О внесении изменений и дополнений в решение очередной тридцать пятой сессии маслихата города Актобе от 26 декабря 2006 года N 284 "О бюджете города Актобе на 2007 год"
Решение внеочередной сороковой сессии Маслихата города Актобе от 17 июля 2007 года N 358. Зарегистрировано в Управлении юстиции 27 июля 2007 года за N 3-1-75. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмом управления юстиции города Актобе Актюбинской области от 10 января 2008 года N 1-06/82
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмом управления юстиции города Актобе Актюбинской области от 10 января 2008 года N 1-06/82.
В соответствии со статьями 91, 111, 116 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, 6 и 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148-II, маслихат города Актобе  РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной тридцать пятой сессии маслихата города Актобе от 26 декабря 2006 года N 284 "О бюджете города Актобе на 2007 год", зарегистрированного в управлении юстиции города Актобе 9 января 2007 года за N 3-1-63, с учетом внесенных в него изменений и дополнений решением внеочередной тридцать шестой сессии маслихата от 12 февраля 2007 года N 309, зарегистрированного в управлении юстиции 22 февраля 2007 года за N 3-1-68, внеочередной тридцать восьмой сессии маслихата от 16 апреля 2007 года N 329, зарегистрированного в управлении юстиции 28 апреля 2007 года за N 3-1-70 следующие изменения и дополнения:
В пункте 1:
цифру "16783672" заменить цифрой "19963318";
цифру  "6321200" заменить цифрой  "6541200";
цифру   "351800" заменить цифрой   "381800";
цифру  "6901000" заменить цифрой  "7301000";
цифру  "3209672" заменить цифрой  "5739318";
цифру "15555003" заменить цифрой "18674649";
цифру  "1228669" заменить цифрой  "1288669".
Пункт 2 дополнить подпунктом 2-3  следующего содержания:
2-3. В соответствии со статьями 111, 116 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548, на основании предложения налогового комитета по г.Актобе  увеличить годовой объем поступлений на 650 млн. тенге, в том числе:
101202 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты" на 150 млн. тенге;
104101 "Налог на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей" на 15 млн. тенге;
104308 "Земельный налог с юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли населенных пунктов" на 5 млн. тенге;

Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті отыз бесінші сессиясының 2006 жылғы 26 желтоқсандағы N 284 "2007 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" әділет басқармасында 2007 жылғы 9 қаңтарда N 3-1-63 санымен тіркелген шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының кезектен тыс қырқыншы сессиясының 2007 жылғы 17 шілдедегі N 358 шешімі. Ақтөбе облысының Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2007 жылғы 27 шілдеде N 3-1-75 тіркелді. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әділет басқармасының 2008 жылғы 10 қаңтардағы N 1-06/82 хатымен
Қазақстан Республикасы Бюджеттік Кодексінің 91, 111, 116, 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148-ІІ»"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6, 7 баптарына сәйкес Ақтөбе қалалық мәслихаты  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті отыз бесінші сессиясының 2006 жылғы 26 желтоқсандағы N 284»"2007 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" Ақтөбе қалалық әділет басқармасында 2007 жылғы 9 қаңтарда N 3-1-63 санымен тіркелген шешіміне, мәслихаттың 2007 жылғы 12 ақпандағы кезектен тыс отыз алтыншы сессиясының Ақтөбе қалалық әділет басқармасында 2007 жылғы 22 ақпандағы N 3-1-68 санымен тіркелген N 309, 2007 жылғы 16 сәуірдегі кезектен тыс отыз сегізінші сессиясының Ақтөбе қалалық әділет басқармасында 2007 жылғы 28 сәуірдегі N 3-1-70 санымен тіркелген N 329 шешімдерімен енгізілген толықтырулар есепке алынып келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтағы:
"16783672"»саны»"19963318"»санына ауыстырылсын;
"6321200"» саны»"6541200"» санына ауыстырылсын;
"351800"»  саны»"381800" » санына ауыстырылсын;
"6901000"» саны»"7301000"» санына ауыстырылсын;
"3209672"» саны»"5739318"» санына ауыстырылсын;
"15555003"»саны»"18674649"»санына ауыстырылсын;
"1228669"» саны»"1288669"» санына ауыстырылсын.
2 тармақ келесі мазмұндағы 2-3 тармақшасымен толықтырылсын:
2-3. Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548 Бюджеттік Кодексінің 111, 116 бабтарына сәйкес және Ақтөбе қаласының салық комитетінің ұсыныстары негізінде түсімдердің жылдық көлемі 650 млн. теңгеге көбейтілсін, соның ішінде:
101202»"Кәсіпкерлік қызметпен айналысатын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы" 150 млн. теңгеге;
104101»"Заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық" 15 млн. теңгеге;
104308»"Елді мекендер жерлеріне заңды тұлғалардан, жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы" 5 млн. теңгеге;

108102 "Госпошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, с частных жалоб на определение суда по выдаче дубликата исполнительного листа, с заявлений о вынесении судебного приказа, а также за выдачу судом исполнительных листов по решениям иностранных судов и арбитражей, копий (дубликатов) документов" на 50 млн. тенге;
204105 "Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами"»на 30 млн. тенге;
303101 "Поступления от продажи земельных участков" на 400 млн. тенге.
Пункт 17 дополнить подпунктами 17-3, 17-4, 17-5, 17-6 следующего содержания:
17-3. Принять к сведению, что решением тридцать второй сессии областного маслихата от 11 июля 2007 года N 371 выделенные целевые трансферты из областного бюджета, направлены:
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" на программы "Организация сохранения государственного жилищного фонда" 20 млн. тенге, "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" 63 млн. 100 тыс. тенге;
ГУ "Отдел образования города Актобе» на программу "Общеобразовательное обучение" для подключения к электрическим сетям для школы в поселке Кызылжар 6 млн. 732 тыс. тенге;
ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Актобе" на программу "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" 10 млн. 460 тыс. тенге;
17-4. Выделенные целевые трансферты из республиканского бюджета, направлены:
ГУ "Отдел образования города Актобе» на программу "Внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования" 14 млн. 411 тыс. тенге;
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" на программу "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" 4 млн. тенге;
ГУ "Отдел строительства города Актобе" на программы "Развитие теплоэнергетической системы" 21 млн. 567 тыс. тенге, "Развитие объектов образования" на завершение строительства средней школы на 340 мест в поселке Кызылжар 141 млн. 89 тыс. тенге и на строительство средней школы на 1200 мест в микрорайоне Шанхай 423 млн. 540 тыс. тенге, "Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" на строительство объектов инженерно - коммуникационной инфраструктуры к новым жилым кварталам города Актобе 2 млрд. тенге;

108102»"Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың, шетел соттары мен төрелік соттардың шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін (телнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж" 50 млн. теңгеге;
204105»"Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар мен санкциялар" 30 млн. теңгеге;
303101»"Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер" 400 млн. теңгеге.
17 тармақ келесі мазмұндағы 17-3, 17-4, 17-5, 17-6 тармақшаларымен толықтырылсын:
«17-3. Облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 11 шілдедегі отыз екінші сессиясының N 371 шешімімен облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттер бағытталғаны еске алынсын:
"Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру" бағдарламасына 20 млн. теңге,»"Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі" бағдарламасына 63 млн. 100 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Жалпы білім беру" бағдарламасына Қызылжар поселкесіндегі мектепті электр жүйелеріне қосуға 6 млн. 732 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасына 10 млн. 460 мың теңге;
17-4. Республикалық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттер бағытталғаны еске алынсын:
"Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Білім беру саласындағы мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізу" бағдарламасына 14 млн. 411 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі" бағдарламасына 4 млн. теңге;
"Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жылу - энергетикалық жүйені дамыту" бағдарламасына 21 млн. 567 мың теңге, "Білім беру объектілерін дамыту" бағдарламасына Қызылжар поселкесіндегі 340 орынды орта мектеп құрылысын аяқтауға 141 млн. 89 мың теңге, "Шанхай мөлтек ауданында 1200 орынды орта мектеп құрылысына 423 млн. 540 мың теңге, "Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру" бағдарламасына Ақтөбе қаласының жаңа тұрғын үйлеріне инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылым объектілерінің құрылысына 2 млрд. теңге;

17-5. Уменьшить целевые трансферты, ранее выделенные из областного бюджета ГУ "Отдел строительства города Актобе" по программе "Строительство жилья" на 170 млн. тенге, ГУ "Отдел образования города Актобе" по программе "Общеобразовательное обучение" из средств на приобретение топлива на 1 млн. 37 тыс. тенге;
17-6. Уменьшить целевые трансферты, ранее выделенные из республиканского бюджета ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Актобе" по программе "Жилищная помощь" из средств на компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон социально-защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций на сумму 4 млн. 216 тыс. тенге.
Пункт 18 дополнить подпунктами 18-10, 18-11, 18-12, 18-13 следующего содержания:
18-10. ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Актобе" уменьшить средства по программам "Жилищная помощь" на 12 млн. тенге, "Обеспечение деятельности отдела занятости и социальных программ" 270 тыс. тенге, "Государственная адресная социальная помощь" 1 млн. 800 тыс. тенге, "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" 13 млн. 100 тыс. тенге, и направить на программы "Государственные пособия на детей до 18 лет" 12 млн. 330 тыс. тенге, "Программа занятости" 10 млн. 530 тыс. тенге, "Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" 300 тыс. тенге, ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" на программу "Обеспечение санитарии населенных пунктов" 4 млн. 10 тыс. тенге;
18-11. ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" уменьшить средства по программе "Обеспечение жильем отдельных категорий граждан" на 6 млн. 435 тыс. тенге и направить их на программы "Обеспечение санитарии населенных пунктов" 3 млн. 485 тыс. тенге, "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 2 млн. 950 тыс. тенге;
18-12. ГУ "Отдел строительства города Актобе" уменьшить средства по программам "Развитие теплоэнергетической системы" на 4 млн. 300 тыс. тенге, "Развитие объектов благоустройства" 60 млн. тенге и направить ГУ "Отдел финансов города Актобе" на программу "Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц" 60 млн. тенге, ГУ "Отдел образования города Актобе" на программу "Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований местных  бюджетных инвестиционных проектов (программ)" 1 млн. 62 тыс. тенге, ГУ "Отдел культуры и развития языков города Актобе" на программу "Поддержка культурно-досуговой работы" 741 тыс. тенге, ГУ "Отдел земельных отношений города Актобе" на программу "Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков, аулов, (сел), аульных (сельских) округов" 500 тыс. тенге, ГУ "Отдел сельского хозяйства города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела сельского хозяйства" 330 тыс. тенге, ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" на программы "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 338 тыс. тенге, "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" 1 млн. 329 тыс. тенге;
18-13. ГУ "Отдел экономики и бюджетного планирования города Актобе" уменьшить средства по программе "Обеспечение деятельности отдела экономики и бюджетного планирования" на 1 млн. 500 тыс. тенге и направить ГУ "Отдел предпринимательства города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела предпринимательства" 1 млн. 500 тыс. тенге.

