О внесении изменений в совместное решение маслихата от 16 апреля 2007 года N 32/3 и постановление акимата города Усть-Каменогорска от 2 апреля 2007 года N 253 "О переименовании улиц"
Совместное постановление акимата города Усть-Каменогорска от 16 октября 2007 года N 3037, решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 октября 2007 года N 2/5. Зарегистрировано управлением юстиции города Усть-Каменогорска 16 ноября 2007 года за N 5-1-71
В соответствии с пунктом 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" и на основании заключения городской ономастической комиссии от 14 марта 2007 года Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ и акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в совместное решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 16 апреля 2007 года N 32/3 и постановление акимата города Усть-Каменогорска от 2 апреля 2007 года N 253 "О переименовании улиц" (номер государственной регистрации 5-1-60, опубликовано в газетах "Дидар" 2 июня 2007 года N 59, "Рудный Алтай" 2 июня 2007 года N 81) следующее изменение:
в пункте 1 слова "магистральную часть проспекта Текстильщиков" заменить словами "проспект Текстильщиков".
2. Настоящие решение и постановление вводятся в действие со дня их первого официального опубликования.
Аким города Усть-Каменогорска
Председатель сессии
Секретарь городского маслихата

Өскемен қаласы мәслихатының 2007 жылғы 16 сәуірдегі N 32/3 және әкімдігінің 2007 жылғы 2 сәуірдегі N 253 "Көшелерді қайта атау туралы" бірлескен түрдегі шешімі мен қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Бірлескен Өскемен қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 16 қазандағы N 3037 қаулысы, Өскемен қалалық мәслихатының 2007 жылғы 23 қазандағы N 2/5 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2007 жылғы 16 қарашада N 5-1-71 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 8 бабының 3 тармағына сәйкес және қалалық ономастикалық комиссиясының 2007 жылғы 14 наурыздағы қорытындысының негізінде Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ және Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының 2007 жылғы 16 сәуірдегі N 32/3 және Өскемен қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 2 сәуірдегі N 253 "Көшелерді қайта атау туралы" (мемлекеттік тіркеу нөмірі 5-1-60, 2007 жылғы 2 маусымдағы N 59 "Дидар", 2007 жылғы 2 маусымдағы N 81 "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) бірлескен түрдегі шешімі мен қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "Тоқымашылар даңғылының торапты бөлігін" сөздері "Тоқымашылар даңғылы" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім мен қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі
Сессия төрағасы
Қалалық мәслихаттың хатшысы