Об утверждении перечня программ непрерывного интегрированного образования по клиническим специальностям
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 января 2008 года N 27. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 февраля 2008 года N 5134.
Сноска. Заголовок - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 14.05.2021 № ҚР ДСМ - 40 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 22 Закона Республики Казахстан "Об образовании" ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 15.03.2023 № 38 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемый перечень программ непрерывного интегрированного образования по клиническим специальностям.
Сноска. Пункт 1 - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 14.05.2021 № ҚР ДСМ - 40 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Департаменту образования, науки и кадровых ресурсов Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Хамзина Н.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту организационно-правового обеспечения Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Мухамеджанов Ж.М.) направить настоящий приказ после его государственной регистрации на официальное опубликование в средства массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Омарова К.Т.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его официального опубликования.
Министр
Приложение 1
к приказу Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 30 января 2008 года N 27
Перечень клинических специальностей подготовки в интернатуре
Сноска. Приложение 1 исключено приказом Министра здравоохранения РК от 14.05.2021 № ҚР ДСМ - 40 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к приказу Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 30 января 2008 года N 27
Перечень клинических специальностей подготовки в резидентуре
Сноска. Приложение 2 исключено приказом Министра здравоохранения РК от 14.05.2021 № ҚР ДСМ - 40 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение к приказу
Министр здравоохранения
Республики Казахстан

Клиникалық мамандықтар бойынша үздіксіз интеграцияланған білім беру бағдарламаларының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2008 жылғы"30 қаңтардағы N 27 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 14 ақпандағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5134 болып енгізілді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 14.05.2021 № ҚР ДСМ - 40 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 22-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 15.03.2023 № 38 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса берiлiп отырған клиникалық мамандықтар бойынша үздіксіз интеграцияланған білім беру бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 14.05.2021 № ҚР ДСМ - 40 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Білім, ғылым және кадр ресурстары департаменті (Хамзина Н.Қ) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Ұйымдастыру-құқықтық қамтамасыз ету департаменті (Мұхамеджанов Ж.М.) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелгеннен кейін бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануына жіберсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі Қ.Т. Омаровқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2008 жылғы"30 қаңтардағы
N 27 бұйрығына
1-қосымша
Интернатурада даярлаудың клиникалық мамандықтар тізбесі
Ескерту. 1-қосымша алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 14.05.2021 № ҚР ДСМ - 40 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2008 жылғы 30 қаңтардағы
N 27 бұйрығына
2-қосымша
Резидентурада даярлаудың клиникалық мамандықтар тізбесі
Ескерту. 2-қосымша алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 14.05.2021 № ҚР ДСМ - 40 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі

от 14 мая 2021 года
№ ҚР ДСМ - 40
Перечень программ непрерывного интегрированного образования по клиническим специальностям
Сноска. Приказ дополнен приложением в соответствии с приказом Министра здравоохранения РК от 14.05.2021 № ҚР ДСМ - 40 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); в редакции приказа и.о. Министра здравоохранения РК от 24.05.2023 № 86 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
1. Медицина.
2. Педиатрия.
3. Стоматология.
4. Медико-профилактическое дело.

2021 жылғы 14 мамырдағы
№ ҚР ДСМ - 40 Бұйрыққа
қосымша
Клиникалық мамандықтар бойынша үздіксіз интеграцияланған білім беру бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. Бұйрық қосымшамен толықтырылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 14.05.2021 № ҚР ДСМ - 40 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің м.а. 24.05.2023 № 86 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
1. Медицина.
2. Педиатрия.
3. Стоматология.
4. Медициналық-профилактикалық іс.