Об областном бюджете на 2007 год
Решение Маслихата Жамбылской области от 12 декабря 2006 года N 21-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 15 декабря 2006 года за N 1654. Утратило силу решением маслихата Жамбылской области от 29 октября 2009 года № 16-19
Сноска. Утратило силу решением маслихата Жамбылской области от 29.10.2009 № 16-19.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года и от 8 декабря 2006 года Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2007 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 44579450 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 7616597 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 8943 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 10000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 36943910 тысяч тенге;
2) затраты - 44759526 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - -180076 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - -803214 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 340000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1143214 тысяч тенге;
5) профицит бюджета - 623138 тысяч тенге;
6) использование профицита бюджета - -623138 тысяч тенге. <*>
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Жамбылского областного маслихата от 30 марта 2007 года N 22-4 ; решением Жамбылского областного маслихата от 26 июля 2007 года N 25-4 ; решением Жамбылского областного маслихата от 18 октября 2007 года N 2-2 ;
2. Установить на 2007 год нормативы распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
в бюджеты районов и города Тараз в следующих размерах:
Байзакского района - 50,0 процентов;
Жамбылского района - 30,0 процентов;
Жуалынского района - 100,0 процентов;
Кордайского района - 30,0 процентов;
района Т.Рыскулова - 30,0 процентов;
Меркенского района - 30,0 процентов;
Мойынкумского района - 20,0 процентов;
Сарысуского района - 40,0 процентов;
Таласского района - 50,0 процентов;
Шуского района - 30,0 процентов;
города Тараз - 30,0 процентов;
в областной бюджет от районов (города) в следующих размерах:
Байзакского района - 50,0 процентов;
Жамбылского района - 70,0 процентов;
Кордайского района - 70,0 процентов;
района Т.Рыскулова - 70,0 процентов;
Меркенского района - 70,0 процентов;
Мойынкумского района - 80,0 процентов;
Сарысуского района - 60,0 процентов;
Таласского района - 50,0 процентов;
Шуского района - 70,0 процентов;
города Тараз - 70,0 процентов.
3. Установить, что в доход областного бюджета в размере 100 процентов зачисляются:
поступления по плате за загрязнение окружающей среды;
плата за пользование водными ресурсами поверхностных источников;
плата за лесные пользования.

2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 21-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2006 жылғы 15 желтоқсанда N 1654 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2009 жылғы 29 қазандағы № 16-19 Шешімімен
Еркерту. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2009.10.29 № 16-19 Шешімімен.
2004 жылғы 24 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және 2006 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2007 жылға арналған облыстық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 44579450 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 7616597 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 8943 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 10000 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi - 36943910 мың теңге;
2) шығындар - 44759526 мың теңге;
3) операциялық сальдо - -180076 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредиттеу - -803214 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 340000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1143214 мың теңге;
5) бюджет профициті - 623138 мың теңге;
6) бюджет профицитті пайдалану - -623138 мың теңге. <*>
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілген Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 30 наурыздағы N 22-4 шешімімен; Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 26 шілдедегі N 25-4 шешімімен; Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 18 қазандағы N 2-2 шешімімен.
2. 2007 жылға жеке табыс салығы мен әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне келесі мөлшерде белгіленсін:
Байзақ ауданына - 50,0 пайыз;
Жамбыл ауданына - 30,0 пайыз;
Жуалы ауданына - 100,0 пайыз;
Қордай ауданына - 30,0 пайыз;
Т.Рысқұлов ауданына - 30,0 пайыз;
Меркі ауданына - 30,0 пайыз;
Мойынқұм ауданына - 20,0 пайыз;
Сарысу ауданына - 40,0 пайыз;
Талас ауданына - 50,0 пайыз;
Шу ауданына - 30,0 пайыз;
Тараз қаласына - 30,0 пайыз;
аудандардан (қаладан) облыстық бюджетке келесі мөлшерде белгіленсін:
Байзақ ауданынан - 50,0 пайыз;
Жамбыл ауданынан - 70,0 пайыз;
Қордай ауданынан - 70,0 пайыз;
Т.Рысқұлов ауданынан - 70,0 пайыз;
Меркі ауданынан - 70,0 пайыз;
Мойынқұм ауданынан - 80,0 пайыз;
Сарысу ауданынан - 60,0 пайыз;
Талас ауданынан - 50,0 пайыз;
Шу ауданынан - 70,0 пайыз;
Тараз қаласынан - 70,0 пайыз.
3. Облыстық бюджет түсімдеріне:
қоршаған ортаны ластағаны үшін төлем ақы түсімдері;
жер үсті су көздері ресурстарын пайдаланғаны үшін төлем ақылары;
орманды пайдаланғаны үшін төлем ақылар 100 пайыз мөлшерінде түсірілсін.

