О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 12 декабря 2006 года N 19/347 "Об областном бюджете на 2007 год"
Решение маслихата Мангистауской области от 21 июля 2007 года N 25/450. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 27 июля 2007 год N 1974
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан " О местном государственном управлении в Республике Казахстан", " О республиканском бюджете на 2007 год" областной маслихат  РЕШИЛ :
1. Внести в  решение областного маслихата от 12 декабря 2006 года N 19/347 "Об областном бюджете на 2007 год" (решение областного маслихата от 12 декабря 2006 года N 19/347 "Об областном бюджете на 2007 год", зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1962, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 6 января 2007 года N 5;  решение областного маслихата от 30 января 2007 года N 20/352 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 12 декабря 2006 года N 19/347 "Об областном бюджете на 2007 год", зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1965, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 17 февраля 2007 года N 31-32;  решение областного маслихата от 15 июня 2007 года N 24/401 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 12 декабря 2006 года N 19/347 "Об областном бюджете на 2007 год", зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1969, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 7 июля 2007 года N 122) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2007 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 51 295 950 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 31 957 139 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 43 698 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 200 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 19 294 913 тысяч тенге;
2) затраты - 51 131 408 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - 164 542 тысячи тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - 275 508 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 600 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 875 508 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 538 680 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 545 680 тысяч тенге;

"2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 19/347 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 21 маусымдағы N 25/410 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 27 шілдеде N 1974 тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет  кодексіне , " Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы " және "2007 жылға арналған  республикалық  бюджет туралы" Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес  облыстық  мәслихат   ШЕШІМ  ЕТТІ:
1. "2007 жылға арналған  облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 19/347  шешіміне  ("2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 19/347 шешімі, нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде N 1962 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2007  жылғы 6 қаңтардағы N 4-санында жарияланған; "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2006 жылғы  12 желтоқсандағы  N 19/347  шешіміне  өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 30 қаңтардағы N 20/352 шешімі, нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде N 1965 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2007  жылғы 17 ақпандағы N 28-29-санында жарияланған; "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2006 жылғы  12 желтоқсандағы  N 19/347  шешіміне  өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 15 маусымдағы N 24/401 шешімі, нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде N 1969 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2007  жылғы 7 шілдедегі N122-санында жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мына редакцияда жазылсын:
"1. 2007 жылға арналған  облыстық  бюджет  1-қосымшаға сәйкес  мына көлемде  бекітілсін:
1) кірістер - 51 295 950 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 31 957 139 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 43 698 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер -  200 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша -  19 294 913 мың теңге;
2) шығындар - 51 131 408 мың теңге;
3) операциялық сальдо - 164 542 мың теңге;
4) таза  бюджеттік  кредит беру - 275 508 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 600 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 875 508 мың теңге;
5) қаржы  активтерімен  жасалатын     операциялар    бойынша  сальдо  - 538 680 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 545 680 мың теңге;

поступления от продажи финансовых активов государства - 7 000 тысяч тенге;
6) дефицит бюджета - 98 630 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита бюджета - 98 630 тысяч тенге".
в подпункте 1) пункта 2:
в абзаце втором цифры "91,6" заменить цифрами "99,4";
в абзаце третьем цифры "100" заменить цифрами "0";
в абзаце четвертом цифры "54,1" заменить цифрами "84";
в абзаце пятом цифры "37,5" заменить цифрами "45,3";
в абзаце шестом цифры "8,8" заменить цифрами "13";
дополнить абзацем седьмым словами: "городу Актау - 3,3".
в подпункте 4) пункта 2:
в абзаце втором цифры "84,7" заменить цифрами "98,9";
в абзаце третьем цифры "100" заменить цифрами "0";
в абзаце четвертом цифры "54,1" заменить цифрами "84";
в абзаце пятом цифры "37,5" заменить цифрами "45,3";
в абзаце шестом цифры "8,8" заменить цифрами "13,7";
дополнить абзацем седьмым словами: "городу Актау - 4,7 процентов".
в пункте 3:
цифры "3 244 406" заменить цифрами "6 567 359";
в абзаце третьем цифры "1 017 019" заменить цифрами "4 339 972".
в пункте 6-2:
дополнить абзацем четырнадцатым следующего содержания:
"21 516 тыс тенге - на внедрение системы интерактивного обучения в государственной  системе среднего общегообразования".
в пункте 6-5:
цифры "886" заменить цифрами "460";
цифры "79 000" заменить цифрами "185 000".
в пункте 6-10:
цифры "509 415" заменить цифрами "624 415";
цифры "1 270 620" заменить цифрами "847 080".
в пункте 7:

мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 7 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы - 98 630 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 98 630 мың теңге".
2-тармақтың 1) тармақшасында:
екінші абзацтағы "91,6" саны "99,4" санымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "100" саны "0" санымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "54,1" саны "84" санымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "37,5" саны "45,3" санымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "8,8" саны "13" санымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:
"Ақтау қаласына - 3,3 пайыз".
2-тармақтың 4) тармақшасында:
екінші абзацтағы "84,7" саны "98,9" санымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "100" саны "0" санымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "54,1" саны "84" санымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "37,5" саны "45,3" санымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "8,8" саны "13,7" санымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын: "Ақтау қаласына - 4,7 пайыз".
3-тармақта:
"3 244 406" саны "6 567 359" санымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "1 017 019" саны "4 339 972" санымен ауыстырылсын.
6-2-тармағында:
келесі мазмұндағы он төртінші абзацпен толықтырылсын:
"21 516 мың теңге - жалпы орта білім берудің мемлекеттік жүйесіне интерактивті оқыту жүйесін енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер".
6-5-тармағында:
"886" саны "460" санымен ауыстырылсын;
"79 000" саны "185 000" санымен ауыстырылсын.
6-10-тармағында:
"509 415" саны "624 415" санымен ауыстырылсын;
"1 270 620" саны "847 080" санымен ауыстырылсын.
7-тармақта:

262 399
009
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
402 974
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
64 474
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
23 933
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
13 388
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства
26 440
017
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
144 524
018
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
108 205
019
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
8 269
020
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
23 500
021
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
94 331
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования
2 736
026
Целевые текущие  трансферты бюджетам районов (городов областного значения)  на внедрение новых технологий государственной системы в сфере  образования
20 577
113
Трансферты из местных бюджетов
238 137
116
Развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства
28 758
271
Управление строительства
2 126 009
004
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 007 080
005
Развитие объектов образования
1 118 929
05
Здравоохранение
8 563 210
253
Департамент  здравоохранения области
6 930 432
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) здравоохранения
47 341
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения
2 788 954
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
132 835

262 399
009
Орта кәсіби білімді мамандар даярлау
402 974
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
64 474
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
23 933
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту  және әлеуметтік бейімдеу
13 388
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттер
26 440
017
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
144 524
018
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
108 205
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
8 269
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
23 500
021
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
94 331
022
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тамақтануды, тұруды және балаларды тестілеу пункттеріне жеткізуді ұйымдастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 736
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 577
113
Жергілікті бюджеттен трансферттер
238 137
116
Электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамыту
28 758
271
Облыстың құрылыс  басқармасы
2 126 009
004
Білім беру объектілерін салуға және қайта жаңартуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 007 080
005
Білім беру объектілерін дамыту
1 118 929
05
Денсаулық сақтау
8 563 210
253
Облыстың денсаулық сақтау департаменті
6 930 432
001
Денсаулық сақтау департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
47 341
004
Бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау  ұйымдары мамандарының жолдамасы бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
2 794 054
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қан, оның құрамдас бөліктері мен препараттарын өндіру
127 735

009
Кредитование бюджетов  районов (городов областного значения) на строительство жилья
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие и обустройство  инженерно-коммуникационной инфраструктуры
028
Газификация населенных пунктов
279
Управление энергетики  и коммунального хозяйства области
006
Развитие системы водоснабжения
012
Развитие объектов коммунального хозяйства
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
259
Отдел архивов и документации области
004
Создание информационных систем
271
Управление строительства
016
Развитие объектов культуры
017
Развитие объектов физической культуры и спорта
018
Развитие объектов архивов
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
271
Управление строительства
019
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
279
Управление энергетики  и коммунального хозяйства области
007
Развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
271
Управление строительства
020
Развитие объектов сельского хозяйства
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
12
Транспорт и коммуникации
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
002
Развитие транспортной инфраструктуры
Инвестиционные программы
04
Образование
253
Департамент здравоохранения
002
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
261
Департамент образования
009
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства
116
Развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства
13
Прочие
257
Департамент финансов области
005
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
ПРИЛОЖЕНИЕ 6
к решению областного маслихата
от 21 июля 2007 года N 25/410
Распределение сумм целевых транфертов из областного бюджета бюджетам районов и городов на 2007 года
Наимено-
вание
Всего,
в т.ч.:
Целевые текущие трансферты бюджетам районов, городов на  выплату компенсации для оралманов, переселившихся в Республику Казахстан вне квоты иммиграции
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов, городов  для выплаты единовременной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов, городов  на выплату материаль-
ного обеспечения для детей -инвалидов, воспитываю-щихся и обучающихся на дому
А Б 1 2 3 4
1
Бейнеуский район

009
Тұрғын үй салуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кредит беру
012
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін даму трансферттері
028
Елді мекендерді газдандыру
279
Облыстық энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
012
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
271
Құрылыс басқармасы
016
Мәдениет объектілерін дамыту
017
Дене шынықтыру және спорт объектілерін дамыту
018
Мұрағат объектілерін дамыту
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
271
Құрылыс басқармасы
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға  аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
279
Облыстық энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны  және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
271
Құрылыс басқармасы
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
12
Көлік және коммуникациялар
268
Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
Инвестициялық  бағдарламалар
04
Білім беру
253
Облыстық денсаулық сақтау департаменті
002
Жергілікті деңгейде орта кәсіби білімі бар мамандарды даярлау
261
Білім беру департаменті
009
Орта кәсіптік білімді мамандарды даярлау
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттер
116
Электрондық үкімет шеңберінде адам капиталын дамытуға
13
Басқалар
257
Облыстың қаржы департаменті
005
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Облыстық мәслихаттың
2007 жылғы 21 шілдедегі
N 25/410 шешіміне
6-ҚОСЫМША
Облыстық бюджеттен аудандар мен қалалардың
2007 жылға арналған бюджеттеріне ағымдағы
нысаналы трансферттер сомасын бөлу
Атауы
Барлығы, оның ішінде:
Аудандар мен қалалардың бюджеттеріне Қазақстан Республикасына квотадан тыс көшіп келіп жатқан оралмандарға өтемақы төлеуге нысаналы трансферттер
Ұлы Отан соғысының мүгедектерi мен қатысушыларына бiржолғы материалдық көмек көрсету үшін аудандар мен қалалардың бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
Үйден тәрбиеленіп оқылатын мүгедек балаларды  материалдық-қамтамасыз етуге нысаналы трансферттер
Кәсіпкерлік қызметті қолдау үшін аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Б
1
2
3
4
5
Бейнеу ауданы