17-5. Осы шешіммен бұрын облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттер»"Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Тұрғын үй салу" бағдарламасы бойынша 170 млн. теңгеге,»"Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Жалпы білім беру" бағдарламасы бойынша жанармай алуға бөлінген қаражат 1 млн. 37 мың теңгеге кемітілді;
17-6. Осы шешіммен бұрын республикалық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттер»"Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Тұрғын үй көмегі" бағдарламасы бойынша қалалық телекоммуникациялар желілері абоненттері болып табылатын әлеуметтік - қорғалатын азаматтардың телефон үшін абоненттік төлемдері тарифінің көтерілуіне өтемақыға бөлінген қаражат 4 млн. 216 мың теңгеге кемітілді.
18 тармақ келесі мазмұндағы 18-10, 18-11, 18-12, 18-13 тармақшаларымен толықтырылсын:
18-10.»"Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Тұрғын үй көмегі" бағдарламасы бойынша 12 млн. теңге, "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша 270 мың теңге,»"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша 1 млн. 800 мың теңге,»"Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша 13 млн. 100 мың теңге сомасына азайтылып,»"18 жасқа дейін балаларға мемлекеттік жәрдемақылар" бағдарламасына 12 млн. 330 мың теңге,»"Еңбекпен қамту бағдарламасы"» бағдарламасына 10 млн. 530 мың теңге,»"Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету" бағдарламасына 300 мың теңге,»"Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бағдарламасына 4 млн. 10 мың теңге бағытталсын;
18-11.»"Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша 6 млн. 435 мың теңге сомасына азайтылып,»"Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету» бағдарламасына 3 млн. 485 мың теңге,»"Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру" бағдарламасына 2 млн. 950 мың теңге бағытталсын;
18-12.»"Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Жылу - энергетикалық жүйені дамыту" бағдарламасы бойынша 4 млн. 300 мың теңге,»"Көркейту объектілерін дамыту" бағдарламасы бойынша 60 млн. теңге сомасына азайтылып,»"Ақтөбе қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" бағдарламасына 60 млн. теңге,»"Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оларға сараптама жасау" бағдарламасына 1 млн. 62 мың теңге,»"Ақтөбе қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасына 741 мың теңге,»"Ақтөбе қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру" бағдарламасына 500 мың теңге,»"Ақтөбе қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Ауыл шаруашылығы бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 330 мың теңге,»"Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру" бағдарламасына 338 мың теңге,"Көлік жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасына 1 млн. 329 мың теңге бағытталсын;
18-13.»"Ақтөбе қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша 1 млн. 500 мың теңге сомасына азайтылып,»"Ақтөбе қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кәсіпкерлік бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына бағытталсын.

Пункт 19 дополнить подпунктом 19-1 следующего содержания:
19-1. За счет увеличения доходов на 650 млн. тенге средства направить:
ГУ "Отдел образования города Актобе" на программы "Общеобразовательное обучение" 133 млн.600 тыс. тенге, "Дополнительное образование для детей и юношества" 8 млн. 50 тыс. тенге, "Проведение школьных олимпиад и внешкольных мероприятий районного (городского) масштаба" 2 млн. 900 тыс. тенге, "Обеспечение деятельности  организаций дошкольного воспитания и обучения» 24 млн. 800 тыс. тенге, "Обеспечение деятельности отдела образования" 2 млн. 100 тыс. тенге;
ГУ "Отдел культуры и развития языков города Актобе" на программу "Поддержка культурно-досуговой работы" 6 млн. 200 тыс. тенге;
ГУ "Отдел физической культуры и спорта города Актобе" на программы "Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне" 10 млн. 550 тыс. тенге, "Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях" 800 тыс. тенге, "Обеспечение деятельности отдела физической культуры и спорта" 1 млн. 700 тыс. тенге;
ГУ "Аппарат акима г.Актобе" на программу "Обеспечение деятельности акима" 9 млн. 200 тыс. тенге;
ГУ "Отдел финансов города Актобе: на программу "Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность" 5 млн. тенге;
ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Актобе" на программу "Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства" 3 млн. 200 тыс. тенге;
ГУ "Отдел земельных отношений города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела земельных отношений" 3 млн. 100 тыс. тенге;
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" на программы
"Освещение улиц в населенных пунктах" 50 млн. тенге, "Обеспечение санитарии населенных пунктов" 112 млн. тенге,
"Эксплуатация оборудования и средств по регулированию дорожного движения в населенных пунктах" 34 млн. 900 тыс. тенге, "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" 98 млн. 900 тыс. тенге, "Организация сохранения государственного жилищного фонда" 7 млн. тенге, "Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок" 80 млн. тенге, "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 25 млн. тенге;
ГУ "Отдел строительства города Актобе" на программу "Развитие объектов благоустройства" 24 млн. тенге;
ГУ "Отдел архитектуры и градостроительства города Актобе" на программу "Разработка генеральных планов застройки населенных пунктов 7 млн. тенге.