4. Установить на 2007 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в районные и городской бюджеты в сумме 8997294 тысяч тенге, в том числе:
Байзакского района - 900014 тысяча тенге;
Жамбылского района - 596585 тысяча тенге;
Жуалынского района - 753339 тысячи тенге;
Кордайского района - 1073386 тысяч тенге;
района Т.Рыскулова - 845267 тысяч тенге;
Меркенского района - 1064200 тысяч тенге;
Мойынкумского района - 256091 тысяч тенге;
Сарысуского района - 727484 тысячи тенге;
Таласского района - 616339 тысяч тенге;
Шуского района - 800858 тысячи тенге;
города Тараз - 1363731 тысячи тенге.
5. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2007 год предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам государственных учреждений и организаций образования, здравоохранения, социального обеспечения, культуры и спорта, финансируемых из областного бюджета, работающим в сельской местности в размере 25 процентов от оклада и тарифной ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
6. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты за счет средств республиканского бюджета бюджетам районов и города Тараз согласно приложению 2 в следующих размерах:
830000 тысяч тенге - на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей;
3019 тысяча тенге - на компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон социально-защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций;
17947 тысяч тенге - на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида. <*>
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением Жамбылского областного маслихата от 26 июля 2007 года N 25-4 ;
7. Предусмотреть в областном бюджете на 2007 год целевые текущие трансферты бюджетам районов и города Тараз на выплату заработной платы государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющимся государственными служащими и работникам казенных предприятий в сумме 5143401 тысяч тенге, в том числе:
Байзакского района - 420341 тысяч тенге;
Жамбылского района - 514543 тысяч тенге;
Жуалынского района - 442458 тысяч тенге;
Кордайского района - 323361 тысяч тенге;
района Т.Рыскулова - 407526 тысяч тенге;
Меркенского района - 386761 тысяч тенге;
Мойынкумского района - 373516 тысяч тенге;
Сарысуского района - 273691 тысяч тенге;
Таласского района - 255281 тысячи тенге;
Шуского района - 537131 тысяча тенге;
города Тараз - 1208792 тысяч тенге.

4. 2007 жылы облыстық бюджеттен аудандық және қалалық бюджеттерге берілетін субвенция мөлшері 8997294 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Байзақ ауданына - 900014 мың теңге;
Жамбыл ауданына - 596585 мың теңге;
Жуалы ауданына - 753339 мың теңге;
Қордай ауданына - 1073386 мың теңге;
Т.Рысқұлов ауданына - 845267 мың теңге;
Меркі ауданына - 1064200 мың теңге;
Мойынқұм ауданына - 256091 мың теңге;
Сарысу ауданына - 727484 мың теңге;
Талас ауданына - 616339 мың теңге;
Шу ауданына - 800858 мың теңге;
Тараз қаласына - 1363731 мың теңге.
5. Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіп кешенді және ауылдық аймақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабына сәйкес 2007 жылы облыстық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына қала жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлықтары мен тарифтік ставкаларының 25 пайызы мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.
6. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте 2 қосымшаға сәйкес, республикалық бюджет қаржысы есебінен аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер келесі мөлшерлерде көзделгені ескерілсін:
табысы аз отбасылардың 18 жасқа дейінгі балаларына мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге - 830000 мың теңге;
қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттері болып табылатын, әлеуметтік жағынан қорғалатын азаматтардың телефон үшін абоненттік төлем тарифтерінің көтерілуін өтеуге - 3019 мың теңге;
мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызметтер көрсетуіне - 17947 мың теңге. <*>
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілген Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 26 шілдедегі N 25-4 шешімімен.
7. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджет қаржысы есебінен, аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне мемлекеттік қызметшілердің, мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлерінің және қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын төлеуге 5143401 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Байзақ ауданына - 420341 мың теңге;
Жамбыл ауданына - 514543 мың теңге;
Жуалы ауданына - 442458 мың теңге;
Қордай ауданына - 323361 мың теңге;
Т.Рысқұлов ауданына - 407526 мың теңге;
Меркі ауданына - 386761 мың теңге;
Мойынқұм ауданына - 373516 мың теңге;
Сарысу ауданына - 273691 мың теңге;
Талас ауданына - 255281 мың теңге;
Шу ауданына - 537131 мың теңге;
Тараз қаласына - 1208792 мың теңге.

8. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и города Тараз за счет средств республиканского бюджета на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2005-2010 годы в сумме 1203548 тысячи тенге согласно приложению 3 , в том числе:
794326 тысячи тенге - на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования;
143650 тысячи тенге - на содержание вновь вводимых объектов образования;
6840 тысяч тенге - на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования;
28115 тысяч тенге - на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования;
47875 тысяч тенге - на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования;
88782 тысячи тенге - на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях среднего общего образования;
93960 тысяча тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования. <*>
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решением Жамбылского областного маслихата от 26 июля 2007 года N 25-4.
9. Предусмотреть в областном бюджете на 2007 год целевые текущие трансферты за счет средств республиканского бюджета, бюджетам районов и города Тараз в сумме 37929 тысяч тенге на увеличение лимита штатной численности в связи с передачей в ведение местных исполнительных органов отдельных функций и полномочий в области государственного регулирования вопросов сельского хозяйства и управления земельными ресурсами, согласно приложению 4 , в том числе:
8878 тысяч тенге - на увеличение штатной численности местных исполнительных органов сельского хозяйства;
29051 тысяч тенге - на увеличение штатной численности местных исполнительных органов по земельным отношениям.
10. Предусмотреть в областном бюджете на 2007 год на развитие и укрепление социальной инфраструктуры села в рамках реализации Государственной программы развития сельских территорий Республики Казахстан на 2004-2010 годы затраты за счет средств республиканского бюджета в сумме 1330732 тысяч тенге, согласно приложению 5 , в том числе:
на строительство и реконструкцию объектов питьевого водоснабжения аульных (сельских) населенных пунктов - 550062 тысяч тенге;
на строительство и реконструкцию объектов образования аульной (сельской) местности - 780670 тысяч тенге. <*>

8. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте 3 қосымшаға сәйкес, аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 1203548 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің бір-үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге - 794326 мың теңге;
жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға - 143650 мың теңге;
балалардың тамақтануын, тұруын және тестілеу пункттеріне жеткізілуін ұйымдастыруға - 6840 мың теңге;
жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерді Интернетке қосуға және олардың трафигін төлеуге - 28115 мың теңге;
жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің кітапхана қорларын жаңарту үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендер сатып алуға және жеткізуге - 47875 мың теңге;
жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға - 88782 мың теңге.
жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға - 93960 мың теңге; <*>
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілген Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 26 шілдедегі N 25-4 шешімімен.
9. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте 4 қосымшаға сәйкес, аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен, ауыл шаруашылығы және жер ресурстарын басқару мәселелерін мемлекеттік реттеу саласындағы жекелеген функциялар мен өкілеттіліктердің жергілікті атқарушы органдардың қарауына берілуіне байланысты штат санының лимитін ұлғайтуға 37929 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін, оның ішінде:
ауыл шаруашылығының жергілікті атқарушы органдарының штат санын ұлғайтуға - 8878 мың теңге;
жер қатынастары жөніндегі жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға - 29051 мың теңге.
10. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте 5 қосымшаға сәйкес аудандардың бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен Қазақстан Республикасының Ауылдық аумақтарын дамытудың 2004-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде ауылдың әлеуметтік инфрақұрылымын дамытуға және нығайтуға 1330732 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер көзделсін, оның ішінде:
ауылдық (селолық) елді мекендерді ауыз сумен жабдықтау объектілерін салуға және қайта жаңартуға - 550062 мың теңге;
ауылдық (селолық) жерде білім беру объектілерін салуға және қайта жаңартуға - 780670 мың теңге. <*>

Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решением Жамбылского областного маслихата от 26 июля 2007 года N 25-4.
11. Предусмотреть в областном бюджете на 2007 год целевые трансферты бюджету города Тараз за счет средств республиканского бюджета на развитие объектов образования - 797960 тысяч тенге, из них на строительство школы - 647960 тысяч тенге, детского сада - 150000 тысяч тенге. <*>
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решением Жамбылского областного маслихата от 26 июля 2007 года N 25-4.
12. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены затраты за счет целевых трансфертов их республиканского бюджета на строительство автомобильных дорог в сумме 162000 тысяч тенге.
12. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 422609 тысяч тенге. <*>
Сноска. Пункт 13 с изменениями, внесенными решением Жамбылского областного маслихата от 30 марта 2007 года N 22-4; решением Жамбылского областного маслихата от 26 июля 2007 года N 25-4.
14. Предусмотреть в областном бюджете на 2007 год на кредитование бюджета города Тараз для строительства жилья в рамках реализации жилищной политики в сумме 310000 тысяч тенге, на кредитование сельхозтоваропроизводителей 30000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 с дополнениями, внесенными решением Жамбылского областного маслихата от 18 октября 2007 года N 2-2.
15. Учесть в составе затрат областного бюджета 4601682 тысяч тенге за счет целевых трансфертов, получаемых из республиканского бюджета в 2007 году, согласно приложению 6.
Сноска. Пункт 15 с изменениями, внесенными решением Жамбылского областного маслихата от 30 марта 2007 года N 22-4 ; решением Жамбылского областного маслихата от 26 июля 2007 года N 25-4.
16. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств областного бюджета бюджетам районов и города Тараз в сумме 1002729 тысяч тенге согласно приложению 7.
Сноска. Пункт 16 с изменениями, внесенными решением Жамбылского областного маслихата от 30 марта 2007 года N 22-4 ; решением Жамбылского областного маслихата от 26 июля 2007 года N 25-4 ; решением Жамбылского областного маслихата от 18 октября 2007 года N 2-2.
17. Утвердить перечень бюджетных программ развития областного бюджета на 2007 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) согласно приложению 8 .
18. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2007 год согласно приложению 9 .

Ескерту. 10-тармаққа өзгерістер енгізілген Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 26 шілдедегі N 25-4 шешімімен.
11. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджет қаржысы есебінен, Тараз қаласының бюджетіне білім беру объектілерін дамытуға 797960 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер көзделсін, оның ішінде мектеп салуға - 647960 мың теңге, бала-бақша салуға - 150000 мың теңге. <*>
Ескерту. 11-тармаққа өзгерістер енгізілген Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 26 шілдедегі N 25-4 шешімімен.
12. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен алынатын нысаналы трансферттер есебінен автокөлік жолдарын салуға 162000 мың теңге сомасында шығындар көзделгені ескерілсін.
13. Облыстық жергілікті атқарушы органының резерві 422609 мың теңге мөлшерінде бекітілсін. <*>
Ескерту. 13-тармаққа өзгерістер енгізілген Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 30 наурыздағы N 22-4 шешімімен; Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 26 шілдедегі N 25-4 шешімімен.
14. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте тұрғын үй саясатын іске асыру шеңберінде тұрғын үйлер салу үшін Тараз қаласының бюджетіне кредит беруге 310000 мың теңге, ауыл шаруашылығының тауар өндірушілеріне кредит беруге 30000 мың теңге көзделсін.
Ескерту. 14-тармаққа толықтырулар енгізілді Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 18 қазандағы N 2-2 шешімімен.
15. 6 қосымшаға сәйкес, 2007 жылы республикалық бюджеттен алынатын нысаналы трансферттер есебінен 4601682 мың теңге облыстық бюджеттің шығындары құрамында ескерілсін. <*>
Ескерту. 15-тармаққа өзгерістер енгізілген Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 30 наурыздағы N 22-4 шешімімен; Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 26 шілдедегі N 25-4 шешімімен.
16. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте 7 қосымшаға сәйкес, облыстық бюджет қаржысы есебінен аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне 1002729  мың теңге нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін. <*>
Ескерту. 16-тармаққа өзгерістер енгізілген Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 30 наурыздағы N 22-4 шешімімен; Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 26 шілдедегі N 25-4 шешімімен; Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 18 қазандағы N 2-2 шешімімен.
17. 8 қосымшаға сәйкес, бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталатын бюджеттік бағдарламаларға бөлінген 2007 жылға арналған облыстық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
18. 9 қосымшаға сәйкес, 2007 жылға арналған жергілікті бюджеттердің орындалу процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі бекітілсін.

19. Утвердить, что средства на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей предусматривается в местных бюджетах в размерах не ниже определенных приложением 10 .
20. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены целевые трансферты на реализацию Государственной программы развития жилищного строительства в Республики Казахстан на 2005-2007 годы районным бюджетам и бюджету города Тараз за счет средств республиканского бюджета на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 1190000 тысяч тенге согласно приложению 11 .
20-1. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств республиканского бюджета бюджетам районов и города Тараз на развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства в сумме 40195 тысяч тенге согласно приложению 12 . <*>
Сноска. Пункт 20-1 дополнен решением Жамбылского областного маслихата от 30 марта 2007 года N 22-4 ; Пункт 20-1 с изменениями, внесенными решением Жамбылского областного маслихата от 26 июля 2007 года N 25-4.
20-2. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год затраты на строительство объектов здравоохранения за счет средств республиканского бюджета в сумме 55156 тысяч тенге; <*>
Сноска. Пунктом 20-2 дополнен решением Жамбылского областного маслихата от 26 июля 2007 года N 25-4.
20-3. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты за счет средств республиканского бюджета бюджету города Тараз на возмещение потерь поступлений в бюджет в сумме 2036 тысяч тенге; <*>
Сноска. Пунктом 20-3 дополнен решением Жамбылского областного маслихата от 26 июля 2007 года N 25-4.
20-4. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты за счет средств республиканского бюджета бюджетам районов и города Тараз на внедрение системы интерактивного обучения в государственной системе среднего общего образования в сумме 73712 тысяч тенге, согласно приложению 13; <*>
Сноска.Пункт 20-4 дополнен решением Жамбылского областного маслихата от 26 июля 2007 года N 25-4.
21. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции и вводится в действие с 1 января 2007 года.
Председатель сессии
областного маслихата
Д. Жумабаев
Секретарь
областного маслихата
А. Асильбеков
Приложение 1
к решению Жамбылского
областного маслихата

19. Жергілікті бюджеттерде табысы аз отбасылардың 18 жасқа дейінгі балаларына мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге көзделген қаражаттар, 10 қосымшада анықталған көлемнен кем емес мөлшерде бекітілсін.
20. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте 11 қосымшаға сәйкес, республикалық бюджет қаржысы есебінен Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған Мемлекеттік бағдарламасын іске асыруда инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға, аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне 1190000 мың теңге нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін.
20-1. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте 12 қосымшаға сәйкес, республикалық бюджет қаржысы есебінен аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне 40195 мың теңге электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамытуға берілетін нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін. <*>
Ескерту. 20-1 тармақпен толықтырылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 30 наурыздағы N 22-4 шешімімен; 20-1-тармаққа өзгерістер енгізілген Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 26 шілдедегі N 25-4 шешімімен.
20-2. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджет қаржысы есебінен денсаулық сақтау нысандарын салу шығындарына 55156 мың теңге сомасы ескерілсін; <*>
Ескерту. 20-2 тармақпен толықтырылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 26 шілдедегі N 25-4 шешімімен.
20-3. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте Тараз қаласының бюджетіне республикалық бюджет қаржысы есебінен бюджет түсімдерінің шығындарын өтеуге 2036 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін; <*>
Ескерту. 20-3 тармақпен толықтырылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 26 шілдедегі N 25-4 шешімімен.
20-4. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте 13 қосымшаға сәйкес, республикалық бюджет қаржысы есебінен аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне 73712 мың теңге республикалық бюджет қаржысы есебінен жалпы орта білім берудің мемлекеттік жүйесіне интерактивті оқыту жүйесін енгізуге ағымдағы нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін; <*>
Ескерту. 20-4 тармақпен толықтырылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 26 шілдедегі N 25-4 шешімімен.
21. Осы шешім Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2007 жылдың 1 қаңтарынан қолданылады.
Облыстық мәслихат                  Облыстық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                хатшысы
Д . ЖҰМАБАЕВ                         Ә.ӘСІЛБЕКОВ
Жамбыл облыстық мәслихатының

24898
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
20698
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
4200
250
Департамент (Управление) по мобилизационной подготовке, гражданской обороне и организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
70437
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) мобилизационной подготовке, гражданской обороне и организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
20959
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
10513
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
31221
108
Разработка и экспертиза технико- экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов (программ)
7744
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2029469
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
1884469
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа внутренних дел, финансируемого из областного бюджета
1850228
002
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности на территории области
33685
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
556
271
Департамент (Управление) строительства области
145000
003
Развитие объектов органов внутренних дел
145000
04
Образование
6090354
260
Управление (Отдел) физической культуры и спорта области
577976
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
449779
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
128197
261
Департамент (Управление) образования области
2044241
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
585085
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных областных организаций образования
37333
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
230208
007
Проведение школьных олимпиад и внешкольных мероприятий областного масштаба
51912
013
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования
93960
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
794326
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования

24898
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
20698
007
Аумақтық қорғанысты дайындау және облыстың ауқымдағы аумақтық қорғаныс
4200
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс және авариялармен табиғи апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру департаменті (басқармасы)
70437
001
Жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен табиғи апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
20959
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
10513
006
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
31221
108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оларға сараптама жасау
7744
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2029469
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
1884469
001
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органының қызметін қамтамасыз ету
1850228
002
Облыс аумағында қоғамдық тәртiптi қорғау және қоғамдық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету
33685
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
556
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
145000
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
145000
04
Бiлiм беру
6090354
260
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы (білімі)
577976
006
Балалар мен жеткіншектерге спорт бойынша қосымша білім беру
449779
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
128197
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
2044241
003
Арнайы оқыту бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
585085
005
Білім берудің мемлекеттік облыстың ұйымдары үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
37333
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
230208
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс шараларды өткізу
51912
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға ағымдағы нысаналы трансферттер
93960
017
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстың маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
794326
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстың маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер

359159
002
Социальное обеспечение престарелых и инвалидов общего типа
359159
261
Департамент (Управление) образования области
371809
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
371809
271
Департамент (Управление) строительства области
9434
008
Развитие объектов социального обеспечения
9434
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных программ области
938271
003
Социальная поддержка инвалидов
87305
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально-защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций
3019
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей
830000
016
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение нуждающихся инвалидов специальными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17947
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных программ области
45215
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) координации занятости и социальных программ
44790
004
Создание информационных систем
425
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2510464
271
Департамент (Управление) строительства области
1754433
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
136759
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1617674
271
Департамент (Управление) строительства области
613671
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
604001
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
9670
279
Департамент (Управление) энергетики и коммунального хозяйства области
20456
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управление)
20456
271
Департамент (Управление) строительства области
121904
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
121904
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

359159
002
Жалпы үлгідегі мүгедектер мен қарттарды әлеуметтік қамтамсыз ету
359159
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
371809
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
371809
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
9434
008
Әлуметтік қамсыздандыру объектілерін дамыту
9434
256
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
938271
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
87305
009
Қалалық телекоммуникация желiлерiнiң абоненттерi болып табылатын, әлеуметтiк жағынан қорғалатын азаматтардың телефон үшiн абоненттiк төлем тарифiнiң көтерiлуiн өтеуге аудандар (облыстың маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы берілетін нысаналы трансферттер
3019
015
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге аз қамтылған жанұялардан 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
830000
016
Аудандық (облыстың маңызы бар қалалардың) бюджеттерге мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызметі көрсетудің ағымдағы нысаналы трансферттер
17947
256
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
45215
001
Жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
44790
004
Ақпараттық жүйелер құру
425
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2510464
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
1754433
010
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға аудандар (облыстың маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
136759
012
Аудандық (облыстың маңызы бар қалалардың) бюджеттерге инженерлік  коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін даму трансферттері
1617674
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
613671
011
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстың маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
604001
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстың маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
9670
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық департаменті (басқармасы)
20456
001
Энергетика және коммуналдық шаруашылық департаментінің
20456
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
121904
015
Қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға аудандар (облыстың маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
121904
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

4600
На обеспечение специальных (коррекционных) организаций образования специальными техническими и компенсаторными средствами
8262
На возмещение расходов по увеличению стоимости обучения дополнительного приема в организациях среднего профессионального образования в рамках государственного заказа
42557
На повышение квалификации и переподготовку медицинских кадров, а также менеджеров в области здравоохранения
16216
На материально-техническое оснащение центров крови на местном уровне
45451
На обеспечение лекарственными средствами детей и подростков, находящихся на диспансерном учете при амбулаторном лечении, хронических заболеваний
20088
На закуп противотуберкулезных препаратов
80182
На обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
34205
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
103776
На закуп противодиабетических препаратов
123709
На закуп химиопрепаратов онкологическим больным
43641
На закуп лекарственных средств, диализаторов, расходных материалов больным с почечной недостаточностью и лекарственных средств для больных после трансплантации почек
36193
На укрепление материально-технической базы областных центров санитарно- эпидемиологической экспертизы
429164
На укомплектование медицинских организаций первичной медико-санитарной помощи медицинскими кадрами в соответствии со штатными нормативами и развитие системы врачей общей практики
331524
На обеспечение деятельности создаваемых информационно-аналитических центров
2965
На закуп тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
718
На лекарственное обеспечение детей до 5-летнего возраста на амбулаторном уровне лечения
21400
На обеспечение беременных железо- и йодосодержащими препаратами
46770
На осуществление профилактических медицинских осмотров отдельных категорий граждан
264901
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне, включая оснащение современными аппаратами лучевой терапии и рентгенодиагностическим оборудованием онкологических организаций
1042630
На реализацию программы по противодействию эпидемии СПИД
9248
На содержание вновь вводимых объектов
41769
На поддержку развития семеноводства
38572
На развитие племенного животноводства
198215
На повышение продуктивности и качества продукции животноводства
28400
На субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям

4600
Арнайы /түзету/ білім беру ұйымдарын арналы техникалық және орнын толтыру компенсаторлық құралдармен қамтамасыз етуге
8262
Мемлекеттік тапсырыс шеңберінде орта кәсіптік білім беру ұйымдарына оқыту құнын ұлғайту және қосымша қабылдау бойынша шығыстарды өтеуге
42557
Медицина кадрларының, сондай-ақ денсаулық сақтау саласындағы менеджерлерді біліктілігін арттыруға және оларды қайта даярлауға
16216
Жергілікті деңгейдегі мемлекеттік қан орталықтарын материалдық техникалық жарақтандыруға
45451
Созылмалы ауруларды амбулаториялық емдеу кезінде диспансерлік есепте тұрған балалар мен жасөспірімдерді дәрілік заттармен қамтамасыз етуге
20088
Туберкулез ауруларына қарсы препараттарды сатып алуға
80182
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейіндегі жеңілдікті жағдайда берілетін дәрілік заттармен қамтамасыз етуге
34205
Дәрілік заттарды, вакциналарды және басқа иммунды биологиялық препараттарды сатып алуға
103776
Диабетке қарсы препараттарды сатып алуға
123709
Онкологиялық аурумен сырқаттанғандарға химиялық препараттарын сатып алуға
43641
Бүйрек жеткіліксіздігі ауруларына дәрі-дәрмек құралдарын, диализаторын, шығыс материалдарын және бүйрегі алмастырылған ауруларына дәрі-дәрмек құралдарын сатып алуға
36193
Облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталықтарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға
429164
Бастапқы медициналық-санитарлық көмектің медициналық ұйымдарын штаттық нормативтерге сәйкес медицина кадрларымен жасақтауға және жалпы практикалық дәрігерлік жүйесін дамытуға
331524
Құрылатын ақпараттық-талдамалық орталықтардың қызметін қамтамасыз етуге
2965
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерді сатып алуға
718
Амбулаториялық емдеу деңгейіндегі 5 жасқа дейінгі балаларды дәрі-дәрмекпен қамтамасыз етуге
21400
Жүкті әйелдерді құрамында темір және йоды бар препараттармен қамтамасыз етуге
46770
Азаматтардың жекелеген санаттарына медициналық алдын-ала тексерулерді жүзеге асыруға
264901
Онкологиялық ұйымдарды сәулелі терапияның қазіргі заманғы аппараттарымен жеке рентген-диагностикалық жабдықтармен жарақтандыруды қоса алғанда, жергілікті деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
1042630
СПИД эпидемиясына қарсы әрекеттену бағдарламасын іске (жүзеге) асыруға
9248
Жаңадан іске қосылатын медициналық объектілерін ұстауға
41769
Тұқым шаруашылығын дамытуды қолдауға
38572
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға
198215
Малшаруашылық өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыру
28400
Ауылшаруашылық тауарларын өндірушілерге су жеткізіп беру қызметтерінің құнын субсидиялауға

от 12 декабря 2006 года
N 21-2
Перечень бюджетных программ развития областного бюджета на 2007 год с разделением на бюджетные программы направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ)
Сноска. Приложение 8 дополнено бюджетными программами в соответствии с решением Жамбылского областного маслихата от 30 марта 2007 года N 22-4.
Функциональная группа
Администратор
Наименование
Программа
1
2
3
4
Инвестиционные проекты
01
Государственные услуги общего характера
120
Аппарат акима области
002
Создание информационных систем
257
Департамент (Управление) финансов области
002
Создание информационных систем
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
271
Департамент (Управление) строительства
003
Развитие объектов органов внутренних дел
04
Образование
261
Департамент (Управление) образования области
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства <*>
116
Развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства <*>
002
Создание информационных систем
271
Департамент (Управление) строительства
004
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных программ области
004
Создание информационных систем
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
271
Департамент (Управление) строительства
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на строительство жилья
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
263
Департамент (Управление) внутренней политики области
004
Создание информационных систем
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения

2006 жылғы 12 желтоқсандағы
N 21-2 шешіміне 8 қосымша <*>
Ескерту. 8-қосымша бюджеттік бағдарламамен толықтырылды Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 30 наурыздағы N 22-4 шешімімен.
2007 жылға арналған облыстық бюджеттің бюджеттік
инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға,
ұлғайтуға бағытталатын бюджеттік бағдарламаларға
бөлінген бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
Инвестициялық жобалар
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
120
Облыс әкімінің аппараты
002
Ақпараттық жүйелер құру
257
Облыстың қаржы департаменті (басқармасы)
002
Ақпараттық жүйелер құру
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
04
Білім беру
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері <*>
116
Электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамыту <*>
002
Ақпараттық жүйелер құру
271
Облыстық құрылыс департаменті (басқармасы)
004
Білім беру объектілерін салуға және қайта жаңартуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
256
Облыстық жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
004
Ақпараттық жүйелер құру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
271
Облыстық құрылыс департаменті (басқармасы)
009
Тұрғын үй салуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кредит беру
010
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
011
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
012
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін даму трансферттері
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
015
Қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
263
Облыстық ішкі саясат департаменті (басқармасы)
004
Ақпараттық жүйелер құру
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары

002
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
261
Департамент (Управление) образования области
009
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
Приложение 9
к решению Жамбылского
областного маслихата
от 12 декабря 2006 года
N 21-2
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2007 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Здравоохранение
Оказание первичной медико-санитарной помощи населению
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
Приложение 10
к решению Жамбылского
областного маслихата
от 12 декабря 2006 года
N 21-2
Расходы местного бюджета на выплату государственного пособия на детей до 18 лет из малообеспеченных семей
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Жамбылский район

002
Орта кәсіби білімді мамандар даярлау
261
Облыстық білім беру департаменті (басқармасы)
009
Орта кәсіби білімді мамандар даярлау
Жамбыл облыстық мәслихатының
2006 жылғы 12 желтоқсандағы
N 21-2 шешіміне 9 қосымша
2007 жылға арналған жергілікті бюджеттердің орындалу
процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік
бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Арнайы білім беру бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Білім берудің мамандандырылған ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
денсаулық сақтау
Халыққа бастапқы медициналық-санитаралық көмек көрсету
Халықтың жекеленген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
Жамбыл облыстық мәслихатының
2006 жылғы 12 желтоқсандағы
N 21-2 шешіміне 10 қосымша
Табысы аз отбасылардың 18 жасқа дейінгі балаларына
мемлекеттік жәрдемақы төлеуге жергілікті бюджет шығыстары
Атауы
Сомасы, мың теңге
Жамбыл ауданы