бейнеленеді, уәкілетті органдармен анықталғандар 9-жолда бейнеленеді;";
9) тармақшада "саны" сөзінен соң "заңсыз" сөзі толықтырылсын, "тіркеу" сөзінен соң "тексерулер тағайындау туралы актілер" сөздері алып тасталсын;
10) тармақшаның екінші азат жолында "17-20" сандары "17-30" сандарына ауыстырылсын;
12) тармақшада "18" саны "25" санына ауыстырылсын;
осы Нұсқаулықтың 1-қосымшасы "1-П нысан Шаруашылық жүргізуші субъектілер қызметін тексерулерді есепке алу кәртішкесі" аталған бұйрықтың 1 қосымшасына сәйкес жазылсын;
осы Нұсқаулықтың 2-қосымшасы аталған бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес жазылсын;

в тексте правого верхнего угла приложений 3, 4 и 5 к указанной Инструкции слова "о представлении, регистрации и ведении информационных учетных документов всех" заменить словами "по учету";
приложение 6 "Талон-приложение к карточке учета проверок деятельности хозяйствующих субъектов Ф.1-П", к указанной Инструкции, изложить согласно  приложению 3  к настоящему приказу;
приложение 7 "Отчет формы N 1-П "О регистрации актов о назначении проверок деятельности хозяйствующих субъектов", к указанной Инструкции, изложить согласно  приложению 4  к настоящему приказу.
2. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (Ким Г.В.) настоящий приказ направить:
1) в Министерство юстиции Республики Казахстан на государственную регистрацию;
2) всем заинтересованным государственным органам, Главному военному прокурору, прокурорам городов Астана, Алматы, областей и приравненным к ним, начальникам территориальных органов Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Заместителя Генерального Прокурора Республики Казахстан - Председателя Комитета по правовой статистике и специальным учетам (Ким Г.В.).
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 3 марта 2006 г. N 13
приложение 1
к Инструкции по учету проверок
деятельности хозяйствующих субъектов,
утвержденной приказом Генерального
Прокурора Республики Казахстан
от 1 марта 2004 года N 12
Ф.1-П Карточка учета проверок деятельности
хозяйствующих субъектов
1. _____________________________________
Наименование центрального
государственного органа
2. _____________________________________
Наименование контролирующего органа,
назначившего проверку
3. Республиканский - 1, областной - 2,
городской - 3, районный - 4.
(нужное подчеркнуть)
1. /_/_/_/
2. /_/_/_/
3. /_/
4. Наименование физического или юридического
лица (филиала или представительства)
_____________________________________
4.1. Наименование объекта проверки
_____________________________________
(местонахождение: район, населенный
пункт, улица, дом, квартира)
4.2. Сфера малого предпринимательства:
1 - да, 2 - нет, (подчеркнуть)
4.3. в т.ч. субъекта микробизнеса из 4.2.:
1 - да, 2 - нет (подчеркнуть).

аталған Нұсқаулыққа 3, 4 және 5 қосымшалардың оң жақ жоғарғы бұрышындағы "барлық ақпараттық есепке алу құжаттарын ұсыну, тіркеу және жүргізу туралы" сөздері "есебі бойынша" сөздерімен ауыстырылсын;
аталған Нұсқаулықтың 6 қосымшасы "Жеке кәсіпкерлік субъектілер қызметін тексеруді есепке алу кәртішкесіне талон-қосымша" осы бұйрықтың 3 қосымшасына сәйкес жазылсын;
аталған Нұсқаулықтың 7 қосымшасы "Жеке кәсіпкерлік субъектілері қызметін тексеруді тағайындау туралы актіні тіркеу туралы "N 1-П нысанды есеп" осы бұйрықтың 4 қосымшасына сәйкес жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (Г.В.Ким) осы бұйрықты жолдасын:
1) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркелу үшін;
2) барлық мүдделі мемлекеттік органдарға, Әскери Бас Прокурорға, Астана, Алматы қалаларының прокурорларына, облыс және оларға теңестірілгендерге, Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті аумақтық органдарының бастықтарына.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының орынбасары - Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті Төрағасына (Г.В.Ким) жүктелсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен қолданысқа енеді.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
