О внесении изменения в решение акима города Алматы от 20 сентября 2002 года N 135 "О городской эвакуационной комиссии, пунктов сбора пострадавшего населения, сборных эвакуационных пунктов на объектах производственного и социального назначения города Алматы"
Решение Акима города Алматы от 4 декабря 2006 года N 75. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 3 января 2007 года за N 725. Утратило силу решением акима города Алматы от 08 июля 2015 года № 3.
Сноска. Утратило силу решением акима города Алматы от 08.07 2015 № 3.
В соответствии с  Законом Республики Казахстан "О гражданской обороне" и  Инструкцией по организации и проведению эвакуационных мероприятий, утвержденной приказом председателя Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям от 23 июня 2000 года N 140, аким города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в  решение акима города Алматы "О городской эвакуационной комиссии, пунктов сбора пострадавшего населения, сборных эвакуационных пунктов на объектах производственного и социального назначения города Алматы" от 20 сентября 2002 года N 135 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 474 от 11 октября 2002 года, опубликовано 25 октября 2002 года в газете Вечерний Алматы, внесены изменения решением Акима города Алматы от 13 января 2006 года N 8 "О внесении изменения в решение Акима города Алматы от 20 сентября 2002 года N 135 "О городской эвакуационной комиссии, пунктов сбора пострадавшего населения, сборных эвакуационных пунктов на объектах производственного и социального назначения города Алматы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 696 от 14 февраля 2006 года, опубликовано 7 марта 2006 года в газете "Вечерний Алматы" N 45, 2 марта 2006 года "Алматы Акшамы" N 24) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя Акима города Алматы Сманкулова А.С.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня государственной регистрации.
Аким               И. Тасмагамбетов
Приложение
к решению Акима города Алматы
от 4 декабря 2006 года N 75
Состав
городской эвакуационной комиссии
Сманкулов Аскар Султанович
- заместитель акима города Алматы, председатель городской эвакуационной комиссии
Мурзалин Жанболат Ахатович
- руководитель аппарата акима города Алматы, заместитель председателя городской эвакуационной комиссии
Искаков Бауржан Бейсенович
- директор Департамента по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий города Алматы, заместитель председателя городской эвакуационной комиссии
Шарыкбаева Раушана Ермековна
- главный специалист Департамента по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий города Алматы, секретарь городской эвакуационной комиссии
Члены комиссии:
Принбеков Марат Усенович
- заместитель акима Алмалинского района, председатель районной эвакуационной комиссии
Нукенов Абзал Нукенович
- заместитель акима Ауэзовского района, председатель районной эвакуационной комиссии
Сакенов Жуманали Тагаймуратович
- заместитель акима Бостандыкского района, председатель районной эвакуационной комиссии
Дилмахамбетов Ермек Киргизбаевич
- заместитель акима Жетысуского района, председатель районной эвакуационной комиссии
Сатпаев Рыскельды  Ахметкалиевич
- заместитель акима Медеуского района - председатель районной эвакуационной комиссии
Устюгов Владимир Николаевич
- директор Департамента энергетики и коммунального хозяйства города Алматы
Ильин Юрий Викторович
- заместитель начальника Департамента по чрезвычайным ситуациям города Алматы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Жалилов Талгат Машурович
- заместитель начальника Департамента по делам обороны города Алматы
Баянов Нурман Нурдаулетович
- начальник Управления статистики города Алматы
Самсаев Иса Мусаевич
- заместитель директора Департамента образования города Алматы
Скакова Марьяхан Скаковна
- директор вычислительного центра города Алматы
Султанбеков Канат Танатарович
- директор Департамента пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Алматы
Мусабеков Куат Мухитдинович
- первый заместитель начальника Алматинского отделения перевозок Акционерного общества Национальная Компания «Казакстан темір жолы»
Гордеев Александр  Алексеевич
- вице-президент по производству Открытого акционерного общества «Международный аэропорт» города Алматы
Нурланов Амангельды Жумаханович
- директор Департамента занятости и социальных программ города Алматы
Керимкулов Толеген Иксанович
- начальник Управления миграции города Алматы
Шорманов Ербол Алимкулович
- директор Департамента предпринимательства и промышленности города Алматы
Джусубалиева Тамара Муфтаховна
- заместитель директора Департамента здравоохранения города Алматы
Попов Анатолий Александрович
- заместитель генерального директора городского центра телекоммуникаций «Алматытелеком»
Самалихов Нурлан Кабдыгалиевич
- заместитель начальника Департамента внутренних дел города Алматы
Сариева Кунайым Магбузовна
- заместитель начальника Департамента санитарно-эпидемиологического надзора города Алматы

Алматы қаласы Әкімінің 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 135 "Қалалық эвакуациялық комиссия, зардап шеккен тұрғындар жиналатын пункттер, Алматы қаласының өндірістік және әлеуметтік мақсаттағы нысандарындағы адамдар жиналатын эвакуациялық пункттер туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Әкімінің 2006 жылғы 4 желтоқсандағы N 75 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2007 жылғы 3 қаңтарда N 725 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 08 шілдедегі N 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 08.07 N 3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғаныс туралы"  Заңына және Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігі төрағасының 2000 жылғы 23 маусымдағы N 140  бұйрығымен бекітілген, Эвакуациялық іс-шараларын ұйымдастыру және жүргізу жөніндегі Нұсқаулыққа сәйкес Алматы қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы Әкімінің 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 135 "Қалалық эвакуациялық комиссия, зардап шеккен тұрғындар жиналатын пункттер, Алматы қаласының өндірістік және әлеуметтік мақсаттағы нысандарындағы адамдар жиналатын эвакуациялық пункттер туралы"  шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде 2002 жылғы 11 қазанда тіркелген нөмірі N 474, 2002 жылғы 25 қазанда "Вечерний Алматы" газетінде жарияланған, Алматы қаласы Әкімінің 2006 жылғы 13 қаңтардағы  N№08 "Алматы қаласы Әкімінің 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 135 "Қалалық эвакуациялық комиссия, зардап шеккен тұрғындар жиналатын пункттер, Алматы қаласының өндірістік және әлеуметтік мақсаттағы нысандарындағы адамдар жиналатын эвакуациялық пункттер туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгеріс енгізілді, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде 2006 жылғы 14 ақпанда тіркелген нөмірі N 696, "Вечерний Алматы" газетінің 2006 жылғы 7 наурыздағы N 45 санында, Алматы Ақшамы» газетінің 2006 жылғы 2 наурыздағы N 24 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары А.С.Сманқұловқа жүктелсін.
3. Осы шешім мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді.
Алматы қаласының әкімі
Алматы қаласы Әкімінің
2006 жылғы 4 желтоқсандағы
N 75 шешіміне қосымша
Қалалық эвакуациялық комиссиясының құрамы
Сманқұлов Асқар
Сұлтанұлы
Алматы қаласы Әкімінің орынбасары, эвакуациялық комиссиясының төрағасы
Мырзалин Жанболат Ахатұлы
Алматы қаласы Әкімінің аппарат басшысы, эвакуациялық комиссиясы төрағасының орынбасары
Ысқақов Бауыржан
Бейсенұлы
Алматы қаласының жұмылдыру дайындығы,азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру департаментінің директоры, эвакуациялық
комиссиясы төрағасының орынбасары
Шарықбаева Раушан
Ермекқызы
Алматы қаласының жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру департаментінің бас маманы, эвакуациялық комиссиясының хатшысы
Комиссия мүшелері
Пірінбеков Марат
Үсенұлы
Алмалы ауданы әкімінің орынбасары, аудандық эвакуациялық комиссиясының төрағасы
Нүкенов Абзал
Нүкенұлы
Әуезов ауданы әкімінің орынбасары, аудандық эвакуациялық комиссиясының төрағасы
Сәкенов Жұманәлі Тағаймұратұлы
Бостандық ауданы әкімінің орынбасары, аудандық эвакуациялық комиссиясының төрағасы
Ділмахамбетов Ермек Қырғызбайұлы
Жетісу ауданы әкімінің орынбасары, аудандық эвакуациялық комиссиясының төрағасы
Сәтбаев Рыскельды Ахметқалиұлы
Медеу ауданы әкімінің орынбасары, аудандық эвакуациялық комиссиясының төрағасы
Яковлева Надежда Николаевна
Турксиб ауданы әкімінің орынбасары, аудандық эвакуациялық комиссиясының төрағасы
Устюгов Владимир
Николаевич
Алматы қаласы энергетика және коммуналдық департаментінің директоры
Ильин Юрий Викторович
ҚР төтенше жағдайлар жөніндегі министрлігінің Алматы қалалық төтенше жағдайлар жөніндегі департаменті директорының орынбасары
Жалилов Талғат Машурович
Алматы қаласы қорғаныс ісі жөніндегі департаменті бастығының орынбасары
Баянов Нұрман Нұрдәулетұлы
Алматы қаласының статистика басқармасының бастығы
Самсаев Иса Мусаұлы
Алматы қаласы білім департаменті директорының орынбасары
Сқақова Маряхан Сқаққызы
Алматы қаласы ақпараттық  есептеу статистика кәсіпорнының директоры
Сұлтанбеков Қанат
Таңатарұлы
Алматы қаласы жолаушыларды тасымалдау және автомобиль жолдары департаментінің директоры
Дәутов Төлеген
Көктайұлы
"Қазақстан темір жолы" ұлттық компания Акционерлік қоғамы Алматы тасымалдау бөлімшесі бастығының бірінші орынбасары
Гордеев Александр Алексеевич
Алматы қаласы "Халықаралық әуежай" Ашық акционерлік қоғам өндірісінің бірінші вице-президенті
Нұрланов Амангелды Жұмаханұлы
Алматы қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаментінің директоры
Керімқұлов Төлеген Ықсанұлы
Алматы қаласы бойынша көші-қон комитетінің басқармасының бастығы
Шорманов Ербол Әлімқұлұлы
Алматы қаласы кәсіпкерлік және өнеркәсіп департаментінің директоры
Жүсібәлиева Тамара
Мұфтаққызы
Алматы қаласы денсаулық сақтау департаменті директорының орынбасары
Попов Анатолий Александрович
"Алматытелеком" қалалық телекоммуникация орталығының бас директорының орынбасары
Самалихов Нұлан Қабдығалиұлы
Алматы қаласы ішкі істер департаменті бастығының орынбасары
Сәриева Күнайым Мақбұзқызы
Алматы қаласы бойынша мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау жөніндегі департаменті бастығының орынбасары