О работе комиссий при акимате города Алматы по проведению легализации недвижимого имущества, находящегося на территории города Алматы, права на которое не оформлены в соответствии с законодательством Республики Казахстан
Постановление Акимата города Алматы от 3 августа 2006 года N 5/989. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 8 августа 2006 года за N 709. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 11 декабря 2009 года № 5/803
Сноска. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 11.12.2009 № 5/803.
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата города Алматы от 18 апреля 2007 года N 3/506 .
В соответствии с  Законом Республики Казахстан "Об амнистии в связи с легализацией имущества",  постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2006 года N 689 "Об утверждении Типового положения о комиссии по проведению легализации недвижимого имущества, находящегося на территории Республики Казахстан права на которое не оформлены в соответствии с законодательством Республики Казахстан"   акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. (Пункт 1 утратил силу постановлением акимата города Алматы от 18 апреля 2007 года N  3/506 )
2. Утвердить прилагаемые:
1) Положение о комиссии;
2) форму решения комиссии;
3) форму протокола заседания комиссии;
4) форму журнала учета заявлений поступивших в комиссию по легализации недвижимого имущества;
5) форму описи документов, представленных на легализацию недвижимого имущества;
6) форму расписки в получении документов, представленных на легализацию недвижимого имущества.
3. Комиссиям в своей работе руководствоваться Положением о комиссии.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня государственной регистрации.
И.о. акима
города Алматы                  К.Букенов
Секретарь акимата              К.Тажиева
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 3 августа 2006 года N 5/989
Сноска. Приложение   утратило силу постановлением   акимата города Алматы от 18 апреля 2007 года N  3/506 .
СОСТАВ
комиссии при акимате города Алматы
по Алмалинскому району
Сноска. Состав комиссии с изменениями, внесенными постановлениями акимата города Алматы   от 9 января 2007 года N  1/58   ; от 22 февраля 2007 года N  2/264   .
СОСТАВ
комиссии при акимате города
Алматы по Ауэзовскому району
Сноска. Состав комиссии с изменениями, внесенными постановлениями акимата города Алматы от 24 октября 2006 года N  7/1252 от 9 января 2007 года N  1/58 от 22 февраля 2007 года N  2/264   .
СОСТАВ
комиссии при акимате города Алматы
по Бостандыкскому району
Сноска. Состав комиссии с изменениями, внесенными постановлением акимата города Алматы от 24 октября 2006 года N  7/1252 от 22 февраля 2007 года N  2/264 .
СОСТАВ
комиссии при акимате города Алматы
по Жетысускому району
Сноска. Состав комиссии с изменениями, внесенными постановлением акимата города Алматы от 24 октября 2006 года N  7/1252 от 9 января 2007 года N  1/58
СОСТАВ
комиссии при акимате города Алматы
по Медеускому району
Сноска. Состав комиссии с изменениями, внесенными постановлением акимата города Алматы   от 9 января 2007 года N  1/58 от 22 февраля 2007 года N  2/264 .
СОСТАВ
комиссии при акимате города Алматы
по Турксибскому району
Сноска. Состав комиссии с изменениями, внесенными постановлением акимата города Алматы от 24 октября 2006 года N  7/1252 .
Утверждено
постановлением акимата
города Алматы
от 3 августа 2006 года N 5/989
Положение о комиссии
при акимате города Алматы по проведению
легализации  недвижимого имущества,
находящегося  на территории города
Алматы права, на которое не оформлены в
соответствии с законодательством
Республики Казахстан
1. Общие положения
1. Комиссия при акимате города Алматы по проведению легализации недвижимого имущества, находящегося на территории города Алматы права на которое не оформлены в соответствии с законодательством Республики Казахстан (далее - комиссия) является коллегиальным органом, создаваемым при акимате города Алматы, уполномоченным на вынесение решения о легализации либо об отказе в легализации недвижимого имущества, находящегося на территории города Алматы права на которое не оформлены в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
2. Комиссия осуществляет свою деятельность в соответствии с  Законом Республики Казахстан "Об амнистии в связи с легализацией имущества" (далее - Закон), настоящим Положением и иными законодательными актами Республики Казахстан.
