Об утверждении формы книги учета посещений и проверок субъектов частного предпринимательства
Приказ Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 12 июля 2006 года № 190. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 июля 2006 года № 4320. Утратил силу приказом Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 28 декабря 2009 года № 354
Сноска. Утратил силу приказом Министра индустрии и торговли РК от 28.12.2009 № 354.
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 31 января 2006 года "О частном предпринимательстве"  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить форму книги учета посещений и проверок субъектов частного предпринимательства согласно приложению.
2. Департаменту административно-правовой работы:
обеспечить в установленном порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
после государственной регистрации опубликовать настоящий приказ в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра индустрии и торговли Республики Казахстан Баталова А.Б.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
Приложение
к приказу Министра индустрии
и торговли Республики Казахстан
от 12 июля 2006 года N 190
Форма книги учета посещений и проверок субъектов
частного предпринимательства
N
Дата
посе-
щения
либо
про-
вер-
ки
Номер
и дата
регист-
рации
в госу-
дарст-
венном
органе,
осу-
щест-
вляю-
щем
в пре-
делах
своей
компе-
тенции
статис-
тичес-
кую
дея-
тель-
ность
в об-
ласти
право-
вой
статис-
тики и
специа-
льных
учетов
Номер и
дата
акта о
назна-
чении
проверки
контро-
лирую-
щего
органа
Наиме-
нование
контро-
лирую-
щего
органа,
Ф.И.О.
и долж-
ность
лица,
назна-
чившего
проверку
Ф.И.О.
и
долж-
ность
лица,
осу-
щест-
вляю-
щего
про-
верку
либо
посе-
щение
Вид и
пред-
мет
про-
верки,
либо
посе-
щения
Сроки
про-
веде-
ния
про-
верки
либо
посе-
щения,
а
также
све-
дения
о
про-
веде-
нии
либо
приос-
танов-
лении
про-
верки
Ф.И.О.
и
рос-
пись
лица,
осу-
щест-
вляю-
щего
про-
верку
1
2
3
4
5
6
7
8
9

Жеке кәсіпкерлік субъектілеріне баруларды және тексерулерді есепке алу кітабының нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2006 жылғы 12 шілдедегі N 190 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2006 жылғы 28 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 4320. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 354 бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2009.12.28 № 354 бұйрығымен.
"Жеке кәсіпкерлік туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  1-бабы 9) тармақшасын іске асыру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берілген жеке кәсіпкерлік субъектілеріне баруларды және тексерулерді есепке алу кітабының нысаны бекітілсін.
2. Әкімшілік-құқықтық жұмыстар департаменті:
осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін;
осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуден кейін бұқаралық ақпарат құралдарында жарияласын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Индустрия және сауда вице-министрі А. Баталовқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
Индустрия және сауда
министрінің
2006 жылғы 12 шілдедегі
N 190 бұйрығымен
бекітілген
Жеке кәсіпкерлік субъектілеріне бару және тексерулердің
есебі кітабы
N
Бару және тексеру күні
Өз құзыреті шегінде құқықтық статистика және арнайы есепке алу саласындағы статистикалық қызметті жүзеге асыратын мемлекеттік органдағы тіркеу нөмірі мен күні
Бақылаушы органының тексеру тағайындау туралы актісінің нөмірі мен күні
Бақылаушы органның атауы, тексеруді тағайындаған лауазымды тұлғаның аты-жөні және лауазымы
Тексеруді немесе баруды жүзеге асырған тұлғаның аты-жөні және лауазымы
Тексерудің немесе барудың түрі мен мәні
Тексеруді немесе баруды жүргізу мерзімі, сондай-ақ тексеруді жүргізу немесе тоқтата тұру туралы мәлімет
Тексеруді жүзеге асырған тұлғаның аты-жөні және қолы