О внесении изменений в решение ХХV-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 11 июня 2003 года "Об ограничении проезда грузового транспорта в центральной части города Алматы"
Решение XXI сессии Маслихата города Алматы III созыва от 28 февраля 2006 года N 232. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 23 марта 2006 года за N 700. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 22 января 2010 года N 282
Сноска. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 22.01.2010 N 282.
Маслихат города Алматы III-го созыва  РЕШИЛ:
1. Внести в  решение ХХV-й сессий Алматинского городского маслихата II-го созыва "Об ограничении проезда грузового транспорта в центральной части города Алматы" от 11 июня 2003 года (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 537 от 23 июня 2003 года, опубликовано в номерах газет: от 1 июля 2003 года - "Алматы Акшамы" и 12 июля 2003 года - "Вечерний Алматы", с внесенными изменениями и дополнениями решением ХVIII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва "О внесении изменений и дополнений в решение ХХV-й сессий Алматинского городского маслихата II-го созыва от 11 июня 2003 года "Об ограничении проезда грузового транспорта в центральной части города Алматы" от 28 сентября 2005 года N 182, зарегистрировано N 676 от 1 ноября 2005 года, опубликовано 10 ноября 2005 года в газетах: "Алматы Акшамы" и "Вечерний Алматы") следующие изменения:
в пункте 2-1 слова "масса которого с грузом превышает 15 тонн" заменить словами "масса с грузом, которого в части распределения нагрузки на одну ось превышает 8 тонн" далее по тексту.
2. Отменить решение ХХ-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва "О внесении изменений и дополнений в решение ХХV-й сессий Алматинского городского маслихата II-го созыва от 11 июня 2003 года "Об ограничении проезда грузового транспорта в центральной части города Алматы" от 23 декабря 2005 года N 213.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экологии и вопросам чрезвычайных ситуаций (Биртанов А.Б.) и на первого заместителя акима города Алматы Заяц Я.И.
Председатель XXI-й
сессии маслихата
города Алматы
III-го созыва                Р.Абсаметова
Секретарь маслихата
города Алматы
III-го созыва               Т.Мукашев

ІІ сайланған Алматы қалалық мәслихатының 2003 жылғы 11 маусымдағы ХХV сессиясының Алматы қаласы орталық бөлігінде жүк көлігі қозғалысына шек қою туралы»шешіміне өзгерістер енгізу туралы
IІІ сайланған Алматы қалалық мәслихатының XХI сессиясының 2006 жылғы 28 ақпандағы N 232 шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2006 жылы 23 наурызда N 700 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 22 қаңтардағы № 282 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXV сессиясы 2010 жылғы 22 қаңтардағы № 282 шешімімен.
ІІІ сайланған Алматы қаласының мәслихаты  ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. ІІІ сайланған Алматы қалалық мәслихатының 2003 жылғы 11 маусымдағы ХХV-і сессиясының "Алматы қаласы орталық бөлігінде жүк көлігі қозғалысына шек қою туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне 2003 жылғы 23 маусымында N 537 санымен тіркелген, "Алматы Ақшамы" газетінің 2003 жылғы 1 шілдедегі және "Вечерний Алматы" газетінің 2003 жылғы 12 шілдедегі сандарында жарияланған, III-сайланған Алматы қалалық мәслихатының 2005 жылғы 28 қыркүйектегі ХVІІІ-сессиясының"«Алматы қаласының орталық бөлігінде жүк көлігінің жүруін шектеу туралы" N 182  шешімімен өзгерістер енгізілген, 2005 жылғы 1 қарашада N 676 санымен тіркелген, 2005 жылғы 10 қарашада "Алматы Ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-1 тармағындағы "жүк массасы 15 тоннадан асатын"»сөздері "массасы жүгімен қосқанда, жүктемені тарату кезінде бір белдеме үшін 8 тоннадан асатын"»сөздерімен алмастырылсын, әрі қарай мәтін бойынша.
2. ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2006 жылғы 23 желтоқсандағы ХХ сессиясының "ІІ сайланған Алматы қалалық мәслихатының 2003 жылғы 11 маусымдағы ХХV-і сессиясының"«Алматы қаласының орталық бөлігінде жүк көлігінің жүруін шектеу туралы" шешіміне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" N 213 шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешімінің орындалуын бақылау экология және төтенше жағдайлар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға (А.Б. Біртанов) және Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары З.И.Заяцқа жүктелсін.
ІІІ сайланған Алматы қаласы
Мәслихаты ХХІ сессиясының
төрағасы                               Р.Әбсеметова
ІІІ сайланған Алматы қалалық
Мәслихатының хатшысы                   Т.Мұқашев