О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 16 июня 2006 года N 215 "Об утверждении формы уведомления о погашении задолженности и пени"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года N 474. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 января 2008 года N 5086. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 22 мая 2015 года № 321
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 22.05.2015 № 321.
В соответствии с пунктом 8  статьи 350 Таможенного кодекса Республики Казахстан, а также в целях совершенствования работы таможенных органов Республики Казахстан по взысканию задолженности и пени,  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 16 июня 2006 года  N 215 "Об утверждении формы уведомления о погашении задолженности и пени" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 7 июля 2006 года за N 4284, опубликованный 18 августа 2006 года в газете "Юридическая газета" N 151 (1131) следующие изменения и дополнения:
в  форме уведомления о погашении задолженности и пени, утвержденной указанным приказом:
в абзаце первом:
слова "со статьями 350" заменить словами "с подпунктом 9) статьи 24, статьями 348";
слова "акта проверки N" исключить;
в абзаце третьем после слов "в размере" дополнить словами "2,5 кратной";
в абзаце восьмом слова "со статьей 350" заменить словами "с пунктом 2 статьи 350";
абзац девятый дополнить предложением "Жалоба на уведомление таможенного органа о взыскании задолженности и пени должна быть подана в срок до десяти дней";
в абзаце десятом слово "Срок" заменить словами "В соответствии со статьей 350 Таможенного кодекса Республики Казахстан, срок";
дополнить абзацами одиннадцатым, двенадцатым следующего содержания:
"В случае если уведомление обжаловано, исчисление срока исполнения требований, содержащихся в уведомлении, приостанавливается на период времени, начиная со дня подачи жалобы до дня вступления в законную силу решения вынесенного по жалобе включительно.
При этом обжалование не приостанавливает начисление пени";
в абзаце двенадцатом после слова "уведомления" дополнить словами "на _____ листах".

"Берешекті және өсімпұлды өтеу туралы хабарламаның нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2006 жылғы 16 маусымдағы N 215 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N 474 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 10 қаңтарда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5086 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № 321 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 22.05.2015 № 321 бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының Кеден кодексі  350-бабының 8-тармағына сәйкес, сондай-ақ Қазақстан Республикасы кеден органдарының берешекті және өсімпұлды өтеу бойынша жұмысын жетілдіру мақсатында,  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Берешекті және өсімпұлды өтеу туралы хабарламаның нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2006 жылғы 16 маусымдағы  N 215  бұйрығына (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2006 жылғы 7 шілдеде N 4284 тіркелген, "Заң газеті" газетінде 2006 жылғы 18 тамызда N 151 (1131) болып жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген, берешекті және өсімпұлды өтеу туралы хабарламаның нысанында:
бірінші абзацта:
"Кеден кодексінің" деген сөздерден кейін "350" деген сан "24-баптың 9-тармақшасына, 348" деген сөздермен ауыстырылсын;
"тексеру актісі" деген сөздер алып тасталсын;
үшінші абзацта "мөлшерінде" деген сөздердің алдында "2,5 есе" деген сөздермен толықтырылсын;
сегізінші абзацта "350-бабына" деген сөздер "350-бабының 2-тармағына" деген сөздермен ауыстырылсын.
тоғызыншы абзац "Берешек пен өсімпұлды өндіріп алу туралы кеден органының ескертуіне шағым он күн ішінде берілуі тиіс." деген сөйлеммен толықтырылсын;
оныншы абзацта "орындау мерзімі" деген сөздердің алдында "Қазақстан Республикасы Кеден кодексінің 350-бабына сәйкес" деген сөздермен толықтырылсын.
мынадай мазмұндағы он бірінші, он екінші абзацтармен толықтырылсын:
"Ескертуге шағым жасалған жағдайда, ескертуде қамтылған талаптарды орындау мерзімін есептеу шағым түскен күнінен бастап шағым бойынша шығарылған шешім заңды күшіне енген күнін қоса алған уақытқа дейін тоқтатыла тұрады.
Бұл ретте, шағым өсімпұлдың есептелуін тоқтатпайды.";
он екінші абзацта "ашып жазу" деген сөздерден кейін "________ бетте" деген сөздермен толықтырылсын.

2. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Карбузов К-К.Ж.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование в средствах массовой информации.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті (Қ-К.Ж. Кәрбозов) осы бұйрықтың Қазақстан  республикасының Әділет министрлігінде тіркелуін және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық бірінші ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Министр