ҚР Бас Прокурорының 2006 жылғы
3 наурыздағы N 13 бұйрығымен
бекітілген Нұсқаулығына
N 1 қосымша
Қазақстан Республикасының Бас
Прокурорының 2004 жылғы
1 наурыздан N 12 бұйрығымен
бекітілген Шаруашылық
жүргізуші субъектілердің
қызметін тексеруді есепке алу
Нұсқаулыққа 1 қосымша бойынша
1-П нысанды шаруашылық жүргізуші   субъектілер қызметін
тексерулерді есепке алу кәртішкесі
1._____________________________________
_______________________________________
Орталық мемлекеттік органның аталуы
2._____________________________________
_______________________________________
Тексеруді тағайындаған бақылаушы органның аталуы
3. Республикалық - 1, облыстық - 2, қалалық - 3, аудандық - 4. (керегін сызып қою)
1./_/_/_/
2./_/_/_/
3./_/
4. Жеке немесе заңды тұлғаның
(филиалдың немесе өкілдіктің) аталуы
______________________________________
______________________________________
4.1. Тексеру объектісінің аталуы
______________________________________
(орналасқан жері: аудан, елді мекен, көше, үй, пәтер)
4.2. Кіші кәсіпкерлік саласы: 1 - иә,
2 - жоқ, (керектісін сызу қажет)
4.3. сонымен қатар, 4.2.-де микробизнес субъектісі: 1 - иә, 2 - жоқ (керектісін сызу қажет)

4.4. РНН _______________________________
5.  Вид предпринимательской (хозяйственной)
деятельности _______________________
____________________________________
6. Вид проверки: 1 - плановая, 2 -
внеплановая, из них: 3 - встречная,
4 - по обращению, 5 - совместная,
6 - рейдовая.
6.1. Вопрос проверки ___________________
____________________________________
(соблюдение норм НПА, обязательные
требования которые подлежат проверке)
6.2. Проверяемый период с ___ ______200_г.
по ___________200__г.
7.  Номер акта проверяющего органа, дата
его вынесения. N____ от
"____"____________200___г.
8.  Фамилия, должность, подпись лица (лиц),
осуществляющего проверку ___________
____________________________________
9. Сроки проверки: с "___"_______200__г.
по "___"______200__г.
4.2. /_/
4.3. /_/
4.4. /_/_/_/_//_//_//_/
/_//_//_//_//_/
5. /_/_/_/
6. /_/,/_/,/_/
6.1. /_/_/_/_//_/
6.2.
чис /_/_/мес/_/_/год/_/
чис./_/_/мес/_/_/год/_/
7. /_/_/_/_/_/_/
чис /_/_/мес /_/_/
год /_/_/
9. c чис /_/_/
мес /_/_/ год /_/_/
по чис /_/_/ мес /_/_/
год /_/_/
9.1. чис. /_/_/
мес./_/_/ год./_/_/
9.2.чис./_/_/
мес./_/_/год./_/_/
9.3.чис./_/_/
мес. /_/_/год. /_/_/
10.1. /_/
10.2. /_/,/_/,/_/
11. /_/
11.1. /_/
11.2. /_/
12. чис. /_/_/
мес. /_/_/год /_/_/
13. /_/_/_/_/_/
Заполняется сотрудником
Уполномоченного органа 9.1. Проверка продлена до
"__" _______ 200__г.
9.2. Проверка приостановлена
"__" _______ 200__г.
9.3. Дата возобновления проверки
"___"____200__г.
10. Проверка не проводилась, (подчеркнуть):
10.1. Снята с учета не проведенная
проверка - 1;
10.2. Отказано в регистрации акта о
назначении проверки, из них по
п.п._____ п.20
11. Незарегистрированная проверка,
выявлена органами:
1 - прокуратуры,
2 - УКПСиСУ, (подчеркнуть).
11.1. Из них, незаконная проверка,
проведенная без вынесения акта,
выявленная органами:
1 - прокуратуры, 2 - УКПСиСУ,
(подчеркнуть).
11.2. Проверка, проведенная без регистрации
акта о назначении проверки либо без
вынесения акта о назначении проверки
в предыдущие годы, выявленные в
текущем году органами:
1 - прокуратуры, 2 - УКПСиСУ,
(подчеркнуть).
12. Дата поступления карточки в УКПСиСУ
"___"__________200__г.
13. Порядковый номер по журналу регистрации
УКПСиСУ N ___________
14. Фамилия, должность, подпись сотрудника
Уполномоченного органа, принявшего
карточку ф.1-П на регистрацию
______________________
15. Прочие отметки ________________________
Примечание:  по заполнении карточка является официальным
статистическим документом; лица, подписавшие ее, за внесение
заведомо ложных сведений несут ответственность в установленном
законодательством порядке.
Срок хранения карточки 2 года.
Приложение 2 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 3 марта 2006 г. N 13
приложение 2
к Инструкции по учету проверок
деятельности хозяйствующих субъектов,
утвержденной приказом Генерального
Прокурора Республики Казахстан
от 1 марта 2004 года N 12
Журнал регистрации актов о назначении проверок
деятельности хозяйствующих субъектов, карточек
ф.1-П и талонов-приложений к ним
N
п/п
Дата и
время
регист-
рации
акта о
назна-
чении
про-
верки
и кар-
точки
ф.1-П,
регист-
рацион-
ный
номер
уполно-
мочен-
ного
органа,
а также
подпись
лица,
сдавшего
доку-
менты
Номер
акта
о наз-
начении
про-
верки
конт-
роли-
рующего
органа
и дата
его
выне-
сения
Наимено-
вание
контро-
лирую-
щего
органа,
Ф.И.О.
и дол-
жность
лица,
назна-
чившего
проверку
Ф.И.О.
и дол-
жность
лица
(лиц),
осу-
ществ-
ляющего
(щих)
про-
верку
Наиме-
нование
про-
веряе-
мого
физи-
ческого
или
юриди-
ческого
лица
(фили-
ала или
предс-
тави-
тель-
ства),
объек-
та про-
верки,
его
место-
нахож-
дение
и РНН
Вид
пред-
при-
нима-
тель-
ской
дея-
тель-
ности
В
и
д
п
р
о
в
е
р
к
и
Сроки
прове-
дения
про-
верки
1
2
3
7
8
9
продолжение таблицы
Отметка о
продлении
срока либо
приостанов-
лении
проверки
Дата представ-
лениния в
уполномоченный
орган талона-
приложения
к карточке
ф.1-П, подпись
лица, сдавшего
талон-
приложение
Проверка не
проводилась
1 - снято
с учета
непрове-
денная
проверка
2 - акт о
назначении
проверки,
в регистра-
ции которого
отказано
10
11
12
Приложение 3 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 3 марта 2006 г. N 13
приложение 6
к Инструкции по учету проверок
деятельности хозяйствующих субъектов,
утвержденной приказом Генерального
Прокурора Республики Казахстан
от 1 марта 2004 года N 12
Талон-приложение к карточке учета проверок
деятельности хозяйствующего субъекта Ф.1-П

4.4. СТН_____________________________
5. Кәсіпкерлік (шаруашылық)
қызметтің түрі ______________________
6. Тексеру түрі: 1 - жоспарлы, 2 - жоспардан тыс, соның ішінде:
3 - қарсы, 4 - өтініш бойынша, 5 - бірлескен, 6 - рейдтік
6.1  Тексеру сұрағы__________________
_____________________________________
(нормативтік құқықтық актілер нормаларының
_____________________________________
сақталуы, тексеруге жататын міндетті түрдегі талаптар)
6.2 Тексеру кезеңі 200__ж "__"
_______нан  200__ж. "___"______
дейін.
7. Тексеруші орган актісі, оны
шығарылу күні. N__"__"_______200__ж.
8. Тексеруді жүзеге асыратын тұлғаның (тұлғалардың) тегі,
лауазымы қолы ______________________
____________________________________
9. Тексеру мерзімдері 200__ж "__"
_______нан  200__ж. "___"______ дейін.
4.2./_/
4.3. /_/
4.4./_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
5./_/_/
6./_/
6.1./_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
7./_/_/күні /_/_/айы/_/_/
жылы/_/_/_/_/
9.күні/_/_/айы/_/_/жылы
/_/_/_/_/дан
күні/_/_/айы/_/_/жылы
/_/_/_/_/дейін
Уәкілетті орган қызметкерімен толтырылады
9.1. Тексеру 200___ж "____"_________
дейін ұзартылды.
9.2. Тексеру 200___ж "____" ________
тоқтатылды.
9.3. Тексеруді жаңғырту күні "___" __________200___ж.
10.  Тексеру жүргізілмеді, (асты сызылсын):
10.1. Жүргізілмеген тексеруді есептен шығарылды - 1;
10.2. Тексеру тағайындау туралы
актіні тіркеуден бас тартылды,
соның ішінде 20 тармақтың
_____тармақшасы,
8-тармақшасы - 8, 9-тармақшасы - 9, 10-тармақшасы - 10, 11-тармақшасы - 11, 12-тармақшасы - 12,
13 - тармақшасы - 13, 14-тармақшасы - 14, 15-тармақшасы - 15, 16-тармақшасы - 16.
11. Тіркелмеген тексеру:
1 - прокуратура
2 - ҚСжАЕКБ органдарымен анықталады (асты сызылсын).
11.1. Солардың ішінен, актіні шығарусыз жүргізілген заңсыз тексеру:
1-прокуратура, 2-ҚСжАЕКБ органдарымен табылған (асты сызылсын).
11.2. Өткен жылдары тексеру тағайындау жөніндегі актіні тіркеусіз немесе тексеру тағайындау жөніндегі актіні шығарусыз жүргізілген тексеру:
1 - прокуратура, 2 - ҚСжАЕКБ табылған, (асты сызылсын).
12. кәртішкенің ҚСжАЕКБ-на келіп түскен күні "___"___________200__ж.
13. ҚСжАЕКБ-ның тіркеу журналы бойынша реттік нөмірі N___________
14. 1-П нысанды кәртішкені тіркеу үшін қабылдаған Уәкілетті орган
қызметкерінің тегі, лауазымы,
қойған қолы:______________________
9.1 күні /_/_/айы/_/_/жылы
_/_/_/_/
9.2 күні /_/_/ айы/_/_/жылы
/_/_/_/_/
9.3 күні /_/_/айы/_/_/жылы
/_/_/_/_/
10.1 /_/_/
10.2 /_/_/_/_/
11. /_/
11.1 /_/
11.2 /_/
12. күні /_/_/айы/_/_/жылы
/_/_/_/_/
13. /_/_/_/_/
15. Тағы басқа белгілер
__________________________________
Ескерту: толтырылғаннан кейін кәртішке ресми статистикалық құжат болып табылады; оған қол қойған тұлғалар көрінеу жалған мәліметтер енгізгені үшін заңмен белгіленген тәртіпте жауапқа тартылады. Кәртішкенің сақталу мерзімі 2 жыл.
ҚР Бас Прокурорының 2006 жылғы
3 наурыздағы N 13 бұйрығымен
бекітілген Нұсқаулығына
N 2 қосымша
Қазақстан Республикасының Бас
Прокурорының 2004 жылғы
1 наурыздан N 12 бұйрығымен
бекітілген Шаруашылық
жүргізуші субъектілердің
қызметін тексеруді есепке алу
Нұсқаулыққа 2 қосымша бойынша
Шаруашылық жүргізуші субъектілер қызметін тексерулерді
тағайындау туралы актілерді, 1-П нысанды кәртішкелерді
және оларға қоса берілетін талон-қосымшаларды тіркеу
журналы
NN
т.т.
Тексеру
тағайындау
жөніндегі
актіні
және 1-П
нысанды
кәртішкені
тіркеу
уақыты
және күні,
уәкілетті
органның
тіркелу
нөмірі
және құжаттарды
өткізген
тұлғаның
қойған
қолы
Бақы-
лаушы
орган-
ның
тексеру
тағай-
ындау
жөнін-
дегі
акті-
сінің
нөмірі
және оны
шығару
күні
Бақылаушы
органның
аталуы,
тексеру
тағайын-
даған
тұлғаның
аты-жөні
мен
лауазымы
Тексеруді
жүзеге
асырған
тұлғаның
(тұлға-
лардың)
аты-жөні
(дері) мен
лауазымы
(дары)
Тексерудегі
жеке немесе
заңды
тұлғаның
(филиалдың
немесе
өкілдіктің),
тексеру
объектісінің
аталуы, оның
тұрған жері
мен СТН-і
1
2
3
4
5
6
кестенің жалғасы
Кәсіп-
керлік
қызмет-
тің
түрі
Тек-
серу
түрі
Тексеру
жүргізу
мер-
зімдері
Мерзімді
ұзарту
немесе
тексеруді
тоқтату
туралы
белгі
1-П
нысанды
кәртішкеге
қоса
берілген
талон-
қосымшаны
Уәкілетті
органға
тапсыру
күні,
талон-
қосымшаны
өткізген
тұлғаның
қойған
қолы
Тексеру жүргізілмеді
1-жүргі-
зілмеген
тексеру
есептен
шыға-
рылған
2-тір-
кеуден
бас тар-
тылған тексеру
тағайындау
туралы
акт
7
8
9
10
11
12
ҚР Бас Прокурорының 2006 ж.
3 наурыздағы N 13 бұйрығымен
бекітілген Нұсқаулығына
N 3 қосымша
Қазақстан Республикасының Бас
Прокурорының 2004 жылғы
1 наурыздан N 12 бұйрығымен
бекітілген Шаруашылық
жүргізуші субъектілердің
қызметін тексеруді есепке алу
Нұсқаулыққа 6 қосымша бойынша
1-П нысан Шаруашылық жүргізуші субъектілер қызметін
тексерулерді есепке алудың кәртішкесіне қоса
берілген талон-қосымша

1. _____________________________________
Наименование центрального
государственного органа
2. _____________________________________
Наименование контролирующего органа,
назначившего проверку
3. Республиканский (1), областной (2),
городской (3), районный (4)
(нужное подчеркнуть)
1. /_/_/_/
2. /_/_/_/_/
3. /_/
4. Наименование физического или
юридического лица (филиала или
представительства)
_____________________________________
4.1. Наименование и местонахождение объекта
проверки ____________________________
_____________________________________
(местонахождение: район, населенный
_____________________________________
пункт, улица, дом, квартира)
4.2. РНН _______________________________
5. акта проверяющего органа, дата его
вынесения. N _____________
"___" _________________200___г.
6. Регистрационный номер и дата по
журналу УКПСиСУ. N№__________________
"___" _________________200___г.
7. Дата начала проверки "___"_____ 200__г.
7.1. Дата завершения проверки
"___" _________________200___г.
7.2. Длительность проверки _______ рабочих
дней.
8. Результаты проверки (выявлены нарушения
- 1, не выявлены  нарушения - 2):
8.1. установлен ущерб в тыс. тенге
____________________________________
государству (1), хозяйствующему
субъекту (2);  физическому или
юридическому лицу (3)
8.2. возмещен  ущерб в ходе проверки
да - 1, нет - 2 в сумме ___________;
8.3. защищены права: физического или
юридического лица (1);
хозяйствующего субъекта (2);
государства (3)
8.4. возбуждено контролирующим органом
административное производство по
ст. _______________________ КоАП РК;
в отношении хозяйствующего субъекта
(1); руководителя (2); его
сотрудника (3)
8.5. материалы проверки направлены
___________________________________
(наименование контролирующего органа)
8.6. возбуждено контролирующим органом
угол. дело по ч.__ст._____УК РК;
9. В ходе либо по результатам проверки
деятельность хозяйствующего субъекта:
приостанавливалась - 1, запрещена - 2.
9.1. Проверка прекращена до завершения:
контролирующим органом (1), судом (2),
прокурором (3).
10. Должность Ф.И.О., подпись лица (лиц),
осуществившего(ших) проверку, N
служебного телефона ________________
____________________________________
10.1. Ф.И.О., подпись лица, заполнившего
талон-приложение
11. Дата представления талона в УКПСиСУ
"___" ___________ 200 __ г.
12. Должность Ф.И.О., подпись лица,
принявшего талон-приложение, N
служб. телефона ___________________
4.2. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
5. /_/_/_/_/
чис /_/_/мес/_/_/год/_/
6. /_/_/_/_/
чис /_/_/мес/_/_/год/_/
7. чис /_/_/мес/_/_/год/_/
7.1.
чис /_/_/мес/_/_/год/_/

1. _____________________________
Орталық мемлекеттік органның аталуы
2.______________________________
Тексеру тағайындаған бақылаушы органның аталуы
3. Республикалық (1), облыстық (2), қалалық (3), аудандық (4)
(керегін сызып қою)
1. /_/_/_/
2. /_/_/_/_/
3. /_/
4. Жеке немесе заңды тұлғаның (филиалдың немесе өкілдіктің) аталуы
___________________________________
_ _______________________________
4.1. Тексеру объектісінің аталуы және орналасқан жері ____________________________
_ _______________________________
(орналасқан жері: аудан, елді мекен,
көше, үй, пәтер)
4.2. СТН __________________________
5. Тексеруші орган актісінің N, оның шығарылу күнінің N ________________________________ _____»_____________________200__ж.
6. тіркеу нөмірі және ҚСжАЕКБ журналы бойынша күні N______
____________________200__ж.
7. Тексерудің басталу күні»_______
___________________200__ж.
7.1. Тексерудің аяқталу күні»_____
____________________200__ж.
7.2. тексеру ұзақтылығы ___ жұмыс
күні
8. Тексеру нәтижелері (бұзушылық
анықталды - 1, бұзушылық
анықталмады - 2:
8.1. _________мың теңге залал анықталды мемлекетке (1), жеке кәсіпкерлік субъектісіне (2), жеке және заңды тұлғаға (3);
8.2. тексеріс барысында залал
________құнда өтелінді иә - 1,
жоқ - 2;
8.3. құқықтар қорғалды: жеке және
заңды тұлға (1); жеке кәсіпкерлік
тұлғалар (2); мемлекет (3).
8.4. бақылау органымен әкімшілік
өндіріс ҚР ӘҚБК __________бабы
бойынша қозғалды;
жеке кәсіпкерлік субъектісіне
қатысты (1), басшыға қатысты (2),
оның қызметкеріне қатысты (3).
8.5. тексеру материалдары
__________________________жолданды.
бақылау органының атауы
8.6. Бақылау органымен қылмыстық
іс ҚР ҚК ___бабы____бөлімі бойынша
қозғалды;
9. Тексеріс барысында немесе
нәтижесінде жеке кәсіпкерлік
субъектісінің қызметі: тоқтатылды -
1, тыйым салынды - 2.
9.1. Тексеру аяқталуына дейін
қысқартылды: бақылаушы органмен (1),
сотпен (2), прокурормен (3).
____________________________________
10. Тексеруді жүзеге асырған
тұлғаның (тұлғалардың) аты-жөні, лауазымы, қойған қолы, қызмет телефонының N______________________
___________________________________
___________________________________ 10.1. Талон-қосымшаны толтырған
тұлғаның аты-жөні:
___________________________________
___________________________________
11. ҚСжАЕКБ-на талонның келіп
түскен күні ___»_________200 __ ж.
12. Талон-қосымшаны қабылдаған
тұлғаның аты-жөні, лауазымы,
қойған қолы, қызмет телефонының
N ________________________________
(лауазымы мен атағы)
4.2. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
5./_/_/_/_//_/_/_/_/_/_/_/
күні айы жылы
6./_/_/_/_//_/_/_/_/_/_/_/
күні айы жылы
7./_/_/_/_/_/_/_/_/
күні айы жылы
7.1./_/_/_/_/_/_/_/_/
күні айы жылы

7.2. /_/_/
8. /_/
8.1. /_/_/_/_/_/_/
/_/
8.2. /_/  /_/_/_/_/_/
8.3. /_/
8.4. /_/_/_/_/
/_/
8.6. /_/_/_/_/_/
9. /_/
9.1. /_/
11. чис /_/_/мес/_/_/год/_/
Примечание : по заполнении талон является официальным статистическим
документом; лица, подписавшие его, за внесение заведомо ложных сведений
несут ответственность в установленном законодательством порядке.
Срок хранения талона 2 года.
Приложение 4 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 3 марта 2006 г. N 13
приложение 7
к Инструкции по учету проверок
деятельности хозяйствующих субъектов,
утвержденной приказом Генерального
Прокурора Республики Казахстан
от 1 марта 2004 года N 12
Отчет формы N 1-П "О регистрации актов о назначении
проверок деятельности хозяйствующих субъектов"
В
с
е
г
о
из них
в
сфере
малого
пред-
при-
нима-
тель-
ства
из
них в
сфере
микро-
биз-
неса
П
л
а
н
о
в
а
я
из них
в
сфере
малого
пред-
при-
нима-
тель-
ства
из
них
в
сфе-
ре
мик-
ро-
биз-
неса
А
Б
1
2
3
4
5
6
Остаток незавершенных
проверок на конец
отчетного периода
1
Количество зарегистриро-
ванных актов о назначении
проверок
2
Количество подвергнутых
проверке хозяйствующих
субъектов (выставленные
карточки ф.1)
3
Количество завершенных
проверок (при наличии
талона-приложения)
4
Количество хозяйствующих
субъектов, подверг-х
проверке в отчетном
периоде более 2-х раз
5
Количество назначенных
проверок, не проведенных
по различным причинам
6
Количество выявленных
незаконных проверок,
проведенных без регист-
рации либо без вынесения
акта о назначении проверок
из числа назначенных в
отчетном периоде
7
из
них
выяв-
лено
органами прокуратуры
8
Уполномоченным
органом
9
Количество незаконных
проверок, проведенных
контрольными органами без
вынесения акта (из строки
7)
10
из
них
выяв-
лено
органами прокуратуры
11
Уполномоченным
органом
12
Количество проверок, про-
веденных без регистрации
актов о назначении проверки
либо без вынесения актов о
назначении проверок в пре-
дыдущие годы, выявленные
органами прокуратуры и
Уполномоченным органом в
текущем году
13
из
них
выяв-
лено
органами прокуратуры
14
Уполномоченным
органом
15
Количество актов о
назначении проверки, в
регистрации которых
отказано
16
из
них
по п.п. 1 п. 20
Инструкции
17
по п.п. 2 п. 20
Инструкции
18
по п.п. 3 п. 20
Инструкции
19
по п.п. 4 п. 20
Инструкции
20
по п.п. 5 п. 20
Инструкции
21
по п.п. 6 п. 20
Инструкции
22
по п.п. 7 п. 20
Инструкции
23
по п.п. 8 п. 20
Инструкции
24
по п.п. 9 п. 20
Инструкции
25
по п.п. 10 п. 20
Инструкции
26
по п.п. 11 п. 20
Инструкции
27
по п.п. 12 п. 20
Инструкции
28
по п.п. 13 п. 20
Инструкции
29
по п.п. 14 п. 20
Инструкции
30
по п.п. 15 п. 20
Инструкции
31
по п.п. 16 п. 20
Инструкции
32
по п.п. 17 п. 20
Инструкции
33
продолжение таблицы
Из них (из гр.3)
Р
е
й
д
о
в
а
я
из них
в сфере
малого
пред-
при-
нима-
тель-
ства
из
них в
сфере
микро-
биз-
неса
С
о
в
м
е
с
т
н
а
я
из них
в сфере
малого
пред-
при-
нима-
тель-
ства
из
них в
сфере
микро-
биз-
неса
Вне-
пла-
новая
из них
в сфере
малого
пред-
при-
нима-
тель-
ства
из
них в
сфере
микро-
биз-
неса
7
8
9
10
11
12
13
14
15
продолжение таблицы
Из них (из гр.9)
Р
е
й
д
о
в
а
я
из
них в
сфере
малого
пред-
при-
нима-
тель-
ства
из
них
в
сфе-
ре
мик-
ро-
биз-
неса
В
с
т
р
е
ч
н
а
я
из
них в
сфере
малого
пред-
при-
нима-
тель-
ства
из
них
в
сфе-
ре
мик-
ро-
биз-
неса
П
о
о
б
р
а
щ
е
н
и
ю
из
них в
сфере
малого
пред-
при-
нима-
тель-
ства
из
них
в
сфе-
ре
мик-
ро-
биз-
неса
С
о
в
м
е
с
т
н
а
я
из
них в
сфере
малого
пред-
при-
нима-
тель-
ства
из
них
в
сфе-
ре
мик-
ро-
биз-
неса
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27

7.2. /-/-/
8. /-/-/-/-/
8.1. /-/-/-/-/-/-/-/
8.2. /-/-/-/
8.3. /-/-/-/-/-/-/-/
8.4. /-/-/-/
8.6. /-/-/-/-/-/-/-/-/
9. /-/-/-
9.1. /-/-/-/-/-/
11./_/_/_/_/_/_/_/_/
күні айы жылы
Ескерту : толтырылғаннан кейін кәртішке ресми статистикалық құжат болып табылады; оған қол қойған тұлғалар көрінеу жалған мәліметтер енгізгені үшін заңмен белгіленген тәртіпте жауапқа тартылады. Кәртішкенің сақталу мерзімі - 2 жыл.
ҚР Бас Прокурорының 2006 ж.
