Об утверждении перечня имущества, подлежащего передаче в конкурентную среду
Постановление Восточно-Казахстанского областного Акимата от 5 января 2007 года N 894. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 января 2007 года за N 2439. Утратило силу - постановлением ВКО акимата от 21 октября 2010 года № 592
Сноска. Утратило силу - постановлением ВКО акимата от 21.10.2010 № 592.
Во исполнение пункта 27.1 Общенационального Плана мероприятий по реализации  Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана от 1 марта 2006 года "Стратегия вхождения Казахстана в число пятидесяти наиболее конкурентоспособных стран мира", утвержденного  Указом Президента Республики Казахстан от 30 марта 2006 года N 80 "О дальнейших мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года", согласно пункту 78.4  Постановления Правительства Республики Казахстан "О Сетевом графике исполнения Общенационального плана мероприятий по реализации Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана от 1 марта 2006 года и Программы Правительства Республики Казахстан на 2006-2008 годы" от 31 марта 2006 года N 222, Восточно-Казахстанский областной акимат  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень имущества, подлежащего передаче в конкурентную среду.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Уранхаева Н.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2007 года.
Исполняющий обязанности акима
Восточно-Казахстанской области
Утвержден
постановлением
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 5 января 2007 года N 894
ПЕРЕЧЕНЬ
имущества, подлежащего передаче в конкурентную среду
N Наименование ГП Виды деятельности
1 3 4
1
Государственное
коммунальное
предприятие "Востокснаб-
образование"
г.Усть-Каменогорск
Агенты, занимающиеся продажей
широкого ассортимента товаров
2
<*> исключен
3
Государственное
коммунальное предприятие
"Банно-прачечный комбинат"
г. Усть-Каменогорск
Коммунальные услуги населению
4
Государственное
коммунальное казенное
предприятие "Кинотеатр"
"Спутник" Урджарский район
Деятельность учреждений культуры
клубного типа
5
Государственное
коммунальное предприятие
"Муниципальный рынок"
Кокпектинский район
Розничная торговля на
рынках. Предоставление в аренду
торговых мест.
6
Государственное
коммунальное предприятие
"Шемавтодор" г.Шемонаиха
Содержание дорожно-инженерных
сооружений, текущий ремонт и
озеленение автомобильных дорог
местного значения
7
Государственное
коммунальное
предприятие "Многоотрас-
левое государственное
коммунальное предприятие"
Кокпектинского района
Вывести в конкурентную среду
следующие функции предприятия:
проведение работ по
благоустройству; обеспечение
функционирования а/дорог местного
значения
8
Государственное
коммунальное казенное пред-
приятие Катон-Карагайское
производственное
объединение "Полиграфия"
Катон-Карагайский район
Полиграфическое исполнение других
изделий (книжная продукция)
9
<*> исключен
10
Государственное
коммунальное предприятие
"Усть-Каменогорская
государственная компания
коммерческого застройщика"
г.Усть-Каменогорск
Предоставление инжиниринговых
услуг
11
Коммунальное
государственное казенное
предприятие "Зыряновская
типография" г.Зыряновск
Издание газет
12
Государственное коммуналь-
ное казенное предприятие
"Редакция районной газеты
"Пульс района"
Бородулихинский район
Издание газет
13
Государственное коммуналь-
ное казенное предприятие
"Рауан-Заря" Курчумский
район
Издание газет
Неиспользуемые объекты
Бескарагайский район
1
Бывшее здание лагеря
"Ак-кайын" в селе Мостик
город  Риддер
2
Пустующее здание гаражей

