О внесении изменений и дополнений в решение N 284 очередной тридцать пятой сессии маслихата города Актобе от 26 декабря 2006 года "О бюджете города Актобе на 2007 год", зарегистрированного в управлении юстиции 9 января 2007 года за N 3-1-63
Решение внеочередной тридцать шестой сессии Маслихата города Актобе от 12 февраля 2007 года N 309. Зарегистрировано в Управлении юстиции 22 февраля 2007 года за N 3-1-68. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмом управления юстиции города Актобе Актюбинской области от 10 января 2008 года N 1-06/82
В соответствии со статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148, статей 91, 111, 116 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной тридцать пятой сессии маслихата города Актобе от 26 декабря 2006 года N 284 "О бюджете города Актобе на 2007 год", зарегистрированного в управлении юстиции города Актобе 9 января 2007 года за N 3-1-63, следующие изменения и дополнения:
В пункте 1:
цифру "15547026"   заменить цифрой "15631082";
цифру "2796026"    заменить цифрой "2880082" ;
цифру "17062026"   заменить цифрой "14456713";
цифру "(-1515000)" заменить цифрой "1174369" ;
цифру "(-1515000)" заменить цифрой "2157000" ;
цифру "1515000"    заменить цифрой "-2157000".
Дополнить пунктом 15 следующего содержания:
Свободные остатки бюджетных средств на 1 января 2007 года в общей сумме 957 млн. 701 тыс. тенге выделить:
ГУ "Отдел образования города Актобе" на программу "Общеобразовательное образование" 4 млн. 294 тыс. тенге;
ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Актобе" на программы "Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства" 1 млн. 853 тыс. тенге, "Обеспечение деятельности отдела занятости и социальных программ" 640 тыс. тенге;
ГУ "Отдел строительства города Актобе" на программы "Строительство жилья" 303 млн. 746 тыс. тенге, "Развитие объектов образования" 108 млн. 580 тыс.тенге, "Развитие теплоэнергетической системы" 4 млн. 300 тыс. тенге, "Развитие объектов физической культуры и спорта" 13 млн. 600 тыс. тенге, "Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" 5 млн. тенге, "Развитие объектов благоустройства" 145 млн. 441 тыс. тенге, "Обеспечение деятельности отдела строительства" 256 тыс. тенге, "Развитие систем водоснабжения 1 млн. 500 тыс. тенге;

Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті отыз бесінші сессиясының 2006 жылғы 26 желтоқсандағы "2007 жылғы арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" әділет басқармасында 2007 жылғы 9 қаңтарда N 3-1-63 санымен тіркелген N 284 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе қалалық мәслихатының кезектен тыс отыз алтыншы сессиясының 2007 жылғы 12 ақпандағы N 309 шешімі. Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2007 жылғы 22 ақпанда N 3-1-68 тіркелді. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық Әділет басқармасының 2008 жылғы 10 қаңтардағы N 1-06/82 хатымен
Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық Әділет басқармасының 2008.01.10 N 1-06/82 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 67 баптарына, Қазақстан Республикасы Бюджеттік Кодексінің 91111116 баптарына сәйкес Ақтөбе қалалық мәслихаты  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті отыз бесінші сессиясының 2006 жылғы 26 желтоқсандағы N 284 "2007 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" әділет басқармасында 2007 жылғы 9 қаңтарда N 3-1-63 санымен тіркелген шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтағы:
"15547026" саны "15631082" санына ауыстырылсын;
"2796026"  саны "2880082"  санына ауыстырылсын;
"17062026" саны "14456713" санына ауыстырылсын;
"(-1515000)" саны "1174369" санына ауыстырылсын;
"(-1515000)" саны "2157000" санына ауыстырылсын;
"1515000" саны "(-2157000)" санына ауыстырылсын.
Мына мазмұндағы 15 тармақпен толықтырылсын:
2007 жылғы 1 қаңтардағы Бюджет қаржысының ерікті қалдықтары есебінен жалпы сомасы 957 млн. 701 мың теңге бөлінсін:
"Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жалпы білім беру" бағдарламасына 4 млн. 294 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу" бағдарламасына 1 млн. 853 мың теңге, "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 640 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұрғын үй салу" бағдарламасына 303 млн. 746 мың теңге, "Білім беру объектілерін дамыту" бағдарламасына 108 млн. 580 мың теңге, "Жылу-энергетикалық жүйені дамыту" бағдарламасына 4 млн. 300 мың теңге, "Дене шынықтыру және спорт объектілерін дамыту" бағдарламасына 13 млн. 600 мың теңге, "Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру" бағдарламасына 5 млн. теңге, "Көркейту объектілерін дамыту" бағдарламасына 145 млн. 441 мың теңге, "Құрылыс бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 256 мың теңге, "Сумен жабдықтау жүйесін дамыту" бағдарламасына 1 млн. 500 мың теңге;

ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" на программы "Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок" 84 млн. тенге, "Обеспечение жильем отдельных категорий граждан" 7 млн. тенге, "Освещение улиц в населенных пунктах" 55 млн. тенге, "Обеспечение санитарии населенных пунктов" 22 млн. 650 тыс.тенге, "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 33 млн. 740 тыс.тенге, "Эксплуатация оборудования и средств по регулированию дорожного движения в населенных пунктах" 28 млн. 169 тыс. тенге, "Обеспечение деятельности отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" 512 тыс.тенге;
ГУ "Отдел финансов города Актобе" на программы "Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты" 300 тыс.тенге, "Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц" 47 млн. тенге, "Обеспечение деятельности отдела финансов" 852 тыс. тенге;
ГУ "Аппарат акима города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности акима" 47 млн. 500 тыс. тенге;
ГУ "Отдел экономики и бюджетного планирования города Актобе» на программу "Обеспечение деятельности отдела экономики и бюджетного планирования" 12 млн. 512 тыс. тенге;
ГУ "Отдел физической культуры и спорта города Актобе" на программы "Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне" 1 млн. тенге, "Обеспечение деятельности отдела физической культуры и спорта" 128 тыс. тенге;
ГУ "Отдел культуры и развития языков города Актобе" на программы "Поддержка культурно-досуговой работы" 16 млн. 860 тыс. тенге, "Функционирование районных (городских) библиотек" 10 млн. 500 тыс. тенге;
ГУ "Отдел земельных отношений города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела земельных отношений" 256 тыс. тенге;
ГУ "Отдел архитектуры и градостроительства города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела архитектуры и градостроительства" 256 тыс. тенге;
ГУ "Отдел сельского хозяйства города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела сельского хозяйства" 128 тыс. тенге;
ГУ "Отдел предпринимательства города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела предпринимательства" 128 тыс. тенге.
Дополнить пунктом 16 следующего содержания:
Принять к сведению, что на основании постановления акимата города Актобе от 19 января 2007 года N 108 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города от 5 января 2007 года N 1" за счет свободных остатков выделено ГУ "Отдел строительства города Актобе" на программу "Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" 32 млн. 1 тыс. тенге, произведен возврат неиспользованных целевых трансфертов 39 млн. 929 тыс. тенге.
Дополнить пунктом 17 следующего содержания:

"Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кентішілік (қалаішілік) және ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру" бағдарламасына 84 млн. теңге, "Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету" бағдарламасына 7 млн. теңге, "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" бағдарламасына 55 млн. теңге, "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бағдарламасына 22 млн. 650 мың теңге, "Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру" бағдарламасына 33 млн. 740 мың теңге, "Елді мекендерде жол жүру қозғалысын реттеу бойынша жабдықтар мен құралдарды пайдалану" бағдарламасына 28 млн. 169 мың теңге, "Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 512 млн. теңге;
"Ақтөбе қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шұғыл шығындарға арналған қаланың жергілікті орындаушы органының резерві" бағдарламасына 300 мың теңге, "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" бағдарламасына 47 млн. теңге, "Қаржы бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 852 мың теңге;
"Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Қала әкімі қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 47 млн. 500 мың теңге;
"Ақтөбе қаласы экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 12 млн. 512 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу" бағдарламасына 1 млн. теңге, "Дене шынықтыру және спорт бөлімі қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 128 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасына 16 млн. 860 мың теңге, "Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі" бағдарламасына 10 млн. 500 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жер қатынастары бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 256 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сәулет және қала құрылысы бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 256 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ауыл шаруашылығы бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 128 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кәсіпкерлік бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 128 мың теңге.
Мына мазмұндағы 16 тармақпен толықтырылсын:
Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 19 қаңтардағы N 108 "Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 19 қаңтардағы N 1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысы негізінде Бюджет қаржысының ерікті қалдықтар есебінен "Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру" бағдарламасына 32 млн.1 мың теңге бөлінгенін, қолданылмаған арнайы трансферттер 39 млн. 929 мың теңге сомасында қайтарылғанын назарға алу.
Мына мазмұндағы 17 тармақпен толықтырылсын:

Принять к сведению, что решением сессии областного маслихата от 5 февраля 2007 года за N№332 выделены целевые трансферты из областного бюджета на программу "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" в сумме 73 млн. тенге и направлены ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" г. Актобе», из республиканского бюджета на программу "Развитие человеческого капитала в рамках электронного" правительства» - 11 млн. 56 тыс. тенге и направлены ГУ "Отдел образования города Актобе".
Дополнить пунктом 18 следующего содержания:
В связи с внесенными изменениями в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года N№1317 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" плановые назначения ГУ "Отдел земельных отношений г. Актобе" уменьшить по программе "Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов» и увеличить по программе "Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов" в сумме 5 млн. 288 тыс. тенге.

Облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 5 ақпандағы N 332 шешімімен облыстық бюджеттен бөлінген 73 млн. теңге мақсатты трансферттер "Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі" бағдарламасына, республикалық бюджеттен бөлінген 11 млн. 56 мың теңге "Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Электрондық үкімет шеңберінде адам капиталын дамыту" бағдарламасына бағытталғанын назарға алу.
Мына мазмұндағы 18 тармақпен толықтырылсын:
Қазақстан Республикасы Бірыңғай бюджеттік сыныптамасына Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 1317 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысымен енгізілген өзгерістерге байланысты "Ақтөбе қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Елді мекендерді жер шаруашылық орналастыру" бағдарламасының жоспарлық тағайындаулары кемітіліп, "Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру" бағдарламасы 5 млн. 288 мың теңге сомасына көбейтілсін;

3200
91
Дизельное топливо  собственного производства, реализуемое производителями оптом
2160
92
Бензин (за исключением авиационного) собственного производства, реализуемый производителями в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
1300
93
Дизельное топливо собственного производства, реализуемое производителями в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
600
96
Бензин (за исключением авиационного) реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
53602
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
27178
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
125000
15
Плата за пользование земельными участками
125000
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
174500
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
14000
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
19000
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств
9500
04
Сбор с аукционов
5000
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
8000
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств
14000
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
35000
1
2
3
4
5
6
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
70000
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу  документо в уполномоченными на то государ ственными органами или должностными лицами
105580
1
Государственная пошлина
105580
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, с частных жалоб на определение суда о выдаче дубликата исполнительного листа, с заявлений о вынесении судебного приказа, а  также за выдачу судом исполнительных листов по решениям иностранных судов и арбитражей,  копий (дубликатов) документов
90000
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, выдачу гражданам  повторных свидетельств о регистрации акта гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записи актов о рождении, браке, расторжении брака, смерти
5500
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы

3200
91
Өндірушілер көтерме саудада сататын өзі өндіретін дизель отыны
2160
92
Өндірушілер бөлшек саудада өткізетін өз өндірісінің (авиациялықты қоспағанда), сондай-ақ өз өндірістің мұқтаждарына пайдаланылатын бензин
1300
93
Өндірушілерге бөлшек саудада өткізетін өз өндірісінің, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
600
96
Өндірушілер бөлшек саудада өткізетін, өз өндірісінің (авиациялықты қоспағанда), сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланатын бензин
53602
97
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
27178
3
Табиғи ж ә не бас қ а ресурстарды пайдаланғаны  үшін түсетін түсімдер
125000
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
125000
4
Кәсіпкерлік ж ә не кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар
174500
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
14000
1 2 3 4 5 6
02
Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым
19000
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені үшін алынатын алым
9500
04
Аукциондардан сатудан алынатын алым
5000
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасын салуды мемлекеттік тіркегені үшін алым
8000
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені үшін алым
14000
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алым
35000
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының белдеуінде бөлінген сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін төлем ақы
70000
08
Заңды қ  мәнді іс- әрекеттерді жасағаны  үшін ж ә не (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдардың немесе лауазымды адамдардың  құ жаттар бергені  үшін алынатын міндетті төлемдер
105580
1
Мемлекеттік баж
105580
02
Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан  (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың шет ел соттары мен төрелік соттарының шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін (телнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
90000
04
Азаматтық хал актілері тіркегені, азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркегені туралы қайта куәліктер бергені үшін, сондай-ақ туу, неке, некені бұзу, өлім туралы актілердің жазбаларын өзгерту, толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге байланысты куәліктерді бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
5500
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттік баж

850
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
3000
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан  и прекращении гражданства Республики Казахстан
210
08
Государственная пошлина, за регистрацию места жительства
4200
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты
320
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждый единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бествольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
550
1
2
3
4
5
6
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение,  транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
950
2
НЕНАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ
200800
01
Доходы от государственной собственности
30000
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
30000
04
Доходы от  аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
30000
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
800
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
800
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными  учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
800
04
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального банка Республики Казахстан
150000
1
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального банка Республики Казахстан
150000
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными  государственными органами
150000
06
Прочие неналоговые поступления
20000
1
Прочие неналоговые поступления
20000
09
Прочие неналоговые поступления в местный бюджет
20000
3
ПОСТУПЛЕНИЯ
ОТ ПРОДАЖИ ОСНОВНОГО КАПИТАЛА

850
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
3000
1 2 3 4 5 6
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
210
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
4200
09
Аңшылық құқығына рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
320
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық қызметтік қарудың (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 миллиметрге дейінгілерін қоса алғанда) әрбір бірлігін  тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
550
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін мемлекеттік баж
950
2
САЛЫ Қ ТЫ Қ  ЕМЕС   ТҮСІМДЕР 200800
01
Мемлекет меншігінен түсетін түсімдер
30000
5
Мемлекет  меншігіндегі  мүлікті жалға  беруден  түсетін кірістер
30000
04
Коммуналдық меншікке мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
30000
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды ( жұмыстарды , қызметтер көрсетуді) өткізуінен түсетін түсімдер
800
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды ( жұмыстарды,  қызметтер көрсетуді) өткізуінен түсетін түсімдер
800
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
800
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын,  сондай-а қ Қ Р  Ұлттық  Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасы) ұсталатын ж ә не қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар,  өндіріп алулар
150000
1 2 3 4 5 6
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасы) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
150000
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар мен санкциялар
150000
06
Бас қ а да салы қ ты қ  емес   түсімдер
20000
1
Салы ққ а жатпайтын  бас қ а да түсімдер
20000
09
Жергілікті бюджетке түсетін салыққа жатпайтын басқа да түсімдер
20000
3
НЕГІЗГІ   КАПИТАЛДЫ
САТУДАН   ТҮСЕТІН ТҮСІМДЕР