О внесении дополнений в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 15 июня 2004 года N 136-П "Об утверждении формы заявления для назначения социальных выплат из Государственного фонда социального страхования"
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 11 января 2008 года N 8-п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 января 2008 года N 5102. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 28 марта 2013 года № 126-ө-м
Сноска. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 28.03.2013 № 126-ө-м (вводится в действие с 01.05.2013).
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 25 апреля 2003 года "Об обязательном социальном страховании"  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в  приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан "Об утверждении формы заявления для назначения социальных выплат из Государственного фонда социального страхования" от 15 июня 2004 года N 136-П (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2940, с изменением, внесенным  приказом исполняющего обязанности Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 11 июля 2007 года N 153-п "О внесении изменений в некоторые приказы Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4853, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 22 августа 2007 года, N  128 (1331), следующие дополнения:
в форме заявления для назначения социальных выплат из Государственного фонда социального страхования, утвержденной указанным приказом:
после слов "на случай потери работы" дополнить словами ", на случай потери дохода в связи с беременностью и родами, на случай потери дохода в связи с усыновлением (удочерением) новорожденного ребенка (детей), на случай потери дохода в связи с уходом за ребенком по достижении им возраста одного года";
после цифры "23" дополнить цифрами ", 23-1, 23-2".
2. Департаменту пенсионного и социального обеспечения (Тохсеитова Г.М.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан әлеуметтік төлемдер тағайындау үшін өтініштің нысанын бекіту туралы»2004 жылғы 15 маусымдағы 136-ө бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N 8-ө бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 21 қаңтарда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5102 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2013 жылғы 28 наурыздағы № 126-ө-м бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 28.03.2013 № 126-ө-м бұйрығымен (01.05.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қолданушылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан қараңыз.
"Міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 25 сәуірдегі Заңына сәйкес БҰЙЫРАМЫН :
1.»"Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан әлеуметтік төлемдер тағайындау үшін өтініштің нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2004 жылғы 15 маусымдағы  N 136-ө бұйрығына (Нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2940 тіркелген,» "Юридическая газета" газетінде 2007 жылдың 22 тамызында N 128 (1331) жарияланған, нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 4853 тіркелген»"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің міндетін атқарушының 2007 жылғы 11 шілдедегі  N 153-ө бұйрығымен өзгерістер енгізілген) мынадай толықтыру енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан әлеуметтік төлемдер тағайындау үшін өтініштің нысанында:
"жұмыстан айрылу жағдайына" деген сөздерден кейін»", жүкті болуы, босануына байланысты табысынан айырылуы жағдайына, жаңа туған баланы (балаларды) асырап алуына байланысты табысынан айырылуы жағдайына және бір жасқа толғанға дейін бала күтіміне байланысты табысынан айырылуы жағдайына" деген сөздермен толықтырылсын;
"23" деген саннан кейін»"23-1, 23-2" деген сандармен толықтырылсын.
2. Зейнетақымен және әлеуметтік қамсыздандыру департаменті (Тоқсейітова Г.М.) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін заңнамада белгіленген тәртіппен қамтамасыз етсін.

3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования и распространяет свое действие на отношения, возникшие с 1 января 2008 года.
Министр

3. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған қарым-қатынасқа қатысты қолданылады.
Министр