О внесении изменений и дополнений в решение XXIV-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 27 февраля 2003 года "Об утверждении ставок ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на территории города Алматы"
Решение XXIII сессии Маслихата города Алматы III созыва от 15 мая 2006 года N 250. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 19 июня 2006 года за N 705. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 22 декабря 2008 года N 164
Сноска. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 22.12.2008 N 164.

II сайланған Алматы қалалық мәслихатының 2003 жылғы 27 ақпандағы XXIV сессиясының "Алматы қаласының аумағында сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін ай сайынғы төлемнің мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы мәслихатының 2006 жылғы 15 мамырдағы III сайланған XXIII сессиясының N 250 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2006 жылғы 19 маусымда N 705 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 164 шешімімен
Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2008.12.22 N 164 шешімімен .

В соответствии с подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и статьей 12 закона Республики Казахстан "О рекламе" маслихат города Алматы III-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXIV-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва "Об утверждении ставок ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на территории города Алматы" от 27 февраля 2003 года (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 521 от 4 апреля 2003 года, опубликовано 12 апреля 2003 года в газете "Алматы Акшамы", 16 апреля 2003 года в газете "Вечерний Алматы", внесены изменения и дополнения: решением ХХV-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 11 июня 2003 года, зарегистрированы за N 536 от 20 июня 2003 года, опубликованы в газетах: 1 июля 2003 года - "Алматы Акшамы", 19 июля 2003 года - "Вечерний Алматы"; решением VIII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва N 68 от 29 июля 2004 года, зарегистрировано за N 613 от 6 августа 2004 года, опубликовано: 12 августа 2004 года - "Алматы Акшамы", 17 августа 2004 года - "Вечерний Алматы"; решением внеочередной ХII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва N 113 от 28 января 2005 года, зарегистрировано за N 643 от 8 февраля 2005 года, опубликовано 12 февраля 2005 года - "Алматы Акшамы", 22 февраля 2005 года - "Вечерний Алматы") следующие изменения и дополнения:
В приложении:
строку 7 таблицы изложить в следующей редакции:
7.
7.1.
7.2.
7.3.
Рекламно-информационные объекты  площадью:
от 30 до 50 кв.м.
от 50 до 70 кв.м.
свыше 70 кв.м.
100
140
200
50
70

Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" заңының 6 бабының 1 тармағының 15 тармақшасына және Қазақстан Республикасының "Жарнама туралы" заңының 12 бабына сәйкес III сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Алматы қаласының аумағында сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғандығы үшін ай сайынғы төлем мөлшерлемелерін бекіту туралы" II сайланған Алматы қалалық мәслихатының 2003 жылғы 27 ақпандағы XXIV сессиясының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 2003 жылғы 4 сәуірде N 521 болып тіркелген, "Алматы Ақшамы" газетінің 2003 жылғы 12 сәуірдегі және "Вечерний Алматы" газетінің 2003 жылғы 16 сәуірдегі сандарында жарияланған, өзгерістер мен толықтырулар енгізілді: II сайланған Алматы қалалық мәслихатының 2003 жылғы 11 маусымдағы XXV сессиясының шешімімен , 2003 жылғы 20 маусымда N 536 болып тіркелді, газеттерде жарияланды: "Алматы Ақшамында" - 2003 жылғы 1 шілдеде, "Вечерний Алматыда" - 2003 жылғы 19 шілдеде; III сайланған Алматы қаласының мәслихатының 2004 жылғы 29 шілдедегі VIII сессиясының N 68 шешімімен , 2004 жылғы 6 тамызда N 613 болып тіркелді, жарияланды: "Алматы Ақшамында" 2004 жылғы 6 тамызда, "Вечерний Алматыда"» 2004 жылғы 17 тамызда; III сайланған Алматы қаласының мәслихатының 2005 жылғы 28 қаңтардағы кезектен тыс ХII сессиясының N 113 шешімімен , 2005 жылғы 8 ақпанда N 643 болып тіркелді, "Алматы Ақшамында"» 2005 жылғы 12 ақпанда, "Вечерний Алматыда" 2005 жылғы 22 ақпанда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Қосымшада:
кестедегі 7 жол мынадай редакцияда жазылсын:
7.
7.1
7.2
7.3
Жарнамалық-ақпараттық нысандардың алаңдары
30-дан 50 ш. м. дейін
50-ден 70 ш. м. дейін
70 ш. м. астам
100
140
200
50
70

100
25
35
50
пункты 8, 9, 9.1., 9.2. таблицы исключить.
в примечании к указанному приложению:
пункт 2 исключить;
в пункте 6 после слов "Категория "А":" дополнить словами "улица Жамакаева, микрорайон "Самал-1", микрорайон "Самал-2", микрорайон "Самал-3", улица Пушкина, улица Жарокова, автотрасса проспект Достык до границ государственного природного парка "Медеу", далее по тексту;
в абзаце 2 пункта 6 слова "ул. Жарокова, ул. Пушкина" исключить.

100
25
35
50
кестедегі 8, 9, 9.1., 9.2. тармақтар алынып тасталсын.
көрсетілген қосымшадағы ескертпеде:
2 тармақ алынып тасталсын;
6 тармақта «"А"«санаты"» сөздерінен кейін "Жамақаев көшесі, "Самал-1"» ықшам ауданы, "Самал-2" ықшам ауданы, "Самал-3" ықшам ауданы, Пушкин көшесі, Жароков көшесі, Достық даңғылы автожолынан "Медеу" мемлекеттік табиғи аумағының шекарасына дейін"» деген сөздермен толықтырылсын, одан әрі мәтін бойынша;
6 тармақтың 2 абзацындағы "Жароков көшесі, Пушкин көшесі" сөздері алынып тасталсын.

2. Настоящее решение вводится в действие со дня государственной регистрации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике и бюджету (Шелипанов А.И.) и заместителя акима города Алматы Сейдуманова С.Т.
Председатель XXIII-й сессии
маслихата города Алматы
III-го созыва                           А. Акинжанов
Секретарь маслихата города
Алматы III-го созыва                    Т.Мукашев

2. Осы шешім мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға (А.И. Шелипанов) және Алматы қаласы әкімінің орынбасары С.Т. Сейдумановқа жүктелсін.
III сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XXII сессиясының
төрағасы
III сайланған Алматы
қаласы мәслихатының хатшысы