О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 8 декабря 2006 года N ЗС-24-3 "Об областном бюджете на 2007 год"
Решение Акмолинского областного маслихата от 3 октября 2007 года N 4С-2-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 октября 2007 года N 3235. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 20 июня 2008 года N 4С-7-3
В соответствии с Бюджетным  кодексом  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, статьи 6  Закона  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и согласно постановления акимата области N А-10/323 от 2 октября 2007 года Акмолинский областной маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата от 8 декабря 2006 года N 3С-24-3 "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области от 21 декабря 2006 года  N№3207 , опубликовано в газете "Арқа ажары" от 30 декабря 2006 года N№150, в газете "Акмолинская правда" от 30 декабря 2006 года N№151-152), с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решениями Акмолинского областного маслихата от 21 марта 2007 года N 3С-25-5 "О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 8 декабря 2006 года N№3С-24-3 "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области от 29 марта 2007 года  N№3218 , опубликовано в газете "Арқа ажары" от 3 апреля 2007 года N№39, от 5 апреля 2007 года N№40, в газете "Акмолинская правда" от 5 апреля 2007 года N№41, от 10 апреля 2007 года N№43), от 11 июня 2007 года N№3С-27-7 "О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 8 декабря 2006 года N№3С-24-3 "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области от 14 июня 2007 года  N№3226 , опубликовано в газете "Арқа ажары" от 21 июня 2007 года N№72, в газете "Акмолинская правда" от 26 июня 2007 года N№77 и от 5 июля 2007 года N№87, от 7 июля 2007 года N№88), от 6 июля 2007 года N№3С-28-4 "О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 8 декабря 2006 года N№3С-24-3 "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области от 18 июля 2007 года  N№3229 , опубликовано в газете "Арқа ажары" N 92 от 28 июля 2007 года, в газете Акмолинская правда N№99 от 31 июля 2007 года, N№100 от 4 августа 2007 года, N 101 от 6 августа 2007 года, N 102 от 28 августа 2007 года) следующие изменения и дополнения:

Ақола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N ЗС-24-3 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 3 қазандағы N 4С-2-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 4 қазанда N 3235 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 20 маусымдағы N 4С-7-3 шешімімен
2004 жылғы 24 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Бюджеттік  кодексіне , 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының  Заңының  6 бабына сәйкес және облыс әкімдігінің 2007 жылғы 2 қазандағы N№А-10/323 қаулысына байланысты Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 3С-24-3 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (Ақмола облысының Әділет департаментінде 2006 жылдың 21 желтоқсанында  N№3207  тіркелген, 2006  жылдың 30 желтоқсанында "Арқа ажары" газетінде N№150, 2006 жылдың 30 желтоқсанында "Акмолинская правда"»газетінде N№151-152 жарияланған), Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 21 наурыздағы N№3С-25-5 "Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 3С-24-3 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы"»шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"»(Ақмола облысының Әділет департаментінде 2007 жылдың 29 наурызында  N№3218  тіркелген, 2007 жылдың 3 сәуірінде "Арқа ажары"»газетінде N№39, 2007 жылдың 5 сәуірінде N№40, 2007 жылдың 5 сәуірінде "Акмолинская правда"»газетінде N№41, 2007 жылдың 10 сәуірінде N№43 жарияланған), 2007 жылғы 11 маусымдағы N№3С-27-7 "Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 3С-24-3 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"»(Ақмола облысының Әділет департаментінде 2007 жылдың 14 маусымында  N№3226  тіркелген, "Арқа ажары" газетінде 2007 жылдың 21 маусымында N 72, "Акмолинская правда"»газетінде 2007 жылдың 26 маусымында N№77 және 2007 жылдың 5 шілдесінде N№87, 2007 жылдың 7 шілдесінде N 88 жарияланған), 2007 жылғы 6 шілдедегі N№3С-28-4 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Ақмола облысының Әділет департаментінде 2007 жылдың 18 шілдесінде  N№3229  тіркелген, "Арқа ажары" газетінде 2007 жылдың 28 шілдесінде N 92, "Акмолинская правда"»газетінде 2007 жылдың 31 шілдесінде N 99, 2007 жылдың 4 маусымында N 100, 2007 жылдың 6 тамызында N 101, 2007 жылдың 28 тамызында N 102 жарияланған) шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

цифры "104 600" заменить на цифры "90 000".
3) В пункте 20:
цифры "145 312,3" заменить на цифры "129 406,4".
4) Приложение 1 к решению областного маслихата N 3С-24-3 от 8 декабря 2006 года "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области от 21 декабря 2006 года  N№3207,  опубликовано в газете "Арқа ажары" от 30 декабря 2006 года N№150, в газете "Акмолинская правда" от 30 декабря 2006 года N№151-152), с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решениями Акмолинского областного маслихата от 21 марта 2007 года N№3С-25-5 "О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 8 декабря 2006 года N№3С-24-3 "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области от 29 марта 2007 года  N№3218 , опубликовано в газете "Арқа ажары" от 3 апреля 2007 года N№39, от 5 апреля 2007 года N№40, в газете Акмолинская правда от 5 апреля 2007 года N№41, от 10 апреля 2007 года N№43), от 11 июня 2007 года N№3С-27-7 "О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 8 декабря 2006 года N№3С-24-3 "Об областном бюджете на 2007 год"» (зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области от 14 июня 2007 года  N№3226 , опубликовано в газете "Арқа ажары" от 21 июня 2007 года N№72, в газете "Акмолинская правда" от 26 июня 2007 года N№77 и от 5 июля 2007 года N№87, от 7 июля 2007 года N№88), от 6 июля 2007 года N№3С-28-4 "О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 8 декабря 2006 года N№3С-24-3 "Об областном бюджете на 2007 год"» (зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области от 18 июля 2007 года  N№3229 , опубликовано в газете "Арқа ажары" N 92 от 28 июля 2007 года, в газете Акмолинская правда N№99 от 31 июля 2007 года, N№100 от 4 августа 2007 года, N 101 от 6 августа 2007 года, N 102 от 28 августа 2007 года) изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"104 600" цифрлары "90 000" цифрларына ауыстырылсын.
3) 20 тармақта:
"145 312,3" цифрлары "129 406,4" цифрларына ауыстырылсын.
4) Облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N№3С-24-3 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы"»шешімінің (Ақмола облысының Әділет департаментінде 2006 жылдың 21 желтоқсанында  N 3207  тіркелген, 2006 жылдың 30 желтоқсанында "Арқа ажары" газетінде N 150, 2006 жылдың 30 желтоқсанында "Акмолинская правда" газетінде N 151-152 жарияланған), Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 21 наурыздағы N 3С-25-5 "Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 3С-24-3 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Ақмола облысының Әділет департаментінде 2007 жылдың 29 наурызында  N 3218  тіркелген, 2007 жылдың 3 сәуірінде "Арқа ажары" газетінде N 39, 2007 жылдың 5 сәуірінде N№40, 2007 жылдың 5 сәуірінде "Акмолинская правда" газетінде N 41, 2007 жылдың 10 сәуірінде N 43 жарияланған), 2007 жылғы 11 маусымдағы N 3С-27-7 "Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 3С-24-3 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"»(Ақмола облысының Әділет департаментінде 2007 жылдың 14 маусымында  N 3226  тіркелген, "Арқа ажары" газетінде 2007 жылдың 21 маусымында N 72, "Акмолинская правда"»газетінде 2007 жылдың 26 маусымында N 77 және 2007 жылдың 5 шілдесінде N 87, 2007 жылдың 7 шілдесінде N 88 жарияланған), 2007 жылғы 6 шілдедегі N 3С-28-4 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Ақмола облысының Әділет департаментінде 2007 жылдың 18 шілдесінде  N 3229  тіркелген, "Арқа ажары" газетінде 2007 жылдың 28 шілдесінде N№92, "Акмолинская правда" газетінде 2007 жылдың 31 шілдесінде N№99, 2007 жылдың 4 маусымында N 100, 2007 жылдың 6 тамызында N№101, 2007 жылдың 28 тамызында N№102 жарияланған) 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

8 489,0
013
Целевые текущие  трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования
279 932,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
395 447,0
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
31 974,0
020
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов
(городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
68 350,0
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на создание лингофонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
121 979,0
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования
6 245,0
023
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения)  на приобретение и доставку учебной,
справочной и электронной литературы по изучению государственного языка для обновления библиотечных фондов государственных организаций среднего образования
17 991,0
025
Внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
903,0
026
Целевые текущие  трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение новых технологий государственной системы в сфере  образования
33 802,0
3
Начальное профессиональное образование
1 157 679,8
261
Департамент (Управление) образования области
1 157 679,8
008
Начальное профессиональное образование
1 157 679,8
4
Среднее профессиональное образование
713 492,8
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
60 357,0
002
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
60 357,0
261
Департамент (Управление) образования области
653 135,8
009
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
653 135,8
5
Дополнительное профессиональное образование
169 081,0
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
68 760,0
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
68 760,0
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
21 404,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
21 404,0
261
Департамент (Управление) образования области

8 489,0
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру
279 932,0
017
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
395 447,0
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін
төлеуге
аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
31 974,0
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге  аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
68 350,0
021
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
121 979,0
022
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тамақтануды, тұруды және балаларды тестілеу пункттеріне жеткізуді ұйымдастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 245,0
023
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының кітапхана қорларын жаңарту үшін мемлекеттік тілді зерделеу жөніндегі оқу, анықтама және электронды әдебиет сатып алуға және жеткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 991,0
025
Білім беру саласындағы мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізу
903,0
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
33 802,0
3
Бастауыш кәсiптік бiлiм беру
1 157 679,8
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
1 157 679,8
008
Бастауыш кәсіптік білім беру
1 157 679,8
4
Орта кәсіби бiлiм беру
713 492,8
253
Облыстың денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
60 357,0
002
Орта кәсiптiк бiлiмi бар мамандар даярлау
60 357,0
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
653 135,8
009
Орта кәсіби білімді мамандар
даярлау
653 135,8
5
Қосымша кәсіби білім беру
169 081,0
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
68 760,0
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
68 760,0
253
Облыстың денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
21 404,0
003
Кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
21 404,0
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)