О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата N 5-40 от 13 апреля 2004 года "Об утверждении Регламента Алматинского областного маслихата"
Решение маслихата Алматинской области от 4 октября 2006 года за N 31-245. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области от 13 ноября 2006 года за N 1972. Утратило силу решением маслихата Алматинской области от 27 декабря 2010 года N 40-230
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алматинской области от 27.12.2010 N 40-230
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан "О проведении отчетов акимов перед маслихатами", статьей 9 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата N 5-40 от 13 апреля 2004 года "Об утверждении Регламента Алматинского областного маслихата", зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 1646 от 27 мая 2004 года (опубликовано в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" N 78 от 3 июля 2004 года) следующее изменение:
Пункт 48 изложить в следующей редакции:
"48. Аким области не реже одного раза в полугодие отчитывается перед депутатами Алматинского областного маслихата о выполнении возложенных на него функций и задач.
По итогам обсуждения областной маслихат принимает решения, в которых дает оценку деятельности акима области".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата                       М. Мырзагалиев
Секретарь
областного маслихата                       А. Сыдык

2004 жылғы 13 сәуірдегі "Алматы облыстық мәслихатының регламентін бекіту туралы" 5-40 нөмірлі шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2006 жылғы 4 қазандағы N 31-245 шешімі. Алматы облыстық Әділет департаментінде 2006 жылғы 13 қарашада N 1972 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы N 40-230 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 2010.12.27 N 40-230 Шешімімен
Қазақстан Республикасы Президентінің "Әкімдердің мәслихаттар алдында есеп беруін өткізу туралы" Жарлығына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 9-бабына сәйкес Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2004 жылғы 27 мамырда 1646 нөмірімен нормативтік құқықтық актінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, Алматы облыстық мәслихатының 2004 жылғы 13 сәуірдегі "Алматы облыстық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" N 5-40 (2004 жылғы 3 шілдедегі N 78 "Жетісу" және "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) шешіміне мынандай өзгерістер енгізілсін:
48 тармақ мынандай редакцияда оқылсын:
"48. Облыс әкімі жарты жылда кемінде бір рет өзінің атқарған істері мен алдына қойған міндеттерінің орындалуы жөнінде облыстық мәслихат депутаттары алдында есеп береді.
Облыстық мәслихат облыс әкімінің есебін талқылау нәтижесінде жұмыстарына баға беріп, шешім қабылдайды".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихат хатшысы