3. Комиссия формируется из представителей местных представительных и исполнительных органов, налоговых органов, органов архитектуры и градостроительства, уполномоченного органа по земельным отношениям, органов, осуществляющих государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и иных государственных органов и организаций Республики Казахстан.
4. Комиссию возглавляет председатель - заместитель акима соответствующего района города Алматы.
Персональный состав комиссии утверждается решением местного исполнительного органа.
5. Местонахождение комиссии - здание аппарата акима соответствующего района города Алматы.

Алматы қаласы әкімдігінің жанынан Алматы қаласының аумағында орналасқан, құқықтары Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ресімделмеген жылжымайтын мүлікті жария етуді жүргізу жөніндегі комиссияның жұмысы туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 3 тамыздағы N 5/989 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2006 жылғы 8 тамызда N 709 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы N 5/803 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2009.12.11 N 5/803 қаулысымен.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда берілген - Алматы қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 18 сәуірдегі N  3/506 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Мүлікті жария етуге байланысты рақымшылық жасау туралы"  Заңына , Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 19 шілдедегі "Қазақстан Республикасының аумағында орналасқан, құқықтары Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ресімделмеген жылжымайтын мүлікті жария етуді жүргізу жөніндегі комиссия туралы үлгі ережені бекіту туралы" N 689  қаулысына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.  Күші жойылды
Ескерту. 1-тармақтың күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 18 сәуірдегі  N 3/506 қаулысымен.
2. Қоса беріліп отырған:
1) комиссия туралы Ереже;
2) комиссия шешімінің үлгісі;
3) комиссия мәжілісі хаттамасының үлгісі;
4) жылжымайтын мүлікті жария етуге байланысты комиссияға келіп түскен өтініштерді есепке алу журналының үлгісі;
5) жылжымайтын мүлікті жария етуге ұсынылған құжаттар тізілімінің үлгісі;
6) жылжымайтын мүлікті жария етуге ұсынылған құжаттарды алғандығы туралы қолхаттың үлгісі бекітілсін.
3. Комиссия өз қызметінде комиссия туралы Ережені басшылыққа алады.
4. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы әкімінің
міндетін атқарушы
Әкімдік хатшысы
Алматы қаласы әкімдігінің
2006 жылғы 3 тамыздағы
N 5/989 қаулысына қосымша
Ескерту. Қосымшаның күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 18 сәуірдегі  N 3/506 қаулысымен.
Алматы қаласы әкімдігінің
2006 жылғы 3 тамыздағы
N 5/989 қаулысымен бекітілген
Алматы қаласы әкімдігінің жанындағы Алматы қаласының
аумағында орналасқан, құқықтары Қазақстан Республикасының
заңнамасына сәйкес ресімделмеген жылжымайтын мүлікті жария
етуді жүргізу жөніндегі комиссия туралы ереже 1. Жалпы ережелер
1. Алматы қаласы әкімдігінің жанындағы Алматы қаласының аумағында орналасқан, құқықтары Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ресімделмеген жылжымайтын мүлікті жария етуді жүргізу жөніндегі комиссия (бұдан әрі - комиссия) Алматы қаласының аумағында орналасқан, құқықтары Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ресімделмеген жылжымайтын мүлікті жария ету туралы не жария етуден бас тарту туралы шешім шығаруға уәкілетті Алматы қаласы әкімдігінің жанынан құрылатын алқалы орган болып табылады.
2. Комиссия өз қызметін«"Мүлікті жария етуге байланысты рақымшылық жасау туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына (бұдан әрі - Заң), осы Ережеге және Қазақстан Республикасының өзге де заң актілеріне сәйкес жүзеге асырады.
3. Комиссия жергілікті өкілетті және атқарушы органдардың, салық органдарының, сәулет және қала құрылысы органдарының, жер қатынастары жөніндегі уәкілетті органның, жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеуді жүзеге асыратын органдардың және Қазақстан Республикасының өзге де мемлекеттік органдары мен ұйымдарының өкілдерінен құрылады.
4. Комиссияны төраға - Алматы қаласының тиісті ауданы әкімінің орынбасары басқарады.
Комиссияның дербес құрамы жергілікті атқарушы органның шешімімен бекітіледі.
5. Комиссияның орналасқан жері - Алматы қаласының тиісті аудан әкімі аппаратының ғимараты.

6. Комиссия осуществляет свою работу все дни, за исключением выходных и праздничных дней, в пределах срока, установленного Законом.
2. Задачи и функции комиссии
7. Основной задачей комиссии является принятие решения о легализации либо об отказе в легализации недвижимого имущества.
8. Функциями комиссии являются:
1) обеспечение своевременного и качественного рассмотрения заявлений граждан и юридических лиц Республики Казахстан (далее - субъекты легализации), обратившихся за легализацией недвижимого имущества;
2) установление сведений об объекте легализации;
3) определение соответствия документов сведениям, представленным государственными органами и организациями;
4) выдача субъекту легализации решения о легализации недвижимого имущества либо об отказе в легализации недвижимого имущества;
5) включение сведений об объекте легализации в реестр легализованного имущества по форме согласно приложению 3 к  Закону .
3. Порядок работы комиссии
9. Комиссия регистрирует в установленном порядке заявления субъектов легализации, обратившихся за легализацией недвижимого имущества.
Прием заявлений с приложенными документами осуществляет секретарь комиссии. Заявление регистрируется в журнале учета заявлений, поступивших в комиссию по легализации недвижимого имущества (далее - журнал).
При приеме заявления с приложенными документами составляется опись документов, представленных для легализации имущества по форме установленной местным исполнительным органом.
Секретарь комиссии вносит заявление в журнал и присваивает номер.
Секретарь комиссии выдает заявителю второй экземпляр заявления с указанием даты и номера заявления и расписку, подтверждающую получение заявление и представленных документов.
10. Заявление о легализации недвижимого имущества, поданное в течение срока легализации, должно быть рассмотрено в течение пятнадцати рабочих дней со дня подачи заявления в соответствующую комиссию.
11. После получения документов, предусмотренных  статьей 6 и пунктом 1  статьи 11 Закона, комиссия выносит решение о:
1) возврате документов по основаниям указанным в  пункте 9 Правил проведения легализации недвижимого имущества, находящегося на территории Республики Казахстан права на которое не оформлены в соответствии с законодательством Республики Казахстан, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2006 года N 696;
2) отказе в легализации недвижимого имущества;
3) легализации недвижимого имущества.
Решение принимается по каждому объекту легализации отдельно и подписывается председателем, членами и секретарем комиссии.
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными постановлениями акимата города Алматы от 24 октября 2006 года N  7/1252 , от 9 января 2007 года N  1/58 .

6. Комиссия демалыс және мереке күндерін қоспағанда, Заңмен белгіленген мерзім шеңберінде барлық күндері жұмыс істейді.
2. Комиссияның міндеттері мен функциялары
7. Комиссияның негізгі міндеті жылжымайтын мүлікті жария ету не жария етуден бас тарту туралы шешім қабылдау болып табылады.
8. Комиссияның функциялары:
1) жылжымайтын мүлікті жария етуге өтініш жасаған Қазақстан Республикасының азаматтары мен заңды тұлғаларының (бұдан әрі - жария ету субъектілері) өтініштерін уақтылы және сапалы қарауды қамтамасыз ету;
2) жария ету объектісі туралы мәліметтерді белгілеу;
3) құжаттардың мемлекеттік органдар мен ұйымдар ұсынған мәліметтерге сәйкес келуін анықтау;
4) жария ету субъектісіне жылжымайтын мүлікті жария ету не жария етуден бас тарту туралы шешімдерді беру;
5) жария ету объектісі туралы мәліметтерді Заңға 3-қосымшаға сәйкес нысанда жария етілген мүлік тізіліміне енгізу болып табылады.
3. Комиссия жұмысының тәртібі
9. Комиссия жылжымайтын мүлікті жария етуге өтініш жасаған жария ету субъектілерінің өтініштерін белгіленген тәртіпте тіркейді.
Құжаттары қоса тіркелген өтініштерді комиссия хатшысы қабылдап алады. Өтініштер комиссияға келіп түскен жылжымайтын мүлікті жария ету жөніндегі өтініштерді тіркеу журналында (бұдан әрі - журнал) тіркеледі.
Құжаттары қоса тіркелген өтініштерді қабылдау кезінде мүлікті жергілікті мемлекеттік атқару органы бекіткен нысанда жария ету үшін берілген құжаттардың тізілімі жасалады.
Комиссия хатшысы өтінішті журналға тіркеп, оған нөмір қояды.
Комиссия хатшысы өтініштің екінші данасына өтініштің күні мен нөмірін және берілген құжаттар мен өтінішті алғандығы туралы қолын қоя отырып, өтініш білдірушіге қайтарады.
10. Жария ету мерзімінің ішінде берілген жылжымайтын мүлікті жария ету туралы өтініш тиісті комиссияға өтініш берілген күннен бастап 15 жұмыс күнінің ішінде қаралуға тиіс.
11. Заңның  6-бабында және  11-бабының 1-тармағында көзделген құжаттарды алғаннан кейін комиссия:
1) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 21 шілдедегі N 696  қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының аумағында орналасқан, құқықтары Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ресімделмеген жылжымайтын мүлікті жария етуді жүргізу Ережелерінің 9-тармағында көрсетілген негіздер бойынша құжатты кері қайтару туралы;
2) жылжымайтын мүлікті жария етуден бас тарту туралы;
3) жылжымайтын мүлікті жария ету туралы.
Шешім әрбір жария ету объектісі бойынша жеке қабылданады және оған төраға, комиссия мүшелері және хатшы қол қояды.
Ескерту. 11 тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылды -  Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 24 қазандағы  N 7/1252  және 2007 жылғы 9 қаңтардағы  N 1/58 қаулыларымен.

12. Протокол заседания комиссии оформляется секретарем комиссии подписывается всеми членами комиссии, которые несут ответственность за полноту и достоверность сведений, отраженных в протоколе.
13. Местные исполнительные органы обеспечивают работу комиссии по проведению легализации имущества.
14. Информация о легализованном недвижимом имуществе представляется в органы, осуществляющие государственную регистрацию прав на недвижимое имущество, путем направления в их адрес копий решений о легализации недвижимого имущества.
15. После вынесения решения о легализации недвижимого имущества комиссия направляет копию решения:
1) в Управление земельных отношений для оформления правоудостоверяющего документа на земельный участок;
2) в приемочную комиссию, созданную акиматом города Алматы на основании постановления Правительства Республики Казахстан "Об утверждении Правил легализации недвижимого имущества, находящегося на территории Республики Казахстан, права на которое не оформлены в соответствии с законодательством Республики Казахстан" от 21 июля 2006 года N 696 для оформления акта приемки в эксплуатацию;
3) в Республиканское государственное предприятие "Центр по недвижимости по городу Алматы" для оформления технического паспорта на объект недвижимости.
Сноска. Пункт 15 в редакции постановления акимата города Алматы от 24 октября 2006 года N  7/1252 с изменениями, внесенными постановлением Акимата города Алматы   от 9 января 2007 года N  1/58 .
15-1. По окончании процесса оформления документов, указанных в пункте 15 настоящего Положения, комиссия выдает субъекту легализации решение о легализации недвижимого имущества вместе с оформленными документами, с одновременным включением сведений в реестр легализованного имущества.
Сноска. Пункт 15-1 дополнен постановлением акимата города Алматы от 24 октября 2006 года N  7/1252 .
4. Права комиссии
16. Комиссия по вопросам, входящим в ее компетенцию, имеет право:
1) запрашивать необходимую информацию о легализуемом недвижимом имуществе, которая представляется государственными органами и организациями;
2) привлекать представителей государственных органов и иных организаций, не вошедших в состав комиссии;
3) получать разъяснения от лиц, обратившихся за легализацией недвижимого имущества;
4) устанавливать принадлежность имущества субъектам легализации, обратившимся за легализацией недвижимого имущества;
5) принимать решение о легализации либо об отказе в легализации недвижимого имущества.
5. Прекращение деятельности комиссии
17. Комиссия прекращает свою деятельность по окончании срока легализации имущества, установленного Законом.
Утвержден
постановлением акимата
города Алматы
от 3 августа 2006 года N 5/989
О легализации ______________________
недвижимого имущества ______________
в ___________________________ районе
В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об амнистии
в связи с легализацией имущества" комиссия при акимате города
Алматы по проведению легализации недвижимого имущества,
находящегося на территории города Алматы права на которое не
оформлены в соответствии с законодательством Республики Казахстан
по _________________ району  РЕШИЛА:

12. Комиссияның хатшысы комиссия мәжілісінің хаттамасын жүргізеді және хаттамада көрсетілген мәліметтердің толықтығы мен дұрыстығына жауап беретін комиссияның барлық мүшелері оған қол қояды.
13. Жергілікті атқарушы органдар мүлікті жария етуді жүргізу жөніндегі комиссияның жұмысын қамтамасыз етеді.
14. Жылжымайтын мүлікті жария ету туралы ақпарат жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеуді жүзеге асыратын органдарға жылжымайтын мүлікті жария ету туралы шешімнің көшірмесін жібере отырып, ұсынылады.
15. Жылжымайтын мүлікті әрі қарай ресімдеу туралы шешім шығарылғаннан кейін Комиссия шешімнің көшірмесін:
1) Жер қатынастары басқармасына жер учаскесіне құқықты куәландыратын құжатты ресімдеу үшін;
2) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 21 шілдедегі "Қазақстан Республикасының аумағында орналасқан, құқықтары Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ресімделмеген жылжымайтын мүлікті жария етуді жүргізу Ережелерін бекіту туралы" N 696  қаулысының негізінде Алматы қаласының әкімдігімен құрылған қабылдау комиссиясына пайдалануға қабылдау актісін ресімдеу үшін;
3) "Алматы қаласы бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жылжымайтын мүлік объектісіне техникалық төлқұжатты ресімдеу үшін жібереді.
Ескерту. 15 тармақ жаңа редакцияда жазылды -  Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 24 қазандағы  N 7/1252  қаулысымен; өзгеріс енгізілді - Алматы қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 9 қаңтардағы  N 1/58 қаулысымен.
15-1. Осы Ереженің 15-тармағында көрсетілген құжаттарды ресімдеу аяқталғаннан кейін комиссия жария ету субъектісіне мәліметтерді жария етілген мүлік тізіліміне бір мезгілде енгізе отырып, жылжымайтын мүлікті жария ету туралы шешімді ресімделген құжаттармен бірге береді.
Ескерту. 15-1 тармақ Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 24 қазандағы  N 7/1252  қаулысымен енгізілді.
4. Комиссияның құқықтары
16. Комиссия өзінің құзыретіне кіретін мәселелер бойынша:
1) мемлекеттік органдар мен ұйымдар беретін жария етілетін жылжымайтын мүлік туралы қажетті ақпаратты сұратуға;
2) комиссияның құрамына кірмеген мемлекеттік органдар мен өзге де ұйымдардың өкілдерін тартуға;
3) жылжымайтын мүлікті жария етуге өтініш жасаған адамдардан түсініктеме алуға;
4) жылжымайтын мүлікті жария етуге өтініш жасаған жария ету субъектілері мүлкінің тиесілігін анықтауға;
5) жылжымайтын мүлікті жария ету не жария етуден бас тарту туралы шешім қабылдауға құқылы.
5. Комиссияның қызметін тоқтату
17. Комиссия Заңда белгіленген мүлікті жария ету мерзімі аяқталғаннан кейін өз қызметін тоқтатады.
Алматы қаласы әкімдігінің
2006 жылғы 3 тамыздағы
N 5/989 қаулысымен бекітілген
____________________ ауданындағы
____________ жылжымайтын мүлікті
________________жария ету туралы
Қазақстан Республикасының "Мүлікті жария етуге байланысты рақымшылық жасау туралы"  Заңына сәйкес Алматы қаласы әкімдігінің жанындағы _____________________ ауданы бойынша Алматы қаласының аумағында орналасқан, құқықтары Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ресімделмеген жылжымайтын мүлікті жария етуді жүргізу жөніндегі комиссия  ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Легализовать________________________(РНН ______________________)
недвижимое имущество, расположенное по адресу: ___________________,
___________ район.
2. Легализованное недвижимое имущество подлежит регистрации в
установленном законом порядке в срок до 1 апреля 2007 года.
Председатель Комиссии: _________________________________________
Секретарь Комиссии: ____________________________________________
Фамилии и подписи членов Комиссии:
1. _____________________________________________________________
2. _____________________________________________________________
3. _____________________________________________________________
4. _____________________________________________________________
5. _____________________________________________________________
6. _____________________________________________________________
7. _____________________________________________________________
Утвержден
постановлением акимата
города Алматы
от 3 августа 2006 года N 5/989
"Утверждаю"
Председатель Комиссии
по ___________ району города Алматы
_________________________________
(Ф.И.О., подпись)
"___" _________ 2006 г.
ПРОТОКОЛ N_____
заседания Комиссии при акимате города Алматы
по проведению легализации недвижимого имущества,
находящегося на территории города Алматы права
на которое не оформлены в соответствии с
законодательством Республики Казахстан
по  _________________ району
Председательствовал: ___________________________________________
Присутствовали члены Комиссии:__________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
Повестка заседания:
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
Решение:
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
Секретарь Комиссии: ____________________________________________
Фамилии и подписи членов Комиссии:
1. _____________________________________________________________
2. _____________________________________________________________
3. _____________________________________________________________
4. _____________________________________________________________
5. _____________________________________________________________
6. _____________________________________________________________
7. _____________________________________________________________
Утвержден
постановлением акимата
города Алматы
от 3 августа 2006 года N 5/989
Журнал
учета заявлений, поступивших в комиссию
по легализации недвижимого имущества
N Дата сдачи
заявления с
приложенными
документами
Ф.И.О. или
наименование
заявителя
Место жительства
или юридический
адрес заявителя
Наименование
легализуемого
имущества
1 2
3
4 5
продолжение таблицы
Сумма уплаченного сбора за легализацию  Решение комиссии  Дата выдачи решения Решение получил
(Ф.И.О., подпись)
1 7 8 9 10
Утверждено
постановлением акимата
города Алматы
от 3 августа 2006 года N 5/989
Опись N _____
документов, представленных для
легализации недвижимого имущества
Перечень, представленных документов
1. __________________________________________________________
2. __________________________________________________________
3. __________________________________________________________
4. __________________________________________________________
5. __________________________________________________________
6. __________________________________________________________
7. __________________________________________________________
8. __________________________________________________________
9. __________________________________________________________
10.__________________________________________________________
Количество документов _____ (_________________________________)
Количество листов в документах _____ (________________________)
Специалист ________________________________ __________
(Ф.И.О.)           подпись
"____"________2006г.
Я,___________________________________________________________
(Ф.И.О заявителя)
действительно получил расписку о приеме заявления и документов,
представленных для легализации недвижимого имущества за N _____
от _______________ 2006 года, а также  несу ответственность за
достоверность и полноту сведений, указанных в представленных для
легализации документах, и подтверждаю, что:

1. _____________________ мекен-жайы бойынша, ________________
аудан орналасқан жылжымайтын мүлік ________________________________
(СТН ________________) жария етілсін.
2. Жария етілген жылжымайтын мүлік заңда белгіленген тәртіпке
сәйкес 2007 жылғы 1 сәуірге дейін тіркеуден өткізілуі тиіс.
Комиссия төрағасы: ______________________________________
Комиссия хатшысы:________________________________________
Комиссия мүшелерінің аты-жөндері мен қолдары:
1._______________________________________________________
2._______________________________________________________
3._______________________________________________________
4._______________________________________________________
5._______________________________________________________
6._______________________________________________________
7._______________________________________________________
Алматы қаласы әкімдігінің
2006 жылғы 3 тамыздағы
N 5/989 қаулысымен бекітілген
"Бекітемін"»
Алматы қаласының
______________ауданы бойынша
комиссия төрағасы
_____________________________
(аты-жөні, қолы)
2006 жылғы "____"» ___________
Алматы қаласы әкімдігінің жанындағы_______________
ауданы бойынша Алматы қаласының аумағында орналасқан,
құқықтары Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес
ресімделмеген жылжымайтын мүлікті жария етуді
жүргізу жөніндегі комиссия мәжілісінің
N _______ ХАТТАМАСЫ
Төрағалық етуші:___________________________________________________
Комиссияның мүшелері қатысты:______________________________________
___________________________________________________________________
Күн тәртібі:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Шешім:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Комиссия төрағасы: ________________________________________________
Комиссия хатшысы: _________________________________________________
Комиссия мүшелерінің аты-жөндері мен қолдары:      1._________________________________________________________________
2._________________________________________________________________
3._________________________________________________________________
4._________________________________________________________________
5._________________________________________________________________
6._________________________________________________________________
7._________________________________________________________________
Алматы қаласы әкімдігінің
2006 жылғы 3 тамыздағы
N 5/989 қаулысымен бекітілген
Жылжымайтын мүлікті жария етуді жүргізу жөніндегі комиссияға келіп түскен өтініштерді есепке алу  журналы
N№
Қоса тіркелген құжаттарымен бірге өтініш берілген күн
Өтініш берушінің аты-жөні немесе атауы
Өтініш берушінің тұрғылықты жері немесе заңды мекен-жайы
Жария етілетін мүліктің атауы
Жария етілетін мүліктің құны
Жария ету үшін төленген алым сомасы
Комиссияның шешімі
Шешімді берген күн
Шешімді алдым (аты-жөні, қолы)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Алматы қаласы әкімдігінің
2006 жылғы 3 тамыздағы N 5/989
қаулысымен бекітілген
Жылжымайтын мүлікті жария етуге ұсынылған құжаттардың
N ______ тізілімі
Берілген құжаттардың тізімі:
1._______________________________________________________
2._______________________________________________________
3._______________________________________________________
4._______________________________________________________
5._______________________________________________________
6._______________________________________________________
7._______________________________________________________
8._______________________________________________________
9._______________________________________________________
10.______________________________________________________
Құжаттардың саны ______ (______________________________)
Құжаттардағы беттердің саны _______ (__________________)
Маман _______________________________ __________________
(аты-жөні)                       қолы
2006 жылғы «"____"» ______________
Мен,____________________________________________________
(өтініш берушінің аты-жөні)
жылжымайтын мүлікті жария ету үшін берілген 2006 жылғы _____________ N ________ өтініш пен құжаттарды қабылдап алғаны туралы қолхатты шын мәнінде алдым, сондай-ақ  жария етуге ұсынылған құжаттарда көрсетілген мәліметтердің дұрыстығы мен толықтығына жауап беремін және:

1) в отношении меня (руководителей юридического лица,
представителем которого я являюсь) не были возбуждены уголовные
дела за совершение преступлений, указанных в статьях 190 - 193,
218, 221, 222 Уголовного кодекса Республики Казахстан;
2) я (руководители юридического лица, представителем которого
я являюсь) не был(и) осужден(ы) за совершение преступлений,
указанных в статьях 190 - 193, 218, 221, 222 Уголовного кодекса
Республики Казахстан;
3) я (руководители юридического лица, представителем которого
я являюсь) не привлекался(лись) к административной ответственности
за совершение административных правонарушений, указанных в статьях
118, 120, 143, 154, 155(часть первая), 178, 179, 182, 185, 189,
205 - 209, 237, 239, 253, 357-2 Кодекса Республики Казахстан "Об
административных правонарушениях;
4) недвижимое имущество, на которое мною представлены
документы для легализации, не получено в результате совершения
коррупционных правонарушений, преступлений против личности, мира
и безопасности человечества, основ конституционного строя и
безопасности государства, собственности, интересов государственной
службы, общественной безопасности и общественного порядка, здоровья
и нравственности населения;
5) права на недвижимое имущество, на которое мною
представлены документы для легализации, не оспариваются в судебном
порядке;
6) не легализую недвижимое имущество, предоставление прав на
которое не допускается законами Республики Казахстан.
Заявитель __________________________ ________ "__"_______ 2006г.
(Ф.И.О.)            подпись
Утвержден
постановлением акимата
города Алматы
от 3 августа 2006 года N 5/989
Расписка N _____
в получении документов, представленных для
легализации недвижимого имущества
Документы представлены заявителем _______________________________
(Ф.И.О.)
Перечень, представленных документов:
1. _____________________________________________________________
2. _____________________________________________________________
3. _____________________________________________________________
4. _____________________________________________________________
5. _____________________________________________________________
6. _____________________________________________________________
7.______________________________________________________________
8. _____________________________________________________________
9. _____________________________________________________________
10._____________________________________________________________
Количество документов _____ (_________________________________)
Количество листов в документах _____ (________________________)
Специалист ________________________________________   __________
(Ф.И.О.)                     подпись
"____"________2006г.
Дата вручения решения комиссии по легализации недвижимого имущества
"___" ___________ 2006г.
Примечание: Подлинные документы подлежат возвращению одновременно
с вручением решения комиссии по легализации недвижимого имущества.

1) маған (мен өкілі болып табылатын заңды тұлғаға) қатысты Қазақстан Республикасы Қылмыстық кодексінің 190-193, 218, 221, 222 баптарында аталған қылмыстарды жасағаны үшін қылмыстық іс қозғалмағанын;
2) мен (мен өкілі болып табылатын заңды тұлға) Қазақстан Республикасы Қылмыстық кодексінің 190-193, 218, 221, 222 баптарында аталған қылмыстар жасағаны үшін сотталмағанымды;
3) мен (мен өкілі болып табылатын заңды тұлға) Қазақстан Республикасы Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексінің 118, 120, 143, 154, 155 (бірінші бөлігі), 178, 179, 182, 185, 189, 205-209, 237, 239, 253, 357-2 баптарында аталған әкімшілік құқық бұзушылықтарды жасағаны үшін әкімшілік жауаптылыққа тартылмағанымды;
4) жария етуге құжаттары берілген жылжымайтын мүлік сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар, жеке тұлғаға, бейбітшілік пен адамзат қауіпсіздігіне, конституциялық құрылыс негіздеріне және мемлекеттің қауіпсіздігіне, меншікке, мемлекеттік қызмет мүдделеріне, қоғамдық қауіпсіздік пен қоғамдық тәртіпке, халықтың денсаулығы мен имандылыққа қарсы жасалынған қылмыстардың нәтижесінде алынбағанын;
5) мен жария ету үшін құжаттар ұсынып отырған жылжымайтын мүлікке құқықтар сот тәртібімен дауланып жатпағанын;
6) Қазақстан Республикасының заңдарында құқық берілмейтін жылжымайтын мүлікті жария етпейтінімді растаймын.
Өтініш беруші ____________   ______         2006 жылғы "___" _____
(аты-жөні)   қолы
Алматы қаласы әкімдігінің
2006 жылғы 3 тамыздағы
N 5/989 қаулысымен бекітілген
Жылжымайтын мүлікті жария ету үшін
ұсынылған құжаттарды алғаны туралы
N ______ қолхат
Құжаттар ұсынған өтініш беруші_________________________
(аты-жөні)
Берілген құжаттардың тізімі:
1._________________________________________________________________
2._________________________________________________________________
3._________________________________________________________________
4._________________________________________________________________
5._________________________________________________________________
6._________________________________________________________________
7._________________________________________________________________
8._________________________________________________________________
9._________________________________________________________________
10.________________________________________________________________
Құжаттардың саны ______ (_________________________________________)
Құжаттардағы беттердің саны_________________(_____________________)
Маман _______________________________________  ____________________
(аты-жөні)                         қолы
2006 жылғы "____"» ______________
Жылжымайтын мүлікті жария етуді жүргізу жөніндегі комиссияның шешімін табыстаған күн 2006 жылғы "____"» ______________
Ескерту: Құжаттардың түпнұсқасы жылжымайтын мүлікті жария етуді жүргізу жөніндегі комиссияның шешімін табыстаған уақытта кері қайтарылуы тиіс.