Бәсекелі ортаға берілуге тиісті мүліктердің тізбесін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2007 жылғы 5 қаңтардағы N 894 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 30 қаңтарда N 2439 тіркелді. Күші жойылды - ШҚ облысы әкімдігінің 2010 жылғы 21 қазандағы N 592 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ШҚ облысы әкімдігінің 2010.10.21 N 592 қаулысымен.
"Қазақстанның 2030 жылға дейiнгi Даму стратегиясын одан әрi iске асыру жөніндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 30 наурыздағы N 80  Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 1 наурыздағы "Қазақстанның әлемдегі бәсекеге барынша қабілетті 50 елдің қатарына кіру стратегиясы" атты Қазақстан халқына  Жолдауын iске асыру жөнiндегі iс-шаралардың жалпы ұлттық жоспарының 27.1-тармағын орындау үшін, "Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі іс-шаралардың жалпы ұлттық жоспарын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 - 2008 жылдарға арналған бағдарламасын орындаудың желілік кестесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 наурыздағы N 222  қаулысының 78.4-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бәсекелі ортаға берілуге тиісті мүліктердің қоса беріліп отырған   тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау облыс әкімінің орынбасары Н.Т. Уранхаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2007 жылғы 5 қаңтардағы
N 894 қаулысымен бекітілген
Бәсекелі ортаға берілуге тиісті   мүліктердің тізбесі
N МК атауы қызмет түрлері
1 2 3
1
"Шығыс бiлiм берудi    жабдықтаушы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Өскемен қаласы
Тауарларының кең ассортиментiн сатумен айналысатын агенттер
2
<*> алынып тасталды
3
"Монша-кiр жуу комбинаты" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Өскемен қаласы
Тұрғындарға коммуналдық қызметтер
4
"Спутник" кинотеатры" мемлекеттiк   коммуналдық қазыналық   кәсiпорны
Үржар ауданы
Клуб түріндегі мәдениет мекемелердің қызметі
5
"Муниципалдық рынок" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны Көкпекті ауданы
Рыноктарда бөлшектеп сату
Сауда орындарын жалға беру
6
"Шемавтодор" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Шемонаиха қаласы
Жол-инженерлік құрылыстарын ұстау, жергiлiктi маңызы бар автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеу және көгалдандыру
7
"Көкпекті ауданының "Көп салалы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Кәсіпорынның мынадай қызметтерін бәсекелі ортаға шығару:
көріктендіру жөніндегі жұмыстарды жүргізу;
жергiлiктi маңызы бар автожолдардың қызметін қамтамасыз ету
8
"Полиграфия" Катонқарағай өндірістік бірлестігі"  мемлекеттiк   коммуналдық қазыналық   кәсiпорны
Катонқарағай ауданы
Басқа да бұйымдарды полиграфиялық орындау (кітап өнімдері)
9
<*> алынып тасталды
10
"Коммерциялық үй салу өскемен мемлекеттік компаниясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Өскемен қаласы
Инжинирингтiк қызметтер көрсету
11
"Зырян баспаханасы" коммуналдық мемлекеттiк   қазыналық   кәсiпорны
Газеттер шығару
12
"Пульс района" аудандық газетiнiң редакциясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Газеттер шығару
13
"Рауан-Заря" мемлекеттiк   коммуналдық қазыналық   кәсiпорны Күршім ауданы
Газеттер шығару
Пайдаланылмайтын объектілер
Бесқарағай ауданы
1
Мостик ауылындағы "Аққайың" лагерінің бұрынғы ғимараты
Риддер қаласы
2

121,9 кв.м.
3
Бывшее здание котельной
44,6 кв.м.
4
Пустующее здание гаражей
5
Бывшие здания спальных
корпусов
Шемонаихинский район
6
Бывшее здание котельной в
селе Зевакино
7
Бывшее здание
овощехранилища
Сноска. Пункты 2 и 9 перечня исключены - постановлением ВКО акимата от 16 июля 2007 года  N 177 .
Директор департамента
финансов ВКО

121,9 шаршы метр бос тұрған гараждар
3
44,6 шаршы метр бұрынғы қазандық ғимараты
4
Бос тұрған гараждар
5
Жатын корпустарының бұрынғы ғимараттары
Шемонаиха ауданы
6
Зевакино ауылындағы бұрынғы қазандық ғимараты
7
Көкөніс сақтау жайының бұрынғы ғимараты
Ескерту. Тізбеден 2-ші және 9-тармақтар алып тасталды - ШҚО әкімдігінің 2007 жылғы  16 шілдедегі  N 177 қаулысымен.
ШҚО қаржы департаментінің
директоры