19 тармақ келесі мазмұндағы 19-1 тармақшасымен толықтырылсын:
19-1. Кірістер өсімінің есебінен түскен 650 млн. теңге қаражат бағытталсын:
"Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жалпы білім беру" бағдарламасына 133 млн. 600 мың. теңге,»"Балалар мен жасөспірімдер үшін қосымша білім беру" бағдарламасына 8 млн. 50 мың теңге,»"Аудандық (қалалық) деңгейде мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу" 2 млн. 900 мың теңге,»"Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" 24 млн. 800 мың теңге,»"Білім беру бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" 2 млн. 100 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Мәдени-демалыс жұмысын қолдау"»бағдарламасына 6 млн. 200 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу" бағдарламасына 10 млн. 550 мың теңге, "Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командалардың мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы" бағдарламасына 800 мың теңге,»"Дене шынықтыру және спорт бөлімінің" қызметін қамтамасыз ету" 1 млн. 700 мың теңге;
"Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің»"Қала әкімі қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 9 млн. 200 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату" бағдарламасына 5 млн. теңге;
"Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Белгілі тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу" бағдарламасына 3 млн. 200 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жер қатынастары бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 3 млн. 100 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" бағдарламасына 50 млн. теңге, "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бағдарламасына 112 млн. теңге,»"Елді мекендерде жол жүру қозғалысын реттеу бойынша жабдықтар мен құралдарды пайдалану" 34 млн. 900 мың теңге, "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасына 98 млн. 900 мың теңге,»"Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру" бағдарламасына 7 млн. теңге,»"Кентішілік (қалаішілік) және ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру" бағдарламасына 80 млн. теңге,»"Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру" бағдарламасына 25 млн. теңге;
"Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Көркейту объектілерін дамыту" бағдарламасына 24 млн. теңге;
"Ақтөбе қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Елді мекендер құрылысының бас жоспарларын әзірлеу" бағдарламасына 7 млн. теңге.

2. Приложения 1, 2, 5:
в затратах бюджета функциональную группу 4, функциональную подгруппу 02, администратора бюджетных программ 464 дополнить бюджетной программой 010 следующего содержания: "Внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования".
3. Приложения 1, 2, 3, 5 к решению внеочередной тридцать восьмой сессии маслихата города Актобе от 16 апреля 2007 года N 329 "О внесении изменений и  дополнений  в  решение N 284  очередной двадцать  третьей сессии маслихата города Актобе от 26 декабря 2006 года "О бюджете города Актобе" на 2007 год», зарегистрированного в управлении юстиции 22 февраля  2007 года за N 3-1-68 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 5 к настоящему решению.

2. 1, 2, 5 қосымшалары:
Бюджет шығындарындағы 4-ші функционалдық топ, 02 функционалдық кіші топ 464 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі келесі мазмұндағы»"Білім беру саласындағы мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізу" 010 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын.
3. Ақтөбе қалалық мәслихатының кезектен тыс отыз сегізінші сессиясының 2007 жылғы 16 сәуірдегі N 329»Ақтөбе қаласы мәслихатының кезекті жиырма үшінші сессиясының 2006 жылғы 26 желтоқсандағы N 284»"Ақтөбе қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" әділет басқармасында 2007 жылғы 22 ақпандағы N 3-1-68 санымен тіркелген шешімінің 1, 2, 3, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

53602
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
27178
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
125000
15
Плата за пользование земельными участками
125000
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
174500
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
14000
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
19000
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств
9500
04
Сбор с аукционов
5000
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
8000
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств
14000
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
35000
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
70000
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государ ственными органами или должностными лицами
200580
1
Государственная пошлина
200580
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, с частных жалоб на определение суда о выдаче дубликата исполнительного листа, с заявлений о вынесении судебного приказа, а  также за выдачу судом исполнительных листов по решениям иностранных судов и арбитражей, копий (дубликатов) документов
185000
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, выдачу гражданам повторных свидетельств о регистрации акта гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записи актов о рождении, браке, расторжении брака, смерти
5500
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
850
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
3000
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан

53602
97
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
27178
3
Табиғи ж ә не бас қ а ресурстарды пайдаланғаны  үшін түсетін түсімдер
125000
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
125000
4
Кәсіпкерлік ж ә не кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар
174500
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
14000
02
Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым
19000
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені үшін алынатын алым
9500
04
Аукциондардан сатудан алынатын алым
5000
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасын салуды мемлекеттік тіркегені үшін алым
8000
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені үшін алым
14000
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алым
35000
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының белдеуінде бөлінген сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін төлем ақы
70000
08
Заңды қ  мәнді іс- әрекеттерді жасағаны  үшін ж ә не (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдардың немесе лауазымды адамдардың  құ жаттар бергені  үшін алынатын міндетті төлемдер
200580
1
Мемлекеттік баж
200580
02
Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан  (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың шет ел соттары мен төрелік соттарының шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін (телнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
185000
04
Азаматтық хал актілері тіркегені, азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркегені туралы қайта куәліктер бергені үшін, сондай-ақ туу, неке, некені бұзу, өлім туралы актілердің жазбаларын өзгерту, толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге байланысты куәліктерді бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
5500
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттік баж
850
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
3000
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж

210
08
Государственная пошлина, за регистрацию места жительства
4200
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты
320
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждый единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бес-ствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми илираздража-ющими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
550
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
950
2
НЕНАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ
3818 00
01
Доходы от государственной собственности
30000
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
30000
04
Доходы от  аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
30000
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
800
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
800
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными  учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
800
04
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального банка Республики Казахстан
1 8 0000
1
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального банка Республики Казахстан
1 8 0000
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными  государственными органами
180000
06
Прочие неналоговые поступления
171 000
1
Прочие неналоговые поступления
171 000
09
Прочие неналоговые поступления в местный бюджет
171000
3
ПОСТУПЛЕНИЯ
ОТ ПРОДАЖИ ОСНОВНОГО КАПИТАЛА
7301 000
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
5901000
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
5901000
03
Поступления от продажи гражданам квартир
5901000
03
Продажа земли и нематериальных активов
1400 000
1
Продажа земли
140 0 000
01
Поступления от продажи земельных участков
1400000
4
ПОСТУПЛЕНИЯ ОФИЦИАЛЬНЫХ ТРАНСФЕРТОВ
5739318
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
5739318
2
Трансферты из областного бюджета
5739318
01
Целевые текущие трансферты

