Об утверждении формы отчета по опасным отходам
Приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 2 ноября 2007 года № 316-п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 ноября 2007 года № 4998. Утратил силу приказом Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 21 мая 2012 года № 164-ө
Сноска. Утратил силу приказом Министра охраны окружающей среды  РК от 21.05.2012 № 164-ө (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 29) статьи 17 Экологического Кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму отчета по опасным отходам.
2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
И.о. Министра
Утвержден
приказом министра
охраны окружающей среды
Республики Казахстан
от 2 ноября 2007 г. N 316-п
Сноска. Форма отчета с изменением, внесенным приказом Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 13 декабря 2007 года   N 349-п (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня их первого официального опубликования).
Форма
__________
|          |
| Код ОКПО |
|__________|
ОТЧЕТ ПО ОПАСНЫМ ОТХОДАМ за 200_ год
тонн (с тремя знаками после запятой)
Виды
отходов
Код
стро-
ки
Коды
отхо-
дов
Нали-
чие
на
пред-
прия-
тии на
нача-
ло от-
чет-
ного
пери-
ода*
Обра-
зова-
лось
на
пред-
прия-
тии за
соот-
ветст-
вующий
период
отчет-
ного
года
Поступило
от других
предприятий
Полез-
ное
исполь-
зование
(утили-
зация
опасных
отходов
на отчи-
тываю-
щемся
предприя-
тии)
В
с
е
г
о
из
них
по
им-
пор-
ту
А
Б
1
2
3
4
5
6
Всего отходов
всех уровней
опасности
(05+13+32)
01
в том числе:
твердые
02
жидкие
03
пастообразные
04
Из числа отходов
из "красного"
списка всего
05
в том числе:
отходы,
содержащие
полихлорирован-
ный дифенил,
полихло-
рированный
терфенил,
полибро-
мированный
дифенил
(а также любые
полибромирован-
ные аналоги
этих
соединений)
06
асбест
07
любое
соединение,
родственное
полихлориро-
ванному
дибензофурану
08
любое
соединение,
родственное
поли-
хлорированному
дибензодиоксину
09
шламы
антиденота-
ционных
присадок с
добавлением
свинца
10
перекиси (кроме
перекиси
водорода)
11
прочие отходы
12
Из числа
отходов из
"янтарного"
списка, всего :
13
в том числе:
отходы,
содержащие
ртуть (тонн)
14
из строки 14
отходы ртуть-
содержащего
лома (кг)
15
мышьяк
16
хром
шестивалентный
17
свинец
18
цинк
19
цианиды
20
отработанные
кислоты и щелочи
21
нефтепродукты
22
кубовые остатки
23
отходы
гальванических
производств
24
шлаки фосфорные
25
пестициды и
ядохимикаты
26
отработанные масла
27
отходы
лакокрасочных
материалов
28
смазочноохлаж-
дающие жидкости
29
нефтешламы
30
прочие отходы
31
Из числа отходов
из "зеленого"
списка,  всего :
32
в том числе:
отходы,
содержащие хром
33
кадмий
34
алюминий
35
медь
36
свинец
37
марганец
38
резиновые
отходы
39
прочие отходы
40
Радиоактивные
отходы, тонн
41
штук
42
продолжение таблицы
Пол-
ностью
обез-
врежено
(унич-
тожено)
на
пред-
приятии
Передано
другим
пред-
приятиям
на про-
мышлен-
ную пе-
рера-
ботку
Направлено
Годовой объем,
разрешенный на
складирование
(захоронение)
отходов**
Наличие
на
предпри-
ятии на
конец
отчетного
периода
в места
организо-
ванного
складиро-
вания и
захоронения
на
санк-
циони-
рован-
ные
свалки
и поли-
гоны
твердых
бытовых
отходов
Все-
го
из
них
по
экс-
пор-
ту
Все-
го
из них
отве-
чающие
дейст-
вующим
эколо-
гичес-
ким
норма-
тивам
Допус-
тимый
Сверх-
допус-
тимый
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Кем представляется ________________________________________________
(наименование, адрес)
Руководитель __________________ _______________ "__" _________ 200_г.
(ФИО)           (подпись)
М.П.
Главный бухгалтер _________________ ____________ "__" _________ 200_г.
(ФИО)          (подпись)
_________________________________________________________________
ФИО, должность и телефон исполнителя
Примечание: *Если в отчете, в сравнении с прошлым периодом, имеются существенные расхождения, то необходимо к отчету приложить пояснительную записку.
**Для природопользователей имеющих места для сканирования отходов.

Қауіпті қалдықтар бойынша есеп нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің 2007 жылғы 2 қарашадағы N 316-ө Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 13 қарашада Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4998 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2012 жылғы 21 мамырдағы № 164-ө Бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2012.05.21 № 164-ө (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық Кодексінің 17-бабы 29) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қауіпті қалдықтар бойынша есеп нысаны бекітілсін.
2. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министрдің м.а.
Қазақстан Республикасы Қоршаған
ортаны қорғау министрінің
2007 жылғы 2 қарашадағы
N 316-ө бұйрығымен бекітілген
Ескерту. Нысанға өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2007.12.13. N 349-Ө (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Нысан
ОКПО коды
200__ жылғы ҚАУІПТІ ҚАЛДЫҚТАР БОЙЫНША ЕСЕП
тонналар (үтірден кейін үш белгімен)
Қалдықтар түрлері
Жол коды
Қал-
дықтар коды
Есеп
кезе-
ңінің басын-
да кә-
сіп-
орында болған қал-
дықтар *
Есеп жылының
көрсетілген
кезеңі ішінде
кәсіпорында
пайда болды
Басқа кәсіп-
орындардан түсті
Барлығы
Олардың
ішінен
импорт
бойынша
А
Б
1
2
3
4
5
Қауіптілік-
тің барлық
дәрежедегі
қалдықтардың
жалпы саны
(05+13+32)
01
Соның ішінде:
қатты
02
сұйық
03
паста тәрізді
04
А
Б
1
2
3
4
5
"қызыл"
тізбесіндегі
қалдықтардың
санынан,
барлығы
05
соның ішінде:
құрамында
полихлорлық
дифенил,
полихлорлық  терфенил,
полибромдық
дифенил бар
қалдықтар
(сонымен қатар осы қоспалардың
барлық
полибромдық баламалары)
06
Асбест
07
полихлорлық  дибензофуран-мен тектес кез келген қоспалар
08
полихлорлық дибензодиок-
синмен тектес
кез келген қоспа
09
қорғасын қосылған
антиденотаци-
ялық көшет шламдары
10
Асқын тотық
(сутегі асқын
тотығынан
басқа)
11
басқа қалдықтар
12
"янтарь"
тізбесіндегі
қалдықтардың
санынан,
барлығы
13
соның ішінде:
құрамында
сынап бар
қалдықтар
(тонналар)
14
құрамында
сынап бар
сынықтар (кг)
14 жолынан
15
мышьяк
16
алты валентті
хром
17
қорғасын
18
мырыш
19
цианидтер
20
А
Б
1
2
3
4
5
пайдаланған қышқылдар мен сілтілер
21
мұнай өнімдері
22
куб
қалдықтары
23
гальваникалық
өндіріс қалдықтары
24
фосфор
күйінлері
25
пестицидтер мен улы химикаттар
26
пайдаланған майлар
27
сырбояу мате-
риалдарының
қалдықтары
28
майлау-суыту сұйықтығы
29
мұнай шламдары
30
басқа қалдықтар
31
"жасыл"
тізбесіндегі
қалдықтар
санынан,
барлығы:
32
соның ішінде:
құрамында
хром бар
қалдықтар
33
кадмий
34
алюминий
35
мыс
36
қорғаныс
37
марганец
38
резеңке қалдықтары
40
Радиоактивті қалдықтар, тонналар
41
дана
42
кестенің жалғасы
Пайдаға асыру
(есеп беріп отырған кәсіп-
орында қауіпті
қалдықтарды
кәдеге жарату)
Кәсіпорында толықтай за-
рарсызданды-
рылды
(жойылды)
Басқа кәсіп-
орындарға өнеркәсіптік
өңдеу үшін
тапсырылды
жіберілді
Барлығы
Олардың
ішінен
экспорт
бойынша
ұйымдастырылған
жинау және көму
орындарына
Барлығы
Олардың
ішінен
қолданыс-
тағы эко-
логиялық
норматив-
терге сай
келетін-
дер
6
7
8
9
10
11
кестенің жалғасы
Қалдықтарды
жинауға (көмуге)
рұқсат етілген
жылдық көлемі **
Есеп кезеңінің
аяғында кәсіпорында
қалған қалдықтар
Қатты тұрмыстық
қалдықтардың санк-
ция берілген үйме-
лері мен полигон-
дарына
Жол бері-
летін
Жол бері-
летіннен
тыс
12
13
14
15
Тапсырушы__________________________________________________________
атауы, мекен-жайы
Басшы ___________________________ "____" _____________200_ж.
аты-жөні     (қолы)
М.О.
Бас бухгалтер ________________________"____"____________200_ж.
аты-жөні     (қолы)
____________________________________________________________________
атқарушының аты-жөні, лауазымы және телефоны
Ескертпе: *Егер, бұрынғы кезеңмен салыстырғанда, қомақты
үйлеспеушіліктер болса, есепке түсіндірме жазба қоса
берілуі қажет.
** Қалдықтарды қоймалау үшін орындары бар табиғат
пайдаланушылар үшін.