Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Регистрация участников внешнеэкономической деятельности (ВЭД)"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 14 декабря 2007 года N 463. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 января 2008 года N 5099. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 25 июня 2014 года № 288
Сноска. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра финансов РК от 25.06.2014 № 288.
В целях реализации статьи 9-1 Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт оказания государственной услуги "Регистрация участников внешнеэкономической деятельности (ВЭД)".
2. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан организовать изучение настоящего приказа сотрудниками соответствующих подразделений и обеспечить его неукоснительное исполнение.
3. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в официальных средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Карбузов К-К.Ж.).
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
И.о. Министра
Утвержден
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 14 декабря 2007 года N 463
Стандарт
оказания государственной услуги
"Регистрация участников внешнеэкономической деятельности" 1. Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок оказания государственной услуги по регистрации участника внешнеэкономической деятельности (далее - государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статьи 381 Таможенного кодекса Республики Казахстан. см.K100296
4. Государственная услуга оказывается в специализированных отделах и/или в залах таможенного оформления Департамента таможенного контроля, таможни и таможенных постов Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (далее - таможенные органы), указанных в приложении 1 к настоящему стандарту.
5. Формой завершения государственной услуги является выдача учетной карточки участника внешнеэкономической деятельности.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам, осуществляющим внешнеэкономическую деятельность в соответствии с законодательством Республики Казахстан (далее - потребитель).

"Сыртқы экономикалық қызметке (СЭҚ) қатысушыларды тіркеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 463 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 18 қаңтарда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5099 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2014 жылғы 25 маусымдағы № 288 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - ҚР Қаржы министрінің 25.06.2014 № 288 бұйрығымен.
"Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасы заңының  9-1-бабын жүзеге асыру мақсатында, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған»"Сыртқы экономикалық қызметке (СЭҚ) қатысушыларды тіркеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті осы бұйрықты тиісті құрамдарының қызметкерлеріне оқытсын және міндетті түрде орындалуын қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді және ресми бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын қадағалау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасына (Қ-К. Ж. Кәрбозов) жүктелсін.
5. Осы бұйрық ресми түрде жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр м.а.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің ь.а.
2007 жылғы 14 желтоқсандағы
N 463 бұйрығымен бекітілген
Сыртқы экономикалық қызметке қатысушыларды тіркеу
мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты 1. Жалпы ережелер
1. Осы стандарт сыртқы экономикалық қызметке қатысушыларды тіркеу бойынша мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін айқындайды (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Кеден кодексінің  381-бабының негізінде көрсетіледі. Қараңыз.K100296
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Кедендік бақылау департаменттері, кедендері және кеден бекеттерінің (бұдан әрі - кеден органдары) осы стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген арнайы бөлімдерінде және/немесе кедендік ресімдеу залдарында көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің аяқталу нысаны сыртқы экономикалық қызметке қатысушының есеп карточкасын беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес сыртқы экономикалық қызметті жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі - тұтынушы) көрсетіледі.

7. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов: в течение одного рабочего дня;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов: не более 40 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов: не более 40 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги и перечень необходимых документов размещаются на информационных и справочных стендах таможенных органов, а также на официальном сайте Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (далее - КТК)  www.customs.kz .
10. Государственная услуга предоставляется в соответствии с рабочим графиком таможенных органов, согласно приложению 1 к настоящему стандарту.
Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Государственная услуга предоставляется в таможенных органах, где установлено вентиляционное, тепловое оборудование, предусмотрены места для ожидания, столы для заполнения и формирования документов, специальные сооружения для накопления мусора, черновиков, бумаг, справочные стенды и другие условия.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги потребители представляют:
1) юридические лица:
нотариально засвидетельствованную копию свидетельства о государственной регистрации юридического лица или свидетельства об учетной регистрации для его структурного подразделения;
копию статистической карточки, выдаваемой статистическим управлением;
справку из банка об открытии банковского счета юридического лица;
копию свидетельства налогоплательщика, выданного налоговым органом;
2) физические лица, намеревающиеся осуществлять перемещение товаров через таможенную границу Республики Казахстан, при декларировании которых должна применяться грузовая таможенная декларация:
удостоверение личности физического лица либо паспорт гражданина Республики Казахстан;
копию свидетельства налогоплательщика, выданного налоговым органом;
справку из банка об открытии банковского счета, если физическое лицо имеет счет в банке.
13. Для получения государственной услуги заполнение установленных бланков и заявлений не требуется.
14. Документы, перечисленные в пункте 12 настоящего стандарта, принимаются в таможенных органах, указанных в приложении 1 к настоящему стандарту.
15. Потребителю выдается талон о приеме всех необходимых документов для получения государственной услуги - для юридических лиц по форме согласно приложению 2 к настоящему стандарту, а также для физических лиц, намеревающихся осуществлять перемещение товаров через таможенную границу Республики Казахстан, при декларировании которых должна применяться грузовая таможенная декларация по форме согласно  приложению 3 к настоящему стандарту.

7. Мемлекеттік қызмет мынадай мерзімдерде ұсынылады:
1) тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері: бір жұмыс күні ішінде;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде кезекте күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт: 40 минуттан аспайды;
3) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі ретінде құжаттарды алған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт: 40 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет ақысыз көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі және қажетті құжаттардың тізімі туралы толық ақпарат кеден органдарының ақпарат және анықтама тақталарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің (бұдан әрі - КБК) ресми сайтында (www.customs.kz) орналастырылған.
10. Мемлекеттік қызмет осы стандарттың 1-қосымшасында сәйкес кеден органдарының жұмыс кестесіне сай көрсетіледі.
Қабылдау кезекке сәйкес, алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз жүргізіледі.
11. Мемлекеттік қызмет желдеткіш, жылу құрал жабдықтар орнатылған, күту орындары, құжаттарды толтыру мен қалыптастыру үшін үстелдер, қоқыстарды, шимайқағаздарды, қағаздарды, жинау үшін арнайы қондырғылар, анықтама тақталар және басқа жағдайлар көзделген кеден органдарында көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушылар мыналарды ұсынады:
1) заңды тұлғалар:
заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе оның құрылымдық бөлімшесі үшін есептік тіркеу куәлігінің нотариалды куәландырған көшірмесі;
статистикалық басқарма беретін статистикалық карточканың көшірмесін;
заңды тұлғаның банк шоты ашылғаны туралы банктен алынған анықтаманы;
салық органы берген салық төлеуші куәлігінің көшірмесі;
2) декларациялау кезінде жүк кеден декларациясы қолданылуға тиіс тауарларды Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы өткізуді жүзеге асыруға ниеттенген жеке тұлғалар:
Қазақстан Республикасы азаматының төлқұжатын немесе жеке куәлігін;
салық органы берген салық төлеуші куәлігінің көшірмесін;
егер жеке тұлғаның банкте шоты болса, банк шотының ашылғаны туралы банктен алынған анықтаманы тапсырған жағдайда жүзеге асырылады.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін бекітілген бланктер мен өтініштер толтыру қажет емес.
14. Осы стандарттың 12-тармағында аталған құжаттар осы стандарттың  1-қосымшасында көрсетілген кеден органдарында қабылданады.
15. Тұтынушыға мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті барлық құжаттар қабылданғандығы туралы талон - заңды тұлғалар үшін осы стандарттың  2-қосымшасына сәйкес нысанда, сондай-ақ декларациялау кезінде жүк кеден декларациясы қолданылуға тиіс тауарларды Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы өткізуді жүзеге асыруға ниеттенген жеке тұлғалар үшін осы стандарттың  3-қосымшасына сәйкес нысанда беріледі.

16. Учетная карточка участника внешнеэкономической деятельности выдается потребителю на руки.
17. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является представление неполного пакета документов.
3. Принципы работы
18. Деятельность таможенных органов основывается на соблюдении конституционных прав человека, законности при исполнении служебного долга и осуществляется на принципах вежливости, предоставления исчерпывающей информации, обеспечения ее сохранности, защиты и конфиденциальности.
4. Результаты работы
19. Результаты работы таможенных органов измеряются показателями качества и доступности согласно приложению 4 к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности оказания государственной услуги таможенными органами ежегодно утверждаются специально создаваемой рабочей группой.
5. Порядок обжалования
21. Информацию о порядке обжалования на неправомерные действия (бездействия) работников таможенных органов можно получить:
1) на информационных стендах таможенных органов;
2) на сайте www.customs.kz.
22. Жалоба на неправомерные действия (бездействие) работников таможенных органов может быть направлена по выбору путем:
1) обращения непосредственно к руководителям таможенных органов или руководителям вышестоящих таможенных органов;
2) обращения на телефоны "доверия" таможенных органов, вышестоящих таможенных органов или по номеру 8(7172) 794552 (794635) в Комитет таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан. Перечень телефонов "доверия" таможенных органов приведен в приложении 1 к настоящему стандарту;
3) в письменном виде на государственном и/или русском языках в канцелярию вышестоящего таможенного органа. Адреса канцелярий таможенных органов приведены в приложении 1 к настоящему стандарту;
4) в письменном виде на государственном и/или русском языках в канцелярию Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан, расположенного по адресу: г. Астана, ул. Бейбитшилик, 10.
23. Принятая жалоба регистрируется в книге учета и жалоб и рассматривается в сроки, установленные законодательством.
О результатах рассмотрения жалобы потребителю сообщается в письменном виде.
6. Контактная информация
24. Адреса руководителей таможенных органов указаны в приложении 1 к настоящему стандарту.
25. На web-сайте Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан по адресу: www.customs.kz потребитель может:
1) получить информацию о Комитете таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан и мероприятиях, проводимых Комитетом таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан, а также адреса и телефоны таможенных органов;

16. Сыртқы экономикалық қызметке қатысушының есеп карточкасы тұтынушының қолына беріледі.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіз құжаттардың толық емес жинағын ұсыну болып табылады.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Кеден органдарының қызметі адамдардың конституциялық құқықтарын сақтау, қызметтік борышын орындау кезінде заңдылықты сақтау, сыпайылық көрсету, толық ақпарат беру және оны сақтауды, қорғауды және құпиялығын қамтамасыз ету қағидаттарының негізінде жүзеге асырылады.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Кеден органдарының жұмыс нәтижелері осы стандарттың  4-қосымшасына сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Кеден органдарының мемлекеттік қызмет көрсетудің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мақсаттық мәндері жыл сайын арнайы құрылған жұмыс тобы бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Кеден органдары қызметкерлерінің заңсыз әрекеттеріне (әрекетсіздіктеріне) шағымдану тәртібі туралы ақпаратты:
1) кеден органдарының ақпараттық тақталарында;
2) www.customs.kz сайтында алуға болады.
22. Кеден органдары қызметкерлерінің заңсыз әрекеттеріне (әрекетсіздіктеріне) шағым таңдауы бойынша:
1) тікелей кеден органдарының басшыларына немесе жоғары тұрған кеден органдарының басшыларына өтініш білдіру;
2) кеден органдарының, жоғары тұрған кеден органдарының»сенім»телефондарына немесе Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетіне (7172) 794552 (794635) нөмірлері бойынша өтініш білдіру жолымен жіберіле алады. Кеден органдары»сенім»телефондарының тізбесі осы стандарттың 1-қосымшасында келтірілген;
3) жоғары тұрған кеден органдарының кеңсесіне жазбаша түрде мемлекеттік және/немесе орыс тілдерінде жіберіле алады. Кеден органдары кеңселерінің мекен-жайлары осы стандарттың 1-қосымшасында келтірілген;
4) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің мынадай мекен-жай бойынша орналасқан: Астана қаласы, Бейбітшілік көшесі, 10 кеңсесіне жазбаша түрде мемлекеттік және/немесе орыс тілдерінде жіберіле алады.
23. Шағым есеп және шағым кітабында тіркеледі және заңнамада белгіленген мерзімдерде қарастырылады.
Тұтынушыға шағымның қарастырылғанының нәтижесі туралы жазбаша түрде хабарланады.
6. Байланыс ақпараты
24. Кеден органдары басшыларының мекен-жайлары осы стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
25. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің: www.customs.kz мекен-жай бойынша web-сайтында тұтынушы:
1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті өткізетін іс-шаралар туралы ақпаратты, сондай-ақ кеден органдарының мекен-жайлары мен телефондарын ала алады;

2) просмотреть нормативные правовые акты и письма разъяснительного характера по вопросам таможенного дела;
3) участвовать в форуме по обсуждению различных вопросов в области таможенного дела, а также в опросе мнения участников внешнеэкономической деятельности.
Приложение 1
к Стандарту оказания
государственной услуги
"Регистрация участников
внешнеэкономической
деятельности (ВЭД)"
Перечень таможенных органов Республики Казахстан
N
Название
таможеного
органа
Адрес
таможенного
органа
Телефон
Электронный
адрес
Режим
работы
1
Департамент
таможенного
контроля по
Акмолинской
области
Акмолинская
обл.,
Г. КОКШЕТАУ,
УЛ. ПУШКИНА, 21
(7162)
251488
lzeinullina@
c4000.customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
2
Т/П "БУРАБАЙ"
Акмолинская
обл.,
Г. ЩУЧИНСК,
УЛ. ИНТЕРНАЦИО-
НАЛЬНАЯ, 54
(71636)
43936
sahmetshanov@
c4000.customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
3
Т/П "АКСУ"
Акмолинская
обл.,
Г. СТЕПНОГОРСК,
М-ОН 4/36
(71645)
61040
tuali@c4002.
c4000.customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
4
Т/П "АТБАСАР"
Акмолинская
обл., Г. АТБАСАР,
УЛ. ЖЕНИС, 72
(71643)
24295
atushembekov@
c4003.c4000.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
5
Т/П "АККОЛЬ"
Акмолинская
обл., Г. АККОЛЬ,
УЛ. НУРМАГАМ-
БЕТОВА, 94 А
(71638)
21334
НЕТ
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
6
Т/П "АРШАЛЫ"
Акмолинская
обл.,
П. АРШАЛЫ, УЛ.
РЕСПУБЛИКИ, 29
(71644)
22166
НЕТ
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
7
Т/П "КОКШЕТАУ-
ЦТО"
Акмолинская
обл.,
Г. КОКШЕТАУ,
УЛ. ПУШКИНА, 21
(7162)
763491
sabdrahmanov@
c4000.customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
8
ДЕПАРТАМЕНТ
ТАМОЖЕННОГО
КОНТРОЛЯ ПО
АКТЮБИНСКОЙ
ОБЛАСТИ
г. Актобе,
ул. Кобландина, 7
(7132)
213589
Shzharylkapova@
d0400.customs.kz
с 9:00 до
18:30,
обед 12:30
до 14:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
9
Т/П "АЛИМБЕТ"
Актюбинская
обл.,
Каргалинский
р-н, с. Алимбет
(71349)
52020
SBimagambetov@
d0405.d0400.
customs.kz
круглосуточно
10
Т/П "ЖАЙСАН"
Актюбинская
область,
Мартукский
район, с. Жайсан
(71349)
72020
MKuvandykov@
d0401.d0400.
customs.kz
круглосуточно
11
Т/П
"АЙТЕКЕ БИ"
Актюбинской
обл., Айтекеби
район
(71347)
25114
KKudaibergenov@
d0410.d0400.
customs.kz
круглосуточно
12
Т/П
"ЖИРЕНКОПА"
Актюбинская
область,
Хобдинский
район,
п. Жиренкопа
(71340)
31333
НЕТ
круглосуточно
13
Т/П
"ТЕМИРЖОЛ",
грузовой
сектор
г. Актобе,
ул. Привокзаль-
ная, 20
(7132)
212912
НЕТ
круглосуточно
14
Т/П "АУЕ
ЖАЙЫ-АКТОБЕ"
г. Актобе,
Международный
аэропорт
(7132)

2) нормативтік құқықтық актілерді және кеден ісі мәселелері бойынша түсіндіру сипатындағы хаттарды қарастыра алады;
3) кеден ісі саласындағы түрлі мәселелерді талқылау жөніндегі форумға, сондай-ақ сыртқы экономикалық қызметке қатысушылардың пікірін сұрауға қатыса алады.
"Сыртқы экономикалық қызметке
қатысушыларды тіркеу"»мемлекеттік
қызмет көрсетудің стандартына
1-қосымша
р/с№
Кеден органы-
ның аты
Кеден органының адресі
Телефон
Электрондық адрес
Жұмыс тәртібі
1
Ақмола облысы бойынша Кедендік бақылау
департа-
менті
Ақмола облысы,
Көкшетау қал.,
Пушкин көшесі,
21
(7162)
251488
lzeinullina@
c4000.customs.
kz
9:00 ден 19:00 дейін,
түскі үзіліс 13:00 ден 15:00дейін,
демалыс күндері: сенбі, жек-
сенбі
2
"БУРАБАЙ" к/б
Ақмола облысы,
Щучинск қаласы
Интернацио-
нальная
көшесі, 54
(71636)
43936
sahmetshanov@
c4000.customs.
kz
9:00 ден 19:00 дейін,
түскі үзіліс 13:00 ден 15:00дейін,
демалыс күндері: сенбі, жек-
сенбі
3
"Ақсу" к/б
Ақмола облысы,
Степногорск қаласы, ш/а
4/36
(71645)61040
tuali@c4002.
c4000.customs.
kz
9:00 ден 19:00 дейін,
түскі үзіліс 13:00 ден 15:00дейін,
демалыс күндері: сенбі, жек-
сенбі
4
"АТБАСАР" к/б
Ақмола облысы,
Атбасар қаласы
Жеңіс көшесі,
72
(71643)24295
atushembekov@
c4003.c4000.
customs.kz
9:00 ден 19:00 дейін,
түскі үзіліс 13:00 ден 15:00дейін,
демалыс күндері: сенбі, жек-
сенбі
5
"АҚКӨЛ" к/б
Ақмола облысы,
АҚКӨЛ ҚАЛАСЫ,
НҰРМАҒАМБЕТ КӨШЕСІ, 94 А
(71638)21334
жоқ
9:00 ден 19:00 дейін,
түскі үзіліс 13:00 ден 15:00дейін,
демалыс күндері: сенбі, жек-
сенбі
6
"АРШАЛЫ" к/б
Ақмола облысы,
Аршалы ауылы,
Республика
көшесі, 29
(71644)22166
жоқ
9:00 ден 19:00 дейін,
түскі үзіліс 13:00 ден 15:00дейін,
демалыс күндері: сенбі, жек-
сенбі
7
"КӨКШЕТАУ-КРО" к/б
Ақмола облысы,
Көкшетау қал.,
Пушкин көшесі,
21
(7162)
763491
sabdrahmanov@
c4000.customs.
kz
9:00 ден 19:00 дейін,
түскі үзіліс 13:00 ден 15:00дейін,
демалыс күндері: сенбі,
жексенбі
8
Ақтөбе облысы бойынша Кедендік бақылау
департа-
менті
Ақтөбе қаласы,
Қобыланды көш.
7
(7132)
213589
Shzharylkapova@
d0400.customs.
kz
9:00 ден 18:30 дейін,
түскі ас 12:30 ден
14:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
9
"Әлімбет" к/б
Ақтөбе облысы,
Қарғалы ауд.,
Әлімбет ауылы
(71349)52020
SBimagambetov@
d0405.d0400.
customs.kz
тәулік бойы
10
"ЖАЙСАН" к/б
Ақтөбе обл., Мәртөк ауданы, Жайсан ауылы
(71349) 72020
MKuvandykov@
d0401.d0400.
customs.kz
тәулік бойы
11
"АЙТЕКЕ БИ" к/б
Ақтөбе обл., Айтеке би ауданы
(71347)25114
KKudaibergenov@
d0410.d0400.
customs.kz
тәулік бойы
12
"Жирен-
қопа" к/б
Ақтөбе обл., Хобдинский ауданы, Жиренкөп кенті
(71340)31333
жоқ
тәулік бойы
13
"Темір-
жол" к/б
Ақтөбе қал., Привокзальная көш., 20
(7132)
212912
жоқ
тәулік бойы
14
"АҚТӨБЕ-
ӘУЕ ЖАЙЫ"
к/б
Ақтөбе қаласы,
әуежай
(7132)

218752
drspagambetov@
d0409.d0400.
customs.kz
круглосуточно
15
Т/П
"АКТОБЕ-ЦТО"
г. Актобе, 41
разъезд
(7132)
964212
OZaicev@d0417.
d0400.customs.kz
круглосуточно
16
Т/П "ЭНЕРГЕ-
ТИЧЕСКИЙ"
г. Актобе, 41
разъезд
(7132)
964210
MMazhikenov@
d0416.d0400.
customs.kz
с 9:00 до
18:30,
обед 12:30
до 14:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
17
Т/П
"ШУБАРКУДЫК"
Актюбинская
область,
Темирский район,
п. Шубаркудык,
ул. Асау
Барака, 6
(71346)
22553
ZKhamzin@d0413.
d0400.customs.kz
с 9:00 до
18:30,
обед 12:30
до 14:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
18
Т/П "ЕМБI"
Актюбинская
область,
Мугалжарский
район, г. Ембі,
ул. Геологов, 7
(71334)
22783
bmangubasov@
0411.d0400.
customs.kz
с 9:00 до
18:30,
обед 12:30
до 14:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
19
Т/П
"МУГАЛЖАР"
Актюбинская
область,
Мугалжарский
район,
г. Кандыагаш,
промзона 6 км.
(71333)
35372
AHakimov@d0406.
d0400.customs.kz
с 9:00 до
18:30,
обед 12:30
до 14:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
20
Т/П "ХРОМТАУ"
Актюбинская
область,
Хромтауский
район,
г. Хромтау,
ул. А.Молда-
гуловой, 7
(71336)
21451
GAitpaganbet@
d0404.d0400.
customs.kz
с 9:00 до
18:30, обед
12:30 до
14:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
21
Департамент
таможенного
контроля по
Алматинской
области
Алматинская
область,
Илийский район,
п. Отеген
батыра, ул.
З.Батталханова
11 "а"
(7272)
517106
oorik@b3700.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
22
т/п "Алатау
- центр
таможенного
оформления"
Алматинская
область,
Илийский район,
п. Отеген батыра,
ул. З.Бат-
талханова N 17
(7272)
598064
нет
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
23
т/п
"Алматы-авто"
Алматинская
область,
Илийский район,
п. Первомайка,
Капчагайское
шоссе 28
(7272)
511961
almaty_avto@
b3700.customs.kz
с 9:00
до 19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
24
т/п
"Талдыкорган"
г. Талдыкорган,
восточная
промзона
(72822)
62933
zburzhakova@
b3700.customs.kz.
с 9:00
до 19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
25
т/п "Кеген"
Алматинская
область,
п. Каркара
(72777)
21632
kegen@b3700.
customs.kz.
с 9:00
до 19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
26
т/п "Коргас"
Алматинская
область,
Панфиловский
район, с. Хоргос
(72831)
33318
yborodulina@
b2600.b.3700.
customs.kz.
с 9:00
до 19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
27
т/п "Калжат"
Алматинская
область,
Уйгурский район,
п. Калжат
(72740)
10010
tmusina@b3400.
b3700.customs.kz.
с 9:00
до 19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
28
Департамент
таможенного
контроля по
Атырауской
области
г. Атырау,
ул. Абая, 8
(7122)
354209
ateleusheva@
e0500.customs.kz
с 8:30
до 18:30,
обед 12:30
до 14:30,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
29
т/п
"Кульсары"
Атырауская
область,
Жылыойский р-н,
г. Кульсары,
Промзона
(71237)

218752
drspagambetov@
d0409.d0400.
customs.kz
тәулік бойы
15
"Ақтөбе-
КРО" к/б
Ақтөбе қаласы,
41 разъезд
(7132)
964212
OZaicev@d0417.
d0400.customs.
kz
тәулік бойы
16
"Энерге-
тикалық"
к/б
Ақтөбе қаласы,
41 разъезд
(7132)
964210
MMazhikenov@
d0416.d0400.
customs.kz
9:00 ден 18:30 дейін,
түскі ас 12:30 ден
14:00 дейін,
демалыс күндері: сенбі,
жексенбі
17
"Шұбарқұ-
дық" к/б
Ақтөбе обл., Темір ауданы, Шұбарқұдық
кенті, Асау
барақ көш., 6
(71346)22553
ZKhamzin@d0413.
d0400.customs.
kz
9:00 ден 18:30 дейін,
түскі ас 12:30 ден
14:00 дейін,
демалыс күндері: сенбі,
жексенбі
18
"Ембі" к/б
Ақтөбе обл.,
Мұғалжар
ауданы, Ембі
қал., Геолог-
тар көш., 7
(71334)
22783
bmangubasov@
0411.d0400.
customs.kz
9:00-ден 18:30 дейін,
түскі ас 12:30 ден 14:00 дейін,
демалыс күндері: сенбі, жек-
сенбі
19
"Мұғал-
жар" к/б
Ақтөбе обл., Мұғалжар ауданы, Қандыағаш
қал., өндіріс
аймағы 6
(71333) 35372
AHakimov@d0406.
d0400.customs.kz
9:00-ден 18:30 дейін,
түскі ас 12:30 ден 14:00 дейін,
демалыс күндері: сенбі, жек-
сенбі
20
"ХРОМТАУ" к/б
Ақтөбе обл.,
Хромтау
ауданы,
Хромтау қал.,
Молдағұлова
көш., 7
(71336)
21451
GAitpaganbet@
d0404.d0400.
customs.kz
9:00-ден 18:30 дейін,
түскі ас 12:30 ден 14:00 дейін,
демалыс күндері: сенбі, жек-
сенбі
21
Алматы облысы бойынша Кедендік бақылау
департа-
менті
Алматы обл.,
Іле ауданы,
Өтеген батыр
кенті,
Батталхан
көш., 11А
(7272)
517106
oorik@b3700.
customs.kz
9:00-ден 18:30 дейін,
түскі ас 12:30 ден 14:00 дейін,
демалыс күндері: сенбі,
жексенбі
22
"Алатау-
КРО" к/б
Алматы обл.,
Іле ауданы,
Өтеген батыр кенті,
Батталхан көш., 17
(7272)
598064
жоқ
9:00-ден 19:00 дейін,
түскі ас 13:00 ден 15:00 дейін,
демалыс күндері: сенбі,
жексенбі
23
"Алматы-
авто" к/б
Алматы обл., Іле ауданы, Первомайка кенті, Қапша-
ғай жолы, 28
(7272)
511961
almaty_avto@
b3700.customs.kz
9:00-ден 19:00 дейін,
түскі ас 13:00 ден 15:00 дейін,
демалыс күндері: сенбі,
жексенбі
24
"Талды-
қорған"
к/б
Талдықорған қал., шығыс өндіріс аймағы
(72822)
62933
zburzhakova@
b3700.customs.kz.
9:00-ден 19:00 дейін,
түскі ас 13:00 ден 15:00 дейін,
демалыс күндері: сенбі,
жексенбі
25
"Кеген"
к/б
Алматы обл.,
Қарқара кенті
(72777) 21632
kegen@b3700.
customs.kz.
9:00-ден 19:00 дейін,
түскі ас 13:00 ден 15:00 дейін,
демалыс күндері: сенбі,
жексенбі
26
"Қорғас" к/б
Алматы обл.,
Панфилов ауданы,
Қорғас ауылы
(72831)
33318
yborodulina@
b2600.b.3700.
customs.kz.
9:00-ден 19:00 дейін,
түскі ас 13:00 ден 15:00 дейін,
демалыс күндері: сенбі,
жексенбі
27
"Қалжат" к/б
Алматы обл., Уйғыр ауданы,
Қалжат кенті
(72740)
10010
tmusina@b3400.
b3700.customs.kz.
9:00-ден 19:00 дейін,
түскі ас 13:00 ден 15:00 дейін,
демалыс күндері: сенбі,
жексенбі
28
Атырау облысы бойынша Кедендік бақылау
департа-
менті
Атырау қал., Абай көш., 8
(7122) 354209
ateleusheva@
e0500.customs.kz
8:30-ден 18:30 дейін,
түскі ас 12:30 ден 14:30 дейін,
демалыс күндері: сенбі,
жексенбі
29
"Құлсары" к/б
Атырау обл., Жылыой
ауданы,
Құлсары қал., өндіріс аймағы
(71237)

25606
нет
с 8:30
до 18:30,
обед 12:30
до 14:30,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
30
т/п
"Курмангазы"
Атырауская
область,
Курмангазинский
р-н, с. Котяевка
(71233)
61516
sgabbasov@e0502.
e0500.customs.kz
круглосуточно
31
т/п "Тениз"
Атырауская
область,
Жылыойский р-н,
пос. Тениз
(71230)
24682
aabsimetov@
e0505.e0500.
customs.kz
с 8:30
до 18:30,
обед 12:30
до 14:30,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
32
т/п "Акколь"
Атырауская
область,
ст. Ганюшкино
(71233)
71079
klukpanov@e0511.
e0500.customs.kz
круглосуточно
33
т/п "ЦТО
Ак Жайык"
г. Атырау,
ул. Сатыбал-
диева, 47
(7122)
354105
mabdikarimova@
e0500.customs.kz
с 8:30
до 18:30,
обед 12:30
до 14:30,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
34
т/п "Энерге-
тический"
г. Атырау,
ул. Абая, 8
(7122)
328480
RZhameshov@
e0500.customs.kz
круглосуточно
35
т/п "Атырау
Ауежолы"
г. Атырау,
международный
аэропорт
(7122)
209294
abisengaziev@
e0500.customs.kz
круглосуточно
36
т/п "Кашаган"
Атырауская
область,
Западный Искене,
ст. Карабатан
(71239)
65122
нет
с 9:00
до 19:00,
обед 12:30
до 13:30,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
37
Департамент
таможенного
контроля по
Восточно-
Казахстанской
области
г. Усть-
Каменогорск, ул.
Новаторов, 7/2
(7232)
240605
tlvova@f1400.
customs.kz
с 9:00
до 19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
38
т/п
"Оскемен-ЦТО"
г. Усть-
Каменогорск, ул.
Новаторов, 7/2
(7232)
245580
mmukaev@f1419.
f1400.customs.kz
с 9:00
до 19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
39
т/п
"Энерге-
тический"
ВКО, г. Усть-
Каменогорск, ул.
Новаторов, 7/3
(7232)
245581
aassanov@f1418.
f1400.customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
40
т/п
"Лениногорск"
ВКО, г. Риддер,
ул. Победы, 2
(72336)
22471
oglukhova@f1416.
f1400.customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
41
т/п
"Зыряновск"
ВКО,
г. Зыряновск,
ул. Пролетар-
ская 67
(72335)
61658
mabizhanov@
f1415.f1400.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
42
т/п "УБА"
ВКО,
г. Шемонаиха,
ул. Панфилова, 4
(72332)
38187
mabdrazakov@
f1400.customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
43
т/п
"Ауежай-
Оскемен"
г. Усть-
Каменогорск,
аэропорт
нет
нет
круглосуточно
44
т/п "Семей"
ВКО, г. Семей,
ул. Интерна-
циональная, 38
(7222)
566926
njananbayev@
f4200.f1400.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
45
т/п "Ауыл"
ВКО,
Бородулихинский
район
(72330)
51140
asadvakasov@
f4201.f4200.
f1400.customs.kz
круглосуточно
46
т/п
"Байтанат"
ВКО,
Бородулихинский
район,
с. Байтанат
(7222)
573160
bstambekov@f4205.

25606
ЖОҚ
8:30-ден 18:30 дейін,
түскі ас 12:30 ден 14:30 дейін,
демалыс күндері: сенбі,
жексенбі
30
"Құрман-
ғазы" к/б
Атырау обл., Құрманғазы ауданы,
Котяевка
ауылы
(71233)
61516
sgabbasov@e0502.e0500.
customs.kz
тәулік бойы
31
"Теңіз" к/б
Атырау обл., Жылыой
ауданы, Теңіз кенті
(71230)
24682
aabsimetov@
e0505.e0500.
customs.kz
8:30-ден 18:30 дейін,
түскі ас 12:30 ден 14:30 дейін,
демалыс күндері: сенбі,
жексенбі
32
"Ақкөл" к/б
Атырау обл., Ганюшкин станциясы
(71233)
71079
klukpanov@e0511.
e0500.customs.kz
тәулік бойы
33
"А-Жайық-КРО" к/б
Атырау қал., Сатыбалды көш., 47
(7122)
354105
mabdikarimova@
e0500.customs.kz
8:30-ден 18:30 дейін,
түскі ас 12:30 ден 14:30 дейін,
демалыс күндері: сенбі,
жексенбі
34
"Энерге-
тикалық" к/б
Атырау қал., Абай көш., 8
(7122)
328480
RZhameshov@
e0500.customs.kz
тәулік бойы
35
"Атырау-
Әуе жолы"
к/б
Атырау қал., әуежай
(7122)
209294
abisengaziev@
e0500.customs.kz
тәулік бойы
36
"Қашаған" к/б
Атырау обл., Батыс Искен, Қарабатан ауылы
(71239)
65122
жоқ
9:30 ден 18:30 дейін,
түскі ас 12:30 ден 13:30 дейін,
демалыс
күндері: сенбі,
37
Шығыс Қазақстан
облысы
бойынша
Кедендік
бақылау
департа-
менті
Өскемен қал.,
Новаторов көшесі,7/2
(7232)
240605
tlvova@f1400.
customs.kz
9:00 ден 19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс күндері: сенбі,
жексенбі
38
"Өскемен-
КРО" к/б
Өскемен қал.,
Новаторов көшесі,7/2
(7232)
245580
mmukaev@f1419.
f1400.customs.kz
9:00 ден 19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс күндері: сенбі,
жексенбі
39
"Энергети-
калық" к/б
БҚО, Өскемен
қаласы,
Новаторов
көшесі,7/3
(7232)
245581
aassanov@f1418.
f1400.customs.kz
9:00 ден 19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс күндері: сенбі,
жексенбі
40
"Ленино-
горск"
к/б
БҚО, Риддер қаласы, Жеңіс
көшесі, 2
(72336)
22471
oglukhova@f1416.
f1400.customs.kz
9:00 ден 19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс күндері: сенбі,
жексенбі
41
"Зырянов-
ск" к/б
БҚО,
Зыряновск
қаласы,
Пролетарская
көшесі, 67
(72335)
61658
mabizhanov@
f1415.f1400.
customs.kz
9:00 ден 19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс күндері: сенбі,
жексенбі
42
"УБА" к/б
БҚО,
Шемонаиха
қаласы,
Панфилов
көшесі, 4
(72332)
38187
mabdrazakov@
f1400.customs.kz
9:00 ден 19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс күндері: сенбі,
жексенбі
43
"Әуежай-
Өскемен"
к/б
Өскемен
қаласы,
әуежай
жоқ
жоқ
тәулік бойы
44
"Семей" к/б
БҚО, Семей
қаласы,
Интернацио-
нальная
көшесі, 38
(7222)
566926
njananbayev@
f4200.f1400.
customs.kz
9:00 ден 19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс күндері: сенбі,
жексенбі
45
"Ауыл"
к/б
БҚО,
Борродулихин
ауданы
(72330)
51140
asadvakasov@
f4201.f4200.
f1400.customs.kz
тәулік бойы
46
"Байта-
нат" к/б
БҚО, Борродулихин ауданы, Бай-
танат ауылы
(7222)
573160
bstambekov@f4205.

f4200.f1400.
customs.kz
круглосуточно
47
т/п "Жезкент"
ВКО,
Бородулихинский
район, с. Орловка
(72351)
31647
akostyayeva@
f4203.f4200.
f1400.customs.kz
круглосуточно
48
т/п
"Железно-
дорожный"
ВКО,
Бородулихинский
район, ст. Аул
(72351)
30118
zmukambayev@
f4204.f4200.
f1400.customs.kz
круглосуточно
49
т/п "Коянбай"
ВКО,
Бескарагайский
район, с. Коянбай
нет
mseitov@f4204.
f4200.f1400.
customs.kz
круглосуточно
50
т/п
"Майкапчагай"
ВКО,
Зайсанский
район,
г. Зайсан, ул.
Жангильдина, 100
(72340)
21558
abekbergenov@
f2500.f1400.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
51
т/п "Бахты"
ВКО, Урджарский
район, с. Бахты
(72239)
40481
adosubaev@f2200.
f1400.customs.kz
с 9:00
до 19:00,
обед
13:00 до
15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
52
Департамент
таможенного
контроля по
Жамбылской
области
г. Тараз,
ул. Толе би, 81
(7262)
344539
vkhegai@h1500.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
53
т/п "Кордай"
Жамбылская обл.,
Кордайский
район,
с. Кордай, ул.
Жибек-Жолы, 1
(72626)
42175
nkosaliev@h4100.
h1500.customs.kz
круглосуточно
54
т/п
"Тараз-ЦТО"
г. Тараз, ул.
Ниеткалиева, 95
(7262)
347537
нет
с 9:00
до 19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
55
т/п
"ст. Жамбыл"
г. Тараз,
ул. Байзак
батыра, 247
(7262)
461150
zhkadersizova@
h1500.customs.kz
с 9:00
до 19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
56
т/п "Әуежай
Тараз"
г. Тараз,
аэропорт
(7262)
316127
нет
круглосуточно
57
т/п "Айша
Биби"
Жамбылская
область,
Манасский район,
автодорога
г. Тараз РК -
г. Талас КР
(72633)
31500
нет
круглосуточно
58
т/п "Алатау"
Жамбылская обл.,
Жуалынский
район,
с. Октябрьское
(72635)
26349
нет
круглосуточно
59
т/п "Кулан"
Жамбылская обл.,
Т. Рыскуловский
район,
ст. Луговая
(72631)
24254
nbaktymbetov@
h1500.customs.kz
круглосуточно
60
т/п "Сыпатай
Батыр"
Жамбылской обл.,
Меркенский
район, с. Андас
Батыр, ул. Абен
Шотайулы, 1
(72632)
25346
нет
круглосуточно
61
т/п "Мерке"
Жамбылская обл.,
Меркенский
район, с. Мерке,
ул. Исмаилова,
390
(72632)
24035
нет
круглосуточно
62
т/п "ШУ"
Жамбылская обл.,
Шуйский район,
с. Толеби, ул.
Б. Шолака, 180 а
(72638)
31250
bbektibaev@
h1500.customs.kz
с 9:00
до 19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
63
т/п
"Энергети-
ческий"
г. Тараз, ул.
Ниеткалиева, 95
(7262)
316107
нет
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00, выходные дни:
суббота,
воскресенье
64
Департамент
таможенного
контроля по
Западно-
Казахстанской
области
Г. УРАЛЬСК, УЛ.
ПОЙМЕННАЯ, 2/2
(7112)
538423
ababagulov@
l1700.customs.kz
с 9:00 до
18:30,
обед 12:30
до 14:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
65
Т/П "ЖАЙЫК"
Г. УРАЛЬСК,
ВОКЗАЛЬНАЯ, 1
(7112)

f4200.f1400.
customs.kz
тәулік бойы
47
"Жезкент" к/б
БҚО,
Борродулихин
ауданы, Орловка ауылы
(72351)
31647
akostyayeva@
f4203.f4200.
f1400.customs.kz
тәулік бойы
48
"Железно-
дорожный"
к/б
БҚО, Борродулихин ауданы, Ауыл
станциясы
(72351)
30118
zmukambayev@
f4204.f4200.
f1400.customs.kz
тәулік бойы
49
"Қоянбай" к/б
БҚО, Бесқарағай ауданы, Қоянбай ауылы
жоқ
mseitov@f4204.
f4200.f1400.
customs.kz
тәулік бойы
50
"Майқап-
шағай"
к/б
БҚО, Жайсан ауданы, Жай-
сан қаласы,
Жангелді
көшесі, 100
(72340)
21558
abekbergenov@
f2500.f1400.
customs.kz
9:00 ден 19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс күндері: сенбі,
жексенбі
51
"Бахты" к/б
БҚО, Үрджар
ауданы,
Бахты ауылы
(72239)
40481
adosubaev@
f2200.
f1400.customs.kz
9:00 ден 19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс күндері: сенбі,
жексенбі
52
Жамбыл
облысы
бойынша
Кедендік
бакылау
департа-
менті
Тараз қаласы,
Төле би
көшесі, 81
(7262)
344539
vkhegai@h
1500.
customs.kz
9:00 ден 19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс күндері: сенбі,
жексенбі
53
"Қордай" к/б
Жамбыл обл., Қордай ауд.,
Қордай ауылы,
Жібек-Жолы
көшесі, 1
(72626)
42175
nkosaliev@
h4100.
h1500.customs.kz
Тәулік бойы
54
"Тараз-
КРО" к/б
Тараз қаласы,
Ниетқалиев
көшесі 95
(7262)
347537
жоқ
9:00 ден 19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс күндері: сенбі,
жексенбі
55
"Жамбыл станция-
сы" к/б
Тараз қаласы,
Байзақ батыр
көшесі, 247
(7262)
461150
zhkadersizova@
h1500.customs.kz
9:00 ден 19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс күндері: сенбі,
жексенбі
56
"Әуежай Тараз" к/б
Тараз қаласы,
әуежай
(7262)
316127
жоқ
тәулік бойы
57
"Айша Бибі" к/б
Жамбыл обл,
Манас ауданы
Тараз қаласы
РК Талас
қаласы КР
автожолы
(72633)
31500
жоқ
тәулік бойы
58
"Алатау" к/б
Жамбыл обл., Жуалы ауданы,
Октябрьское
ауылы
(72635)
26349
жоқ
тәулік бойы
59
"Құлан"
к/б
Жамбыл обл., Т. Рысқұлов
ауданы,
ст. Луговая
(72631)
24254
nbaktymbetov@
h1500.customs.
kz
тәулік бойы
60
"Сыпатай
Батыр" к/б
Жамбыл обл, Мерке ауданы, Андас Батыр ауылы, Абен Шотайұлы көшесі, 1
(72632)
25346
жоқ
тәулік бойы
61
"Мерке" к/б
Жамбыл обл, Мерке ауданы, Мерке ауылы, Ысмаил көшесі, 390
(72632)
24035
жоқ
тәулік бойы
62
"ШУ" к/б
Жамбыл обл., Шу ауданы,  Төлеби ауылы,
Б. Шолақ
көшесі, 180 а
(72638)
31250
bbektibaev@
h1500.customs.
kz
9:00 ден 19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс күндері: сенбі,
жексенбі
63
"Энерге-
тикалық"
к/б
Тараз қаласы,
Ниетқалиев
көшесі, 95
(7262)
316107
жоқ
9:00 ден 19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс күндері: сенбі,
жексенбі
64
Батыс
Қазақстан
облысы
бойынша
Кедендік
бақылау
департа-
менті
Орал қаласы,
Пойменная
көшесі, 2/2
(7112)
538423
ababagulov@
l1700.customs.
kz
9:00 ден
18:30 дейін,
түскі ас
12:30 ден
14:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
65
"Жайық" к/б
Орал қаласы, Вокзальная
көшесі, 1
(7112)

977913
нет
круглосуточно
66
Т/П "АКСАЙ"
ЗКО, БУРЛИНСКИЙ
РАЙОН, Г. АКСАЙ
МКР-ОН 2
(71133)
31003
udyicengaliev@
l1700.customs.kz
круглосуточно
67
Т/П
"ЖАHЫБЕК"
ЗКО, ЖАНЫБЕКСКИЙ
РАЙОН,
П. ЖАНЫБЕК,
АВТОДОРОГА
"ЖАНЫБЕК-
ВИШНЕВКА"
(71135)
21293
нет
круглосуточно
68
Т/П
"ТАСКАЛА"
ЗКО,
ТАСКАЛИНСКИЙ
РАЙОН, П. ТАСКАЛА
(71139)
24101
atukeshev@l1700.
customs.kz
круглосуточно
69
Т/П
"КАЗТАЛОВКА"
ЗКО,
КАЗТАЛОВСКИЙ Р-H,
П. КАЗТАЛОВКА
(71144)
31773
нет
круглосуточно
70
Т/П "ОРДА"
ЗКО,
БОКЕЙОРДИНСКИЙ
Р-H, П. САЙХИH
нет
нет
круглосуточно
71
Т/П
"ЧИHГИРЛАУ"
ЗКО,
ЧИНГИРЛАУСКИЙ
РАЙОН,
П. ЧИНГИРЛАУ,
УЛ. КЛЫШЕВА, 112
(71137)
33163
нет
круглосуточно
72
ТП
"ОРАЛ-ЦЕНТР
ТАМОЖЕННОГО
ОФОРМЛЕНИЯ"
Г. УРАЛЬСК, УЛ.
ПОЙМЕННАЯ, 2/2
(7112)
538500
aimanberdi@
l1700.customs.kz
с 9:00 до
18:30,
обед 12:30
до 14:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
73
ТП "СЫРЫМ"
ЗКО, ЗЕЛЕНОВСКИЙ
РАЙОН АВТОДОРОГА
"ШЫМКЕНТ-САМАРА»
(71149)
10010
SAldamzharova@
l1700.customs.kz
круглосуточно
74
Т/П "ЭНЕРГЕ-
ТИЧЕСКИЙ"
Г. УРАЛЬСК, УЛ.
ПОЙМЕННАЯ, 2/2
(7112)
538431
ngabdualiev@
l1700.customs.kz
с 9:00 до
18:30,обед
12:30 до
14:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
75
ТП
"АУЕЖАЙ-ОРАЛ"
Г. УРАЛЬСК,
МЕЖДУНАРОДНЫЙ
АЭРОПОРТ
(7112)
986047
нет
круглосуточно
76
ТП "ШАГАН"
ЗКО, ЗЕЛЕНОВСКИЙ
РАЙОН,
ЧУВАШИНСКИЙ
СЕЛЬСКИЙ ОКРУГ,
АВТОДОРОГА
УРАЛЬСК-БУЗУЛУК
нет
uzhanalieva@
l1700.customs.kz
круглосуточно
77
Департамент
таможенного
контроля по
Карагандин-
ской области
г. Караганда,
ул. Богдана
Хмельницкого, 14
(7212)
562690
customs@
karaganda.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
78
т/п "Энерге-
тический"
г. Караганда,
ул. Алиханова,
14а
(7212)
492062
tp.51809@m1800.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
79
т/п "Ауежай - Караганда»
г. Караганда,
международный
аэропорт
"Сары - Арка"
(7212)
743723
tp.51810@m1800.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
80
т/п
"Караганда-
авто"
г. Караганда,
ул. Ермекова, 108
(7212)
441725
tp.51808@m1800.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
81
т/п
"Темиртау"
Карагандинская
обл.,
г. Темиртау,
ул. Ленина, 1а
(7213)
916650
tp.51801@m1800.
customs.kz
круглосуточно
82
т/п
"Караганда-
центр
таможенного
оформления"
г. Караганда,
ул. Богдана
Хмельницкого, 14
(7212)
564479
tp.51804@m1800.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
83
т/п
"Жайрем-
Атасу"
Карагандинская
обл.,
г. Каражал, ул.
Мамаева, 12
(71040)
30013
tp.51803@m1800.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
84
т/п "Улытау"
Карагандинская
обл.
г. Жезказган
ул. Либкнехта 1а
(7102)
723035
kanz.51600@m1600.
m1800.customs.kz

977913
жоқ
тәулік бойы
66
"АҚСАЙ"
к/б
БҚО, Бурлин
ауданы, Ақсай қаласы ш/а 2
(71133)
31003
udyicengaliev@
l1700.customs.
kz
тәулік бойы
67
"ЖӘНІБЕК" к/б
БҚО, Жәнібек
ауданы, Жәні-
бек ауылы,
Жәнібек-
Вишневка
автожолы
(71135)
21293
жоқ
тәулік бойы
68
"ТАСҚАЛА" к/б
БҚО, Тасқала ауданы, Тасқала ауылы
(71139)
24101
atukeshev@l1700.
customs.kz
тәулік бойы
69
"КАЗТАЛОВКА" к/б
БҚО, Казталовка
ауданы,
Казталовка
ауылы
(71144)
31773
жоқ
тәулік бойы
70
"ОРДА" к/б
БҚО,Бөкейордаауданы,
Сайхин ауылы
жоқ
жоқ
тәулік бойы
71
"ШЫҢҒЫР-
ЛАУ" к/б
БҚО, Шыңғыр-
лау ауданы,
Шыңғырлау
ауылы, Клышев
көшесі, 112
(71137)
33163
жоқ
тәулік бойы
72
"ОРАЛ-
КРО" к/б
Орал қаласы,
Пойменная
көшесі, 2/2
(7112)
538500
aimanberdi@
l1700.customs.
kz
9:00 ден 18:30 дейін, түскі ас 12:30 ден 14:00 дейін, демалыс күндері: сенбі,
жексенбі
73
"СЫРЫМ" к/б
БҚО, Зеленов ауданы Шым-
кент-Самара
автожолы
(71149)
10010
SAldamzharova@
l1700.customs.
kz
тәулік бойы
74
"ЭНЕРГЕ-
ТИКАЛЫҚ"
к/б
Орал қаласы,
Пойменная
көшесі, 2/2
(7112)
538431
ngabdualiev@
l1700.customs.
kz
9:00 ден
18:30 дейін,
түскі ас
12:30 ден
14:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
75
"ӘУЕЖАЙ-
ОРАЛ" к/б
Орал қаласы, Халықаралық
Әуежай
(7112)
986047
жоқ
тәулік бойы
76
"ШАҒАН" к/б
БҚО, Зеленов
ауданы, Чувашин ауыл
аумағы,
"ОРАЛ-
БУЗУЛУК"
автожолы
жоқ
uzhanalieva@
l1700.customs.
kz
тәулік бойы
77
Қарағанды
облысы
бойынша
Кедендік
бақылау
департа-
менті
Қарағанды қаласы, Богдан Хмельницкий
көшесі, 14
(7212)
562690
customs@
karaganda.kz
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
78
"Энергетикалық"
к/б
Қарағанды
қаласы,
Әлиханов
көшесі 14а
(7212)
492062
tp.51809@m1800.
customs.kz
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
79
"Әуежай -Қараған-
ды" к/б
Қарағанды
қаласы,
"Сары-Арка"
халықаралық әуежай
(7212)
743723
tp.51810@m1800.
customs.kz
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
80
"Қараған-
ды-авто"
к/б
Қарағанды
қаласы,
Ермеков көшесі, 108
(7212)
441725
tp.51808@m1800.
customs.kz
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
81
"Темір-
тау" к/б
Қарағанды
обл., Темір-
тау қаласы,
Ленин көшесі,
(7213)
916650
tp.51801@m1800.
customs.kz
тәулік бойы
82
"Қараған-
ды-КРО"
к/б
Қарағанды
қаласы,
Богдан
Хмельницкий
көшесі, 14
(7212)
564479
tp.51804@m1800.
customs.kz
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
83
"Жайрем-
Атасу"
к/б
Қарағанды обл., Қаражал
қаласы,
Мамаев көшесі12
(71040)
30013
tp.51803@m1800.
customs.kz
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
84
"Ұлытау"
к/б
Қарағанды обл. Жезқаз-
ған қаласы Либнехт
көшесі, 1а
(7102)
723035
kanz.51600@m1600.
m1800.customs.kz

с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
85
т/п "Балхаш"
Карагандинская
обл., г. Балхаш,
ул. Мира, 12
(7103)
648719
mospanov@m1600.
m1800.customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
86
т/п "Акмамык"
Карагандинская
обл.,
г. Приозерск,
ул. Агыбай
батыра, 18
(7103)
954255
Электронный
адрес нету
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
87
Департамент
таможенного
контроля по
Костанайской
области
г. Костанай,
ул. Гоголя, 183
(7142)
535989
zshagirova@p0600.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
88
т/п
"Жетикара"
Костанайская
область,
г. Жетикара,
ул. Тарана, 18А
(71435)
22718
tkubzhassarov@
p0601.p0600.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
89
т/п
"Каратомар"
Костанайская
область,
г. Рудный, ул.
Строительная, 9
(71431)
43201
oignatiev@0602.
p0600.customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
90
т/п "Тобыл"
Костанайская
область,
Тарановский
р-он, ст. Тобол
(71436)
21169
aiskakov@p0603.
p0600.customs.kz
круглосуточно
91
т/п "Кайрак"
Костанайская
обл.,
Карабалыкский
район
(71447)
22173
azelenichenko@
p0608.p0600.
customs.kz
круглосуточно
92
т/п "Желкуар"
Костанайской
области,
Житикаринский
район
(71435)
24133
jelkuar@p0614.
p0600.customs.kz
круглосуточно
93
т/п
"Аулиеколь"
Костанайская
обл.,
Аулиекольский
р-н, с. Аулиеколь
(71453)
21111
rmukhamejanov@
p0611.p0600.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
94
т/п "Аят"
Костанайская
область,
Тарановский
район
(71436)
28365
vseitov@p0612.
p0600.customs.kz
круглосуточно
95
т/п
"Акбалшык"
Костанайская
обл.,
Узункольский
р-н,
с. Белоглинка
(71444)
97125
bzhanabergenova@
p0613.p0600.
customs.kz
круглосуточно
96
т/п
"Коктерек"
Костанайская
область,
Мендыкаринский
район
(71443)
97331
nmalikov@p0615.
p0600.customs.kz
круглосуточно
97
т/п "Убаган"
Костанайская
обл.
Узункольский р/н
(71446)
30010
mnurzhanov@p0616.
p0600.customs.kz
круглосуточно
98
т/п "Аркалык"
Костанайской
область,
г. Аркалык, ул.
Горбачева 14
(71430)
70082
silimzanov@p0622.
p0600.customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
99
т/п
"Костанай-
ЦТО"
г. Костанай,
ул. Гоголя 183
(7142)
537481
msaikevich@p0624.
p0600.customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
100
т/п "Лисаков"
Костанайская
область,
г. Лисаковск,
ул. Верхне-
Тобольская
трасса, 42
(71433)
30538
mzhaksalykov@
p0623.p0600.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
101
т/п "Ауежай
Костанай"
г. Костанай,
Аэропорт
(7142)

9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
85
"Балқаш"
к/б
Қарағанды
обл., Балқаш
қаласы, Мира
көшесі, 12
(7103)
648719
mospanov@m1600.
m1800.customs.kz
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
86
"Ақмамық"
к/б
Қарағанды
обл., Приоз-
ерск қаласы,
Ағыбай батыр
көшесі 18
(7103)
954255
жоқ
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
87
Қостанай
облысы
бойынша
Кедендік
бақылау
департа-
менті
Қостанай қаласы,
Гоголь көш.,
183
(7142)
535989
zshagirova@
p0600.
customs.kz
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
88
"Жеті-
қара" к/б
Қостанай облысы,
Жетіқара қаласы,
Таран көшесі,
18А
(71435)
22718
tkubzhassarov@
p0601.p0600.
customs.kz
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
89
"Қарато-
мар" к/б
Қостанай облысы,
Рудный қал.,
Строительная
көшесі, 9
(71431)
43201
oignatiev@
0602.
p0600.customs.kz
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
90
"Тобыл" к/б
Қостанай облысы,
Таранов ауд.,
Тобыл стан-
циясы
(71436)
21169
aiskakov@
p0603.
p0600.customs.kz
тәулік бойы
91
"Қайрақ" к/б
Қостанай
облысы,
Қарабалық
ауданы
(71447)
22173
azelenichenko@
p0608.p0600.
customs.kz
тәулік бойы
92
"Желқуар" к/б
Қостанай
облысы,
Жетіқара
ауданы
(71435)
24133
jelkuar@p0614.
p0600.customs.kz
тәулік бойы
93
"Әулие-
көл" к/б
Қостанай
облысы,
Әулиекөл
ауданы,
Әулиекөл
ауылы
(71453)
21111
rmukhamejanov@
p0611.p0600.
customs.kz
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
94
"Аят" к/б
Қостанай
облысы,
Таранов ауданы
(71436)
28365
vseitov@p0612.
p0600.customs.kz
тәулік бойы
95
"Ақбал-
шық" к/б
Қостанай
облысы,
Ұзынқол ауд.,
Белоглинка
ауылы
(71444)
97125
bzhanabergenova@
p0613.p0600.
customs.kz
тәулік бойы
96
"Көкте-
рек" к/б
Қостанай
облысы,
Меңдіқара ауданы
(71443)
97331
nmalikov@p0615.
p0600.customs.kz
тәулік бойы
97
"Убаган" к/б
Қостанай
облысы,
Ұзынқол ауд.
(71446)
30010
mnurzhanov@
p0616.
p0600.customs.kz
тәулік бойы
98
"Арқалық" к/б
Қостанай
облысы,
Арқалық қал.,
Горбачев
көш., 14
(71430)
70082
silimzanov@
p0622.
p0600.customs.kz
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
99
"Қостанай-КРО" к/б
Қостанай қал.
Гоголь көш., 183
(7142)
537481
msaikevich@
p0624.
p0600.customs.kz
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
100
"Лисаков" к/б
Қостанай
облысы,
Лисаковск
қаласы,
Верхне-Тоболь-
ская трасса көшесі, 42.
(71433)
30538
mzhaksalykov@
p0623.p0600.
customs.kz
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
101
"Ауежай Қостанай" к/б
Қостанай қал., Әуежай
(7142)

280770
sjakanov@p0618.
p0600.customs.kz
круглосуточно
102
т/п
"Костанай
Авто"
г. Костанай,
ул. Гоголя 183
(7142)
536686
agoman@p0600.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
103
Энергетичес-
кий ТП по
Костанайской
области
г. Костанай,
ул. Гоголя, 183
(7142)
535881
adosymhan@p0620.
p0600.customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
104
т/п "Аккарга"
Костанайская
область,
Жетикаринский
р-н, пос. Аккарга
(7142)
535881
нет
круглосуточно
105
Департамент
таможенного
контроля по
Кызылордин-
ской области
г. Кызылорда,
ул. Есенова, 16
(7242)
215465
kboranbaev@n1900.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
106
т/п
"Кызылорда-
ЦТО"
г. Кызылорда,
ул. Есенова, 16
(7242)
215949
kahmetov@n1900.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
107
т/п "Ст.
Кызылорда"
г. Кызылорда
ул. Жанадилова
б/н
(7242)
293646
нет
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
108
т/п "Мынтай"
Кызылординская
обл.,
Жалагашский район
нет
нет
круглосуточно
109
т/п
"Кызылкум"
Кызылординская
обл.,
Казалинский
район,
пос. Айтеке би,
ул. Примова, 5
(72438)
24151
нет
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
110
т/п
"Энерге-
тический"
г. Кызылорда,
ул. Есенова, 16
(7242)
215372
ashaikhiev@n1900.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
111
т/п "Шиели"
Кызылординская
обл., Шиелийский
район,
пос. Шиели, ул.
Рыскулова, 17
(72432)
41985
нет
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
112
т/п "Арал"
Кызылординская
обл., Аральский
район,
г. Аральск, ул.
К.Еримбета, 4А
(72433)
23126
нет
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
113
т/п "Жосалы"
Кызылординская
обл.,
Кармакшинский
район,
пос. Жосалы, ул.
Коркыт-Ата, 10
нет
нет
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
114
Департамент
таможенного
контроля по
Мангистауской
области
г. Актау, 3 "б"
мкр., 13 "а"
(7292)
501001
docs@r0700.
customs.kz
с 9:00 до
18:30,
обед 12:30
до 14:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
115
т/п
"Актау-ЦТО"
г. Актау, 3 "б"
мкр., 13 "а"
(7292)
503579
rtohtaev@r0700.
customs.kz
с 9:00 до
18:30,
обед 12:30
до 14:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
116
т/п
"Энерге-
тический"
г. Актау, терр.
морского порта
(7292)
579100
нет
с 9:00 до
18:30,
обед 12:30
до 14:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
117
т/п "Морпорт"
г. Актау, терр.
морского порта
(7292)
572112
нет
с 9:00 до
18:30,
обед 12:30
до 14:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье

280770
sjakanov@p0618.
p0600.customs.kz
тәулік бойы
102
"Қостанай Авто" к/б
Қостанай
қал., Гоголь
көшесі, 183
(7142)
536686
agoman@p0600.
customs.kz
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
103
"Энерге-
тикалық"
к/б
Қостанай
қал., Гоголь
көшесі, 183
(7142)
535881
adosymhan@
p0620.
p0600.customs.kz
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
104
"Аққарға" к/б
Қостанай обл.,
Жетікара
ауданы,
Аққарға кенті
(7142)
535881
жоқ
тәулік бойы
105
Қызылорда
облысы
бойынша
Кедендік
бақылау
департа-
менті
Қызылорда қал., Есенова
көшесі, 16
(7242)
215465
kboranbaev@
n1900.
customs.kz
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
106
"Қызыл-
орда-КРО"
к/б
Қызылорда
қал., Есенова
көшесі, 16
(7242)
215949
kahmetov@
n1900.
customs.kz
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
107
"Қызылор-
да стан-
циясы"
к/б
Қызылорда
қал., Жаңаділ көшесі
(7242
293646
жоқ
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
108
"Мыңтай" к/б
Қызылорда
обл., Жалағаш
ауданы
жоқ
жоқ
тәулік бойы
109
"Қызыл-
құм" к/б
Қызылорда
обл., Қазалы
ауданы,
Айтеке би
кенті, Примов көшесі, 5
(72438)
24151
жоқ
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
110
"Энерге-
тикалық"
к/б
Қызылорда
қал., Есенова
көшесі, 16
(7242)
215372
ashaikhiev@
n1900.
customs.kz
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
111
"Шиелі"
к/б
Қызылорда обл., Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Рысқұл-
ов көшесі, 17
(72432)
41985
жоқ
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
112
"Арал"
к/б
Қызылорда
обл., Арал
ауданы, Арал
қал., Ерімбет
көш., 4А
(72433)
23126
жоқ
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
113
«Жосалы» к/б
Қызылорда обл.
Қармақшы ауд.,
Жосалы кенті,
Қорқыт ата
көшесі, 10
жоқ
жоқ
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
114
Маңғыстау
облысы
бойынша
Кедендік бақылау
комитеті
Ақтау қаласы, 3 "б" ш/а,
13 "а"
(7292)
501001
docs@r0700.
customs.kz
9:00 ден
18:30 дейін,
түскі үзіліс
12:30 ден
14:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі.
115
"Ақтау-
КРО" к/б
Ақтау қаласы, 3 "б" ш/а,
13 "а"
(7292)
503579
rtohtaev@
r0700.
customs.kz
9:00 ден
18:30 дейін,
түскі үзіліс
12:30 ден
14:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі.
116
"Энерге-
тикалық"
к/б
Ақтау қаласы,
теңіз порты
аймағы
(7292)
579100
жоқ
9:00 ден
18:30 дейін,
түскі үзіліс
12:30 ден
14:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі.
117
"Мор-
порт"
к/б
Ақтау қаласы,
теңіз порты
аймағы
(7292)
572112
жоқ
9:00 ден 18:30 дейін, түскі үзіліс 12:30 ден 14:00 дейін, демалыс күндері: сенбі, жексенбі.

118
т/п
"Ауежай-
Актау"
г. Актау, терр.
Аэропорта
(7292)
421188
нет
с 9:00 до
18:30,
обед 12:30
до 14:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
119
т/п
"Мангистау"
Мангистауская область, пос. Мангистау
(7292) 465554
нет
с 9:00 до 18:30, обед 12:30 до 14:00, выходные дни: суббота, воскресенье
120
т/п "Жанаозен"
Мангистауской
область,
г. Жанаозен,
ул. Губкина, 16
(72934)
32129
nmukanov@r0700.
customs.kz
с 9:00 до
18:30,
обед 12:30
до 14:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
121
т/п "Темир
баба"
Мангистауской
область,
Каракиянский
район,
автопереход на
границе с
Республикой
Туркменистан
нет
нет
с 9:00 до
18:30,
обед 12:30
до 14:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
122
т/п
"Кара-Шекпен"
Мангистауской
область,
Тубкараганский
район,
пос. Баутино,
ул. Мунайши, д.1
(72938)
24838
aituarov@r0700.
customs.kz
с 9:00 до
18:30,
обед 12:30
до 14:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
123
т/п "Бейнеу"
Мангистауской
область,
Бейнеуский
район, село
Бейнеу
(72932)
21380
bshalabaeva@
r0700.customs.kz
с 9:00 до
18:30,
обед 12:30
до 14:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
124
т/п "Тажен"
Мангистауской
область,
Бейнеуский
район,
автопереход на
границе с
Республикой
Узбекистан
(72932)
34510
нет
с 9:00 до
18:30,
обед 12:30
до 14:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
125
Департамент
таможенного
контроля по
Павлодарской
области
г. Павлодар,
ул. Толстого, 98
(7182)
545216
vmagilnov@s0800.
customs.kz (ООДС)
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
126
т/п
"Павлодар-
ЦТО"
г. Павлодар,
ул. Толстого, 98
(7182)
529068
aasainova@s0823.
s0800.customs.kz
с 9:00 до
19:00, обед
13:00 до
15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
127
т/п
"Энерге-
тический"
г. Павлодар,
ул. Толстого 98,
ДТК по
Павлодарской
области
(7182)
549827
amukhamediev@
s0822.s0800.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
128
т/п "Сункар"
г. Павлодар,
аэропорт
(7182)
570842
znabiyeva@s0800.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
129
т/п "Аксу"
Павлодарская
область,
г. Аксу, ул.
Строителей, 11
"А"
(71837)
50519
ynurkin@s0801.
s0800.customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
130
т/п
"Экибастуз"
Павлодарская
область,
г. Экибастуз, ул.
Привокзальная, 10
(71835)
40053
tzavalina@s0802.
s0800.customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
131
т/п
"Шарбакты"
Павлодарская
область,
Щарбактинский
район,
автомобильная
трасса
"Павлодар-
Барнаул"
(71836)
21158
dbastimiev@s0803.
s0800.customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье

118
"Әуежай-Ақтау" к/б
Ақтау қаласы,
Әуежай аймағы
(7292)
421188
жоқ
9:00 ден
18:30 дейін,
түскі үзіліс
12:30 ден 14:00 дейін, демалыс күндері:
сенбі,
жексенбі.
119
"Маңғыс-
тау" к/б
Маңғыстау
облысы,
Маңғыстау
ауылы
(7292)
465554
жоқ
9:00 ден
18:30 дейін,
түскі үзіліс
12:30 ден 14:00 дейін, демалыс күндері:
сенбі,
жексенбі.
120
"Жаңаөз-
ен" к/б
Маңғыстау
облысы,
Жаңаөзен
ауданы, Губкин көшесі, 16
(72934)
32129
nmukanov@
r0700.
customs.kz
9:00 ден
18:30 дейін,
түскі үзіліс
12:30 ден 14:00 дейін, демалыс күндері:
сенбі,
жексенбі.
121
"Темір
баба"
к/б
Маңғыстау облысы, Қарақиянк
ауданы,
Түркменістан
Республикасы
шекарасында
автокөшу
жоқ
жоқ
9:00 ден 18:30 дейін, түскі үзіліс 12:30 ден 14:00 дейін, демалыс күндері: сенбі, жексенбі.
122
"Кара-
Шекпен"
к/б
Маңғыстау
облысы,
Түпқараған
ауданы,
Баутино
ауылы,
Мұнайшы
көшесі, 1
(72938) 24838
aituarov@
r0700.
customs.kz
9:00 ден 18:30 дейін, түскі үзіліс 12:30 ден 14:00 дейін, демалыс күндері: сенбі, жексенбі.
123
"Бейнеу" к/б
Маңғыстау облысы, Бейнеу ауд.,
Бейнеу ауылы
(72932)
21380
bshalabaeva@
r0700.customs.kz
9:00 ден 18:30 дейін, түскі үзіліс 12:30 ден 14:00 дейін, демалыс күндері: сенбі, жексенбі.
124
"Тажен" к/б
Маңғыстау
облысы,
Бейнеу ауд.,
Өзбекстан Республикасы
шекарасында
автокөшу
(72932)
34510
жоқ
9:00 ден 18:30 дейін, түскі үзіліс 12:30 ден 14:00 дейін, демалыс күндері: сенбі, жексенбі.
125
Павлодар
облысы
бойынша
Кедендік
бақылау
департа-
менті
Павлодар
қаласы,
Толстой
көшесі, 98
(7182)
545216
vmagilnov@
s0800.
customs.kz (ООДС)
9:00 ден 19:00 дейін, түскі ас 13:00 ден 15:00 дейін, демалыс күндері: сенбі, жексенбі
126
"Павло-
дар-КРО"
к/б
Павлодар
қаласы,
Толстой
көшесі, 98
(7182)
529068
aasainova@
s0823.
s0800.customs.kz
9:00 ден 19:00 дейін, түскі ас 13:00 ден 15:00 дейін, демалыс күндері: сенбі, жексенбі
127
"Энерге-
тикалық"
к/б
Павлодар
қаласы,
Толстой
көшесі 98,
Павлодар обл-
ысы бойынша
Кедендік
бақылау
департаменті
(7182)
549827
amukhamediev@
s0822.s0800.
customs.kz
9:00 ден 19:00 дейін, түскі ас 13:00 ден 15:00 дейін, демалыс күндері: сенбі, жексенбі
128
"Сұңқар" к/б
Павлодар
каласы,
әуежай
(7182) 570842
znabiyeva@
s0800.
customs.kz
9:00 ден 19:00 дейін, түскі ас 13:00 ден 15:00 дейін, демалыс күндері: сенбі, жексенбі
129
"Ақсу" к/б
Павлодар
облысы, Ақсу
қаласы,
Строителдер
көшесі, 11"А"
(71837)
50519
ynurkin@s0801.
s0800.customs.kz
9:00 ден 19:00 дейін, түскі ас 13:00 ден 15:00 дейін, демалыс күндері: сенбі, жексенбі
130
"Екібас-
тұз" к/б
Павлодар
облысы,
Екібастұз
қаласы,
Привокзальная
көшесі, 10
(71835)
40053
tzavalina
@s0802.
s0800.customs.kz
9:00 ден 19:00 дейін, түскі ас 13:00 ден 15:00 дейін, демалыс күндері: сенбі, жексенбі
131
"Шарбақ-
ты" к/б
Павлодар
облысы,
Шарбақты
ауданы,
"Павлодар-
Барнаул"
автомобиль
трассасы
(71836) 21158
dbastimiev@
s0803.
s0800.customs.kz
9:00 ден 19:00 дейін, түскі ас 13:00 ден 15:00 дейін, демалыс күндері: сенбі, жексенбі

132
т/п
"Амангельды"
Павлодарская
область,
Иртышский район,
автомобильная
трасса
"Павлодар-Омск"
(71844)
29611
nkopbergenov@
s0800.customs.kz
круглосуточно
133
т/п
"Урлютобе"
Павлодарская
область,
Железенский
район,
автомобильная
трасса
"Майкапчагай-
Омск"
нет
tzhunussov@
ts0805.s0800.
customs.kz
круглосуточно
134
т/п "Найза"
Павлодарская
область,
Успенский район,
автомобильная
трасса
"Павлодар-
Славгород"
(71834)
94653
sbezgazimov@
s0800.customs.kz
круглосуточно
135
т/п "Ертис"
Павлодарская
область,
Иртышский район,
автомобильная
трасса
"Павлодар-Омск"
(71832)
29492
ysmagulov@s0800.
customs.kz
круглосуточно
136
т/п
"Сулу-агаш"
Павлодарская
область,
Качирский район,
автомобильная
трасса
"Качиры-Карасук"
(71833)
91470
rturuzhanov@
s0808.s0800.
customs.kz
круглосуточно
137
т/п "Косак"
Павлодарская
область,
Успенский район,
автомобильная
трасса
"Павлодар-
Новосибирск"
нет
kapanasov@s0809.
s0800.customs.kz
круглосуточно
138
т/п
"Павлодар-
Авто"
г. Павлодар,
ул. Центральная
промышленная зона
(7182)
334099
gsheglov@s0800.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
139
Департамент
таможенного
контроля
по Северо-
Казахстанской
области
г. Петро-
павловск, ул.
Мира, 120
(7152)
460967
kanz.50900@t0900.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
140
т/п "Петро-
павловск-ЦТО"
г. Петро-
павловск,
ул. Мира, 120
(7152)
465496
zzhunusova@
t0900.customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
141
т/п "Петро-
павловск -
Авто"
г. Петро-
павловск, ул.
Парковая, 57
(7152)
468993
нет
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
142
т/п
"Энерге-
тический"
г. Петро-
павловск, ул.
Тимирязева, 25
(7152)
357574
нет
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
143
т/п "Станция
Петро-
павловск"
г. Петро-
павловск, ул.
Ахременко, 47
(7152)
380053
нет
круглосуточно
144
т/п "Жана
жол"
СКО, Мамлютский
район
(71541)
23806
gyuzefyak@t0904.
t0900.customs.kz
круглосуточно
145
т/п "Кызыл
жар"
СКО,
Кызылжарский р-н
(71538)
37684
azhogalskiy@
t0907.t0900.
customs.kz
круглосуточно
146
т/п "Кара
кога"
СКО, р-он
М. Жумабаева
(71531)
24935
rsadvakassov@
t0903.t0900.
customs.kz
круглосуточно
147
т/п "Бидаик"
СКО,
Уалихановский
р-н
(71542)
26175
missin@t0914.
t0900.customs.kz
круглосуточно
148
т/п "Тайынша"
СКО, г. Тайынша,
ул. Куншыгыс, 100
(71536)
23742
50919@mail.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
149
т/п Айымжан
СКО, Жамбылский
р-н
(71544)
21255
aimjan@mail.kz
круглосуточно
150
т/п "Айыртау"
СКО, Айыртауский
район,
с. Саумалколь,
ул. Достык, 64
(71533)

132
"Аман-
гелді"
к/б
Павлодар
облысы, Ертіс
ауданы, "Пав-
лодар-Омск"
автомобиль
трассасы
(71844)
29611
nkopbergenov@
s0800.customs.kz
тәулік бойы
133
"Ұрлытө-
бе" к/б
Павлодар
облысы,
Железенский
ауданы,
"Майқапшағай-
Омск" автомо-
биль трассасы
жоқ
tzhunussov@
ts0805.s0800.
customs.kz
тәулік бойы
134
"Найза" к/б
Павлодар
облысы,
Успенский
ауданы, "Пав-
лодар-Славго-
род" автомо-
биль трассасы
(71834)
94653
sbezgazimov@
s0800.customs.kz
тәулік бойы
135
"Ертіс" к/б
Павлодар
облысы, Ертіс
ауданы, "Пав-
лодар-Омск"
автомобиль
трассасы
(71832)
29492
ysmagulov@
s0800.
customs.kz
тәулік бойы
136
"Сұлу-
ағаш" к/б
Павлодар облысы, Качирский ауданы, "Ка-
чиры-Карасук"
автомобиль
трассасы
(71833)
91470
rturuzhanov@
s0808.s0800.
customs.kz
тәулік бойы
137
"Қосақ" к/б
Павлодар
облысы,
Успенский
ауданы, "Пав-
лодар-Новоси-
бирск" авто-
мобиль трас-
сасы
жоқ
kapanasov@
s0809.
s0800.customs.kz
тәулік бойы
138
"Павлодар-Авто" к/б
Павлодар
қаласы,
Центральная
көшесі өнер-
кәсіптік
аймақ
(7182)
334099
gsheglov@
s0800.
customs.kz
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
139
Солтүстік
Қазақстан
облысы
бойынша
Кедендік
бақылау
департа-
менті
СҚО,
Петропавловск
қаласы,
Бейбітшілік
көшесі, 120
(7152)
460967
kanz.50900@
t0900.
customs.kz
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
140
"Петро-
павловск-
КРО" к/б
СҚО,
Петропавловск
қаласы,
Бейбітшілік
көшесі, 120
(7152)
465496
zzhunusova@
t0900.customs.kz
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
141
"Петро-
павловск-
Авто" к/б
СҚО,
Петропавловск
қаласы, Парк
көшесі 57
(7152)
468993
жоқ
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
142
"Энерге-
тикалық"
к/б
СҚО,
Петропавловск
қаласы,
Тимирязев
көшесі, 25
(7152)
357574
жоқ
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
143
"Петро-
павловск станциясы" к/б
СҚО,
Петропавловск
қаласы,
Ахременко
көшесі, 47
(7152)
380053
жоқ
тәулік бойы
144
"Жаңа жол" к/б
СҚО, Мамлют
ауданы
(71541)
23806
gyuzefyak@
t0904.
t0900.customs.kz
тәулік бойы
145
"Қызыл жар" к/б
СҚО, Қызылжар
ауданы
(71538)
37684
azhogalskiy@
t0907.t0900.
customs.kz
тәулік бойы
146
"Қара қоға" к/б
СҚО, Мағжан
Жұмабаев
ауданы
(71531)
24935
rsadvakassov@
t0903.t0900.
customs.kz
тәулік бойы
147
"Бидайық" к/б
СҚО,
Уәлиханов
ауданы
(71542)
26175
missin@t0914.
t0900.customs.kz
тәулік бойы
148
"Тайынша" к/б
СҚО, Тайыншы
қаласы,
Күншығыс
көшесі, 100
(71536)
23742
50919@mail.kz
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
149
"Айымжан" к/б
СҚО, Жамбыл ауданы
(71544)
21255
aimjan@mail.kz
тәулік бойы
150
"Айыртау" к/б
СҚО, Айыртау
ауданы,
Саумалкөл
ауылы, Достық
көшесі, 64
(71533)

22660
нет
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
151
т/п "Акжар"
СКО, Ажарский
р-н, с. Талшик,
ул. Ауэзова, 5
(71546)
21143
akzhar_tp@mail.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
152
т/п "Жана
есиль"
СКО, р-н им.
Г. Мусрепова,
п. Новоишимский,
ул. Школьная, 19
(71535)
21659
ganaesil@mail.ru
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
153
т/п "Улькен
Караой"
СКО, Акжарский
р-он
нет
нет
круглосуточно
154
Департамент
таможенного
контроля по
Южно-Казах-
станской
области
г. Шымкент, ул.
Театральная, 33
(7252)
560238
customs@shym.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
155
т/п "Ж/Д
станция
Шымкент"
г. Шымкент,
Сайрамское
шоссе б/н
(7252)
529022
sigisinov@x1302.
x1300.customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
156
т/п
"Туркестан"
ЮКО,
г. Туркестан,
ул. Кеден, 2
(72533)
33531
skalekeev@x1314.
x1300.customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
157
т/п
"Энерге-
тический"
г. Шымкент,
ул. Капал
Батыра, 5 км
(7252)
940035
zmokrinskaya@x
1317.x1300.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
158
т/п
"Ордабасы"
г. Шымкент, ул.
Капал Батыра, 5
км б/н
(7252)
431183
gmamyralieva@x
1300.customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
159
т/п
"Шымкент-
центр
таможенного
оформления"
г. Шымкент,
Сайрамское
шоссе б/н
(7252)
573597
lramberdieva@
x1321.x1300.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
160
т/п "СЭЗ
Онтустик"
г. Шымкент, ул.
Капал Батыра, 5
км б/н
(7252)
942052
eabdyramanova@
x1300.customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
161
т/п "Сайрам"
ЮКО, Сайрамский
район,
с. Аксукент,
Карабулакское
шоссе, б/н
(72531)
36529
нет
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
162
т/п "Ауежай
Шымкент"
г. Шымкент,
Аэропорт
(7252)
945162
adzhumabaev@x
1305.x1300.
customs.kz
круглосуточно
163
т/п "Ж/Д
станция
Сарыагаш"
ЮКО,
г. Сарыагаш, ул.
Первомайская б/н
(72537)
24605
aeshemanov@x1315.
x1300.customs.kz
круглосуточно
164
т/п "Шардара"
ЮКО,
Шардаринский
район, трасса
Арысь - Жетысай
(72534)
63825
bshorabekov@
x1316.x1300.
customs.kz
круглосуточно
165
т/п
"Жибек-Жолы"
ЮКО,
Сарыагашский
район,
с. Жибек-Жолы
(72537)
59275
ajienov@x1304.
x1300.customs.kz
с 8:00 до
22:00, обед
13:00 до 15:00

22660
жоқ
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
151
"Ақжар" к/б
СҚО, Ақжар
ауданы, Тал-
шық ауылы,
Әуезов көш.,5
(71546)
21143
akzhar_tp@mail.kz
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
152
"Жаңа есіл" к/б
СҚО,
Ғ.Мүсірепов
ауданы,
Новоишимский
ауылы,
Школьная
көшесі, 19
(71535)
21659
ganaesil@mail.ru
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
153
"Үлкен Қараой" к/б
СҚО, Ақжар
ауданы
жоқ
жоқ
тәулік бойы
154
Оңтүстік
Қазақстан
облысы
бойынша
Кедендік
бақылау
департа-
менті
ОҚО, Шымкент
қаласы,
Театральная
көшесі, 33
(7252)
560238
customs@shym.kz
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
155
"Шымкент
т/ж стан-
циясы" к/б
ОҚО, Шымкент
қаласы,
Сайрам тас жолы номерсіз
(7252)
529022
sigisinov@
x1302.
x1300.customs.kz
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
156
"Түркіс-
тан" к/б
ОҚО,
Түркістан
қаласы, Кеден
көшесі, 2
(72533)
33531
skalekeev@
x1314.
x1300.customs.kz
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
157
"Энерге-
тикалық" к/б
ОҚО, Шымкент
қаласы, Қапал
Батыр көшесі,
5-ші шакырым
(7252)
940035
zmokrinskaya@x
1317.x1300.
customs.kz
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
158
"Ордаба-
сы" к/б
ОҚО, Шымкент
қаласы, Қапал
Батыр көшесі,
5-ші шақырым
(7252)
431183
gmamyralieva@x
1300.customs.kz
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
159
"Шымкент-
КРО" к/б
ОҚО, Шымкент
қаласы,
Сайрам
тас жолы
нөмірсіз
(7252)
573597
lramberdieva@
x1321.x1300.
customs.kz
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
160
"ЕЭА Оңтүстік" к/б
ОҚО, Шымкент
қаласы, Қапал
Батыр көшесі,
5-ші шақырым
(7252)
942052
eabdyramanova@
x1300.customs.kz
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
161
"Сайрам" к/б
ОҚО, Сайрам
ауданы,
Ақсукент
ауылы, Қара-
бұлақ тас жо-
лы, нөмірсіз
(72531)
36529
жоқ
9:00 ден
19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
162
"Әуежай Шымкент" к/б
ОҚО, Шымкент
қаласы,
Әуежай
(7252)
945162
adzhumabaev@x
1305.x1300.
customs.kz
тәулік бойы
163
"Сары-
ағаш т/ж
станция-
сы" к/б
ОҚО, Сарыағаш
қаласы,
Первомай
көшесі нөмір-
сіз
(72537) 24605
aeshemanov@x1315.
x1300.customs.kz
тәулік бойы
164
"Шардара" к/б
ОҚО, Шардара ауданы, Арыс-
Жетісай трас-
сасы
(72534)
63825
bshorabekov@
x1316.x1300.
customs.kz
тәулік бойы
165
"Жібек-
Жолы" к/б
ОҚО, Сарыағаш
ауданы, Жібек-Жолы
ауылы
(72537)
59275
ajienov@x1304.
x1300.customs.kz
8:00-ден
22:00-ге
дейін,
түскі үзіліс
13:00-ден
15:00-ге
дейін

166
т/п "Абай"
ЮКО,
Сарыагашский
район, с. Абай,
ул. М. Артыкова,
б/н
(72532)
30567
ddjanysbaev@
x1310.x1300.
customs.kz
с 8:00 до
22:00,
обед 13:00
до 15:00
167
т/п
"Махтаарал"
ЮКО,
Махтааральский
район, сельский
округ Жамбыл,
автодорога
Атакент -
Сырдарья
(72534)
67145
shomarov@x1311.
x1300.customs.kz
с 8:00 до
22:00,
обед 13:00
до 15:00
168
т/п
"Капланбек"
ЮКО,
г. Сарыагаш,
ул. Искакова б/н
(72537)
23860
hjumatov@x1313.
x1300.customs.kz
с 8:00 до
22:00,
обед 13:00
до 15:00
169
т/п "Толе би"
ЮКО,
Сарыагашский
район,
п. Коктерек,
ул. Абая б/н
(72537)
51577
нет
с 8:00 до
22:00,
обед 13:00
до 15:00
170
т/п
"Казыгурт"
ЮКО,
Сарыагашский
район,
с. Жемисти, на
расстоянии 300 м
от трассы М39
нет
chatygaev@x1320.
x1300.customs.kz
с 8:00 до
22:00,
обед 13:00
до 15:00
171
т/п
"Б. Коныс-
баева"
ЮКО,
Сарыагашский
район,
Актюбинский
аульный округ,
п. Естикорган
нет
dkumisbekov@
x1310.x1300.
customs.kz
с 8:00 до
22:00,
обед 13:00
до 15:00
172
Департамент
таможенного
контроля по
г. Алматы
г. Алматы,
Жибек жолы, 127
(727)
2796912
sastaeva@a0200.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
173
т/п "Темир
Жол"
г. Алматы,
пр. Суюнбая, 353
(727)
2367903
50225@a0200.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
174
т/п
"Акцизный"
г. Алматы,
ул. Майлина, 79
(727)
2513453
50205@a0200.
customs.kz
с 9:00 до
18:30,
обед 12:30
до 14:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
175
т/п
"Энерге-
тический"
г. Алматы,
пр. Суюнбая, 353
(727)
2361749
50224@a0200.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
176
т/п "СУЙНБАЙ"
Г. АЛМАТЫ,
пр. Суйнбая, 152
(727)
2340689
50222@a0200.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
177
тп "Жетысу"
г. Алматы, ул.
Закарпатская, 51
(727)
2703154
50207@a0200.
customs.kz
с 9:00 до
18:30,
обед 12:30
до 14:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
178
т/п
"Алматы-ЦТО"
г. Алматы,
пр. Суюнбая, 2
(727)
2597042
50208@a0200.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
179
Т/П
"СПЕЦИАЛЬНО-
ЭКОНОМИЧЕСКАЯ
ЗОНА "ПАРК
ИНФОРМАЦИОН-
НЫХ ТЕХНОЛО-
ГИЙ"
г. Алматы, пр.
Суюнбая, 617а
(727)
2902316
50223@a0200.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
180
Департамент
таможенного
контроля по
г. Астана
г. Астана, ул.
Ауэзова 34
(7172)
227330
нет
с 9:00 до
19:00,

166
"Абай" к/б
ОҚО, Сарыағаш
ауданы, Абай
ауылы, Марты-
ков көшесі,
нөмірсіз
(72532)
30567
ddjanysbaev@
x1310.x1300.
customs.kz
8:00-ден
22:00-ге
дейін,
түскі үзіліс
13:00-ден
15:00-ге
дейін
167
"Мақта-
арал" к/б
ОҚО, Мақта-
арал ауданы,
Жамбыл ауыл
аумағы, Атакент-
Сырдария
көлік жолы
(72534)
67145
shomarov@x1311.
x1300.customs.kz
8:00-ден
22:00-ге
дейін,
түскі үзіліс
13:00-ден
15:00-ге
дейін
168
"Қаплан-
бек" к/б
ОҚО, Сарыағаш
қал., Ысқақов
көшесі нөмір-
сіз
(72537) 23860
hjumatov@x1313.
x1300.customs.kz
8:00-ден
22:00-ге
дейін,
түскі үзіліс
13:00-ден
15:00-ге
дейін
169
"Төле би" к/б
ОҚО, Сарыағаш
ауданы, Көк-
терек ауылы,
Абай көшесі
нөмірсіз
(72537)
51577
ЖОҚ
8:00-ден
22:00-ге
дейін,
түскі үзіліс
13:00-ден
15:00-ге
дейін
170
"Қазы-
ғұрт" к/б
ОҚО, Сарыағаш
ауданы,
Жемісті ауылы
N 39 трасса-
сынан 300 м қашықтықта
жоқ
chatygaev@x1320.
x1300.customs.kz
8:00-ден
22:00-ге
дейін,
түскі үзіліс
13:00-ден
15:00-ге
дейін
171
"Б.Қоныс-
баев" к/б
ОҚО, Сарыағаш
ауданы,
Ақтөбе ауыл
аумағы, Есті-
көрген ауылы
жоқ
dkumisbekov@
x1310.x1300.
customs.kz
8:00-ден
22:00-ге
дейін,
түскі үзіліс
13:00-ден
15:00-ге
дейін
172
Алматы
қаласы
бойынша
Кедендік
бақылау
департа-
менті
Алматы қал., Жібек жолы даңғылы, 127
(727)
2796912
sastaeva@a0200.
customs.kz
9:00 ден 19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
173
"Темір Жол" к/б
Алматы қал.,
Сүйінбай даңғылы, 353
(727) 2367903
50225@a0200.
customs.kz
9:00 ден 19:00 дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
174
"Акциз-
дік" к/б
Алматы қал, Б. Майлин көшесі, 79
(727)
2513453
50205@a0200.
customs.kz
9:00 ден
18:30 дейін,
түскі ас
12:30 ден
14:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
175
"Энерге-
тикалық" к/б
Алматы қал., Сүйінбай даңғылы, 353
(727)
2361749
50224@a0200.
customs.kz
9:00 ден 19:00дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
176
"СҮЙНБАЙ"
к/б
Алматы қал., Сүйінбай даңғылы, 152
(727)
2340689
50222@a0200.
customs.kz
9:00 ден 19:00дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
177
"Жетісу"
к/б
Алматы қал., Закарпатская
көшесі, 51
(727)
2703154
50207@a0200.
customs.kz
9:00 ден 18:30 дейін,
түскі ас
12:30 ден
14:00 дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
178
"Алматы-
КРО" к/б
Алматы қал., Сүйінбай даңғылы, 2
(727) 2597042
50208@a0200.
customs.kz
9:00 ден 19:00дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
179
"Ақпарат-
тық тех-
нология-
лар
паркі"
Арнайы-
экономи-
калық ай-
мақ" к/б
Алматы қал., Сүйінбай даңғылы, 617а
(727)
2902316
50223@a0200.
customs.kz
9:00 ден 19:00дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
180
Астана
қаласы
бойынша
Кедендік
бақылау
департа-
менті
Астана қал., Әуезов көш., 34
(7172)
227330
жоқ
9:00 ден 19:00дейін,
түскі ас

обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
181
т/п
"Астана-
Авто"
г. Астана, ул.
Училищная, 6/1
(7172)
355802
aalshinbekova@
z0300.customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
182
т/п "Астана-
центр
таможенного
оформления"
г. Астана, ул.
Пушкина, 166/1
(7172)
397359
tkasenov@z0300.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
183
т/п
"Ауежай-
Астана"
г. Астана,
аэропорт
(7172)
777801
izhumagalieva@
z0300.customs.kz
круглосуточно
184
т/п
"Энерге-
тический"
г. Астана, ул.
Ауэзова 34
(7172)
227330
dgirimbaeva@
z0300.customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
185
т/п "Астана-
Темир жолы"
г. Астана, ул.
Брусиловского,
34/1
(7172)
345132
нет
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
186
Таможня
"Астана-
жана кала"
г. Астана,
пр. Кабанбай
батыра, 33
(7172)
241016
atolek@z3500.
z0300.customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
187
Таможня
"Байконыр"
г. Байконыр,
ул. Максимова 8
(33622)
43002
ldovgol@n2400.
n1900.customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
188
Таможня
"Достык"
Алматинская
область,
Алакольский
район,
ст. Достык,
Парк "Т"
(72830)
12051
zhaitbekova
@b2300.b3700.
customs.kz
с 9:00 до
19:00,
обед 13:00
до 15:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
189
т/п "Алаколь"
Алматинская
область,
Алакольский
район,
ст. Достык,
Парк "Т"
(72830)
12051
tpalakol@b2300.
b3700.customs.kz
с 8:00 до
18:00,
обед 12:00
до 14:00,
выходные дни:
суббота,
воскресенье
Приложение 2
к Стандарту оказания
государственной услуги
"Регистрация участников
внешнеэкономической
деятельности (ВЭД)"
Опись
прилагаемых документов   юридическими лицами
для постановки на учет в таможенном органе в качестве УВЭД
N ___
___________________________________________
(наименование УВЭД)
N
п\п
Наименование документа
Количество
листов
Количество
экземпляров
Примечание
1.
Нотариально
засвидетельствованная
копия свидетельства о
государственной регист-
рации юридического лица
или свидетельства об
учетной регистрации для
его структурного
подразделения
2.
Копия статистической
карточки, выдаваемой
статистическим
управлением
3.
Справка из банка об
открытии банковского
счета юридического лица
4.
Копия свидетельства
налогоплательщика,
выданного налоговым
органом
Сдал:
Принял:
Дата:
Приложение 3
к Стандарту оказания
государственной услуги
"Регистрация участников
внешнеэкономической
деятельности (ВЭД)"
Опись
прилагаемых документов   физическими лицами, намеревающимися
осуществлять перемещение товаров через таможенную границу
Республики Казахстан, при декларировании которых должна
применяться грузовая таможенная декларация, для постановки
на учет в таможенном органе в качестве УВЭД
N ___
____________________________________________
(наименование УВЭД)
N
п\п
Наименование документа
Количество
листов
Количество
экземпляров
Примечание
1.
Удостоверение личности
либо паспорт гражданина
Республики Казахстан
2.
Копия свидетельства
налогоплательщика,
выданного налоговым
органом
3.
Справка из банка об
открытии банковского
счета, если физическое
лицо имеет счет в
банке.
Сдал:
Принял:
Дата:
Приложение 4
к Стандарту оказания
государственной услуги
"Регистрация участников
внешнеэкономической
деятельности (ВЭД)"
Значения показателей качества и доступности
Показатели качества и
доступности
Стандарт
Целевой
(2009 год)
Текущее
(2008 год)
1
2
3
4

13:00 ден
15:00дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
181
"Астана-
Авто" к/б
Астана қал.,
Училищная
көшесі, 6/1
(7172)
355802
aalshinbekova@
z0300.customs.kz
9:00 ден 19:00дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
182
"Астана-
КРО" к/б
Астана қал., Пушкин көш., 166/1
(7172)
397359
tkasenov@z0300.
customs.kz
9:00 ден 19:00дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
183
"Әуежай-
Астана" к/б
Астана қал.,
Әуежай
(7172)
777801
izhumagalieva@
z0300.customs.kz
тәулік бойы
184
"Энерге-
тикалық"
к/б
Астана қал., Әуезов көш., 34
(7172)
227330
dgirimbaeva@
z0300.customs.kz
9:00 ден 19:00дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
185
"Астана-
Темір
жолы"
Астана қал.,
Брусиловский көшесі, 34/1
(7172)
345132
жоқ
9:00 ден 19:00дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
186
"Астана-
жаңа
қала" кедені
Астана қал.,
Қабанбай
батыр
даңғылы, 33
(7172)
241016
atolek@z3500.
z0300.customs.kz
9:00 ден 19:00дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
187
"Байқоң-
ыр"
кедені
Байқоңыр қаласы,
Максимов
көшесі, 8
(33622) 43002
ldovgol@n2400.
n1900.customs.kz
9:00 ден 19:00дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
188
"Достық" кедені
Алматы обл.,
Алакөл
ауданы,
Достық стан-
циясы, Парк
"Т"
(72830)
12051
zhaitbekova
@b2300.b3700.
customs.kz
9:00 ден 19:00дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
189
"Алакөл" к/б
Алматы обл.,
Алакөл
ауданы,
Достық стан-
циясы, Парк
"Т"
(72830)
12051
tpalakol@b2300.
b3700.customs.kz
9:00 ден 19:00дейін,
түскі ас
13:00 ден
15:00дейін,
демалыс
күндері:
сенбі,
жексенбі
" Сыртқы экономикалық қызметке
қатысушыларды тіркеу"»мемлекеттік
қызмет көрсетудің стандартына
2-қосымша
Заңды тұлғалардың кеден органында СЭҚҚ ретінде есепке
қою үшін қоса берілетін құжаттардың тізімдемесі
N ___
___________________________________________
(СЭҚҚ атауы)
р\с Құжат атауы Парақтардың саны Даналардың саны Ескертулер
1.
Заңды тұлғаны
мемлекеттік
тіркеу туралы
куәліктің немесе
оның құрылымдық
бөлімшесі үшін
есептік тіркеу
куәлігінің нота-
риалды куәландыр-
ған көшірмесі
2.
Статистикалық басқарма беретін
статистикалық
карточканың кө-
шірмесі
3.
Заңды тұлғаның
банк шоты ашыл-
ғаны туралы
банктен алынған
анықтама
4.
Салық органы
берген салық
төлеуші куәлігі-
нің көшірмесі
Тапсырған:
Қабылдаған:
Күні:
"Сыртқы экономикалық қызметке
қатысушыларды тіркеу"»мемлекеттік
қызмет көрсетудің стандартына
3-қосымша
Декларациялау кезінде жүк кеден декларациясы қолданылуға тиіс тауарларды Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы өткізуді жүзеге асыруға ниеттенген жеке тұлғаларды кеден органдарында СЭҚҚ ретінде есепке қою үшін
қоса берілетін құжаттардың тізімдемесі
N ___
____________________________________________
(СЭҚҚ атауы)
№ р\с Құжат атауы Парақтардың саны Даналардың саны Ескертулер
1.
Қазақстан Республикасы
азаматының төлқұжаты
немесе жеке куәлігі
2.
Салық органы берген
салық төлеуші куәлігі-
нің көшірмесі
3.
Егер жеке тұлғаның банкте шоты болса, банк
шотының ашылғаны туралы
банктен алынған анықта-
ма
Тапсырған:
Қабылдаған:
Күні:
"Сыртқы экономикалық қызметке
қатысушыларды тіркеу"»мемлекеттік
қызмет көрсетудің стандартына
4-қосымша
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштері Стан-
дарт
Мақсат-
ты мәні
(2009
жыл)
Ағымда-
ғы мәні
(2008
жыл)
1
2
3
4