210
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
4200
09
Аңшылық құқығына рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
320
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық қызметтік қарудың (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 миллиметрге дейінгілерін қоса алғанда) әрбір бірлігін  тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
550
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін мемлекеттік баж
950
2
САЛЫ Қ ТЫ Қ  ЕМЕС   ТҮСІМДЕР
381800
01
Мемлекет меншігінен түсетін түсімдер
30000
5
Мемлекет меншігіндегі  мүлікті жалға  беруден  түсетін кірістер
30000
04
Коммуналдық меншікке мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
30000
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтер көрсетуді) өткізуінен түсетін түсімдер
800
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтер көрсетуді) өткізуінен түсетін түсімдер
800
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
800
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын,  сондай-а қ Қ Р  Ұлттық  Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасы) ұсталатын ж ә не қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар,  өндіріп алулар
180000
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасы) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
180000
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар мен санкциялар
180000
06
Бас қ а да салы қ ты қ  емес   түсімдер
171000
1
Салы ққ а жатпайтын  бас қ а да түсімдер
171000
09
Жергілікті бюджетке түсетін салыққа жатпайтын басқа да түсімдер
171000
3
НЕГІЗГІ   КАПИТАЛДЫ
САТУДАН   ТҮСЕТІН ТҮСІМДЕР
7301000
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
5901000
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
5901000
03
Жеке азаматтардан үй сатудан түсетін түсімдер
5901000
03
Жерді ж ә не материалды қ  емес активтерді сату
1400000
1
Жерді сату
1400000
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
1400000
4
РЕСМИ ТРАНСФЕРТТЕРДЕН
ТҮСЕТІН ТҮСІМДЕР
5739318
02
Мемлекеттік бас қ арудың жоғарғы тұрған органдарынан түсетін трансферттер
5739318
2
Облысты қ  бюджеттен түсетін трансферттер
5739318
01
Ағымдағы мақсатты трансферттер

1.1.112.108.000.
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов (программ)
1.1.112.109.000.
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
1.1.112.115.000.
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
Аппарат акима города
1.1.122.001.000.
Обеспечение деятельности акима
1.1.122.001.003.
Аппараты местных органов
1.1.122.001.007.
Повышение квалификации государственных служащих
1.1.122.001.008.
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных органов
1.1.122.001.009.
Материально-техническое оснащение государственных органов
1.1.122.002.000.
Создание информационных систем
1.1.122.100.000.
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
1.1.122.106.000.
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
1.1.122.107.000.
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
1.1.122.108.000.
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов (программ)
1.1.122.109.000.
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
1.1.122.115.000.
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
1.1.122.116.000.
Развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства
2.1.122.005.000.
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2.2.122.006.000.
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2.2.122.006.100.
Мероприятия по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций
Отдел финансов
1.2.452.001.000.
Обеспечение деятельности Отдела финансов
1.2.452.001.003.
Аппараты местных органов
1.2.452.001.007.
Повышение квалификации государственных служащих
1.2.452.001.008.
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных органов
1.2.452.001.009.
Материально-техническое оснащение государственных органов
1.2.452.002.000.
Создание информационных систем
1.2.452.003.000.
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1.2.452.004.000.
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов

1.1.112.108.000.
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) технологиялық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оларға сараптама жасау
1.1.112.109.000.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
1.1.112.115.000.
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
Қ ала  әкімінің  аппараты
1.1.122.001.000.
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету
1.1.122.001.003.
Жергілікті органдардың аппараттары
1.1.122.001.007.
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
1.1.122.001.008.
Мемлекеттік органдардың ғимараттарын, үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
1.1.122.001.009.
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1.1.122.002.000.
Ақпараттық жүйелер құру
1.1.122.100.000.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
1.1.122.106.000.
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
1.1.122.107.000.
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
1.1.122.108.000.
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) технологиялық экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оларға сараптама жасау
1.1.122.109.000.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
1.1.122.115.000.
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
1.1.122.116.000.
Электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамыту
2.1.122.005.000.
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару щеңберіндегі іс-шаралар
2.2.122.006.000.
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2.2.122.006.100.
Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі іс-шаралар
Қаржы бөлімі
1.2.452.001.000.
Қаржы бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
1.2.452.001.003.
Жергілікті органдардың аппараттары
1.2.452.001.007.
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
1.2.452.001.008.
Мемлекеттік органдардың ғимараттарын, үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
1.2.452.001.009.
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1.2.452.002.000.
Ақпараттық жүйелер құру
1.2.452.003.000.
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1.2.452.004.000.
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру

1.2.452.010.000.
Организация приватизации коммунальной собственности
1.2.452.011.000.
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
1.2.452.100.000.
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
1.2.452.106.000.
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
1.2.452.107.000.
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
1.2.452.108.000.
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов (программ)
1.2.452.109.000.
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
1.2.452.115.000.
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
13.9.452.012.000.
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты
13.9.452.013.000.
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
13.9.452.014.000.
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
13.9.452.015.000.
Резерв местного исполнительного органа на исполнение обязательств по решениям судов
14.1.452.005.000.
Обслуживание долга местных исполнительных органов
14.1.452.005.100.
Выплаты вознаграждений (интересов) по займам
14.1.452.005.101.
Выплаты комиссионных за размещение займа
15.1.452.006.000.
Возврат целевых трансфертов
15.1.452.007.000.
Бюджетные изъятия
15.1.452.008.000.
Трансферты в Национальный фонд Республики Казахстан
15.1.452.008.100.
Трансферты за счет плановых поступлений
15.1.452.008.101.
Трансферты за счет сверхплановых поступлений
15.1.452.016.000.
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
16.1.452.009.000.
Погашение долга местного исполнительного органа
Отдел экономики и бюджетного планирования
1.5.453.001.000.
Обеспечение деятельности Отдела экономики и бюджетного планирования
1.5.453.001.003.
Аппараты местных органов
1.5.453.001.007.
Повышение квалификации государственных служащих
1.5.453.001.008.
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных органов
1.5.453.001.009.
Материально-техническое оснащение государственных органов
1.5.453.002.000.
Создание информационных систем
1.5.453.100.000.
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан

1.2.452.010.000.
Коммуналдық меншікті жекешелендіруді ұйымдастыру
1.2.452.011.000.
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
1.2.452.100.000.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
1.2.452.106.000.
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
1.2.452.107.000.
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
1.2.452.108.000.
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) технологиялық экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оларға сараптама жасау
1.2.452.109.000.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
1.2.452.115.000.
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
13.9.452.012.000.
Шұғыл шығындарға арналған қаланың жергілікті орындаушы органының резерві
13.9.452.013.000.
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін қаланың жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
13.9.452.014.000.
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
13.9.452.015.000.
Соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
14.1.452.005.000.
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
14.1.452.005.100.
Қарыздар бойынша сыйақылар (мүдделер) төлеу
14.1.452.005.101.
Қарызды орналастырғаны үшін комиссиялық төлемдер
15.1.452.006.000.
Нысаналы трансферттерді қайтару
15.1.452.007.000.
Бюджеттік алулар
15.1.452.008.000.
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына берілетін трансферттер
15.1.452.008.100.
Жоспарлы түсімдер есебінен берілетін трансферттер
15.1.452.008.101.
Жоспардан тыс түсімдер есебінен берілетін трансферттер
15.1.452.016.000.
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
16.1.452.009.000.
Жергілікті атқарушы органдардың борышын өтеу
Экономика ж ә не бюджеттік жоспарлау б өлімі
1.5.453.001.000.
Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
1.5.453.001.003.
Жергілікті органдардың аппараттары
1.5.453.001.007.
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
1.5.453.001.008.
Мемлекеттік органдардың ғимараттарын, үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
1.5.453.001.009.
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1.5.453.002.000.
Ақпараттық жүйелер құру
1.5.453.100.000.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу

1.5.453.106.000.
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
1.5.453.107.000.
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
1.5.453.108.000.
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов (программ)
1.5.453.109.000.
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
1.5.453.115.000.
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
13.9.453.003.000.
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов (программ) и проведение его экспертизы
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
3.1.458.021.000.
Эксплуатация оборудования и средств по регулированию дорожного движения в населенных пунктах
7.1.458.002.000.
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
7.1.458.003.000.
Организация сохранения государственного жилищного фонда
7.1.458.004.000.
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
7.1.458.005.000.
Снос аварийного и ветхого жилья
7.1.458.006.000.
Мероприятия, направленные на поддержание сейсмоустойчивости жилых зданий, расположенных в сейсмоопасных регионах Республики Казахстан
7.2.458.008.000.
Кредитование для развития коммунального хозяйства
7.2.458.012.000.
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
7.2.458.026.000.
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности
7.2.458.026.011.
Реализация программы за счет трансфертов из республиканского бюджета
7.2.458.026.015.
Реализация программы за счет средств местного бюджета
7.3.458.015.000.
Освещение улиц в населенных пунктах
7.3.458.016.000.
Обеспечение санитарии населенных пунктов
7.3.458.017.000.
Содержание мест захоронений и захоронение безродных
7.3.458.018.000.
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12.1.458.022.000.
Развитие транспортной инфраструктуры
12.1.458.022.011.
Реализация программы за счет трансфертов из республиканского бюджета
12.1.458.022.015.
Реализация программы за счет средств местного бюджета
12.1.458.022.019.
Реализация программы за счет трансфертов из областного бюджета

1.5.453.106.000.
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
1.5.453.107.000.
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
1.5.453.108.000.
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оларға сараптама жасау
1.5.453.109.000.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
1.5.453.115.000.
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
13.9.453.003.000.
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
Тұрғын й коммуналды қ  шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3.1.458.021.000.
Елді мекендерде жол жүру қозғалысын реттеу бойынша жабдықтар мен құралдарды пайдалану
7.1.458.002.000.
Мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер учаскелерін алып қою, соның ішінде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлікті иеліктен айыру
7.1.458.003.000.
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақтаулуынды ұйымдастыру
7.1.458.004.000.
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
7.1.458.005.000.
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
7.1.458.006.000.
Қазақстан Республикасының сейсмоқауіпті өңірлерінде орналасқан тұрғын үйлердің сейсмотұрақтылығын қолдауға бағытталған іс-шаралар
7.2.458.008.000.
Коммуналдық шаруашылықты дамыту үшін несие беру
7.2.458.012.000.
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
7.2.458.026.000.
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
7.2.458.026.011.
Бағдарламаны республикалық бюджеттен берілген трансферттер есебінен іске асыру
7.2.458.026.015.
Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражатты есебінен іске асыру
7.3.458.015.000.
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
7.3.458.016.000.
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
7.3.458.017.000.
Жерлеу орындарын күтіп-ұстап және туысы жоқтарды жерлеу
7.3.458.018.000.
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
12.1.458.022.000.
Көлік инфрақұрылымын дамыту
12.1.458.022.011.
Бағдарламаны республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен іске асыру
12.1.458.022.015.
Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты есебінен іске асыру
12.1.458.022.019.
Бағдарламаны облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен іске асыру

12.1.458.023.000.
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
12.1.458.023.011.
Реализация программы за счет трансфертов из республиканского бюджета
12.1.458.023.015.
Реализация программы за счет средств местного бюджета
12.1.458.023.019.
Реализация программы за счет трансфертов из областного бюджета
12.9.458.024.000.
Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
13.9.458.001.000.
Обеспечение деятельности отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
13.9.458.001.003.
Аппараты местных органов
13.9.458.001.007.
Повышение квалификации государственных служащих
13.9.458.001.008.
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных органов
13.9.458.001.009.
Материально-техническое оснащение государственных органов
13.9.458.020.000.
Создание информационных систем
13.9.458.100.000.
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
13.9.458.106.000.
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
13.9.458.107.000.
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
13.9.458.108.000.
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов (программ)
13.9.458.109.000.
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
13.9.458.115.000
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
Отдел образования
4.1.464.009.000.
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
4.2.464.003.000.
Общеобразовательное обучение
4.2.464.003.101.
Школы-интернаты
4.2.464.003.102.
Вечерние (сменные) общеобразовательные школы
4.2.464.003.103.
Обучение в учебно-производственных комбинатах и в других учебно-производственных структурах
4.2.464.003.104.
Обеспечение деятельности школ начальных, основных и средних, школ-детских садов за счет трансфертов из республиканского бюджета
4.2.464.003.105.
Обеспечение деятельности школ начальных, основных и средних, школ-детских садов за счет средств местного бюджета
4.2.464.004.000.
Информатизация системы среднего образования
4.2.464.005.000.
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных организаций образования района (города областного значения)
4.2.464.005.011.
Реализация программы за счет трансфертов из республиканского бюджета

12.1.458.023.000.
Көлік жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
12.1.458.023.011.
Бағдарламаны республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен іске асыру
12.1.458.023.015.
Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты есебінен іске асыру
12.1.458.023.019.
Бағдарламаны облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен іске асыру
12.9.458.024.000.
Кентішілік (қалаішілік) және ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
13.9.458.001.000.
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
13.9.458.001.003.
Жергілікті органдардың аппараттары
13.9.458.001.007.
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
13.9.458.001.008.
Мемлекеттік органдардың ғимараттарын, үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
13.9.458.001.009.
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
13.9.458.020.000.
Ақпараттық жүйелер құру
13.9.458.100.000.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
13.9.458.106.000.
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
13.9.458.107.000.
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
13.9.458.108.000.
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оларға сараптама жасау
13.9.458.109.000.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
13.9.458.115.000.
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
Білім беру бөлімі
4.1.464.009.000.
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
4.2.464.003.000.
Жалпы білім беру
4.2.464.003.101.
Мектеп - интернаттар
4.2.464.003.102.
Жалпы білім беретін кешкі (ауысымдық) мектептер
4.2.464.003.103.
Оқу өндірістік комбинаттарда және басқа оқу-өндірістік құрылымдарда оқыту
4.2.464.003.104.
Бастауыш, негізгі және орта мектептердің, мектептер-балабақшалардың қызметін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен қамтамасыз ету
4.2.464.003.105.
Бастауыш, негізгі және орта мектептердің, мектептер-балабақшалардың қызметін жергілікті бюджет қаражаты есебінен қамтамасыз ету
4.2.464.004.000.
Орта білім беру жүйесін ақпараттандыру
4.2.464.005.000.
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру ұйымдары үшін оқулықтармен  оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
4.2.464.005.011.
Бағдарламаны республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен іске асыру

4.2.464.005.015.
Реализация программы за счет средств местного бюджета
4.2.464.005.019.
Реализация программы за счет трансфертов из областного бюджета
4.2.464.006.000.
Дополнительное образование для детей и юношества
4.2.464.007.000.
Проведение школьных олимпиад  и внешкольных мероприятий районного (городского) масштаба
4.2.464.010.000.
Внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
4.9.464.001.000.
Обеспечение деятельности отдела образования
4.9.464.001.003.
Аппараты местных органов
4.9.464.001.007.
Повышение квалификации государственных служащих
4.9.464.001.008.
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных органов
4.9.464.001.009.
Материально-техническое оснащение государственных органов
4.9.464.002.000.
Создание информационных систем
4.9.464.100.000.
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
4.9.464.106.000.
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
4.9.464.107.000.
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
4.9.464.108.000.
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований местных  бюджетных инвестиционных проектов (программ)
4.9.464.109.000.
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
4.9.464.115.000.
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
4.9.464.116.000.
Развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства
6.2.464.008.000.
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения
6.2.464.008.100.
Льготный проезд на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
Отдел занятости и социальных программ
6.2.451.002.000.
Программа занятости
6.2.451.002.100.
Общественные работы
6.2.451.002.101.
Профессиональная подготовка и переподготовка безработных
6.2.451.002.102.
Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения
6.2.451.003.000.
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, «Халық Қаһарманы», Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом «Отан» из числа участников и инвалидов войны
6.2.451.004.000.
Оказание социальной помощи специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива

4.2.464.005.015.
Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты есебінен іске асыру
4.2.464.005.019.
Бағдарламаны облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен іске асыру
4.2.464.006.000.
Балалар мен жас өспірімдер үшін қосымша білім беру
4.2.464.007.000.
Аудандық (қалалық) деңгейде мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
4.2.464.010.000.
Білім беру саласындағы мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізу
4.9.464.001.000.
Білім беру бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
4.9.464.001.003.
Жергілікті органдардың аппараттары
4.9.464.001.007.
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
4.9.464.001.008.
Мемлекеттік органдардың ғимараттарын, үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
4.9.464.001.009.
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
4.9.464.002.000.
Ақпараттық жүйелер құру
4.9.464.010.000.
Электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамыту
4.9.464.100.000.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
4.9.464.106.000.
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
4.9.464.107.000.
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
4.9.464.108.000.
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оларға сараптама жасау
4.9.464.109.000.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
4.9.464.115.000.
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
4.9.464.116.000.
Электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамыту
6.2.464.008.000.
Білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанының оқушылары мен тәрбиеленушілерін әлеуметтік қолдау
6.2.464.008.100.
Қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жүру
Жұмыспен  қамту және  әлеуметтік бағдарламалар б өлімі
6.2.451.002.000.
Еңбекпен қамту бағдарламасы
6.2.451.002.100.
Қоғамдық жұмыстар
6.2.451.002.101.
Жұмыссыздарды кәсіби  даярлау және қайта даярлау
6.2.451.002.102.
Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар
6.2.451.003.000.
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
6.2.451.004.000.
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсету

6.2.451.005.000.
Государственная адресная социальная помощь
6.2.451.005.011.
Реализация программы за счет трансфертов из республиканского бюджета
6.2.451.005.015.
Реализация программы за счет средств местного бюджета
6.2.451.005.019.
Реализация программы за счет трансфертов из областного бюджета
6.2.451.006.000.
Жилищная помощь
6.2.451.006.011.
Реализация программы за счет трансфертов из республиканского бюджета
6.2.451.006.015.
Реализация программы за счет средств местного бюджета
6.2.451.006.019.
Реализация программы за счет трансфертов из областного бюджета
6.2.451.007.000.
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6.2.451.008.000.
Социальная поддержка военнослужащих внутренних войск и срочной службы
6.2.451.008.100.
Льготы по проезду на всех видах общественного транспорта-городского, пригородного и местного сообщения (кроме такси)
6.2.451.009.000.
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
6.2.451.010.000.
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6.2.451.014.000.
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6.2.451.015.000.
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
6.2.451.016.000.
Государственные пособия на детей до 18 лет
6.2.451.016.011.
Реализация программы за счет трансфертов из республиканского бюджета
6.2.451.016.015.
Реализация программы за счет средств местного бюджета
6.2.451.016.019.
Реализация программы за счет трансфертов из областного бюджета
6.2.451.017.000.
Обеспечение нуждающихся инвалидов специальными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6.2.451.017.011.
Реализация программы за счет трансфертов из республиканского бюджета
6.2.451.017.015.
Реализация программы за счет средств местного бюджета
6.2.451.017.019.
Реализация программы за счет трансфертов из областного бюджета
6.9.451.001.000.
Обеспечение деятельности отдела занятости и социальных программ
6.9.451.001.003.
Аппараты местных органов
6.9.451.001.007.
Повышение квалификации государственных служащих
6.9.451.001.008.
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных органов
6.9.451.001.009.
Материально-техническое оснащение государственных органов

6.2.451.005.000.
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6.2.451.005.011.
Бағдарламаны республикалық бюджеттен берілген трансферттер есебінен іске асыру
6.2.451.005.015.
Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты есебінен іске асыру
6.2.451.005.019.
Бағдарламаны облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен іске асыру
6.2.451.006.000.
Тұрғын үй көмегі
6.2.451.006.011.
Бағдарламаны республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен іске асыру
6.2.451.006.015.
Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты есебінен іске асыру
6.2.451.006.019.
Бағдарламаны облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен іске асыру
6.2.451.007.000.
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша  азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6.2.451.008.000.
Ішкі әскерлер мен мерзімді қызметтегі әскери қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
6.2.451.008.100.
Қалалық, қалааралық және жергілікті бағыттардағы қоғамдық көліктің барлық түрлеріне (таксиден басқасына) жүруге жеңілдіктер
6.2.451.009.000.
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
6.2.451.010.000.
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6.2.451.014.000.
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
6.2.451.015.000.
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтік қызмет көрсету аумақтық орталығы
6.2.451.016.000.
18 жасқа дейін балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6.2.451.016.011.
Бағдарламаны республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен іске асыру
6.2.451.016.015.
Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты есебінен іске асыру
6.2.451.016.019.
Бағдарламаны облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен іске асыру
6.2.451.017.000.
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
6.2.451.017.011.
Бағдарламаны республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен іске асыру
6.2.451.017.015.
Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты есебінен іске асыру
6.2.451.017.019.
Бағдарламаны облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен іске асыру
6.9.451.001.000.
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
6.9.451.001.003.
Жергілікті органдардың аппараттары
6.9.451.001.007.
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
6.9.451.001.008.
Мемлекеттік органдардың ғимараттарын, үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
6.9.451.001.009.
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру