О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 14 декабря 2006 года N 304/40-III "О бюджете города Астаны на 2007 год"»
Решение Маслихата города Астаны от 9 февраля 2007 года N 340/43-III. Зарегистрированно Департаментом юстиции города Астаны 27 февраля 2007 года N 462. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 27 мая 2008 года N 94/15/IV
Рассмотрев постановление акимата города Астаны от 7 февраля 2007 года N 15-118п "О внесении на рассмотрение маслихата города Астаны проекта решения маслихата "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 14 декабря 2006 года N 304/40-III "О бюджете города Астаны на 2007 год", маслихат города Астаны  РЕШИЛ:
1. Внести в  решение  маслихата города Астаны от 14 декабря 2006 года N 304/40-III "О бюджете города Астаны на 2007 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 455, опубликовано в газетах Астана хабары N 18-19 от 3 февраля 2007 года, "Вечерняя Астана" N 18-19 от 3 февраля 2007 года) следующие изменения:
1) в пункте 1 цифры "159 296 483" заменить цифрами "159 306 005";
цифры "526 605" заменить цифрами "536 127";
цифры "154 526 042" заменить цифрами "158 734 305";
цифры "4 770 441" заменить цифрами "571 700";
цифры "3 864 042" заменить цифрами "3 957 417".
2) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
Секретарь
маслихата города Астаны
СОГЛАСОВАНО
Директор
Департамента экономики и бюджетного
планирования  города Астаны (ДЭ и БП)
Директор Департамента
финансов города Астаны (ДФ)
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от "9" февраля 2007 года N 340/43-ІІІ
Утвержден
решением маслихата города Астаны
от 14 декабря 2006 года N 304/40-ІІІ
Приложение 1
Бюджет города Астаны на 2007 год
Категория
Сумма
тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

"Астана қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 14 желтоқсандағы 304/40-ІІІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы Мәслихатының 2007 жылғы 9 ақпандағы N 340/43-ІІІ Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2007 жылғы 27 ақпанда нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 462 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 27 мамырдағы N 94/15-IV шешімімен
"Астана қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N  304/40-ІІІ  шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы мәслихаты шешімінің жобасын мәслихатқа қарауға енгізу туралы" 2007 жылғы 7 ақпандағы N 15-118қ Астана қаласы әкімдігінің қаулысын қарап, Астана қаласының мәслихаты  ШЕШТІ:
1. "Астана қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N  304/40-ІІІ  шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 455 болып тіркелген, "Астана хабары" газетінің 2007 жылғы 3 ақпандағы 18-19-нөмірлерінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2007 жылғы 3 ақпандағы 18-19-нөмірлерінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы "159 296 483" цифрлары "159 306 005" цифрларымен ауыстырылсын;
"526 605" цифрлары "536 127" цифрларымен ауыстырылсын;
"155 276 074" цифрлары "158 734 305" цифрларымен ауыстырылсын;
"4 020 409" цифрлары "571 700" цифрларымен ауыстырылсын;
"3 864 042" цифрлары "3 957 417" цифрларымен ауыстырылсын.
2) осы шешімге 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес аталған шешімге 1, 4, 5 - қосымшалар жаңа редакцияда жазылсын.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы
КЕЛІСІЛДІ
Астана қаласының Экономика
және бюджеттік жоспарлау
департаментінің (ЭжБЖД)
директоры
Астана қаласының Қаржы
департаментінің (ҚД)
директоры
Астана қаласы мәслихатының
2007 жылғы 9 ақпандағы
N 340/43-III шешіміне
1-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2006 жылғы 14 желтоқсандағы
N 304/40-III шешімімен
бекітілді
1-қосымша
Астана қаласының 2007 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
мың тенге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. Кірістер