3 наурыздағы N 13 бұйрығымен
бекітілген Нұсқаулығына
N 4 қосымша
Қазақстан Республикасының Бас
Прокурорының 2004 жылғы
1 наурыздан N 12 бұйрығымен
бекітілген Шаруашылық
жүргізуші субъектілердің
қызметін тексеруді есепке алу
Нұсқаулыққа 7 қосымша бойынша
"Шаруашылық жүргізуші субъектілер қызметіне
тексерулер тағайындау туралы актілерді тіркеу
туралы" 1-П нысанды есеп
Бар-
лығы
солар-
дың
іші-
нен
шағын кәсіп-
керлік
сала-
сында
солар-
дың
іші-
нде
микро-
бизнес
сала-
сында
Жос-
парлы
солар-
дың
ішінен шағын кәсіп-
керлік сала-
сында
олардың
ішінде
микро-
бизнес
сала-
сында
А
Б
1
2
3
4
5
6
Есептік
кезеңнің аяғына
аяқталмаған
тексерулердің
қалдығы
1
Тексеру
тағайындау
жөніндегі
тіркелген
актілердің саны
2
Тексеруге
ұшыраған
шаруашылық
жүргізуші
субъектілердің
саны (1-П
нысанды қойылған
кәртішкелер)
3
Аяқталған
тексерулердің
саны (талон-
қосымша бар
болғанда)
4
Есептік кезеңде
2 реттен
артық тексеруге
ұшыраған
тексерілген
шаруашылық
жүргізуші
субъектілердің
саны
5
Әр түрлі
себептермен
жүргізілмеген
тексеру
тағайындау
жөніндегі
актілердің саны
6
Тіркеусіз немесе
есептік кезеңде
тағайындалғандар
санынан тексеру
тағайындау туралы актінің
шығарылуысыз
жүргізілген
анықталған заңсыз тексерулердің саны
7
солардың
ішінен
табыл-
ғаны
проку-
ратура орган-
дарымен
8
Уәкі-
летті
орган-
мен
9
Актіні шығарусыз бақылау органдарымен жүргізілген заңсыз тексеру-
лердің саны
(7-жолдан)
10
солардың
ішінен
табыл-
ғаны
проку-
ратура орган-
дарымен
11
Уәкі-
летті
орган-
мен
12
Үстіміздегі жылы
прокуратура
органдарымен
және Уәкілетті
органдармен
табылған, өткен
жылдары тексеру
тағайындау
жөніндегі акті-
лерді тіркеусіз
немесе тексеру
тағайындау
жөніндегі актіні
шығарусыз
жүргізілген
тексерулердің
саны
13
солардың
ішінен
табыл-
ғаны
проку-
ратура орган-
дарымен
14
Уәкі-
летті
орган-
мен
15
Тіркеуден бас тартылған тексеру
тағайындау
туралы актілердің
саны
16
солардың
ішінен
Нұсқау-
лықтың
20-т.
1-т-
шасы
б-ша
17
Нұсқау-
лықтың
20-т.
2-т-
шасы
б-ша
18
Нұсқау-
лықтың
20-т.
3-т-
шасы
б-ша
19
Нұсқау-
лықтың
20-т.
4-т-
шасы
б-ша
20
Нұсқау-
лықтың
20-т.
5-т-
шасы
б-ша
21
Нұсқау-
лықтың
20-т.
6-т-
шасы
б-ша
22
Нұсқау-
лықтың
20-т.
7-т-
шасы
б-ша
23
Нұсқау-
лықтың
20-т.
8-т-
шасы
б-ша
24
Нұсқау-
лықтың
20-т.
9-т-
шасы
б-ша
25
Нұсқау-
лықтың
20-т.
10-т-
шасы
б-ша
26
Нұсқау-
лықтың
20-т.
11-т-
шасы
б-ша
27
Нұсқау-
лықтың
20-т.
12-т-
шасы
б-ша
28
Нұсқау-
лықтың
20-т.
13-т-
шасы
б-ша
29
Нұсқау-
лықтың
20-т.
14-т-
шасы
б-ша
30
Нұсқау-
лықтың
20-т.
15-т-
шасы
б-ша
31
Нұсқау-
лықтың
20-т.
16-т-
шасы
б-ша
32
кестенің жалғасы
Солардың ішінен (3-бағаннан)
Рейд-
тік
солардың
ішінен
шағын
кәсіпкерлік
саласында
олардың
ішінде
микро-
бизнес
сала-
сында
Бірлескен
солардың
ішінен
шағын
кәсіп-
керлік
саласында
олардың
ішінде
микро-
бизнес
сала-
сында
7
8
9
10
11
12
кестенің жалғасы
Жос-
пар-
дан
тыс
со-
лардың
ішінен
шағын
кәсіп-
керлік
сала-
сында
олардың
ішінде
микро-
бизнес
сала-
сында
Солардың ішінен (9-бағаннан)
Рейд-
тік
со-
лардың
ішінен
шағын
кәсіп-
керлік
сала-
сында
олардың
ішінде
микро-
бизнес
сала-
сында
Қарсы
со-
лардың
ішінен
шағын
кәсіп-
керлік
сала-
сында
олардың
ішінде
микро-
бизнес
сала-
сында
13
14
15
16
17
18
19
20
21
кестенің жалғасы
Солардың ішінен (9-бағаннан)
Жүгіну
бой-
ынша
солардың
ішінен
шағын
кәсіп-
керлік
саласында
олардың
ішінде
микро-
бизнес
саласында
Бір-
лескен
солар-
дың
ішінен
шағын
кәсіп-
керлік
сала-
сында
олардың
ішінде
микро-
бизнес
сала-
сында
22
23
24
25
26
27