О внесении изменений в некоторые решения маслихата города Астаны
Решение Маслихата города Астаны от 12 декабря 2007 года N 40/6-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 27 декабря 2007 года N 479. Утратило силу решением Маслихата города Астаны от 9 июля 2008 года N 123/18-IV
На основании представления Министерства юстиции, в соответствии с  Бюджетным  кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года,  Законом  Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны  РЕШИЛ :
1. Внести в  решение  маслихата города Астаны от 14 июня 2007 года N 384/48-III "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 14 декабря 2006 года N 304/40-III "О бюджете города Астаны на 2007 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 июня 2007 года N 471, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 109 от 3 июля 2007 года, "Вечерняя Астана" N 116 от 3 июля 2007 года, N 117 от 6 июля 2007 года) следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции: "настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции и вводится в действие с 1 января 2007 года.".
2. Внести в  решение  маслихата города Астаны от 17 июля 2007 года N 412/51-III "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 14 декабря 2006 года N 304/40-III "О бюджете города Астаны на 2007 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 20 июля 2007 года N 472, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 124-125 от 26 июля 2007 года, "Вечерняя Астана" N 127 от 26 июля 2007 года) следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции: "настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции и вводится в действие с 1 января 2007 года.".
3. Внести в  решение  маслихата города Астаны от 17 октября 2007 года N 14/4-IV "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 14 декабря 2006 года N 304/40-III "О бюджете города Астаны на 2007 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 06 ноября 2007 года N 477, опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" N 180 от 13 ноября 2007 года, N 181 от 15 ноября 2007 года, "Астана хабары" N 185 от 13 ноября 2007 года) следующее изменение:

Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы 40-6-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2007 жылғы 27 желтоқсанда нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 479 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 9 шілдедегі N 123/18-IV шешімімен
Әділет министрлігі ұсынысының негізінде, 2004 жылғы 24 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Бюджеттік  кодексіне , Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңның  6-бабын  басшылыққа ала отырып, Астана қаласының мәслихаты  ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 14 маусымдағы N  384/48-ІІІ  "Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 304/40-ІІІ "Астана қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне (2007 жылғы 27 маусымда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 471 нөмірмен тіркелген, 2007 жылғы 3 шілдедегі N 109 "Астана хабары", 2007 жылғы 3 шілдедегі N 116, 2007 жылғы 6 шілдедегі N 117 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын: "осы шешім Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.".
2. Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 17 шілдедегі N  412/51-ІІІ  "Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 304/40-ІІІ "Астана қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне (2007 жылғы 20 шілдеде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 472 нөмірмен тіркелген, 2007 жылғы 26 шілдедегі N 124-125 "Астана хабары", 2007 жылғы 26 шілдедегі N 127 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын: "осы шешім Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.".
3. Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 17 қазандағы N  14/4-IV  "Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 304/40-ІІІ "Астана қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне (2007 жылғы 06 қарашада нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 477 нөмірмен тіркелген, 2007 жылғы 13 қарашадағы N 180, 2007 жылғы 15 қарашадағы N 181 "Вечерняя Астана", 2007 жылғы 13 қарашадағы N 185 "Астана хабары" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:

пункт 2 изложить в следующей редакции: "настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции и вводится в действие с 1 января 2007 года.".
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции.
Председатель сессии
маслихата города Астаны            В. Шакшакбаев
Секретарь маслихата
города Астаны                      В. Редкокашин

2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын: "осы шешім Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.".
4. Осы шешім Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Астана қаласы
мәслихатының сессия төрағасы
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы