Об утверждении размеров ставок фиксированного суммарного налога с единицы объекта налогообложения, расположенных в городе Костанае
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 5 апреля 2006 года № 244. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 25 апреля 2006 года № 9-1-45. Утратило силу - Решением маслихата города Костаная Костанайской области от 2 февраля 2009 года № 162
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата города Костаная Костанайской области от 02.02.2009 № 162 (порядок введения в действие см. в пункте 3).
В соответствии со статьей 6 Закона "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и на основе данных, представленных налоговым комитетом по городу Костанаю, Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить размер ставок фиксированного суммарного налога с единицы объекта налогообложения, расположенных в городе Костанае, (прилагается).
2. Пункт 1, в части относящейся к приложению 3, решения Костанайского городского маслихата от 27 февраля 2002 года № 157 "Об утверждении размера стоимости разовых талонов на рынках города Костаная и ставок фиксированного суммарного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности" (номер государственной регистрации 1262, опубликовано в газете "Костанай" № 20 от 14 марта 2002 года) признать утратившим силу.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента регистрации в Управлении юстиции.
Председатель сессии,
депутат по избирательному округу № 19
Секретарь городского маслихата
Приложение
к решению маслихата

Қостанай қаласында орналасқан салық салу объектісі бірлігінен тіркелген жиынтық салығы ставкаларының көлемдерін бекіту туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2006 жылғы 5 сәуірдегі № 244 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2006 жылғы 25 сәуірде № 9-1-45 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2009 жылғы 2 ақпандағы № 162 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2009.02.02 № 162 (қолданысқа енгізілу тәртібін   3-тармақтан қараңыз) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексіне (Салық кодексі) сәйкес және Қостанай қаласы бойынша салық комитетімен ұсынылған мәліметтері негізінде, Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай қаласында орналасқан салық салу объектісі бірлігінен тіркелген жиынтық салығы ставкаларының көлемі бекітілсін (қоса беріліп отыр).
2. "Қостанай қаласының рыноктарында біржолғы талондар құнының және кәсіпкерлік қызметінің жекелеген түрлері yшін белгіленген жиынтық салық ставкаларының мөлшерін бекіту туралы" Қостанай қалалық мәслихатының 2002 жылғы 27 ақпандағы № 157 шешімінің (мемлекеттік тіркеу нөмірі 1262, "Қостанай" газетінде 2002 жылғы 14 наурызда № 20 жарияланды) 3-қосымшасына қатысты бөлігінде 1-тармағының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім Әділет басқармасында тіркелген күннен бастап кyшіне енеді.
Сессия төрағасы, № 19 сайлау
округы бойынша депутаты
қалалық мәслихат хатшысы
КЕЛІСІЛДІ
Мәслихаттың