О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 4 июля 2003 N 62/32 "Об утверждении "Правил оказания жилищных субсидий малообеспеченным гражданам по оплате содержания жилища и потребления коммунальных услуг из бюджета города Павлодара"(XXIII внеочередная сессия III созыва)
Решение Павлодарского городского Маслихата от 30 марта 2006 года N 47/23. Зарегистрировано Управлением юстиции города Павлодара 4 мая 2006 года за N 69. Утратило силу - решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 19 июня 2008 года N 148/7
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 19 июня 2008 года N 148/7.
В соответствии с пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", в целях социальной защиты граждан городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата (XXXII сессия II созыва) от 4 июля 2003 года N 62/32 "Об утверждении "Правил оказания жилищных субсидий малообеспеченным гражданам по оплате содержания и потребления коммунальных услуг из бюджета города Павлодара" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1999 от 15 августа 2003 года, опубликованное в газетах "Сарыарка самалы" N 96 от 23 августа 2003 года, "Версия" N 11 от 17 марта 2004 года, с внесенными изменениями и дополнениями от 30 июня 2004 года N 72/8, от 22 октября 2004 года N 100/9, от 5 сентября 2005 года N 78/15), в "Правила оказания жилищных субсидий малообеспеченным гражданам по оплате содержания жилища и потребления коммунальных услуг из бюджета города Павлодара" следующие изменения:
"пункт 13 изложить в следующей редакции: "Лица, имеющие более одной единицы жилища (квартиры, дома) или сдающие помещения внаем (аренду), а так же обратившиеся в банковские учреждения за получением кредитов под залог принадлежащего им недвижимого имущества, права на получение жилищной субсидии не имеют";
пункт 14 изложить в следующей редакции:
"Право на получение жилищных субсидий имеют:
одинокие и одинокопроживающие пенсионеры, семейные пары из числа пенсионеров со среднедушевым доходом, не превышающим 13 месячных расчетных показателей с учетом базовой пенсии;
одинокие и одинокопроживающие инвалиды 1, 2 и 3 групп;
семьи инвалидов, имеющих детей в возрасте до 16 лет;
малообеспеченные семьи, имеющие в своем составе лиц трудоспособного возраста находящихся на стационарном лечении более одного месяца, больных туберкулезом, онкологическими заболеваниями, учащихся и студентов, слушателей и курсантов дневной формы обучения, включая магистратуру и аспирантуру, а также граждан, занятых по уходу за инвалидами 1 и 2 группы, лиц старше 80 лет, детей в возрасте до 7 лет, беременных женщин, снятых с учета в уполномоченных органах занятости по данной причине, лиц, занятых уходом за детьми - инвалидами со среднедушевым доходом ниже продовольственной корзины;

Павлодар қалалық мәслихатының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Павлодар қаласы бюджетінен аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үйді ұстау және коммуналдық қызметті тұтыну төлемақысы бойынша тұрғын үй жәрдемақысын көрсету Қағидасын" бекіту туралы" N 62/32 шешіміне өзгерістер енгізу туралы (III сайланған XXIII кезектен тыс сессия)
Павлодар қалалық мәслихатының 2006 жылғы 30 наурыздағы N 47/23 шешімі. Павлодар қаласының әділет басқармасында 2006 жылғы 4 мамырда N 69 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 19 маусымдағы N 148/7 шешімімен.
Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 19 маусымдағы N 148/7 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қарым-қатынастары туралы" Заңының 97 бабы 2 тармағына сәйкес, азаматтарды әлеуметтiк қорғау мақсатында қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Павлодар қаласы мәслихатының 2003 жылғы 4 шiлдедегi "Павлодар қаласы бюджетiнен аз қамтамасыз етiлген азаматтарға тұрғын үйдi ұстау және коммуналдық қызметтi тұтыну төлемақысы бойынша тұрғын үй жәрдемақысын көрсету Қағидасын" бекiту туралы" N 62/32 шешiмiне (II сайланған XXXII сессия) (2003 жылғы 15 тамыздағы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде N 1999 болып тiркелген, 2003 жылғы 23 тамыздағы N 96 "Сарыарқа самалы", 2004 жылғы 17 наурыздағы N 11 "Версия" газеттерiнде жарияланған, 2004 жылғы 30 маусымдағы N 72/8, 2004 жылғы 22 қазандағы N 100/9, 2005 жылғы 5 қыркүйектегi N 78/15 енгiзiлген өзгерiстермен және толықтырулармен), "Павлодар қаласы бюджетiнен аз қамтамасыз етiлген азаматтарға тұрғын үйдi ұстау және коммуналдық қызметтi тұтыну төлемақысы бойынша тұрғын үй жәрдемақысын көрсету қағидасына" төмендегiдей өзгерiстер енгiзiлсiн:
"13 тармақ төмендегiдей редакцияда жазылсын:
"Бiр бiрлiктен артық тұрғын үйi (пәтер, үй) бар немесе үй-жайды жалға (жалдау) беретiн, сондай-ақ оларға тиiстi жылжымайтын мүлiктi кепiлдiкке қойып, банк мекемелерiне несиенi алу үшiн барған тұлғалардың тұрғын үй жәрдемақысын алуға құқығы жоқ";
14 тармақ төмендегiдей редакцияда жазылсын:
"Тұрғын үй жәрдемақысын алуға:
жалғыз басты және жалғыз тұратын зейнеткерлердiң, жан басына шаққандағы орташа табысы базалық зейнетақы есебiмен 13 айлық есептiк көрсеткiшiнен аспайтын зейнеткерлер санынан отбасы жұптарының;
жалғыз басты және жалғыз тұратын 1, 2, 3 топ мүгедектерiнiң;
16 жасқа дейiн балалары бар мүгедектер отбасыларының;
жан басына шаққандағы орташа табысы азық-түлiк себетiнен төмен, өзiнiң құрамында бiр айдан астам уақыт стационарлық емделуде болған еңбекке жарамды, туберкулезбен, онкологиялық аурулармен науқас тұлғалары, оқушылар мен студенттер, магистратура мен аспирантураны қоса алғанда, күндiзгi оқыту нысанында оқитын тыңдаушылар мен курсанттар, сондай-ақ I және II топтағы мүгедектердi, сексен жастан асқан адамдарды, жетi жасқа дейiнгi балаларды бағып-күтумен айналысатын азаматтары, жүктi әйелдерi, осы себеп бойынша жұмыспен қамтудың уәкiлеттi органдарындағы есептен шығарылғандары, мүгедек-балаларды бағып-күтумен айналысатын азаматтары бар аз қамтамасыз етiлген отбасыларының;

неработающие лица (мужчины с 58 лет, женщины с 53 лет), которые не зарегистрированы в уполномоченных органах занятости с доходом ниже прожиточного минимума".
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по социальной политике.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня первого его официального опубликования.
Председатель сессии                   В. Двинянина
Секретарь городского маслихата       В. Лебедь

табысы күн көрiс минимумынан төмен жұмыспен қамтудың уәкiлеттi органында тiркелмеген жұмыс iстемейтiн (ерлер 58 жастан бастап, әйелдер 53 жастан бастап) тұлғалардың құқығы бар".
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтiк саясат жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
3. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк 10 күн iшiнде қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрайымы
Қалалық мәслихатының хатшысы