Об утверждении Типовой формы путевки рыбохозяйственных организаций
Приказ Председателя Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 июня 2007 года N 16-01-07/81п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 июля 2007 года N 4795. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 марта 2010 года № 220.
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 31.03.2010 № 220.
В соответствии с подпунктом 22) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Утвердить прилагаемую Типовую форму Путевки рыбохозяйственных организаций.
2. Руководителям территориальных органов довести данный приказ до рыбохозяйственных организаций.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Комитета рыбного хозяйства Сыздыкова Н.Н.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Председатель
Утверждена
приказом Председателя
Комитета рыбного хозяйства
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
от«18 июня 2007 г. N 16-01-07/81п
Типовая форма
Путевки рыбохозяйственных организаций
Лицевая сторона
Действительна только на территории
закрепленного рыбохозяйственного
водоема (участка)
_______________________________________
(наименование рыбохозяйственной
организации)
_______________________________________
(наименование водоема (участка)
Путевка N _________________________
(регистрационный номер)
Стоимость                Место жительства и
путевки _________тенге   работы рыболова
___________________
Выдано _______________   Вид и количество
(Ф.И.О.,      орудии лова _______
______________________   Количество вылав-
удостоверение личности   ливаемой рыбы _____
______________________   Направляется к егерю
(номер, дата выдачи     ____________________
______________________         (Ф.И.О.)
кем выдан) ИИН,      Срок действия
______________________   с "__" ______20__г.
место жительства и
______________________   по "__" ______20__г.
работы (для иност-      Ответственное лицо,
______________________   рыбохозяйственной
ранцев дополнительно     организации,
______________________   выдавшее путевку
срок пребывания в      ____________________
______________________    (Ф.И.О., подпись)
Республике Казахстан            М.П.
______________________   Дата выдачи
с указанием даты     путевки
______________________   "__" _________20__г
въезда и выезда, адрес
______________________
временного проживания)
_____________________
(наименование
рыбохозяйственной
организации)
_____________________
(наименование водоема
(участка)
Корешок Путевки N ___
Стоимость
путевки ______тенге
Выдано _______________
(Ф.И.О.,
_____________________
удостоверение личности
_____________________
(номер, дата выдачи,
_____________________
кем выдан) ИИН, место
_____________________
жительства и работы,
_____________________
(для иностранцев
_____________________
дополнительно: срок
_____________________
пребывания в
_____________________
Республике Казахстан,
_____________________
адрес временного
проживания)
_____________________
Вид и количество
орудий лова _________
Количество вылавли-
ваемой рыбы (кг) ____
Направляется
к егерю _____________
(Ф.И.О.)
Срок действия путевки
с "__" ______ 20__г.
по "__" ______ 20__г.
_____________________
(Ф.И.О. и подпись
лица получившего
путевку)
_____________________
Ф.И.О. и подпись
лица выдавшего
путевку)
М.П.   Дата выдачи
"__" ______ 20__г.
Обратная сторона путевки
Вид
выловленной
рыбы
Дата
Количество
(кг)
Фамилия
и подпись егеря
Примечание:

Балық шаруашылығы ұйымдарының жолдама үлгі нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитеті төрағасының 2007 жылғы 18 маусымдағы N 16-01-07/81п Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде 2007 жылғы 10 шілдеде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4795 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылық министрінің 2010 жылғы 31 наурыздағы N 220 бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылық министрінің 2010.03.31 N 220 бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін
молайту және пайдалану туралы" 2004 жылғы 9 шілдедегі заңының  9 бабының 1 тармағы 22) тармақшасына сәйкес,  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған балық шаруашылығы ұйымдары
Жолдамасының үлгі нысаны бекітілсін.
2. Аумақтық органдар басшылары аталған бұйрықты балық
шаруашылығы ұйымдарына жеткізсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуына бақылау жасау Балық шаруашылығы
комитеті Төрағасының орынбасары Н.Н. Сыздықовқа жүктелінсін.
4. Осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төраға
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Балық шаруашылығы комитеті
Төрағасының
2007 жылғы 18 маусымдағы
N 16-01-07/81п бұйрығымен
бекітілген
Балық шаруашылығы ұйымдары Жолдамасының үлгі нысаны
Алдыңғы беті
Бекітілген балық шаруашылығы су тоғаны (учаскесі)
аумағында ғана пәрменді
______________________________________
(балық шаруашылығы ұйымының атауы)
___________________________________
(су тоғанның (учаскесінің) атауы)
Жолдама N _______________
(тіркеу нөмірі)
Жолдаманың бағасы____теңге  Балықшы мекен-жайы
мен жұмыс орны_______________________
_________________берілген   Аулау құралының саны мен түрі________
(Аты-жөні, тегі,
__________________________  Ауланатын балықтың саны______________
жеке куәліктің нөмірі,
__________________________  Қорықшыға жолданады__________________
берілген күні, кіммен                            (Аты-жөні, тегі)
__________________________  Қолдау мерзімі 200__ж."___"__________
берілген) ЖСН, мекен-жайы                  200__ж."___"_____дейін
__________________________  Жолдама берген балық шаруашылығы
мен жұмыс орны (шет ел)
__________________________  ұйымының жауапты тұлғасы_____________
азаматтары Қазақстан                        (Аты-жөні, тегі, қолы)
__________________________
Республикасында болу                       М.О.
__________________________ Жолдаманың берілген күні 200__ж."__"___
мерзімі мен келу, шығу
__________________________
мерзімін уақытша тұратын
__________________________
мекен-жайы нұсқайды.
__________________________
кестенің жалғасы
________________________________________
(балық шаруашылығы ұйымының атауы)
________________________________________
(су тоғанның (учаскесінің) атауы)
Жолдама түбіртегі N ____________________
Жолдаманың бағасы__________________теңге
________________________________берілген
(Аты-жөні, тегі, жеке куәліктің нөмірі,
________________________________________
берілген күні, берген мекеме) ЖСН,
________________________________________
мекен-жайы мен жұмыс орны (шет ел)
________________________________________
азаматтары Қазақстан Республикасында
________________________________________
болу мерзімі мен келу, шығу мерзімін
________________________________________
уақытша тұратын мекен-жайы нұсқайды.
Аулау құралының саны мен түрі___________
Ауланатын балықтың саны_________________
Қолдау мерзімі 200__ж."___"_____________
200__ж."___"________дейін
________________________________________
(Жолдаманы алған адамның аты-жөні, тегі,
қолы)
________________________________________
(Жолдаманы берген адамның аты-жөні, тегі,
қолы)
М.О. Жолдаманың
берілген күні 200__ж. "__"_________
Жолдаманың артқы беті
Аулаған балықтың түрі
Күні
Саны
(кг)
Қорықшының аты-жөні
және қолы
Ескертпелер