О внесении дополнения в совместный приказ Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 10 мая 2006 года N 148 и Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 18 апреля 2006 года N 112-ОД "Об утверждении перечня видов деятельности, технологически связанных с регулируемыми услугами (товарами, работами) в сферах хранения, транспортировки газа или газового конденсата по магистральным и (или) распределительным трубопроводам, эксплуатации газораспределительных установок и связанных с ними газораспределительных газопроводов"
Совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 27 октября 2006 года N 255-ОД и Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 9 ноября 2006 года N 289. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 6 декабря 2006 года N 4474. Утратил силу совместным приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 февраля 2020 года № 12 и Министра энергетики Республики Казахстан от 25 февраля 2020 года № 60.
Сноска. Утратил силу совместным приказом Министра национальной экономики РК от 24.02.2020 № 12 и Министра энергетики РК от 25.02.2020 № 60 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 18-1 Закона Республики Казахстан "О естественных монополиях", ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Внести в совместный приказ Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 10 мая 2006 года N 148 и Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 18 апреля 2006 года N 112-ОД "Об утверждении перечня видов деятельности, технологически связанных с регулируемыми услугами (товарами, работами) в сферах хранения, транспортировки газа или газового конденсата по магистральным и (или) распределительным трубопроводам, эксплуатации газораспределительных установок и связанных с ними газораспределительных газопроводов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4244, опубликованный в газете "Юридическая газета" 16 июня 2006 года N 109-110) следующее дополнение:
в перечне видов деятельности, технологически связанных с регулируемыми услугами (товарами, работами) в сферах хранения, транспортировки газа или газового конденсата по магистральным и (или) распределительным трубопроводам, эксплуатации газораспределительных установок и связанных с ними газораспределительных газопроводов, утвержденном указанным приказом:
в пункте 12 после слов "присоединенным к" дополнить словами "магистральным и (или)".

"Газды немесе газ конденсатын сақтау, магистральдық және (немесе) тарату құбыр жолдары арқылы тасымалдау, газ тарату қондырғыларын және олармен байланысты газ таратушы газ құбырларын пайдалану салаларындағы реттеліп көрсетілетін қызметтермен (тауарлармен, жұмыстармен) технологиялық байланысты қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2006 жылғы 10 мамырдағы N 148 және Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2006 жылғы 18 сәуірдегі N 112-НҚ бірлескен бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2006 жылғы 27 қазандағы N 255-НҚ, Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2006 жылғы 9 қарашадағы N 289 Бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 6 желтоқсандағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4474 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2020 жылғы 24 ақпандағы № 12 және Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2020 жылғы 25 ақпандағы № 60 бірлескен бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ұлттық экономика министрінің 24.02.2020 № 12 және ҚР Энергетика министрінің 25.02.2020 № 60 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бірлескен бұйрығымен.
"Табиғи монополиялар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 18-1-бабының 1-1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ :
1. "Газды немесе газ конденсатын сақтау, магистральдық және (немесе) тарату құбыр жолдары арқылы тасымалдау, газ тарату қондырғыларын және олармен байланысты газ таратушы газ құбырларын пайдалану салаларындағы реттеліп көрсетілетін қызметтермен (тауарлармен, жұмыстармен) технологиялық байланысты қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4244 нөмірмен тіркелген, "Заң газеті" газетінде 2006 жылғы 16 маусымда N 109-110 нөмірлермен жарияланған) Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2006 жылғы 10 мамырдағы N 148 және Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2006 жылғы 18 сәуірдегі N 112-НҚ бірлескен бұйрығына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Газды немесе газ конденсатын сақтау, магистральдық және (немесе) тарату құбыр жолдары арқылы тасымалдау, газ тарату қондырғыларын және олармен байланысты газ таратушы газ құбырларын пайдалану салаларындағы реттеліп көрсетілетін қызметтермен (тауарлармен, жұмыстармен) технологиялық байланысты қызмет түрлерінің тізбесінде:
12-тармақта "Газ" деген сөз "Магистральдық және (немесе) газ" деген сөздермен ауыстырылсын.

2. Департаменту по регулированию и контролю в сфере трубопроводных и водоканализационных систем Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий (Аскарова А.Г.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту административной работы и анализа Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий (Есиркепов Е.О.) после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан:
1) обеспечить в установленном законодательством порядке его официальное опубликование в средствах массовой информации;
2) довести его до сведения структурных подразделений и территориальных органов Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий Алдабергенова Н.Ш. и курирующего вице-Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель
Министр энергетики
Агентства Республики
и минеральных ресурсов
Казахстан по регулированию
Республики Казахстан
естественных монополий

2. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Труба құбырлары және су кәріздері жүйелері саласындағы реттеу мен бақылау департаменті (А.Г.Асқарова) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде заңнамада белгіленген тәртіппен мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Әкімшілік жұмысы және талдау департаменті (Е.О.Есіркепов) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін:
1) оны заңнамада белгіленген тәртіппен бұқаралық ақпарат
құралдарында ресми жариялауды қамтамасыз етсін;
2) оны Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу
агенттігінің құрылымдық бөлімшелері мен аумақтық органдарының
назарына жеткізсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының орынбасары
Н.Ш.Алдабергеновке және Қазақстан Республикасы Энергетика және
минералдық ресурстардың жетекшілік ететін вице-Министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап
қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияны реттеу
агенттігінің төрағасы
Қазақстан Республикасының
Энергетика және минералдық
ресурстар министрі