О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2006 года N 27/305-III "Об областном бюджете на 2007 год"
Решение Маслихата Южно-Казахстанской области от 28 февраля 2007 года N 30/351-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 1 марта 2007 года за N 1951. Истек срок применение - письмо от 10 января 2008 года N 08-1
В соответствии с Бюджетным  кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года и  Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат  РЕШИЛ :
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2006 года  N 27/305-III "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрировано за N 1946, опубликовано 22 декабря 2006 года в газете "Южный Казахстан", внесены изменения и дополнения решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 30 января 2007 года  N 29/329-III "О внесений изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2006 года N 27/305-III "Об областном бюджете на 2007 год", зарегистрировано за N 1948, опубликовано 7 февраля 2007 года в газете "Южный Казахстан" N 16) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "97 195 377" заменить цифрами "100 165 923";
цифры "84 170 029" заменить цифрами "87 140 575";
в подпункте 2):
цифры "98 241 310" заменить цифрами "101 211 856";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2007 года.
Председатель сессии
областного маслихата
Секретарь
областного маслихата
Приложение
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата

"2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 7 желтоқсандағы N 27/305-III шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 28 ақпандағы N 30/351-III шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментінде 2007 жылғы 5 наурызда N 1951 тіркелді. Қолдану мерзімі өтіп кетуіне байланысты күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихат аппаратының 2008 жылғы 10 қаңтардағы N 08-1 хатымен
Ескерту. Қолдану мерзімі өтіп кетуіне байланысты күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихат аппаратының 2008 жылғы 10 қаңтардағы N 08-1 хатымен
________________________
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына cәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТІ :
1. "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2006 жылғы 7 желтоқсандағы N 27/305-III шешіміне (1946-нөмірмен тіркелген, 2006 жылғы 23 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған, "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2006 жылғы 7 желтоқсандағы N 27/305-ІІІ шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 30 қаңтардағы N 29/329-III шешімімен, 1948-нөмірмен тіркелген, 2007 жылғы 8 ақпанда "Оңтүстік Қазақстан" N 22 газетінде жарияланған, өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"97 195 377" деген сандар "100 165 923" деген сандармен ауыстырылсын;
"84 170 029" деген сандар "87 140 575" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"98 241 310" деген сандар "101 211 856" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2007 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихат
хатшысы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының

1 007 569
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
206 906
261
Департамент (Управление) образования области
5 323 042
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
1 128 903
004
Информатизация системы среднего образования
145 243
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов  для государственных областных организаций образования
25 915
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
703 473
007
Проведение школьных олимпиад и внешкольных мероприятий областного масштаба
20 582
013
Целевые текущие  трансферты бюджетам районов (городов областного значения)  на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования
516 751
017
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
1 915 156
019
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
62 697
020
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
143 397
021
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на создание лингофонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
643 702
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования
17 223
3
Начальное профессиональное образование
1 528 402
261
Департамент (Управление) образования области
1 528 402
008
Начальное профессиональное образование
1 528 402
4
Среднее профессиональное образование
1 380 015
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
270 241
002
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
270 241
261
Департамент (Управление) образования области
1 109 774
009
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
1 109 774
5
Дополнительное профессиональное образование
179 389
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
27 378
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
27 378
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
30 902
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров

1 007 569
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
206 906
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
5 323 042
003
Арнайы оқыту бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 128 903
004
Орта білім жүйесін ақпараттандыру
145 243
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық ұйымдары үшін оқулықтар сатып алу және жеткізу
25 915
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
703 473
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын өткізу
20 582
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру
516 751
017
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
1 915 156
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
62 697
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге  аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
143 397
021
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
643 702
022
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тамақтануды, тұруды және балаларды тестілеу пунктілеріне жеткізуді ұйымдастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 223
3
Бастауыш кәсiптік бiлiм беру
1 528 402
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
1 528 402
008
Жергілікті деңгейде бастапқы кәсіптік білім беру
1 528 402
4
Орта кәсіби бiлiм беру
1 380 015
253
Облыстың денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
270 241
002
Орта кәсiптiк бiлiмi бар мамандар даярлау
270 241
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
1 109 774
009
Орта кәсіби білімді мамандар даярлау
1 109 774
5
Қосымша кәсіби білім беру
179 389
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын ішкі істердің атқарушы органы
27 378
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
27 378
253
Облыстың денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
30 902
003
Кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау