О внесении изменения в Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 4 ноября 2005 года № 42 "Об утверждении Инструкции об организации прокурорского надзора за законностью исполнения наказаний и реабилитации граждан"
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 31 октября 2007 года № 38. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 ноября 2007 года № 5010. Утратил силу приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 12 октября 2010 года № 71
Сноска. Утратил силу приказом Генерального Прокурора РК от 12.10.2010 № 71.
В целях надлежащей организации работы органов прокуратуры, руководствуясь подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан "О Прокуратуре", ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в  Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 4 ноября 2005 года N 42 "Об утверждении Инструкции об организации прокурорского надзора за законностью исполнения наказаний и реабилитации граждан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3939) следующее изменение:
в  Инструкции об организации прокурорского надзора за законностью исполнения наказаний и реабилитации граждан, утвержденной указанным Приказом:
подпункт 8) пункта 12 изложить в следующей редакции:
"8) специализированные прокуроры осуществляют надзор за законностью оперативно-розыскной деятельности в подразделениях уголовно-исполнительной системы по согласованию с подразделением органа прокуратуры по надзору за законностью оперативно-розыскной деятельности;"
2. С настоящим приказом ознакомить заместителей Генерального Прокурора Республики Казахстан, копию направить руководителям структурных подразделений Генеральной прокуратуры, в Главную военную прокуратуру, прокурорам областей, городов, районов и приравненных к ним прокурорам.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының "Азаматтарды ақтау және жазаның орындалу заңдылығына прокурорлық қадағалауды ұйымдастыру туралы Нұсқаулықты бекіту туралы" 2005 жылдың 4 қарашасындағы N 42 бұйрығына өзгерту енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2007 жылғы 31 қазандағы N 38 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 27 қарашадағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5010 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасының 2010 жылғы 12 қазандағы N 71 Бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасының 2010.10.12 N 71 (ҚР Әділет министрлігінде тіркелген күннен бастап қолданысқа енеді) Бұйрығымен.
Прокуратура органдарында жұмысты тиісті түрде ұйымдастыру мақсатында, Қазақстан Республикасының "Прокуратура туралы" заңының  11 бабының 4-1) тармақшасын басшылыққа алып,  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының "Азаматтарды ақтау және жазаның орындалу заңдылығына прокурорлық қадағалауды ұйымдастыру туралы Нұсқаулықты бекіту туралы" 2005 жылдың 4 қарашасындағы  N 42 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген N 3939) мынадай өзгерту енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген Азаматтарды ақтау және жазаның орындалу заңдылығына прокурорлық қадағалауды ұйымдастыру туралы нұсқаулықта:
12-тармақтың 8)-тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"8) мамандандырылған прокурорлар жедел-іздестіру қызметінің заңдылығын қадағалайтын прокуратура органдары бөлімшесінің келісімі бойынша қылмыстық-атқару жүйесінің бөлімшелерінде жедел-іздестіру қызметінің заңдылығын қадағалауды жүзеге асырады;".
2. Бұйрықпен Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының орынбасарлары таныстырылсын, көшірмесі Бас прокуратураның құрылымдық бөлімшелерінің басшыларына, Бас әскери прокуратураға, облыс прокурорларына, қалалық, аудандық және оларға теңестірілген прокурорларға жолдансын.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінен мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін қолданысқа енеді.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры