О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2006 года N 33-30 "Об областном бюджете на 2007 год"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2007 года N 4-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 декабря 2007 года за N 2997. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2008 года N 10-10
Сноска. Утратило силу Решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 11.12.2008 N 10-10 (принято только на государственном языке)
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и  Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата  N 33-30 от 20 декабря 2006 года "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2977 от 21 декабря 2006 года и опубликованное в газете "Приуралье" N 1 от 1 января 2007 года, N 3 от 6 января 2007 года, N 4 от 9 января 2007 года, N 6 от 13 января 2007 года, N 7 от 16 января 2007 года, N 10 от 23 января 2007 года, N 13 от 30 января 2007 года, N 15 от 3 февраля 2007 года, N 16 от 6 февраля 2007 года), с учетом внесенных в него изменений и дополнений решением областного маслихата N 35-1 от 14 февраля 2007 года (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2983 от 16 февраля 2007 года, опубликованное в газете "Приуралье" N 22 от 20 февраля 2007 года, N 24 от 24 февраля 2007 года, N 25 от 27 февраля 2007 года, N 30 от 13 марта 2007 года), N 37-1 от 30 апреля 2007 года (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2988 от 3 мая 2007 года, опубликованное в газете "Приуралье" N 53 от 12 мая 2007 года, N 54 от 15 мая 2007 года, N 56 от 19 мая 2007 года, N 57 от 22 мая 2007 года, N 59 от 26 мая 2007 года, N 60 от 29 мая 2007 года, N 62 от 2 июня 2007 года, N 64 от 5 июня 2007 года, N 66 от 12 июня 2007 года), N 40-1 от 5 июля 2007 года (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2990 от 19 июля 2007 года, опубликованное в газете "Приуралье" N 90 от 7 августа 2007 года, N 92 от 11 августа 2007 года, N 93 от 14 августа 2007 года, N 96 от 21 августа 2007 года, N 98 от 28 августа 2007 года), N 2-1 от 15 октября 2007 года (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2993 от 22 октября 2007 года, опубликованное в газете "Приуралье" N 125 от 30 октября 2007 года, N 127 от 3 ноября 2007 года, N 128 от  6 ноября 2007 года, N 130 от 10 ноября 2007 года, N 131 от 13 ноября 2007 года, N 133 от 17 ноября 2007 года, N 134 от 20 ноября 2007 года) следующие изменения:

2006 жылғы 20 желтоқсандағы N 33-30 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 4-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2007 жылғы 19 желтоқсанда N 2997 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 11 желтоқсандағы N 10-10 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2008.12.11 N 10-10 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 20 желтоқсандағы N 33-30 шешіміне (2006 жылдың 21 желтоқсандағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2977 нөмірмен тіркелген және "Орал өңірі" газетінің 2007 жылғы 1 қаңтардағы N 1, 2007 жылғы 6 қаңтардағы N 3, 2007 жылғы 9 қаңтардағы N 4, 2007 жылғы 13 қаңтардағы N 6, 2007 жылғы 16 қаңтардағы N 7, 2007 жылғы 23 қаңтардағы N 10 жарияланған), 2007 жылғы 14 ақпандағы N 35-1 (2007 жылғы 16  ақпандағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2983 нөмірмен тіркелген, "Орал өңірі" газетінің 2007 жылғы 20 ақпандағы N 22, 2007 жылғы 24 ақпандағы N 24, 2007 жылғы 27 ақпандағы N 25, 2007 жылғы 13 наурыздағы N 30, 2007 жылғы 17 наурыздағы N 32, 2007 жылғы 20 наурыздағы N 33, 2007 жылғы 27 наурыздағы N 35 жарияланған)), 2007 жылғы 30 сәуірдегі N 37-1 (2007 жылғы 3 мамырдағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2988 нөмірмен тіркелген, "Орал өңірі"  газетінің 2007 жылғы 12 мамырдағы N 53, 2007 жылғы 15 мамырдағы N 54, 2007 жылғы 19 мамырдағы N 56, 2007 жылғы 22 мамырдағы N 57, 2007 жылғы 26 мамырдағы N 59, 2007 жылғы 29 мамырдағы N 60, 2007 жылғы 2 маусымдағы N 62, 2007 жылғы 5 маусымдағы N 63 жарияланған), 2007 жылғы 5 шілдедегі N 40-1 (2007 жылғы 19 шілдедегі Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2990 нөмірмен тіркелген, "Орал өңірі"  газетінің 2007 жылғы 7 тамыздағы N 90, 2007 жылғы 11 тамыздағы N 92, 2007 жылғы 14 тамыздағы N 93, 2007 жылғы 21 тамыздағы N 96, 2007 жылғы 28 тамыздағы N 98 жарияланған), 2007 жылғы 15 қазандағы N 2-1 (2007 жылғы 22 шілдедегі Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2993 нөмірмен тіркелген, "Орал өңірі"  газетінің 2007 жылғы 30 қазандағы N 125, 2007 жылғы 3 қарашадағы N 127, 2007 жылғы 6 қарашадағы N 128, 2007 жылғы 10 қарашадағы N 130, 2007 жылғы 13 қарашадағы N 131, 2007 жылғы 17 қарашадағы N 133 жарияланған) облыстық мәслихаттың шешімдермен оған енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып, келесі өзгерістер енгізілсін:

1) в пункте 1:
цифры "46 526 970" заменить цифрами "46 540 083";
цифры "27 673 280" заменить цифрами "27 686 393";
цифры "48 899 634" заменить цифрами "48 912 747";
2) в пункте 3:
в абзаце первом цифры "16 364 573" заменить цифрами "16 377 686";
в абзаце двенадцатом цифры "552 650" заменить цифрами "574 144";
в абзаце пятнадцатом цифры "657 553" заменить цифрами "649 172";
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

1) 1 тармақта:
"46 526 970" деген сандар "46 540 083" деген сандармен өзгертілсін;
"27 673 280" деген сандар "27 686 393" деген сандармен өзгертілсін;
"48 899 634" деген сандар "48 912 747" деген сандармен өзгертілсін;
2) 3 тармақта:
бірінші абзацта "16 364 573" деген сандар "16 377 686" деген сандармен өзгертілсін;
он екінші абзацта "552 650" деген сандар "574 144" деген сандармен өзгертілсін;
он бесінші абзацта "657 553" деген сандар "649 172" деген сандармен өзгертілсін;
3) осы шешімге 1 қосымша аталып отырған шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1 662 320
002
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности на территории области
89 568
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
530
005
Создание информационных систем
271
Департамент (Управление) строительства области
75 285
003
Развитие объектов органов внутренних дел
75 285
04
Образование
8 208 836
2
Начальное общее, основное общее, среднее общее образование
2 391 292
260
Управление (Отдел) физической культуры и спорта области
716 128
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
531 767
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
184 361
261
Департамент (Управление) образования области
1 675 164
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
357 383
004
Информатизация системы среднего образования
19 699
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных областных организаций образования
12 400
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
312 700
007
Проведение школьных олимпиад и внешкольных мероприятий областного масштаба
105 953
013
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования
169 201
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
433 772
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
27 896
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
44 166
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
133 142
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования
5 061
023
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебной, справочной и электронной литературы по изучению государственнго языка для обновления библиотечных фондов государственных организаций среднего образования

1 662 320
002
Облыс аумағында қоғамдық тәртiптi қорғау және қоғамдық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету
89 568
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
530
005
Ақпараттық жүйелер құру
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
75 285
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
75 285
04
Бiлiм беру
8 208 836
2
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта бiлiм беру
2 391 292
260
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы (бөлімі)
716 128
006
Балалар мен жеткіншектерге спорт бойынша қосымша білім беру
531 767
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
184 361
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
1 675 164
003
Арнайы оқыту бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
357 383
004
Орта білім жүйесін ақпараттандыру
19 699
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық ұйымдары үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
12 400
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
312 700
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын және мектеп тыс іс-шараларды өткізу
105 953
013
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
169 201
017
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
433 772
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
27 896
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
44 166
021
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
133 142
022
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тамақтануды, тұруды және балаларды тестілеу пунктілеріне жеткізуді ұйымдастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 061
023
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының кітапхана қорларын жаңарту үшін мемлекеттік тілді зерделеу жөніндегі оқу, анықтама және электронды әдебиет сатып алуға және жеткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер