Об утверждении "Правил приватизации жилых помещений государственного жилищного фонда города Павлодара"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 22 октября 2007 года N 31/2. Зарегистрировано управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 26 ноября 2007 года за N 97. Утратило силу - решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 19 июня 2008 года N 130/7.
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 19 июня 2008 года N 130/7.
В соответствии с пунктом 9 "Положения о приватизации государственного жилищного фонда в Республике Казахстан", утвержденного постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 января 1992 года N 66 городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить "Правила приватизации жилых помещений государственного жилищного фонда города Павлодара" (далее - Правила), согласно приложению.

"Павлодар қаласы мемлекеттік тұрғын үй қорының тұрғын үй-жайларын жекешелендіру қағидаларын" бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2007 жылғы 22 қазандағы N 31/2 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 26 қарашада N 97 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 19 маусымдағы N 130/7 шешімімен.
Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 19 маусымдағы N 130/7 шешімімен.
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылы 24 қаңтардағы N 66 қаулысымен бекітілген, "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік тұрғын үй қорын жекешелендіру туралы Ережесінің" 9 тармағына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. қосымшаға сәйкес, "Павлодар қаласы мемлекеттік тұрғын үй қорының тұрғын үй-жайларын жекешелендіру қағидалары" (бұдан әрі - қағида) бекітілсін.