О внесении дополнений и изменений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 октября 2003 года N 382 "Об утверждении Правил ведения Государственного реестра эмиссионных ценных бумаг"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 марта 2006 года N 76. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 апреля 2006 года N 4198. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 ноября 2016 года № 282
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 28.11.2016 № 282 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях совершенствования нормативных правовых актов и приведения их в соответствие с законодательством Республики Казахстан, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство)  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 октября 2003 года N 382 "Об утверждении Правил ведения Государственного реестра эмиссионных ценных бумаг" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 2574, опубликованное в 2004 году в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан N 1-4) следующие дополнения и изменения:
в Правилах ведения Государственного реестра эмиссионных ценных бумаг, утвержденных указанным постановлением:
пункт 3 дополнить подпунктом 4-1) следующего содержания:
"4-1) реестра паев (электронная форма);";
в пункте 5:
в подпункте 2) цифры ", 36)" исключить;
дополнить подпунктом 4-1) следующего содержания:
"4-1) в карточке выпуска паев, заполненной согласно Приложению 2-1 к настоящим Правилам;";
в подпункте 5) после цифры "2)," дополнить цифрами "28), 29),";
в подпункте 6) после цифры "2)," дополнить цифрами "28), 29),";
дополнить подпунктом 6-1) следующего содержания:
"6-1) в карточке отчета об итогах размещения паев, содержащей сведения в соответствии с подпунктами 32), 34) и 35) пункта 18 и подпунктами 9)-11) пункта 20-1 настоящих Правил;";
в пункте 6 слова "3 и 4" заменить словами "3, 4 и 5";
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Присвоение регистрационных номеров выпускам паев осуществляется в следующем порядке: регистрационный номер выпуска паев состоит из пяти позиций; на первой и второй позициях номера указываются арабские цифры, обозначающие порядковый номер управляющей компании, инициировавшей выпуск паев паевого инвестиционного фонда, в Государственном реестре ценных бумаг, который остается уникальным и без изменений для каждой управляющей компании; на третьей позиции указывается знак "/"; на четвертой и пятой позициях указываются арабские цифры, обозначающие порядковый номер паевого инвестиционного фонда управляющей компании, его создавшей.";
в пункте 18:
в подпункте 3) слова "народное общество," исключить;
подпункт 21) изложить в следующей редакции:
"21) вид эмиссионных ценных бумаг, где указывается одна из записей: "простые акции", "привилегированные акции", "ипотечные облигации", "агентские облигации", "облигации купонные, обеспеченные залогом имущества эмитента", "облигации купонные, обеспеченные гарантией банка", "облигации купонные без обеспечения", "инфраструктурные облигации", "облигации дисконтные, обеспеченные залогом имущества эмитента", "облигации дисконтные, обеспеченные гарантией банка", "облигации дисконтные без обеспечения" (за исключением сведений о государственной регистрации облигационной программы), паи;";
в подпункте 22) после слова "облигаций" дополнить словами ", паев, подлежащих первоначальному размещению,";
в подпункте 24) слова "(в процентах)" исключить;
подпункт 36) исключить;
подпункт 37 изложить в следующей редакции:

Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Эмиссиялық бағалы қағаздардың мемлекеттiк тiзiлiмiн жүргiзу ережесiн бекiту туралы" 2003 жылғы 27 қазандағы N 382 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 25 наурыздағы N 76 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіндегі 2006 жылғы 21 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 4198. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2016 жылғы 28 қарашадағы № 282 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 28.11.2016 № 282 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Нормативтiк құқықтық актiлердi жетiлдiру және оларды Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес келтiру мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттiгiнiң (бұдан әрi - Агенттiк) Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Эмиссиялық бағалы қағаздардың мемлекеттiк тiзiлiмiн жүргiзу ережесiн бекiту туралы" 2003 жылғы 27 қазандағы N 382  қаулысына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2574 тiркелген, 2004 жылы Қазақстан Республикасының Нормативтiк құқықтық актiлерiнiң бюллетенiнде жарияланған N 1-4) мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Эмиссиялық бағалы қағаздардың мемлекеттiк тiзiлiмiн жүргiзу ережесiнде:
3-тармақ мынадай мазмұндағы 4-1) тармақшамен толықтырылсын:
"4-1) пайлар тiзiлiмiнен (электрондық нысан);";
5-тармақта:
2) тармақшада ", 36)" деген цифр алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 4-1) тармақшамен толықтырылсын:
"4-1) осы Ереженiң 2-1-қосымшасына сай толтырылған пайлар шығарылымының карточкасындағы;";
5) тармақшада "2)," деген цифрдан кейiн "28), 29)," деген цифрлармен толықтырылсын;
6) тармақшада "2)," деген цифрдан кейiн "28), 29)," деген цифрлармен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 6-1) тармақшамен толықтырылсын:
"6-1) осы Ереженiң 18-тармағының 32), 34) және 35) тармақшаларына және 20-1-тармағының 9)-11) тармақшаларына сәйкес мәлiметтер бар пайларды орналастыру қорытындылары туралы есептiң карточкасындағы;";
6-тармақтағы "3 және 4-қосымшаларына" деген сөздер "3, 4 және 5-қосымшаларына" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 10-1-тармақпен толықтырылсын:
"10-1. Пайлар шығарылымына тiркеу нөмiрлерiн беру мынадай тәртiппен жүзеге асырылады: пайлар шығарылымының тiркеу нөмiрi бес позициядан тұрады; нөмiрдiң бiрiншi және екiншi позицияларында әрбiр басқарушы компания үшiн бiрегей және өзгерiссiз болып қалатын Бағалы қағаздардың мемлекеттiк тiзiлiмiнде инвестициялық пай қорының пайларын шығарудың бастамашысы болған басқарушы компанияның реттiк нөмiрiн бiлдiретiн араб цифрлары көрсетiледi; үшiншi позицияда "/" деген белгi көрсетiледi; төртiншi және бесiншi позицияларда оны құрған басқару компанияның инвестициялық пай қорының реттiк нөмiрiн бiлдiретiн араб цифрлары көрсетiледi.";
18-тармақта:
3) тармақшада "халықтық қоғам," деген сөздер алынып тасталсын;
21) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"21) жазбалардың бiрiнде көрсетiлетiн эмиссиялық бағалы қағаздардың түрi: "жай акциялар", "артықшылықты акциялар", "ипотека облигациялары", "агенттiк облигациялар", "эмитенттiң мүлiк кепiлдiгiмен қамтамасыз етiлген купондық облигациялар", "банктiң кепiлдiгiмен қамтамасыз етiлген купондық облигациялар", "қамтамасыз етiлмеген купондық облигациялар", "инфрақұрылымдық облигациялар", "эмитенттiң мүлiк кепiлдiгiмен қамтамасыз етiлген дисконтты облигациялар", "банктiң кепiлдiгiмен қамтамасыз етiлген дисконтты облигациялар", "қамтамасыз етiлмеген дисконтты облигациялар" (облигация бағдарламасын мемлекеттiк тiркеу туралы мәлiметтердi қоспағанда), пайлар;";
22) тармақшада "облигациялар мен акциялар" деген сөздерден кейiн ", бастапқы орналастыруға жататын пайлар" деген сөздермен толықтырылсын;
24) тармақшада "(процентпен)" деген сөз алынып тасталсын;
36) тармақша алынып тасталсын;
37) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:

"37) акционеры, владеющие 10 и более процентами размещенных акций эмитента, с указанием процентного соотношения, принадлежащих им акций к общему количеству размещенных акций эмитента, за исключением выкупленных обществом, а также крупные акционеры, с указанием процентного соотношения, принадлежащих им голосующих акций к общему количеству голосующих акций эмитента;";
дополнить пунктом 20-1 следующего содержания:
"20-1. Реестр паев содержит следующие сведения:
1) перечисленные в подпунктах 16)-18), 21), 22), 25), 32), 34), 35), 41) пункта 18 настоящих Правил;
2) наименование фонда;
3) вид фонда;
4) наименование управляющей компании;
5) адрес управляющей компании с указанием области, почтового индекса, населенного пункта, улицы (массива) и номера строения;
6) общий классификатор предприятий и организаций (ОКПО) управляющей компании;
7) наименование регистратора;
8) наименование кастодиана;
9) наименование собственников паев с указанием доли принадлежащих им паев в общем количестве размещенных паев;
10) стоимость чистых активов фонда на дату окончания размещения паев;
11) фамилия, инициалы работника структурного подразделения уполномоченного органа, рассмотревшего документы, представленные для утверждения отчета об итогах размещения паев.";
дополнить пунктом 22-1 следующего содержания:
"22-1. При государственной регистрации выпуска паев заполняются подпункты 16)-18), 21), 22), 25), 41) пункта 18 и подпункты 2)-8) пункта 20-1 настоящих Правил.";
дополнить пунктом 23-1 следующего содержания:
"23-1. При утверждении отчета об итогах размещения паев в реестре паев заполняются подпункты 32), 34), 35) пункта 18 и подпункты 9)-11) пункта 20-1 настоящих Правил.";
в приложении 1:
слова "(в народном акционерном обществе - 5 и более процентами акций общества)" исключить;
слова "Количество принадлежащих акций общества в процентном соотношении к общему количеству акций, находящихся в обращении за вычетом акций, выкупленных обществом на вторичном рынке ценных бумаг" заменить словами "Процентное соотношение акций каждого акционера, обладающего десятью и более процентами размещенных акций общества, к общему количеству размещенных акций, за исключением выкупленных обществом, а также процентное соотношение акций, принадлежащих акционеру, обладающему десятью и более процентами голосующих акций общества, к общему количеству голосующих акций общества";
приложение 2 изложить в редакции согласно Приложению 1 к настоящему постановлению;

"37) оларға тиесiлi акциялардың эмитенттiң, қоғам сатып алғанын қоспағанда, орналастырылған акцияларының жалпы санына проценттiк ара қатынасты көрсете отырып, эмитенттiң орналастырылған акцияларының 10 және одан астам процентiне иелiк ететiн акционерлер, сондай-ақ оларға тиесiлi дауыс берушi акциялардың эмитенттiң дауыс берушi акцияларының жалпы санына проценттiк арақатынасын көрсете отырып iрi акционерлер;";
мынадай мазмұндағы 20-1-тармақпен толықтырылсын:
"20-1. Пайлар тiзiлiмiнде мынадай мәлiметтер бар:
1) осы Ереженiң 18-тармағының 16)-18), 21), 22), 25), 32), 34), 35), 41) тармақшаларында санамаланғандар;
2) қордың атауы;
3) қордың түрi;
4) басқарушы компанияның атауы;
5) облысты, межелi жердi, көшенi (массивтi) және ғимарат нөмiрiн көрсете отырып басқарушы компанияның мекен-жайы;
6) басқарушы компанияның кәсiпорындар мен ұйымдардың жалпы жiктеушiсi (КҰЖЖ);
7) тiркеушiнiң атауы;
8) кастодианның атауы;
9) орналастырылған пайлардың жалпы санында оларға тиесiлi пайлардың үлесiн көрсете отырып пайлардың меншiк иелерiнiң атауы;
10) пайларды орналастырудың аяқталу күнiне қордың таза активтерiнiң құны;
11) пайларды орналастыру қорытындылары туралы есептi бекiтуге ұсынылған құжатты қараған уәкiлеттi органның құрылымдық бөлiмшесi қызметкерiнiң фамилиясы, инициалдары.";
мынадай мазмұндағы 22-1-тармақпен толықтырылсын:
"22-1. Пайлар шығарылымын мемлекеттiк тiркеу кезiнде осы Ереженiң 18-тармағының 16)-18), 21), 22), 25), 41) тармақшалары және 20-1-тармағының 2)-8) тармақшалары толтырылады.";
мынадай мазмұндағы 23-1-тармақпен толықтырылсын:
"23-1. Пайларды орналастыру қорытындылары туралы есептi бекiту кезiнде пайлар тiзiлiмiнде осы Ереженiң 18-тармағының 32), 34), 35) тармақшалары және 20-1-тармағының 9)-11) тармақшалары толтырылады.";
1-қосымшада:
"(халықтық акционерлiк қоғамда - қоғам акцияларының 5 және одан да көп проценттерiн)" деген сөздер алынып тасталсын;
"бағалы қағаздардың қайталама рыногында қоғам сатып алған акцияларды шегере отырып, айналыстағы акциялардың жалпы санына процентпен көрсетiлген қоғамға тиесiлi акциялардың саны" деген сөздер "қоғамның орналастырылған акцияларының он және одан астам процентiне иелiк ететiн әрбiр акционер акцияларының, қоғам сатып алғанын қоспағанда, орналастырылған акциялардың жалпы санына проценттiк ара қатынасы, сондай-ақ қоғамның дауыс берушi акцияларының он және одан астам процентiне иелiк ететiн акционерге тиесiлi акциялардың қоғамның дауыс берушi акциялардың жалпы санына проценттiк ара қатынасы";
2-қосымша осы қаулының 1-қосымшасына сай редакцияда жазылсын;

дополнить приложениями 2-1 и 5 согласно Приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту надзора за субъектами рынка ценных бумаг и накопительными пенсионными фондами (Токобаев Н.Т.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений Агентства.
4. Отделу международных отношений и связей с общественностью Агентства (Пернебаев Т.Ш.) обеспечить публикацию настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Бахмутову Е.Л.
Председатель
Приложение 1
к постановлению Правления Агентства
Республики Казахстан по
регулированию и надзору финансового
рынка и финансовых организаций
от 25 марта 2006 года N 76
"Приложение 2
к Правилам ведения Государственного
реестра эмиссионных ценных бумаг
Карточка выпуска облигаций
Наименование эмитента __________________________________________
Общий классификатор предприятий и организаций __________________
Вид деятельности _______________________________________________
Специализация: (нужное отметить) ________________ банк;
страховая (перестраховочная) организация_______________________;
пенсионный фонд ____________; инвестиционный _____________ фонд;
профессиональный участник рынка ценных бумаг_____; прочие _____.
Государственная доля: Да ______ ; Нет________.
Область ______________________ Адрес ___________________________
Телефон _________ факс __________ адрес электронной почты ______
История эмитента: создание ___________ присоединение ___________
разделение ___________ выделение ____________ слияние __________
преобразование ______________ другое ___________________________
Орган регистрации юридического лица ____________________________
дата регистрации номер ________________ номер ________________.
Объем выпуска ___________ тенге, номинальная стоимость _________
Наименование регистратора: _____________________________________
Дата регистрации выпуска облигаций (облигационной программы):
Срок обращения облигаций с указанием единицы
измерения __________________________ (годы, месяцы, недели, дни)
Периодичность выплаты купонов __________________________________
Структура выпуска:
Номер
выпуска
и вид
облигаций
Объем
выпуска
Номи-
нальная
стои-
мость
Коли-
чество
Нацио-
нальный
иденти-
фикацион-
ный номер
Возмож-
ность
конвер-
тирова-
ния
Размер
купонной
ставки
Сведения о должностных лицах эмитента:
Должность
фамилия,
имя,
отчество
Процентное соотношение акций
каждого акционера, обладающего
десятью и более процентами
размещенных акций общества, к
общему количеству размещенных
акций, за исключением выкупленных
обществом, а также процентное
соотношение акций, принадлежащих
акционеру, обладающему десятью и
более процентами голосующих акций
общества, к общему количеству
голосующих акций общества
Первый руководитель
Главный бухгалтер
Исполнитель
уполномоченного органа ________ Подпись ________ дата".
Приложение 2
к постановлению Правления Агентства
Республики Казахстан по
регулированию и надзору финансового
рынка и финансовых организаций
от 25 марта 2006 года N 76

осы қаулының 2-қосымшасына сай 2-1 және 5-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап он төрт күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
3. Бағалы қағаздар нарығының субъектiлерiн және жинақтаушы зейнетақы қорларын қадағалау департаментi (Тоқобаев Н.Т.):
1) Заң департаментiмен (Байсынов М.Б.) бiрлесiп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу шараларын қолға алсын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап он күндiк мерзiмде оны Агенттiктiң мүдделi бөлiмшелерiне жiберсiн.
4. Агенттiктiң Халықаралық қатынастар және жұртшылықпен байланыс бөлiмi (Пернебаев Т.Ш.) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етсiн.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттiк Төрағасының орынбасары Е.Л. Бахмутовағв жүктелсiн.
Төраға
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттiгi
Басқармасының
2006 жылғы 25 наурыздағы
N 76 қаулысына 1-қосымша
"Эмиссиялық бағалы қағаздардың
мемлекеттiк тiзiлiмiн жүргiзу
ережесiне 2-қосымша
Облигацияларды шығару карточкасы
Эмитенттiң атауы____________________________________________________
Кәсiпорындар мен ұйымдардың жалпы жiктеуi___________________________
Қызмет түрi_________________________________________________________
Мамандану: (қажеттiсiн көрсету) банк______; сақтандыру (қайта
сақтандыру) ұйымы_____; зейнетақы қоры______; инвестициялық қор____;
бағалы қағаздар рыногының кәсiби қатысушысы_____; басқалары______
Мемлекеттiк үлес: Иә___; Жоқ____.
Облыс___________Мекен-жай__________________________________________.
телефоны__________ факс___________электрондық почтаның адресi______.
Эмитенттiң тарихы: құру_____; бiрiктiру________, бөлу______________;
бөлiп шығару______; қосу_______; өзгерту_______; басқалары_________.
Заңды тұлғаны тiркеген орган________________________________________
тiркелген күнi_____________нөмiрi________________.
Шығарылым көлемi___________теңге, номиналды құны____________________
Тiркеушiнiң атауы:__________________________________________________
Облигациялар шығарылымының (облигация бағдарламасының) тiркелген
күні:
Өлшем бiрлiгiн көрсете отырып облигациялардың айналыс мерзiмi
____________________________________(жылдар, айлар, апталар, күндер)
Купондарды төлеу кезеңдiлiгi________________________________________
Шығарылым құрылымы:
Облигация-
лар шыға-
рылымының
нөмірі
және түрі
Шығарылым
көлемі
Номиналды құны
Саны
Ұлттық
бірегей-
лендіру
нөмірі
Айыр-
бастау
мүмкін-
дігі
Купон-
дық
ставка
мөлше-
рі
Эмитенттiң лауазымды тұғалары туралы мәлiметтер:
Лауазымы
фамилиясы,
аты, әкесінің
аты
Қоғамның орналастырылған акцияларының он және одан астам процентiне иелiк ететiн әрбiр акционер акцияларының, қоғам сатып алғанын қоспағанда, орналастырылған акциялардың жалпы санына проценттiк ара қатынасы, сондай-ақ қоғамның дауыс берушi акцияларының он және одан астам процентiне иелiк ететiн акционерге тиесiлi акциялардың қоғамның дауыс берушi акциялардың жалпы санына проценттiк ара қатынасы
Бірінші басшы
Бас бухгалтер
Уәкiлеттi органның орындаушысы_________Қолы_________күні_________".
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттiгi
Басқармасының
2006 жылғы 25 наурыздағы
"Эмиссиялық бағалы қағаздардың
мемлекеттiк тiзiлiмiн жүргiзу

"Приложение 2-1
к Правилам ведения Государственного
реестра эмиссионных ценных бумаг
Карточка выпуска паев
Регистрационный номер выпуска паев _____________________________
Вид паевого фонда: _____________________________________________
Наименование паевого фонда: ____________________________________
Дата регистрации выпуска паев: _________________________________
Срок функционирования паевого фонда: ___________________________
Номинальная стоимость пая: _____________________________________
Национальный идентификационный номер, присвоенный паям: ________
Условия начала размещения паев: ________________________________
Наименование управляющей компании: _____________________________
Адрес управляющей компании:
область: __________________________
адрес: ____________________________
Общий классификатор предприятий и организаций управляющей
компании (ОКПО): ________________________
Наименование кастодиана: _______________________________________
Наименование регистратора: _____________________________________
Исполнитель уполномоченного органа ______ Подпись ______ Дата
Приложение 5
к Правилам ведения Государственного
реестра эмиссионных ценных бумаг
Заявка
для получения регистрационного номера выпуска и
национального идентификационного номера паев
1
Наименование паевого фонда
2
Вид паевого фонда
3
Управляющая компания
4
Полный почтовый адрес
управляющей компании
5
Срок функционирования фонда
6
Номер управляющей компании
7
Номер паевого фонда
8
Регистрационный номер выпуска
9
Национальный идентификационный
номер паев
Исполнитель
уполномоченного органа ______ Подпись _______ Дата ________ ".

ережесiне 2-1 қосымша
Пайлар шығарылымының карточкасы
Пайлар шығарылымының тiркеу нөмiрi__________________________________
Пай қорының түрi:___________________________________________________
Пай қорының атауы:__________________________________________________
Пайлар шығарылымының тiркелген күнi:________________________________
Пай қорының қызмет ету мерзiмi:_____________________________________
Пайдың номиналды құны:______________________________________________
Пайларға берiлген ұлттық бiрегейлендiру нөмiрi:_____________________
Пайларды орналастырудың басталу шарттары:___________________________
Басқарушы компанияның атауы:________________________________________
Басқарушы компанияның мекен-жайы:
облыс:______________________________________________________________
мекен-жайы:_________________________________________________________
Басқарушы компанияның кәсiпорындар мен ұйымдардың жалпы жiктеушiсi
(КҰЖЖ): ____________________________________________________________
Кастодианның атауы:_________________________________________________
Тiркеушiнiң атауы:__________________________________________________
Уәкiлеттi органның орындаушысы_________Қолы_________күні____________
Эмиссиялық бағалы қағаздардың
мемлекеттiк тiзiлiмiн жүргiзу
ережесiне 5 қосымша
Пайлар шығарылымын тiркеу нөмiрiн және ұлттық бiрегейлендiру
нөмiрiн алу үшiн өтiнім
1
Пай қорының атауы
2
Пай қорының түрi
3
Басқарушы компания
4
Басқарушы компанияның толық почталық мекен-жайы
5
Қордың қызмет ету мерзiмi
6
Басқарушы компанияның нөмiрi
7
Пай қорының нөмiрi
8
Шығарылымның тiркеу нөмiрi
9
Пайлардың ұлттық бiрегейлендiру нөмiрі
Уәкiлеттi органның орындаушысы_________Қолы_________күні_________".